Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

A ja powiem szczerze, że u mnie w poradni było super. Bardzo fajna babka prowadziła. Kompetentnie wyłożyła na czym polega NPR, mówiła też o przysiędze małżeństwie. W ogóle fajna kobietka, normalnie można było z nią pogadać na każdy temat. Także współczuję takich wrażeń z poradni :/ jak można takie bzdety opowiadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksik27
Witam wszyskie sierpnióweczki :) Mój dzień 27.08.2011. Co do nauk to mam już za sobą. Moje zdanie jedno wciskanie ciemnoty dorosłym ludziom. Trzeba się przemęczyć wziąść karteczkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Nha to faktycznie blisko :) Już sprawdziłam na str my nie mamy tego sklepu Moniczka ach to o to chodziło, uff, dziwna kobieta, najgorsze że jak trafi na podatny grunt, to jeszcze jej ktoś uwierzy :( Ja jeszcze ciasta nie zamówiłam, ale będę się starała żeby sami dowieżli, jeszcze mi tego brakowało żebym z ciastem musiała latać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 Słupsk okolice tancereczkaaa - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 Bydgoszcz moniczka84 - 13.08 Śląsk kasiulek1111111 - 15.08 aniutek263 - 19.08 Szczecin sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Poznań Nha - 27.08 zozole - 27.08 Marcia22222222222 - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 Aksik27 - 27.08 miss..ss - ?.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwiłam dziś zaświadczenie chrztu i bierzmowania, jutro chyba rozejrzę się za kolczykami:) witaj AKSIK27- 27.08.2011 razem świętujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
zalatwilismy dzis USC bo przedtem byly problemy z moim dowodem ale mamy to za soba:) poszlam dzis do kwiaciarni trzech nawet bo w zadnej nie wiedzieli co to za kwiaty usmielismy sie, ale najlepsza byla pani fryzjerka moj N zaproponowal mi inny zaklad fryzjerski wiec poszlam sie zorientowac a dziewczyna do mnie czy ja to panna mloda bo ona nie robi fryzur bo strasznie wybredne jestesmy no w szoku bylam heheh niespodziewalam sie i wyszlam bez slowa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojej fryzjerki jestem już od roku zapisana na ślub. Ona ma taki ruch, że kazała mi się zapisać jak tylko datę ślubu ustalę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
odebralismy dzis tez obraczki, wybralismy standardowe ale jakie sliczne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia xxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyny ja sie tak boje przysiegi !! boje sie tego ze wszyscy sie beda patrzec ... po prostu na tą mysl juz sie cala trzesę !! pomozcie ... boje sie ze zrobie z siebie posmiewisko.... jestem w takim stresie ze ostatnio na rozmowie o prace cala sie telepotalam ze stresu bo musialam mowic przed wieloma osobami.... co mam robic pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampka wina lub jakaś melisa czy inne środki uspokajające przed. Możesz nawet iść do lekarza i powiedzieć jaka jest sytuacja i poprosić o coś na uspokojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
No właśnie dziewczyny, a Wy stresujecie się? Macie jakieś sposoby na walkę ze stresem? Tzn czy w dniu ślubu macie zamiar brać jakies tabletki albo coś w tym stylu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cie dziewczynki to małej przerwie wracam do Was. W tym czasi emoje kochaei załątwiło zaświdczenei o chrzcie i bierzmowaniu, do mnie w końcu pocztą dotarł akt urodzenia,jeszcze tylko moje kochanie załatwi swój akt i możemy jechać do USC. Dziś rozglądąłam się za kieckami na porawiny, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko:( Co do stresu, ja zamierzam przed ślubem brac jakieś ziołowe tabletki nasenne abym się wyspała i worków pod oczami w dniu ślubu nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a wyobrazacie sobie powiedziec to juz jutro :) bo ja nie bardzo, nie wiem co zrobie ze stresem ale trzeba cos wymyslic bo nie dam rady heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Ja narazie się nie stresuję, mam nadz że to się gdzieś nie kumuluje i w dniu ślubu wpadnę w panikę z podwójną siłą ;) Latałam wczoraj cały dzień za biustonoszem i niestety nic nie znalazłam, a w moim ulubionym sklepie była jakaś inna ekspedientka i strasznie mnie wkurzyła np. jak ją zapytałam jaki rozmiar powinnam nosić i podałam wymiary, to w książce sprawdzała i to z łaską, po czym powiedziała że takich to i tak nie mają Małpa jakby mi łachę robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
