Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Cześć ;) To i ja się dołączę ;) Biorę ślub 20 sierpnia o godz. 16 ;) Większość rzeczy mamy już załatwionych. resztę powoli dogrywamy. Pod koniec maja wybieramy się do księdza, a obecnie na tapecie jest autko do ślubu, w sobotę idziemy podpisać umowę w tej sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
pozwole sobie Cie przywitac ja rowniez mam slub 20 sierpnia:) suknia wybrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrana, jeszcze małe poprawki i będzie gotowa. W sumie do ubrania mam już wszystko, włącznie z bielizną i biżuterią. Narzeczony też ma już garnitur i krawat, jeszcze tylko koszula i też już będzie gotowy. A tak w ogóle to już doczekać się nie mogę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
ooooo to pochwal sie sukienka:) my jeszcze musimy kupic narzeczonemu garnitur i dla mnie jakies dodatki i bielizne tylko za bardzo nie wiem co bedzie pasowalo do moej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
bardzo ladna ta Twoja suknia:)my bedziemy miec rowniez wodke i wino tak zeby do obiadu sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewusiak89 :) Śliczna sukienusia :D miło, że kolejna osoba do nas dołączyła :) Macie rację dziewczynki, że nie można dać się zwariować tym ślubem.... Wiadomo, że każda chce żeby wszystko wyszło ładnie itd., ale to tylko dwa dni... Mi troszkę szkoda czasu, żeby latać codziennie po sklepach, mierzyć 100 sukienek i dobierać odcienie serwetek żeby jak najbardziej pasowały :) w tym dniu ważne żeby się dzielić szczęściem z innymi, a nie martwić się, że serwetki mają inny odcień niż sukienka :) Wieczór Panieński zrobię w domku, bo nie jestem zwolenniczką upijania się gdzieś w pubie i obmacywania striptizerów :P Zaproszę koleżanki, wymyślę dobre drinki, fajne jedzonko i muzyczka i chciałabym zrobić wieczór pod tytułem "królowe disco" :P poprzebieramy się z dziewczynami troszkę :D sukienka w grochy, różowa kokarda we włosy i gotowe :) zdjęcia wyszłyby fajne :D Wybieracie się gdzieś w podróż poślubną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do alkoholu, to oczywiście też będzie winko :) i znajomi mówią, że bardzo dobrze idzie piwo w drugi dzień, bo jest dobre na kaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewusiak89 :) Śliczna sukienusia :D miło, że kolejna osoba do nas dołączyła :) Macie rację dziewczynki, że nie można dać się zwariować tym ślubem.... Wiadomo, że każda chce żeby wszystko wyszło ładnie itd., ale to tylko dwa dni... Mi troszkę szkoda czasu, żeby latać codziennie po sklepach, mierzyć 100 sukienek i dobierać odcienie serwetek żeby jak najbardziej pasowały :) w tym dniu ważne żeby się dzielić szczęściem z innymi, a nie martwić się, że serwetki mają inny odcień niż sukienka :) Wieczór Panieński zrobię w domku, bo nie jestem zwolenniczką upijania się gdzieś w pubie i obmacywania striptizerów :P Zaproszę koleżanki, wymyślę dobre drinki, fajne jedzonko i muzyczka i chciałabym zrobić wieczór pod tytułem "królowe disco" :P poprzebieramy się z dziewczynami troszkę :D sukienka w grochy, różowa kokarda we włosy i gotowe :) zdjęcia wyszłyby fajne :D Wybieracie się gdzieś w podróż poślubną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myślimy o podróży poślubnej, ale jeszcze nie działamy w tym kierunku, może w przyszłym miesiącu się rozejrzymy. A Wy macie już jakieś konkretne plany ;)? Co do wieczoru panieńskiego, to jestem tego samego zdania. Coś wymyślimy z najbliższymi przyjaciółkami, ale nic specjalnego nie przewiduję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
