Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość koko128
symfoniaserca ja nawet nie zdąże się zapytać:( mój lekarz przyjmuje we wtorki i środy:( mam nadzieje że nić się nie stanie fasolce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam skierowanie na to badanie bo jak wcześniej stwierdził lekarz mam małą macicę i ten chce się upewnic i wykluczyc czy aby to nie wrodzona wada także wiem że muszę jak mi gin tłumaczył laparoskopię wykonuję sie pod narkoza trwa ok 20 minut i robią małą dziurkę na rurkę w brzuchu i w monitorku oglądaja Surfitka a jak się wykonuję badanie na drożnośc pewnie to mi też zrobią, novynetka dobrze Wam zrobi taki wyjazd, cieszę sie że jest ok miedzy Wami:) koko128 gratuluję:) Surfitka symfoniaserca życzę Wam owocnych staran, powodzenia , !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko gratulacje !! oby wszystko bylo OK ! to moj 4 cykl staran a 3 z duphastonem cykl przy nim trwa 27 dni a 7 dni trwa @... nei wiemczy dobrze robie ale korzystan z http://piekielko.info/kalendarzyk/ stosowala ktoras z was ten kalendarzyk ? owulacja wypada mi na 8-9 sierpien.. moj tz pracuje do niedzieli w poneidzialek z rana bym musiala go dorwac ;P bo to dni plodne .. co o tym myslicie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka, oni ci zbadaja droznosc podczas laparoskopi. I jak cos to od razu udroznia. :) A przy okazji obejrza macice. Novy, stosowanie takich kalendarzykow ma sens przy idealnie rownych cyklach. A ile trwaly ci cykle bez duphastonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, koko, ja sie kiedys pytalam mojego lekarza o latanie samolotem. On stweirdzil, ze zdrowej ciazy zupelnie nic nie bedzie. Lepiej leciec samolotem niz np, jechac przez 12 h autobusem i sie tluc. No i tak wyszlo, ze lecialam samolotem 3 dpo , a potem jak sie okazalo, ze sie udalo wracalam - gdzies w 7 tc. Na szczescie bez zadnych komplikacji. Moja corka obecnie uwielbia latac :D Po 12h podrozy z przesiadka, na miejscu docelowym powiedziala, ze jeszcze nie chce do domu, tylko dalej leciec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak naprawde niewiesz kiedy miewasz owulacje. Prawdopodbnie nie w kazdym cyklu. A mierzysz temperature? Mysle, ze w przypadku bardzo nieregularnych cykli warto. A co rozumiesz przez baaardzo nieregularne? Jakie mialas rozrzuty w czasie? Moje np. od 30 dni ( najczesciej 36-38 dni) do nawet 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od zawsze tak masz? Duphaston wyreguluje cykle , ale niestety nie sprowadzi owulki. :( Ale w sumie nie jest tak zle z ta nieregularnoscia :) I mam nadzieje, ze jak juz jest owu to akurat sie wstrzelicie :) A dupek tylko pomoze w fazie lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie szukal ze wzgledu na moj mlody wiek (19) cykle byly nieregularne jakies 1,5 roku temu zaczely sie regulowac do 37-39 dni i potem zaczelam brac tabletki anty i po nich nie dostalam @ dlateog dala mi duphaston na wywolanie i regulacje cykli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
dziewczyny dziękuje za wsparcie:) surfitka:) pocieszyłaś mnie bo ja tez kilkanaście godzin samolotem będe leciała i właśnie tego się bałam:) moniczka życze ci duzo zdrówka i żeby wszystko było w porządku:) trzymam kcieki:):):):):) novynatka mam nadzieje że wyjdzie po twojej muśli:):) TRZYMAM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
przepraszam za błędy:) spieszyłam się pisząc:) wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
