Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

nie no że ciasno nie narzeka :P ale to chyba nie aż takie wielkie odstępstwo?? od normy?? chociaż ja się nie znam :( 85% to chyba i tak dużo? spokojnie jeszcze trochę i pewnie będzie mógł poznać smak bycia tata:) pieluszki wstawania :P hi cudowne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare20 pisałaś, ze miesiąc spóźniał Ci się @ i miałaś wtedy rozpulchnioną szyjkę macicy, ale miałaś to badanie już po mies po spóźniającej się @ czy wczesniej? Bo, ja u siebie sprawdzałam to już w tamtym tygodniu i miałam. Jutro rano idę na betę i się okażę.... Już z mężem wzieliśmy sobie piątkowy wolny wieczór, i w zależności od wyniku i wyjdziemy sobie, albo kolacja przy świecach:) albo się upijemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam to badanie po spodziewanej się miesiączce .. jakieś 2-3 tygodnie :) ... teraz dokładnie nie pamiętam bo to było ponad rok temu jak nie 2 lata:o no no a okres kiedy miałaś czy bd dopiero miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to 3mam kciuki :) może następnej kobietce się uda :) i bd bąbelek :P a miałas regularne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ostatnim cyklu poroniłam w 6 tygodniu ciąży, ciąża biochemiczna. Więc się trochę rozregulowałam, po 9 dniach od krwawienia miała juz dni płodne 11 dnia po miałam owulacje. Teraz według moich wyliczeń to 14/15 od możliwego zapłodnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi... jednak trzeba głęboko wierzyć że się udało i wszystko bd dobrze przez całe 9 miechów :P mierzysz temp,badasz śluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
katii82- coś czuję , że będziesz następna po Hot-ku :) matko , gdzie tam ja do 25go chyba oszaleje do tego czasu, a co m-c obiecuję sobie, że nie będę się dręczyć i męczyć... i co tylko owu się skończy i się zaczyna wsłuchiwaniew swój organizm od nowa, jesteśmy niesamowite pod tym względem :/ typowa baba... ;) jajniki od wczoraj daja mi w kość... jedno kłucie raz jeden raz drugi qrna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczyny jesteście Kochane za te słowa wsparcia... :) nie mierzyłam ani razu temp, jakoś nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło mieć czas rano :) Ale co do śluzu, na samym początku chyba z 2 dni po owulacji miałam biały grudkowy śluz (taką nazwę znalazłam na necie i tak przypasowało do mojego opisu) i trwał z nie wiem z kilka dni a później to mam taki mleczny ale w normalnych ilościach, 8 lat temu jak byłam w ciąży to nigdy nie miałam duzych ilości śluzu tylko tak normalnie. Nie wiem co będzie jutro jak wyniki ale tak się denerwuje po tym ostatnim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
eee chyba nie... ból jajników , to chyba raczej nie ciąża... a poza tym czuję,że to jeszcze nie teraz... choć b.b.już bym chciała, tych 2 kreseczek... zobaczymy :) night, o Tobie będziemy wiedzialy wczesniej bo juz 20tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
katii82 co ma byc to będzie!!! głowa do góry i nie martw się!!! co możesz zrobić? czekać :P 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii82 nie martw się na pewno się wszystko uda ... :) tylko pisz nam tutaj bo nas ciekawość zje :P Agnisz powiem Ci że chyba nie bd testować :( nie czuję wql żeby to było to... poczekam do 20 jak nie przyjdzie to pewnie przez tabsy bo znów nie bd wiedziała kiedy mogę się spodziewać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie mam nie regularne...śluz też tłumaczę sobie że przez tabsy..ze odstawiłam co ma być to bd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja miałam monitoring więc dokładnie wiem kiedy mi pęcherzyk pękł i z którego jajnika, prawego. Więc jeśli chodzi o bóle to przez ostatnie 2 tygodnie non stop mnie bolało, podbrzusze i prawy jajnik, czytałam, że może to być związane z pracą ciałka żółtawego w jajniku. Codziennie Nospa bo bym nie dała rady...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gin kazał przyjść, czy bedzie @ czy nie bedzie, mam być na wizycie 2,5 tygodnia po terminie spodziewanej @, bo wtedy jeśli tak, to już chociaż coś pokaże, np. pęcherzyk. Wizytę mam 28 lipiec. Trzymam kciuki za wasze testy :) żeby były grubaśne 2 krechy, mi wczoraj i dziś 1 pokazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej firmy robiłaś test?? niekiedy tak jest że nie pokaże a tu proszę pózniej okazuję się że w ciąży jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, kupiłam w rossmanie takie niemieckie, takie zwykłe, Nie mam pojęcia które są najlepsze, wiem że u mnie w aptece osiedlowej to mają Amil, kiedyś były Quick vue i one były niesamowite ale juz ich nigdzie nie ma, A Wy które kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio testowałam się Amilem ale ze za wcześnie to wyszła 1 kreseczka :( kiedyś kupowałam bobo test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi wytlumaczyc jak dokladnie interpretowac wyniki temperatury? czytalam w necie, ale srendio moge sobie to wyobrazic :| jakis skok o 0,5 stopnia to 6 dni wstecz potem 3 dni do przodu... ja sadzilamz e to moze pokazac kiedy beda mogla zajsc w ciaze, a nie ze 6 poprzednihc dni bylo plodne... nob i gdzie mam ja mierzyc? mozebyc pod jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z temperaturą jest różnie to bywa, najlepsze są testy owulacyjne dają 100%pewności, w opakowaniu jest 5szt na 5 dni testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co z temperaturą ... bo piszą że tem w pochwie ok 36,i tak jak napisałaś podnosi sie o 0,5 wiec właściwie nie można tego określić?? ja aktualnie mam 36,8 i nie wiem co to znaczy ":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mierzę, ale że napisałaś,że etraz aktualnie masz tyle ,wziełam elektroniczny termometr który kupiłam sobie specjalnie do mierzenia temp. ale zapomniałam o nim, więc w tej chwili sobie zmierzyłam w pochwie i mam 37,3'C a to chyba dobrze świadczy :) :) bo słyszałam,że powinna być podwyższona coś około 37 :) Nightmare 36,8 C' wydaje mi się,że to też jest ładna temperaturka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tyle że w ciągu dnia jak chodzisz coś robisz to temp się troszkę zwiększa ale pewnie nie aż tak :) więc to dobry znak :) byłam właśnie pod prysznicem noi dalej to samo ,,nie mam miejsca:P' tam więc eh może jednak :) albo dlatego że jestem przed okresem ale okres dopiero 20 wiec nie wiem czy już bym taka była tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tych wszystkich stronach mowia, ze powinno sie mierzyc rano i bez wiekszych ruchow, bo jak nie to bedzie nieprawidlowa, czyt zawyzona. jaz racji ze dopiero zaczynam i dzis jestem w drugim dniu cyklu i mam 36,3 pod jezykiem. wczoraj kupilam termometr i z ciekoawsci zobacyzlam wieczorme czy dziala i mialam 35,8 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare20, cos mi sie wydaje ze CI sie udalo... teraz po HotOrCold pewnie pojdzie masowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little.d racja najbardziej wiarygodny jest rano :) zaraz po przebudzeniu .. nigdy sobie tak nie sprawdzałam albo nie zwracałam uwagi więc teraz nie wiem czy to normalne takie rozpulchnienie :P masowo powiadasz?? więc Ty też dołączysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapeszamy :) szukam i szukam i nie mogę znaleźć ile przed okresem macica sie powiększa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×