Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Też was to czeka! Widzicie - 13 miesięcy starań aż w końcu się udało :) odpuscie sobie nie myślcie i cieszcie się seksem :) ja odpuscilam z powodu ślubu no i prosze.. zaskoczyło :):) głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnisz
Hot-ku serdecznie Ci gratuluję :D Ty szczęściaro "przebrzydła" :P żart ofc, rośśśśnijcie zdrowo, ! proszę 3mać kciuki za ciotkę! :)\ napisz po wizycie... Dziewczyny?! qrna ale jej zazdroszczę :/ :D nam te z się uda... musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja też jej zazdroszczę :)) oby malenstwo rozwijało się poprawnie ;) ale odwiedzaj nas czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
gratuluje hot!!! to bedziesz z lutego tak jak ja??? a za reszte trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold, gratuluję Ci z całego serca! Chociaż Cię nie znam, to bardzo, bardzo się cieszę! Kiedy napisałaś o tym śluzie, pomyślałam sobie: aha, czyli jednak ciąża :). Na początku ciąży i na końcu leje się strumieniami :O. Zgadzam się z Tobą, zresztą też wcześniej o tym pisałam- trzeba cieszyć się seksem i zrelaksować. Trzymam za Was wszystkie kciuki! A Tobie gratuluję raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERDUCHA!!! dziewczyny czas na nas...:) pozdrawiam hot wiedziałam że się Tobie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę też czekam z nie cierpliwością 16tego zastanawiam się nad testem chociaż wiem że 3 dni przed to za wcześnie?! najgorsze te czekanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot - GRATULACJE !!! pisz zaraz po usg, bo jak to 7-my tydzien to babelek juz "duzy" ;) Tez mialam plamienia w ciazy, tyle ze trwaly 1 dzien i calkowicie nie przypominaly @. Agnisz, Moniczka - ja chyba tez zrobie falstart i bede testowac przed terminem @. Ale musze poczekac jeszcze co najmniej 5 dni ;) Przewidywana @ to 21 lipiec, a ja kolo 17-18 juz zatestuje, a co mi tam :P Kupilam pakiet testow przez internet, tanie jak barszcz to poprobujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold dawno mnie Tu nie było i taaaaki miły powrót - GRATULUJE. To tylko czekać na bicie serduszka:). Pisz jak tam samopoczucie. Jeszcze raz Gratulacje dla Ciebie i oczywiście dla Tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w USA i zamaawialam przez ebay. Placilam w przeliczeniu 15 zl za pakiet 20 testow - 10 owu i 10 ciazowych. Przy poprzednich staraniach tez mialam i mnie zawiodly. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziekuje dziewczynki :):):):*:*:* ja dalej w to nie wierze :) mój jeszcze nie wie :D powiem mu jak wróce od lekarze :p Wam też sie uda w końcu :) wytrwałości. I oczywiście, że bede Was odwiedzać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu dziewczyny kupuja i testuja juz od 7-8 dpo codziennie. Jak dla mnie szalenstwo ;) bo z reguly to duzo za wczesnie na rezultaty. Ale co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka mieszkasz w USA?? o jaaa z nieba mi spadłaś!! :D dziewczyno normalnie teraz mnie chyba jeszcze bardziej uszęśliwisz! :D:D:D otóż wypatrzyłam sobie śliczne buty ale one są w amerykańskim sklepie i nie oplaca mi sie u nich zamawiać :( dlatego szukałam kogoś kto je tam kupi i wysle mi jako normalną paczke czy tam list bo wyjdzie o wiele taniej! tu jest link http://www.shiekhshoes.com/p-18301-womens-ds-x50158.aspx czy byłabys w stanie mi je kupić i wysłać do PL a ja bym Ci wyslała pieniążki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot or cold, generalnie moge ci kupic, ale wiesz ostatnio tak moja kumpela chciala tez i wyszlo ze bezposrednio na to samo wychodzi. Bo przesylka ze sklepu do mnie kosztuje pewnie z $10, a normalna paczka do Polski to koszt ok. $20. Wiec jak sie zsumuje to sumka za przesylke wychodzi wiecej niz bezposrednia przesylka ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tylko tam pisze, że koszt wysyłki poza stany kosztuje od $30 do $40 i jeszcze jakies clo trzeba zaplacic.. nie wiem czy dobrze zrozumiałam co tam napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja przeczytalam to koszt przesylki za jedna pare butow ups to $25, a poczta amerykanska usps $20 ( ale na pewno dluzej idzie). Co do kosztow cla to niestety zawsze moze byc, ze agencja celna sie doczepi. Ale do jednej pary butow to chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×