Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość sierpniowa panna młoda...
co tu tak cicho sie nagle zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
Aniulek 263 a o mnie to zapominasz :( My zamówiliśmy zaproszenia gotowe z allegro, trzeba je samemu wypisywać, na szczęście mamy małe przyjęcie, więc nie było tego aż tak dużo, ale jeśli możecie zamówić pełny druk to jak najbardziej bo przy piątym zaproszeniu już miałam dość tego pisania ;) Ja będę miała bukiet z róż, taki okrągły na mikrofonie (tak to się nazywa?), takie ciemne herbaciane do sukienki ecru, żeby bardziej wyraziste były a nie ginęły na tle sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
hej dziewczyny, ja wybrałam takie zaproszenia http://www.belvederecards.com/prod337,43 i muszę powiedzieć że wyszły ślicznie elegancko i porządnie. wszystkie detale dopracowane w ogóle polecam tą stronę zamówienie zrealizowali mi w tydzień od wysłania tekstu na zaproszenie do zaproszeń w cenie dostałam ładne koperty idealnie pasujące do zaproszeń kolorem, rozmiarem, papierem... i ceny też mają przystępne Zaproszenia wyglądają na prawdę bogato. Jak Wam się podoba ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Natomiast tutaj jest moja sukienka http://salon-mariella.pl/kolekcje-sukien-slubnych/suknie-slubne-aspera/?nggpage=8 pierwsze 4 zdjęcia Muszę dodać że na tej modelce suknia nie wygląda zbyt efektownie.. na żywo jest śliczna zwiewna, lekka ale bardzo elegancka i ładnie podkreśla talię Jak Wam się podoba?? Natomiast co do bukietu myślę o storczykach może malinowych... albo malina + fiolet chciałabym coś żywszego.. bo sukienka jest dosyć prosta.. no i storczyk we włosy Chyba że macie jakieś inne sugestie??? pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
I jeeszcze jedno jakie zabiegi będziecie sobie robić przed.. weselem??? Coś specjalnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna sukieneczka :) A na temat mojej to nikt nic nie powiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini69 bardzo ciekawa góra, lubię asymetryczą górę a Twoja chyba taka będzie z tego co obserwuje ze zdjęcia, ecru czy biel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra będzie asymetryczna, jeden długi rękaw i też taki cielisty materiał. na nim będzie naszyta gipiura gdzieniegdzie i wyzdobiona kamieniami Swarovskiego. Sukienka oczywiście biała :) Co do zaproszeń, to poczytałam komentarze i jednak poszukam kogoś innego, bo do sierpnia już nie tak dużo czasu i dobrze by było już rozesłać zaproszenia, a tam widzę że problem z oczekiwaniem :( liiiipa.... Sama już nie wiem gdzie i jakie zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
mini__69 Twoja sukienka będzie na pewno bardzo oryginalna.. ciężko mi sobie to wszystko wyobrazić, ale na pewno efekt końcowy będzie powalający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha, dziękuję Ci baaardzo :) jak miło takie rzeczy poczytać :) chciałabym bardzo żeby była oryginalna. Dół będzie z 12m materiału zrobiony żeby pięknie tańczył, nie będzie koła :) góra sukienki będzie dosyć bogata dlatego fryzurkę i kwiatuchy chcę proste, żeby "odpustowo" to nie wyglądało :))) Nha Twoja sukienka jest mega elegancka, takie mi się bardzo podobają, bo mają w sobie to "coś" i też są oryginalne. Co do storczyków w bukiecie, to masz może jakieś zdjęcia? :) bo ogólnie rzecz biorąc to też czekam na sugestie co do kwiatów :P oczywiście na torciku będą takie kwiaty jak w moim bukiecie :) tort już też zamówiony :) ale kwestia zaproszeń męczy mnie straaaasznie.... już bym chciała mieć rozesłane i rozwiezione.... a przede wszystkim wybrane :P Zozole - Twoja sukienusia też booooska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ale wy macie pozałatwianych rzeczy :/ My bierzemy ślub 13 sierpnia, a ja jeszcze mam tyle do załatwienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienkę zamówiłam w wielki piątek :) zaproszenia na allegro - ciągle czekam aż przyjdą, termin realizacji już minął i nikt się nie odzywa. Wkurzam się, mam nadzieje, że nie dałam się nabrać. Zwalam na fakt, ze było dużo wolnego poza tym jeszcz nic nie mamy załatwionego w kościele i na sali, poza rezerwacją terminu. Nie mam czasu się za to zabrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 Faaaktycznie - 13.08 moniczka84 - 13.08 aniutek263 - 19.08 sierpniowa panna młoda...- 20.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 czy teraz juz wszyscy sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek263 te zaproszenia takie kiepskie wyszły dlatego, że pewnie nie zauważyłaś granulacji papieru 120g :) ja też zmaówiłam na allegro, ale wybrałam dopłatę za grubszy papier 250g. mam nadzieje, że będą ok. A taką mam sukienkę: http://www.fasson.pl/suknie-slubne,294.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
