Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

AGNISZ ---> mam pytanie do ciebie !! twoj sluz przy duphastonie jak wyglada? moj jest bialy i straaaaaaasznie gesty lepki taki prawie grudkowaty, kupilam clotrimazolum i rnao posmarowalam krocze, bo podejrzewam jakis stan zapalny i nie wiem czy to normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam czy ten grutkowaty wygladn ie jestspowodowany kremem clotrimazolum albo papierem toaletowym ? bo teraz robilam nasiadowke z cytryna i po grutkowatym sluzie nei bylo sladu nawet w srodku tylko bialy gesty lepki, posmarowalam teraz clotrimazolum mam nadzieje ze mi to przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
NOVYNETKO, śluz po Duphastonie taki miałam przez jeden dzień! tak po 7 dniach brania, grudkowaty, biały i było go dużo też oczywiście wziełam to za wczesny objaw ciąży, bo wyczytałam w necie i nawet tu na kaffe,że to oznaka bardzo wczesnej ciąży , a nigdy wcześniej tak owego nie miałam, ale wczoraj jak wiesz robiłam test po 14dniach po owu i nic z tego, więc to był efekt Duphastonu... także spokojnie , nie stresuj się!!! jeśli Cię nic nie swędzi i piecze, to to infekcja nie jest!!!!! powiem Wam,że moja tem. dalej 37,1... a okres powinien być wczoraj, bądź dziś, nic z tego nie rozumiem, przecież przed okresem spada! jastro!!!!!! napisz mi jak to z Tobą było po tym Duphastonie... ;/ nic już z tego nie rozumiem... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz lec moze na bete bo tempka powinna spasc przed @ !1 kurcze moze sie udalo ? :):)zycze wam teog :) pewnie to efekt duphastnou jeszcze tylko 2 tabletki musze go wziac wiec dam rade smaruje sie clotrimazolum bo lekko mnei swedzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
umówiłam się na betę na środę na 9.00, bardzo proszę koleżanki kaffeciarki o trzymanie za mnie, tzn, za nas kciuków i paciorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
MUSI NAM SIĘ UDAĆ... :) MUSI! MUSIMY W TO WIERZYĆ, BO DZIECKA NIE MOŻNA PRZESTAĆ PRAGNĄĆ, TAK JAK NIE MOŻNA PRZESTAĆ ODDYCHAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
tak :) na wzrost pęcherzyków i ciałka żółtego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze sie udalo ;p ja w niedziele najpozniej mam dostac @ wiec zobaczymy poki co bola mnei sutki i powiekszyly sie piersi no i tne sluz.. sama nie wiem co myslec.. pobolewam nei czasem prawy jajnik, dzis jak bylam na zakupach mialam wrazenei ze dostalam @ ale to tylk oten sluz a podbrzusze oblalo jak na @ taki skorcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
Agnisz przykro mi ale nie moge ci pomoc bo nie pamietam dokladnie jak to bylo :( wierze jednak ze zafasolkowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane :) jak wam mija dzien ? mnie cos choroba bierze przynajmniej tak sie czuje ;-( generalnie nic mi sie nie chce jestem ciut zmeczona sutki bola az dotykac ich nie moge katarek i kicham wrrrr, caly czas mam gesty lepki bialy sluz choc jest go nieco mniej niz wczoraj caly czas stosuje clotrimazolum. a jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
novynetka ja na twoim miejscu odstawilabym ta masc bo na poczatku ciazy taki sluz to norma no i masakryczny bol piersi i sutkow :) a mi dzien mija ch..... bo ide do pracy na 12- 21 :/ nienawidze popoludniowek bo caly dzien w dupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
cześć Dziewczyny :) jastro... ja tez cały tydzień na popołudnie , ale do 19... tez znam ten ból :/ jutro rano idę na betę, powiem Wam,że jak przez te wszystkie dni cały czas z tyłu głowy miałam myśl,że to ciąża tak dziś jakoś zmiana o 180'... ehhhhh... mogłoby sie w końcu udać, bo niedługo mnie w kaftanie wywiozą bo zeświruję... całuski miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jastro no niby tak ale nei wiadomo czy to ciaza czy nie, ale masz racje odstawie jak nie bedzie gorzej to poczekam a jak sie pogorszy to pojde do gina no chyba ze to efekt duphastonu.. tylko nei wiem bo jesli nei mialam do tej pory owulacji i teraz bviore duphaston na wywolanie okresu to watpie ze przez te 10 dni co go biore mam szanse na fasolke... jak myslisz ? agnisz badz dobrej mysli ;) idz ladnie na bete bo juz jestem ciekawa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
rano Wam napiszę jak wrócę, ale podejrzewam, że wyniki będą wieczorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy gdzie robisz niektorzy po pol godziny daja inni nastrpenego dnia z nimi to roznie ;) a ty co sadzisz o tym co wczesniej napsialam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
MASZ TAKIE OBJAWY, JAK JA... JA JEDNAK MYŚLĘ,ŻE WINOWAJCĄ JEST DUPHASTON ;/ DO JUTRA RANA JEDNAK MAM NADZIEJĘ,ŻE FASOLEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
NO CZEKAM JUŻ 3 DNI :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
kobietki ja jestem po badaniu dzis i wszystko jest dobrze :) termin porodu 4 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
novynetka, agnisz ja mysle ze wszystko jest mozliwe :) ja przez 8 miesiecy nie moglam zajsc az tu w pierwszym cyklu brania duphastonu zafasolkowalam :) czego i wam zycze :) syll ja cos czuje ze urodzisz po terminie ( bo tak zwykle jest w pierwszej ciazy ) i bedziesz miala piekny prezent akurat na walentynki :) :) to sobie wymyslilam co? hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syll bardzo sie ciesze ze wszystko wporzadku :) jastro ale ty bralas duphaston na zaciazenie albo wyregulowanie cyklu tak ? a ja biore na wywolanie go dopiero jak dostane to bede brac na regulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastro
nowynetka ja bralam na zaciazenie tzn na wszrost i pekanie pecherzykow. a czemu ty bierzesz na wywolanie bo juz sie zakrecilam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo 10 kwietnia odstawilam antykoncepcyjne tabletki a 16,04 dostalam krwawienei z odstawienia i od tamtej pory do dzis nie mam okresu i poszlam do ginekologa dala mi duphaston na wywolanie jutor wezme odstatnia tabletke, ona stwierdizla ze moje poprzednie cykle ( zainm zaczelam brac antykoncepcyjne tabsy) najprawdopodobniej byly bezowulacyjne ale tego nie moze narazie stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×