Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość jastro
agnisz u mnie na testach jest napisane ze od momentu gdy na tescie pojawi sie buzka ( czyli w twoich testach 2 kreski) wtedy mozna wspolzyc w dowolnym czasie w ciagu 48 godzin :) pamietam ze jak nie moglam zajsc w pierwsza ciaze i lekarz mi wyznaczyl owulacje to powiedzial zeby sie przed owulacja przez kilka dni nie kochac zeby plemniki byly silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNISZ
hejka jastro... no to my uskuteczniamy "próby" od dnia poprzedniego( na drugi dzień były dwie krechy). Zobaczymy... :/ jak z tymi testami się nie uda , to się qr zastrzelę... to dopiero 2 cykl z tymi testami... ehhh... dziś fest kuł mnie lewy jajnik, więc podejrzewam, że pęcherzyk pękł, więc mamy jeszcze potencjalnie do 12h na próby dalsze :D bo tyle jajeczko żyje... 3maj kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... ja dalej czekam na @ a raczej na jej brak. Zobaczymy, oby to nie było tylko opóźnienie. Swoją drogą to byłoby bardzo dziwne bo miałam cylke jak w zegarku (miałam, ostatnia miesiączka była wywoływana i zjawiła się po miesiącu, teraz opóźnienie wynosi 5 dni) No nic. Ból brzucha minoł, trwał do terminu @ czyli ok 3 dni. Narazie nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko że po poprzedniej wizycie wszystko było "czyste" zadnych torbieli, infekcji itp. Więc mam WIELKĄ nadzieję, że to nie problemy hormonalne. Z drugiej zaś jastem nieco sceptycznie nastawiona co do ciąży... Ostatnio za mocno sie napaliłam :( Rozczarowanie było wielkie. Ogólnie staram się o tym nie mysleć. Mam teraz trochę zajęć odciagającym mnie od gdybania :) 3mam kciuki za was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca,Agnisz- na pewno Wam się uda ;) Miejcie wiarę ... w końcu Wasz upragniony dzidziuś się pojawi ;) Pozdrawiam 3mam kciuki za Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ! wiec tak : Wszystkim wam zycze owocnych staran i zafasolkowania, hotorcold jestem prawie pewna ze sie udalo ! ja jutro wyjezdzam i niestety bedde dopiero za jakies 2 tygodnie, w miedyz czasie wypada mi niby owulacja wiec bedziemy sie intensywnie staran bo jedziemy na urlop :) mam nadzieje ze jak wroce to bede miala co czytac bo cisza tu jest no i ze beda na mnie czekaly same dobre wiesci :) Pozdrawiam Was serdecznie i zycze milych wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej! :) Ja dopiero po weekendzie na kompa usiadałam :) w sobote miał mój A. 30 lat więc mała imprezka była, wczoraj mieliśmy sesje narzeczeńską a że było tak slicznie i ciepło to jeszcze pojechaliśmy na basen :) Rano byłam na badaniu krwi a miałam takiego stracha jak zobaczyłam tą igłę.. ale jakoś poszło. Wyniki będę miała jutro o 14 także już się doczekać nie mogę :) Novynetko życzę Ci udanych wakacji i wspaniałego wypoczynku! Może anuż cos wyjdzie :):):) A u Was jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana to ja...stwierdziłam że nie bd już na pomarańczowo pisać ;) heh no więc zrobiłam test ale sadze że za wcześnie i wyszła mi oczywiście 1 gruba krecha ;( poczekam do 20...ale sądzę że nie jestem eh jeszcze ten śluz mnie dobija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na okres,nie bd panikować :P 1,5 tygodnia wytrzymam ;) powiedz mi jak to jest kobiety które chcą to dzidzi nie mogą zajść a osoby które nie chcą zaliczają szybko wpadkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tak bywa... wniosek taki, że najlepiej nie chcieć i wtedy będzie ;) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrColdc 3mam mocno kciuki!!! Jak do czwartku nic nie dostanę sama zrobię tescik. Narazie nic nie czuję (żadnych objawów) Staram się o tym nie myśleć, dziś odpoczywałam na łonie natury. Byłam z tata i narzeczonym na rybkach :) Szczupaczek będzie na kolację. Mam pytanko czy bierzecie kwas foliowy? Tak się zastanowiłam bo moja gin. o tym nie mówiła ale ja biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki też z nie cierpliwością czekam 16tego że może nie przyjdzie@ jeszcze 4 dni ale pewnie się zanosi bo od wczoraj bolą mnie piersi....! zobaczymy HotOrCold czekam na wyniki Twoje mam nadzieję ze Ci się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold trzymam kciuki! Ja powinnam dostac @ jutro, póki co się na to nie zapowiada, ale pewnie wezmie mnie z zaskoczenia. Jakos za malo staran bylo w tym miesiacu chyba i kompletnie nie mam zludzen, ze moglam zaciazyc. niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
Cześć Dziewczyny, no to po staraniach w tym cyklu :) teraz to juz tylko dla przyjemności :P Powiem Wam,że w ulotce CLO jest napisane, że owu przypada na 11-15dc. I jak w pysk strzelił 11 dc test owu pozytywny ( czyli do 36-48h wystąpi owu), a w 12dc tak bolał mnie lewy jajnik, że szok...uznałam, to za dobry objaw, myślę,że lek podziałał... :) owulacja była jak ta lala, pęcherzyk pękł... nie byłam na monitoringu po CLO , bo mi doktorek na urlop zwiał, więc w tym miesiącu w ciemno... :) trzymajcie kciuki, przede mną znowu kolejne 2 tygodnie oczekiwania... jak ja tego czasu nienawidzę :D pewnie i tak nie wytrzymam jak co m-c i będę testować wcześniej, choć wiem,że to bzdura niemożliwa, ale moja ciekawość mną rządzi ;) pozdrawiam wszystkie staraczki, 3 mam kciuki za każdą z osobna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnisz cieszymy się i oczywiście zaciskamy piąstki żeby tym razem się udało :) Ja już nie mam złudzeń i wiem że się nie udało choć do 20 jeszcze daleko :P Pozdrawiam dziewczynki czekamy na wyniki Hot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ;) bo heh znów tak nigdy nie miałam,otóż ogólnie moje piersi nie są wrażliwe,większe ani nic,jednakże obwódka wokół sutka jest taka jakby nie czuła,tzn np jak macie coś opuchnięte to jest takie dziwne w dotyku..za to sam sutek jest mega czuły... miałyście tak kiedyś ?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold Boshe nawet nie wiesz jak się cieszę że Ci się udało (choć Cię nie znam) Gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×