my tez chcemy gdzies sie wybrac ale nie wiadomo jak z urlopami bedzie ale na pewno sobie to kiedys odbijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie jedziemy w podróż poślubną bo nie dostaniemy urlopów, a chciałam pokazać mojemu uroki Chorwacji, bo jestem w niej zakochana, ale skoczymy przed ślubem w polskie górki na jakies 4 dni, a za reszte kasy kupujemy autko, bo nasze odmówiło niedawno posłuszeństwa:( Co do tych przygotowań, to nie ma sensu dac się zwariowaniu, ja więkoszśc rzeczy kupuję poprzez allegro i oszczędzam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też myślimy o Chorwacji, na ten tydzień uda nam się wyrwać. ;) Nas jeszcze czeka remont mieszkania, więc z kasą też nie ma co szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że większość z Was nie wariuje przed ślubem z przygotowaniami dziewczyny nie dajmy się zwariować :), to ślub a nie komercyjne zjawisko podporządkowane obecnym trendom wymyślanym prze zacierających ręce od zysków marketingowców a propo podróży po ślubie, to nam marzy się kilka dni w jakimś ośrodku z basenami, jacuzii, saunami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a gdzie kupilyscie lub kupujecie bizuterie slubna ? moze podamy sobie linki. ja np zastanawiam się i ciągle szukam , a chcialabym duze kolczyki - sukienka ecru ze zlotem .... nie moge znalezc nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx - ja też jestem zauroczona Chorwacją!!! :) Trzy razy już tam byliśmy i na pewno zawitamy tam jeszcze kiedyś.... Jak dla nas to jest tam przepięknie i mamy już swoją miejscowość :P Pakostane :) Postanowiliśmy, że kilka dni przed ślubem pójdziemy do biura podróży i coś wybierzemy :) coś pięknego i w dobrej cenie, oczywiście na wrzesień, żeby ceny już nie były takie duże :) Co do kolczyków, to podpowiedzcie kobietki które, bo na pewno chcę mieć grona ze Swarovskim, kolor Cristal AB bo takimi kamieniami będzie zdobiona cała góra sukienki :) http://allegro.pl/piekne-kolczyki-grona-swarovski-wieczorowe-slubne-i1599746882.html http://allegro.pl/niezwykle-lsniace-grona-swarovski-grona-gronka-i1600556034.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczyni a jeszcze jedno takie pytanko.... obydwoje macie prace ? dobrzeplatną? ja sie tak martwie o przyszlosc , bo obydwoje mamy prace ale nic swietnego... boje się jak to bedzie , jak sobie poradzimy , ma ktoras tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini_69 ja tonie mam ulubionejmiejscowości, bo podobają mi sie wszystkie i Trogir i Split i Dubrownik i mogłabym tak wymieniać i wymieniać.....ale na pewno kiedyś tam pojedziemy wspólnie;) Może za rok na rocznicę;) Kolczyki śliczne, choć ja jestem fanką delikatniejszych imac coś na wzór tych pierwszych w 2 rzedzie z pierwszej stronki i do tego zrobiła mi Pani bransoletkę 3-rzędową. do xxxxxxx...... my oboje mamy pracę, na wesele sami odłożylismy, jak będzie dalej nie wiem, na razie nie narzekamy, ale patrzymy optymistycznie, bo po co zamartwiać się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też oboje mamy pracę i też sami odłożyliśmy na wesele, mój narzeczony ma stałą, ja nie i szczerze to chciałabym zmienić, ale wiadomo jak to u nas z pracą. W sumie nawet mając stałą dziś nie można być niczego pewnym, ale trzeba być dobrej myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pomoc przy kolczykach :) Co do pracy, to ja jestem jeszcze na studiach, ale mam swoją działalność gospodarczą, Pan Młody również prowadzi swoją działalność :)) Nie wybiegamy z tym tematem zbytnio w przyszłość, bo czasami życie płata takie figle, że nie da się wszystkiego zaplanować :) Mam nadzieję, że firmy będą się rozwijały cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 A JA MAM 6 SIERPNIA - 06.08 frycia.1987 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 moniczka84 - 13.08 aniutek263 - 19.08 sierpniowa panna młoda...- 20.08 Ewusiak89 - 20.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