navynatka powiem tak po 20 marca odstawiłam pigułki i wszystkie przytulanki były bez zabezpieczenia ale tak jak był czas. a kiedy 4 tego się zacząl nowy cykl czyli @ to od 6ego co drugi dzień aż do 29 lipca ale jak widać to owulacja nastąpiła od razu po @:) miałam rozregulowany organizm:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
tak bym opisała że to był 4 cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
novynetka nie załamuj się, bedzie dobrze:) zobaczysz że też ci się uda:) ja też myślałam że to wszystko pewnie się nie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje.. moze na tym urlopie sie uda.. chociaz nie wiem... bo gin mowila ze duphaston bierze sie po owulacji... czyli jak mam wziac 11,08 to owulacja wypada wczesniej kilka dni.. sama juz nei wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) My po przytulankach, dziś nie czułam tego lekkiego bólu podczas głębszej penetracji. Liczę, że to owulacja (no chłopaki do roboty :) ) Koko a dokąd lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciała na wakacje.... ale dobre i wyjazdy nad jeziorko (spacerki i pingpong,aż dziw ze mozna tak fajnie przy tym czas spedzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wask ochane :) dorwalam dzis mojego z rana, boli mnie jajnik prawy i troche mnei to martwi bo odkad biore duphaston to on mnie pobolewa... ehh zobaczymy ;) we wtorek albo srode jedziemy nad morze wiec tam tez sie ladnie postaramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
symfoniaserca lece na 8 dni na Dominikane i na 6 dni do Dubaju:):) mam nadzieje że będzie dobrze.....:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
novynetka ja właśnie po @ 9 lipca byłam nad morzem i wtedy sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agababajaga
witam! z mezem staramy sie o dziecko. pare dni po owulacji powiekszyly mi sie piersi ( o rozmiar) byly nabrzmialy i bardzo bolace. do tego mialm wzdecia, bol krzyza i strasznie chcialo mi sie pic. 23 dc wieczorem zobaczylam ze sluz zabarwil mi sie delikatnie na brazowo i bardzo mocno bolał mnie brzuch jak na @. na nastepny dzien zrobilam test ciazowy ale byl negatywny. brzuch przestal bolec, a plamienie zostalo. delikatnie zmienia kolor raz na bordowy z czerwonym i ponownie wraca do brazu. co ciekawe nie mam ubrudzonej wkladki, bo sluz zatrzymuje sie na sciankach pochwy. czy ktoras z was tak miala? chce isc jutro na bete i do gin. chcialam sie tylko mniej wiecej na cos nastawic. choc sklaniam sie w strone braku progesteronu. dodam tylko ze ostatnio okres mialam 14 lipca a cykle mam 30 dniowe, owu byla ok 12 dc. dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agababajaga sadze ze powinnas to skonsultowac z lekarem, moze to oznaczac @, badz zblizajaca sie @, badz plameinie implantacyjne, albo krwawiaca nadzerke.. duzo jest tego zrob bete i zobaczysz;) bo moze to byc fasolka jednak ;) a ja dziewczyny dzisiaj dorwalam mojego, bo od wczoraj jest mi mokrzej niz zwykle i sadze ze moga to byc dni plodne.. czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co do tego mojego sluzu to wczoraj sie pojawil bo tak bylo sucho i dzis jest mi mokrzej a w dodatku wczoraj wieczorem na spacerze dostalam takich kloc w macicy i skurczow ze myslalam ze nei wytrzymam, jak mysicie co to moglo byC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... oj oj dawno mnie nie było,ale ten wekeend był dość ,,mocny" 2-dniowe wesele,roczek... masakra:P Symfonia mam tantum rose,biorę krem pimafucort oraz propolis bo tylko te globulki były bez recepty... mało swędzi ale grzybek jest:( w czwartek mysle isc do zwyklej lekarki moze mi przepisze gyno-femidazol on mi ostatnio pomógł a jest na recepte:( moniczka nie martw się,dasz rade dla dziecka trzeba wszystko przetrwać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×