Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość aniutek263

Ja 19.08.2011 jak przygotowania??? Kiedy wasz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 06.08 :D Materiały na suknię kupione, Pan Młody ubrany, sala, wódka, orkiestra, ksiądz, obrączki --> to załatwione :) A u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
szykujecie jakies atrakcje na pierwszy taniec mam na mysli konfetti lub te balony wybuchajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, na pierwszy taniec nic takiego nie szykujemy :) a Wy? szykujemy za to ładnego walca angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
no my tez walca bedziemy tanczyc ja sie zastanawiam nad konfetti ale nie wiem czy to juz nie bedzie za wiele bo bedziemy obsypani platkami roz z tub pod kosciolem, ale po takim tancu efekt niezly widzialam na jou tube http://youtu.be/t0NCYzoLAQc co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, że na pewno ma to swój urok, ale bardziej jestem za tym żeby pod kościołem mieć te płatki róż, a na sali ja bym chyba tego nie chciała :) ale to tylko moje zdanie, jak Wam się podoba, to to zróbcie żeby nie żałować później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a wybraliscie piosenke na pierwszy taniec? my chyba zdecydowalismy sie na rekawiczki zagdanskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchałam sobie tej pioseneczki i jest bardzo ładna :) głos piosenkarka ma strasznie ciepły i uspokajający :) My jeszcze do końca nie wiemy, w sumie to mam sama coś wybrać, a chciałabym coś co będzie miało rytm bardzo czytelny, żeby było to ułatwieniem dla Pana Młodego przy prowadzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
to rozumiem ze twoj tez ma problem z tancem. moj jest przerazony tym, pierwszy taniec to jeszcze wycwiczymy a co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja ślubuję 27 sierpnia 2011 Ten czas tak szybko leci.... coraz częściej zaczynam myśleć o tym jak to wszystko wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
tez sie tego obawiam chcialabym miec wszystko za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkaa:P
ja 28.08 , ale zeszłego roku 🖐️ fajnie byc mezatka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, ja jestem pierwsza :P szkoda że nie ma osoby na razie w tym terminie co ja, bo bym sobie wtedy myślała, że jeszcze ktoś się tak samo denerwuje :P Co do tańca, to przyszłego męża już troszkę roztańczyłam, najgorzej było na pierwszym weselu "przełamać lody" bo nigdy się nie uczył, a teraz się świetnie zgraliśmy :) tylko ma małego stresa, bo ja przez 7 lat tańczyłam taniec towarzyski i boi się żeby kontrastu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ile osób robicie dziewczynki wesele? :) zaproszenia kiedy rozdajecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
ja robie przyjecie na okolo 50 osob. zaproszenia zamowilam, w tym tygodniu powinny byc wiec czesc w weekend rozniesiesiemy. heheh nie martw sie ze jestes pierwsza bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a macie pomysl co dac rodzicom w ramach podziekowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miłe, że będziesz trzymała kciuki, ja później też :) przymierzam się do zamówienia w tym tygodniu zaproszeń, bo już czas najwyższy :) Rodzicom jeszcze nie wiem co damy, ale myślałam o koszu z różnymi rzeczami, bo w sumie takie pamiątki na półkę to są później zbieraniną kurzu :) w koszu byłyby też albumy na zdjęcia, które byśmy uzupełnili im po wywołaniu zdjęć. Do tego jakaś piosenka z podziękowaniami, ale nie ta "cudownych rodziców mam" :) jest wiele innych z ładnym tekstem, także zrobimy mniej pospolicie :) a u Was jak to będzie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
orginalnego pomyslu to jak narazie nie mam myslimy o kwiatach. Jakie inne piosenki masz na mysli, mozesz cos podac jakis tytul bo nic nie znalazlam ciekawego a ta piodenka tez juz mnie drazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
piekne faktycznie:) ta wybraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a przeoczylam wczesniejsza wypowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mi tak nie do konca sie to podoba... fakt, na samym poczatku jak tylko pary mlode zaczely to robic to mi sie bardzo podobalo, a teraz zrobilo sie to tak pospolite, ze jakos zmienilam zdanie i wole na pierwszy taniec cos pieknego i romantycznego, a w dalszej czesci pokazemy co potrafimy na parkiecie :P a Wy planujecie taki pokaz dac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
My robimy wesele na 140 osób Zaproszenia mamy już gotowe, w miniony weekend miałam imprezeę rodzinną i częściowo już co niektórym wręczyliśmy zaproszenia... resztę zamierzam rozdać do połowy czerwca... myślę że to tak optymalnie... Zawiadomienia powysyłam pod koniec lipca... Co do pierwszego tańca to nie mam w ogóle pomysłu.... tzn jest wiele piosenek które mi się podobają ale nie chciałabym wybierać piosenki którą wybiera para młoda na co drugim weselu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha - masz racje, ja tez mam problem z wyborem piosenki, bo nie chce zeby byla taka pospolita.... ciezka sprawa... W ogole tyle zalatwiania ze to ludzkie pojecie przechodi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Podoba mi się np Ronan Keating When you say nothing at all - piękne słowa Katie Melua, Piotr Rubik - ale to chyba dość oklepane a Wy jakie macie kawałki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×