Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniutek263

sierpien 2011

Polecane posty

Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08 sorki Renixxx pogubilam sie troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a moze pochwalicie sie sukniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaktycznie
No ja niestety nie mam zdjęcia mojej ale to taka bardzo tradycyjna w kształcie A, już kupiona tylko z miesiąc przed ślubem przymiarki zacznę Będziecie miały welon? ja się zapierałam nogami i rękami że nie chcę ale jak mi pani do tej sukni dała welon to aż łezka mi się w oku zakręciła :) no więc się i na welon zdecydowałam ;) My mamy już większość załatwione, ale robimy małe przyjęcie tylko więc trochę mniej tego Już nawet do kosmetyczki i fryzjera się umówiłam, bukiet i wystrój też zamówiony, poradnia załatwiona, tylko przed nami jeszcze 3 spotkania z Wikarym :( i spowiedź generalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!! Wszystkie sukieneczki macie piękne :* naprawdę! Zdjęć mojej jeszcze nie dam bo jeszcze nie zaczęła się szyć :) ale materiały i kamienie kupione. Będzie w zupełnie innym stylu niż wasze, ale myślę że też ładna :) Co do welonu, to mam dwa :D Do kościoła dłuuuugi żeby dzieciaczki mi poniosły, a na później będzie taki normalny, tak chyba do pasa :) kosmetyczka i fryzjerka umówione :) już chyba wszystko mamy załatwione :) a jak się dziewczynki ubieracie na drugi dzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukiwałam jakieś sukienki na drugi dzień, ale narazie bezowocnie, ciężko mi się zdecydować, ale jest jeszcze trochę czasu na poszukiwania, a co do welonu to chcę długi, ale tylko do kościoła, potem zamierzam go zdjąć, i nie mieć wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faaaaaktycznie
Ja będę miała taki dość krótki welon za ramiona Największym problemem jest dla mnie dobór bielizny :( Jeszcze nie zakupiłam a powoli trzeba szukać bo do przymiarek potrzebne Będziecie miały gorset czy biustonosz? Gorset dobrze by podtrzymywał ale w sierpniu może być za gorąco na tyle warstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
dziewczynki sliczne te wasze suknie :), Renixxx czemu zrezygnowalas z kokardki uroczo to wyglada:). Ja niestety welonu nie bede miala. bylam dzis w kwiaciarni i wkoncu wybralam wiazanke z rozowych nerine przesliczne szkoda ze nie dysponuje zdjeciem,poprostu piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chciałam welonu ani bolerka, ale trzeba było jednak czymś przykryc ramiona do kościoła i wybrałam niejsze zło, czyili weon, krotki za ramiona ledwo mi sięga, zwykłą mereżka bez jakichkolwiek koronek i lamowek. Po mszy zdejmuję go i wpinam we włoski kwiatek. Co do bielizny to mogę Wam polecić firme Dalię szczególnie bardotkę Ivette, zakupiłam sobie cały ich komplecić, a wiem że dobra bo miałam już ta bardotkę tylko czarną i na sylwku sprawdziła się idealnie. Tylko trzeba aby dobrze dobrac sobie rozmiar, ja nagle z 75C skoczyłam na 60F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek zrezygnowałam z kokardki bo opytcznie powiększała mi biust a że mam spory to darowałam sobie ją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
no ja do kosciola bede miala bolerko a pozniej je sciagne, bylismy dzis ogladac limuzyny wiem ze to juz obciachowe ale zawsze chcielismy, i stwierdzamm ze ceny to maja z kosmosu w sobote jestesmy jeszcze umowieni na obejzenie takiej w starym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
kiedy macie w planach umowic sie do kosmetyczki i fryzjerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kosmetyczke i fryziera mam zaklepanego od marca i powiem że już w godzinach to nie mogłam przebierać. Fryzierka na 10, kosmetyczka pojawi się u mnie w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a jakie koszty takiej kosmetyczki w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
dziewczynki a jakie macie zaproszenia >? bo ja nadal szukam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, co do bielizny to ja będę miała biustonosz podszyty pod sukienkę i też muszę zacząć czegoś szukać... Nie wiem jeszcze co z bukietem, nie mam zbytnio pomysłu co wybrać :( chciałabym coś w miarę skromnego, bo sukienka będzie bogata, chyba dobra będzie kulka z róż :) Kosmetyczka i fryzjerka zamówione :) Fryzura próbna i próbny makijaż na początku lipca, w dzień ślubu fryzjerka o 10.00 a kosmetyczka 11.30 :) Kilka dni wcześniej kosmetyczka zrobi mi peeling kawitacyjny i maseczkę z alg i parafinkę na ręce :) Sukienkę na poprawiny szyję tak jak ślubną i będzie cieniowana z lekkich falbanek zaczynających się pod biustem z żorżety od białego koloru przez kilka odcieni do złota :) Co do sukni ślubnej, to taka dokładnie będzie góra: http://www.bio27.com/tag/teresa-scanlan-bio i dokładnie taki dół: http://www.marabo.pl/oferta/produkt/1159 Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
dziewczyny co do zaproszen to mi dzis przyslali i sie poplakalam z nerwow, moj wybor padl na te http://allegro.pl/zaproszenia-perlowe-personalizacja-koperta-i1581367800.html tandeta straszna papier tak cienki jak z zeszytu a koperty wyobrazcie sobie ze zwykle biale z poczty, moj Bartosz polecial z nimi do drukani i na piatek nam zrobia sztywne, chcialam zaoszczedzic a wyszlo na to ze za 30 zaproszen zaplace 80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
hej moge sie dziewczyny przylaczyc?:) ja mam slub na 20 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
mini69 te sa super!! ciekawe czy papier jest ok , a zamawialas probki ? bo ja na jednej aukcji z allegro zamowilam probki zaproszen ktore wygladaly swietnie a to co mi przyslali to straszna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
dziewczynu super macie te sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
Sluby sierpien 2011 mini__69 - 06.08 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 13.08 aniutek263 - 19.08 sierpniowa panna młoda...- 20.08 Nha - 27.08 zozole - 27.08 amikaya - 27.08 Renixxx - 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini_69 my tez myśleliśmy dokładnie o tych zaproszeniach, ale w komentarzach u tego sprzedawcy znalazłam wpis od wczesniej kupujacych że długo się czeka na każdą ewentualna poprawkę, więc zamówiliśmy inne, podobne a jesli chodzi o bukiet to zdecydowałam się na goździki w bardzo wyrazistym kolorze:) https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=afb79c5a85&view=att&th=12fb5324187e9e45&attid=0.1&disp=thd&realattid=f_gn8n0ohb0&zw czas na poszukiwania bielizny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda...
mini bardzo fajne zaproszenia:)my tez juz wybralismy ale mam obawy czy w rzeczywistosci beda tak ladnie wygladac jak na aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
amikaya popraw link czy tylko ja nie widze bukietu a ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×