mini_69 jesli chodzi o kolczyki to raczej te pierwsze:), podroz poslubna my jedziemy nad polskie moze juz w niedziele na tydzien bo urlopy nie pozwalaja na wiecej wiec jesli mozna to nazwac podroza poslubna to ja jade:) a z ta praca to my oboje pracujemy, mamy syna wiec to czy po urodzeniu dziecka sie zmieni to mam juz za soba, a zarobki sa jakie sa jakos sobie radzimy no ale zawsze moglo byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne te kolczyki, ale masz rację, że troszkę drogie :( Ja szyję sukienki do tańca towarzyskiego i zdobię je kamieniami Swarovskiego i powiem Ci, że na pierwszy rzut oka nie wyglądają na Swarovskiego, ale może źle zrobione zdjęcia. Powiem Ci, że bardzo firmy oszukują co do tego... Warto poprosić o zrobienie np. zdjęcia tych perełek i kamieni w oryginalnym papierku Swarovskiego, bo właśnie te oryginalne są pakowane w oryginalne papierowe opakowania z hologramem. Wtedy można dać taką cenę, chociaż i tak jest wysoka... A wiem, że dużo osób pisze że coś jest z kamieniami Swarovskiego, a tak naprawdę są to tylko zwykłe szklane kamienie, a różnią są masą z jakiej są wykonane i ilością szlifowanych ścianek, te zwykłe mają mniej ścianek szlifowanych i o wiele mniej się błyszczą.... Ja szyję sukienkę, ale byłam w duuużym salonie sukien ślubnych, bo chciałam zobaczyć jak są wszyte miseczki i Panie w salonie pokazywały mega drogie sukienki, oczywiście mówiły że wszystkie są zdobione kamieniami Swarovskiego, a tylko 3 z nich były nimi zdobione!!!!! A ceny kosmiczne!!!! Oszukują jak nie wiem!!! Także jak tylko można, to zwracajcie na to dziewczynki uwagę i proście o coś co może potwierdzić autentyczność kamieni. Do sukienki powinien być dołączony certyfikacik!! "Cristalized with Swarovski's elements" :) Ale się rozpisałam :P Przepraszam za przynudzenie :P Co do tej podróży to na szczęście przy prowadzeniu swojej działalności możemy wziąć wolne kiedy chcemy, także będziemy szukali po cenie no i chciałabym może Majorkę? :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
mini .. a jakiego rodzjau prowadzicie dzialalnosci jak mozna spytac? bo ja zastanawiam się nad zrobieniem czegos dla siebie ale boje sie ze nie wypali.. gdyz ciezkie czasy i nie wiadomo co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Projektujemy i szyjemy stroje do tańca towarzyskiego, specjalizujemy się w szyciu na miarę bez obecności klienta :) Dlatego też moja suknia będzie szyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham Chorwację!!!! Jeżdżę tam praktycznie od 8 lat co roku :) nawet jak jadę gdzieś indziej to przynajmniej tydzień w Cro muszę zaliczyć :D Przejechałam całą z góry do dołu i z dołu do góry :) także jakby coś to mogę kilak zakątków polecić :D Jeżeli chodzi o panieński i kawalerski to chłopaki jadą do ostravy na stodoni się bawić. A my z dziewczynkami tutaj na miejscu do jakiegoś klubu. W każdym bądź razie mam zamiar tańczyć do rana :) Jeżeli chodzi o wyjazd to my z moim jeżdzimy co roku na wakacje, więc w tym roku też pojedziemy. Tyle, że w związku z budową domu pewnie tym razem będzie tylko tydzień,z biura podróży. Myślę o Zakynthos :) pierwsze wakacje bez Chorwacji, no ale jakoś dam radę My oboje pracujemy. ja mam dobrą pracę, raczej fajnie zarabiam, chociaż teraz to trochę sprzedaż spadła ;/ no ale przecież kryzys wiecznie trwać nie będzie. Tyle, że budujemy dom, więc mam dość duży kredyt do spłacania ;/ no ale też swoje gniazdko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, a jakie miejsca byś poleciła, bardziej północ czy południe? Ja bym chciała jeszcze Makarską zwiedzić :) Mi się podobają miejsca gdzie woda jest taka :egzotyczna" :P takie ma piękne kolorki i gdzie nie ma fal.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa panno młoda, a gdzie zdjęcie Twojej sukieneczki??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×