moniczka84 tak wiem dlatego nie moge miec pretensji do sprzedajacego a tylko do siebie bo on wszystko opisal w aukcji, no ale juz jest ok. dzis przyszly moje buty te do skakania czyli plaskie, maja tez przyjsc wysokie, przyszedl tez naszyjnik z zepsutym zapieciem jak pech to pech ale tu juz moge odeslac(chociaz tyle), mam tez juz naklejki na alkohol. dzwonilam do fryzjerki i kosmetyczki wiec mozna powiedziec ze jestem umowiona tylko musze jeszcze pojechac zeby mnie zobaczyla i zaplanowala wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was dziewczyny w tempie prac i zaangażowaniu. Ja jakoś się zabrać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
troszke jest tego wszystkiego a na poczatku sie smialam ze wszyscy tak to przezywaja tylko nie ja, a tu i mnie dopadlo hehe,lubie miec wszystko dopiete na ostani guzik taka juz jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek bo tak to już jest, ja zaklepałam datę w zeszłym roku w maju i myślałam a mam ponad rok na spokojnie wszystko przygotuję, ale oczywiście na początku trochę sobie darowałam przygotowania, do stycznia ruszyłam żwawo i nei jest tak łatwo, gdyż organizuję z odległości, na szczęście mam super przyjaciółkę, ja zamawiam przez tel u przedsiębiorcó, dzownię do niej a ona odbiera;) Co do zaproszeń to też miałam z allegro, ale kupiłam je w lutym i teraz jestem na etapie roznoszenia, co strasznie długo trwa i jest miłe ale męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
Ale przyznajcie same super są te przygotowania prawda? Szukanie sukni, zaproszeń wybieranie fryzury bukietu ja się przy tym świetnie bawię :) Mnie tylko męczy załatwianie w Kościele, mamy specyficznego proboszcza i mimo że uznał nasze nauki ze średniej to jeszcze kilka spotkań z księdzem musimy zaliczyć No i przeżywam strasznie bo już sobie wyobrażam że mnie z katechizmu pyta, dlatego strasznie to odwlekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
A Wasze suknie są śliczne :) Moja jest strasznie prosta, no i tak się napatrzyłam na te Wasze, że mnie wątpliwości co do mojej dopadły Mam nadz że faktycznie jest tak fajna jak ją pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faaaktycznie - nic się nie przejmuj, Twoja na Tobie na pewno będzie bosko leżała!!!! Nie każdemu pasują takie bardziej obszerne suknie :) nie ma się co sugerować innymi, z jakiś przyczyn przecież wybrałaś swój fason, a to znaczy, że to "właśnie ta jedyna" :) Co do fryzury,to mam długie za pas czarne włosy także będę miała tak zwane "hollywood'zkie loki" :P takie duże i nie od samej góry, spięte troszkę z tyłu i tam będzie welon :) A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy zaręczenie 2,5 roku. Od walentynek 2009 :) Jakoś w marcu 2009 zarezerwowałam salę i orkiestrę i tyle. W sumie resztę załatwia się przed samym ślubem. Tylko my postanowiliśmy jeszcze przed ślubem zbudować dom. I z tym jest tyle załatwiania, tyle wyborów, tyle decyzj itd, że zupełnie zapomnieliśmy o tym ślubie i już nas to tak nie podnieca. W sumie dotarło do mnie, że to niedługo dopiero jak przymierzyłam sukienkę. http://oiw.pl/galeria/suknie_slubne/9/1/272/suknia_slubna_orsola_suknia_orsola_2009jpg.html W ogóle to miałam strszną przygodę z orkiestrą. Bo w styczniu tego roku zginął jeden gość z tego 2 osobowego zespołu i musiałam szukać na nowo. także już nawet pojawił się temat przełożenia ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja mam długie brąz włosy i raczej chcę mieć na ślubie upiete w coś takiego np: http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-blondu/proste/fryzury-slubne/koki/damskie/fryzura1080627.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/czarne/loki/fryzury-slubne/upiecia/damskie/fryzura1087268.htm lub takiego http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/odcienie-brazu/proste/fryzury-slubne/koki/damskie/fryzura1092249.htm co myślicie? która najciekawsza?? Do sukni mam welon hiszpański i chcę mieć kwiaty - storczyki raczej.. Natomiast jeśli chodzi o bukiet to podobają mi się takie żywe połączenia kolorów w bukietach także nie wiem czy to przejdzie ze storczykami... w każdym bądż razie myślę o kwiatkach w kolorze: malina, pomarańcz,fiolet bardzo mi się to podoba Moja suknia jest dosyć prosta więc z dodatkami mogłabym poszaleć Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Na początku też chciałam mieć na wpół podpięte włosy i jakieś fale, ale większość fryzjerek mi to stanowczo odradziła ze względu na fakt że wesele będzie w sierpniu czyli latem i jak będzie ciepło będzie mi bardzo goraco, będę miała mokre plecyi włosy będą mi się prostować myślicie że może tak być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie podoba najbardziej pierwsza :) mnie też fryzjerka doradzała kok. Ale to sobie zostawiam na potem. Narazie pracuje nad figurą, mam zamiar zrzucic troszkę do slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM 6 SIERPNIA
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha mnie bardzo przypadła do gusta pierwsza fryzura, jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×