rozumiem cie, moj N stwierdzilk ze w Pl to te ekspedientki z tylka wyjete bo na niczym sie nie znaja,przjmuja po rodzinie i pozniej jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaktycznie ja polecam Ci firmę Dalia jeśli chodzi o biustonosz, zreszta w ogóle jeśli chodzi o bieliznę. Ja mam sporawy biust i bez problemu dobrali mi tam bardotkę która trzyma się. Co do stresu narazie go nei odczuwam, ale pewnie im bliżej tym mnie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
Niestety Dali w B-szczy nie mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej dziewczyny;) Udało mi się już załatwić wszelkie dokumenty, spisać protokół z księdzem a w piątek byłam w poradni na spotkaniu także wszystkie formalności już załatwione póki co.. No i co najważniejsze zaproszenia wręczone! Około 15 osób od razu odmówiło, więc w to miejsce wypisaliśmy nowe zaproszenia dla pozostałych znajomych i rodziny, której wcześniej ze względu na salę nie mogliśmy zaprosić ;) także na razie wszystko idzie w dobrym kierunku :) A słuchajcie dziewczyny macie już wybrane torty?? Jakie wybieracie? Macie może zdjęcia???? Ja myślę o takim: http://www.sowa-cukiernia.com.pl/ 1, 5 lub 12 tylko w każdym inny kolor dekoracji - delikatny łososiowy bo w sukni mam taki łososiowy satynowy pas w talii który najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ger upp nu
Życzę szczęścia, oby całe wasze życie było tak piękne jak ten najpiękniejszy dzień w waszym życiu :-) Szczerzę mówiąc to zazdroszczę, ale w pozytywnym sensie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie stresuję wcale narazie. ;) Myślę, że jakiś stresik się pojawi, bo to raczej nieuniknione. Ale będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Nha ten tort 12 jest piekny i czwarty bukiet rowniez najbardziej mi sie pdoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaaktycznie
Buciki już wybrałam, i to w takiej sieciówce Cieszę się bo nie wydałam majątku a myślę że będą świetnie pasować Nie muszę mieć typowo do tańczenia, bo u nas jest przyjęcie maks do 12, więc nawet jak potańczymy to nie zdążę się zmęczyć Nha nie mam pojęcia który tort lepszy, sama też jeszcze nie wybrałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Faaaaaaktycznie jakie buciki kupiłaś pochwal się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaktycznie
NIe pochwalę się bo jestem zbyt leniwa żeby robić im zdjęcie a potem na kompa wrzucić :) Z drugiej strony myślę, że nie są za fajne, więc się wstydzę :( Stwierdziłam że skoro i tak ich więcej nie ubiorę, a suknia jest długa, to skupiłam się na tym aby kolorystycznie jako tako pasowały, no i wydają się wygodne ;) Niestety nadal mam problem z biustonoszem Chciałam by był ecru tak jak suknia ale nie znalazłam jeszcze nic co by pasowało w tym kolorze Zastanawiam się czy może po prostu białego nie kupić, w sumie suknia jest dosyć zabudowana u góry hmm... już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
O Ty leniu:) nie martw się, najważniejsze że są wygodne... na prawdę ciężko teraz znaleźć fajne buty ślubne... to dziwne że teraz można kupić dosłownie wszystko, a o porządnych butach ślubnych nikt nie pomyślał (w przystępnej cenie oczywiście)! no ale cóż... Faaaaaaaaaktycznie a byłaś np w intimissimi? tam mają całkiem fajne staniczki i z tego co wiem różne odcienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Hej Aksik27 - to ślubujemy tego samego dnia! Jak przygotowania? o której ślubujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dziewczyny wybrałyście już ostatecznie piosenki na pierwszy taniec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ważniejsze sprawy zalatwione. Zostaje USC ostatnia wizyta u księdza, omówienie spraw technicznych z orkiestra i fotografem i kilka mniejszych spraw. Sukienka mam nadzieje się szyje:) Obecnie na tapecie piosenka na 1 taniec makabra , wybór autka i podziękowania dla rodziców :) A ślubuję o 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!! widać moje wypociny :) jestem super wielki informatyk :) Pozdrowienia z Wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×