Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22 latek,.,.,

22 latek odpowie na wszstkie Wasze pytania

Polecane posty

Gość fireworkOna
ee tam nic złego nie robisz:D niespadaj jeśli chodzi o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
W stogu siana leży Jasiek z Maryśką i obserwują jak ogier pokrywa kobyłę. - Jasiek - pyta Maryśka - po czym ten koń poznaje, że klaczy chce się? - A bo ja wiem... - odpowiada Jasiek - Może po zapachu. Po pięciu minutach dialog rozpoczyna Maryśka: - Jasiek, czy ty masz katar? nie wiem czy to śmieszne ale w każdym razie świadczy o czyjejś ciemnocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka39
a bo moj dol udzieli sie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
eee głupie gadanie nic się nam nie udzieli spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
hehe no tak "Maryśka" też by pewnie nie chciała żebyś miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
aaaaa ten jest dobry, właśnie znalazłam : Wraca wieczorem dwóch gości z imprezy. Stanęli pod płotem na małe sikanie. Jeden już leje, drugi cały czas grzebie w rozporku. - Ty, dlaczego nie lejesz tylko sobie tam grzebiesz? - A cholera, dać coś babie do ręki, to nigdy na swoje miejsce nie odłoży. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska by niechciala a ja tym bardziej dlatego precz z katarem ;) A ten drugi kawal taki se :classic_cool: zrywal bokow nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
hmmmm nie zrywasz boków, no to trudnoooo nie zawsze każdemu dogodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dobrze by bylo gdyby za kazdym razem tak było :classic_cool: Trzeba sie postrac prawda ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
noooo sorry jak narazie to tylko ja się tu staram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslisz bo jezeli przeprowadzanie wymiany zdan uwarzasz za staranie sie to... ;) Nie no sopoko :classic_cool: kawałow nie znam ... a postrac sie postram jak bedzie okazja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
nie no ok to ja się może wogóle nie bede odzywać bo co bym nie powiedziała to kolega "specjalista" i tak lepiej wie :) no cóżżżżżżż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
myszka jesteś ty tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka39
Idzie Jasiu z babcią ulicą. Jasiu znalazł 10 złotych i podekscytowany biegnie do babci : - Babciu, babciu zalazłem dychę ! - Wyrzuć ją tam gdzie była Jasiu bo to co z ziemi tego się nie podnosi ! - Dobrze babciu powiedział Jaś . Idą dalej, Jaś znalazł 50 złotych ! Jasiu znów podbiega do babci i mówi : - Babciu, babciu, a teraz znalazłem pięć dych ! - Jasiu, już ci mówiłam to co leży na ziemi tego nie wolno podnosić. - Ok"ej babciu powiedział Jasiu . Z ulicy skręcili na leśną drogę, babcia się potknęła o korzeń drzewa i upadła na ziemię : - Jasiu, pomóż mi wstać ! Ale Jasiu tym razem odpowiedział : - Nie babciu, to co leży na ziemi tego nie wolno podnosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa to teraz doladowalem do pieca... wez mnie jebnij lopata po glowie moze mi przejdzie ;) Wiesz ze kolega specjalista nie ma na celu wiedziec lepiej i tylko glupio zartuje :classic_cool: Wiec wrzuc na luz i jedziemy z gorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza i mówi: - Panie doktorze, nie mam włosów na piź**ie! Doktor ogląda i mówi: - A ile razy pani dziennie to robi ? - Nooooo, 5-6 razy - Proszę pani ! Na autostradzie też trawa nie rośnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
chętnie a masz łopatę bo ja niestety nie??? :D hehe heh problem jaki spotkał babcię jest fakt że dziecki szybko uczą się głupot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadkowi zachciało sie amorów i mówi do babki: - Chodź babka do łóżka pokochamy się. Babka na to że nie ma ochoty. Dziadek zaczął głowić się jak tu babkę zaciągnąć do łóżka i wymyślił: - Chodź babka do łóżka to dam ci stówę Babka myśli stówa piechotą nie chodzi, zgodziła się, poszła do łóżka, pokochali się, dziadek dał stówę. Wtenczas babka zapala światło i mówi: - Te dziadek ale to jest stara stówa jeszcze z Waryńskim. A dziadek na to: - Stara d**a - stara stówa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
eee nie no może nie kombinujmy po prostu starym i dobrym sposobem przywalę ci z liścia (albo pięści bo to mi lepiej idzie :D ) w twarz i tym samym przywołam Cię do porządku :D hehe ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka39
Młody Jasiu zobaczył w gazecie, że w mieście otwarto agencję towarzyską. Po chwili pyta tatę: - Tato, a co dokładnie robi się w takiej agencji? Zakłopotany ojciec odpowiada: - No, ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że robi się tam człowiekowi dobrze. Następnego dnia Jasiu dostał od ojca pieniądze na kino, ale zamiast na film, udał się do agencji towarzyskiej. Dzwoni do drzwi i otwiera mu nieco zdziwiona panienka. - Co tu chłopczyku chciałeś? - No chciałem, żeby mi zrobić dobrze. Oczywiście mam pieniądze! Panienka zaprosiła Jasia do środka, zaprowadziła go do kuchni, ukroiła trzy wielkie pajdy chlebka, posmarowała je masłem i czekoladą i podała Jasiowi. Po godzinie Jasiu wraca do domu i krzyczy: - Mamo, tato! Byłem w agencji towarzyskiej! Ojciec o mało nie spadł z krzesła, mamie oczy na wierzch wyszły. - I co? - pytają Jasia po krótkiej chwili. - Dwie zmogłem, ale trzecią już tylko wylizałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z piesci... wal ale tak zeby sladow nie bylo :classic_cool: Wiedz ze ja nie pisze w zaden sposob zeby komus dogryzc czy udowadniac ;) Zle odbierany jestem ot i tyle :P Trzymajcie sie Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka39
mephistol nie jestes zle odbierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
Mephisto87 nie no spoko ja się tylko droczę na tb a nie odbieram Cię w taki sposób żeby się obrażać czy coś tam innego więc spoko, nie należę zresztą do tych co biorą wszystko na serio i są sztywni jak drutekkkk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fireworkOna
myszka39 znam to, dobre hehe nigdy nie zapomne miny mojego taty jak mu go kiedyś opowiedziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×