Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Zrobiłam test, wynik negatywny ale jak to w zyciu bywa nadzieja umiera ostatnia. Wyczytałam w ulotce, że wynik może wyjść negatywny jeśli stężenie przekracza 500 czyli takie może być w 4 tyg. potem w zwyż, a mi by mniej więcej tak wypadało (no od ost.miesiączki to 6 bo tak zapewne bedą liczyć choc wszystkie wiemy co i jak). Więc nadal czekanie... i po co mi to było? Będę teraz gdybać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak jesli do wtorku nie dostanę @ pójdę do gin. Bo jak ciąża swietnie, a jak brak @ to też trzeba iść. Choć to 2 byłoby juz baaaardzo dziwne. Zawsze miałam "jak w zegarku". Poza ostatnim razem, ale wg gin albo zaliczyłam pusty cykl albo owul, za owul bez typowego krwawiania bo @ przyszła w tym samym torze co w poprzednich miesiącach :P Oby oby nie chciałabym jakis kłopotów z cyklami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca oby wszystko było oki :) jeszcze lepiej jk to bedzię dzidzi:) Moniczka 1 kreska,bo może za wczesnie... jak słyszałyśmy niektórym nawet w późnej ciąży wskazuję także na 1 kreche:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za słowa wsparcia, jesteście Kochane :) Do mnie przyszła @ wczoraj. Teraz przeczekać jeszcze ten tydzień i zaczynamy robić z mężem rozgrzewkę... :) Nadal trzymam kciuki za wasze 2 grube krechy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia moze idz na bete? Moniczka głowa do góry, poczekaj pare dni i spróbuj znowu i idź sie zapisać na wizytę. Ja dziewczyny zaczynam mieć prawdziwe wirowanie :D mdłości i brak apetytu a jak już mam cos ochote zjesc to potem i tak wszystko zwracam :/ musze to przeczekac innego sposobu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekam do wtorku (niestety mój gin w pon nie przyjmuje) i pójdę na betę, wynik dostanę po 1,5 h (już raz robiłam) No zobaczymy :) Narazie nie tracę nadzieii ale i nie szleję; tak chyba najlepiej :) Poza wynikiem testu to z info na dziś to pojawienie się śluzu... ciekawe... Poza tym czuję sie dobrze poza częstym siusianiem (ale tez duzo piję więc to raczej to) no i mam bolesne przy dotyku piersi, lekkie bóle podbrzusza. Zobaczymy co z tego winiknie, jesli @ to wolałabym szybciej :P bo takie czekanie nie jest za fajne. moniczka 3mam kciuki. a Tobie HotOrCold jak najmniej mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare w późnej, a nawet zaawansowaniej ciąży test może pokazać 1 kreskę ze wzgledu na cos co nazywają "strefą brzeżną" Tak przynajmniej pisza w moim teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Wam kochane życzę owocnych wyników i starań :) Symfonia powiem Ci że nie słyszałam o tym...Co do piersi też mam dziwne uczucie pisałam wcześniej o tym,ale nie odpisałyście czy też tak miałyście bo nie wiem czy mam się czymś martwić czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare co do piersi nie mam pojęcia 1 raz tak mam. Wcześniej czułam, że bolą na @ ale poprostu bolały, a teraz tylko przy dotyku. Bierzecie kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca dobrze wiem jak to jest bo właśnie też powinnam dostac a tu nic i nie czuję abym miała dostac i czekam i czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a ja mam całkiem inaczej bo są nie czułe wql w dotyku natomiast sutki są mega czułe i nie wiem :( a ja dziś spałam tylko do 9,nie miałam czasu sprzątać bo opiekowałam się małym szkrabem :P ale jest czysto bo wczoraj zaszalałam z odkurzaczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nightmare20 ja miałam przez ostatnie 3 dni wrażliwe na dotyk sutki a dziś jest okey i myślałam już że to na okres bo zawsze tak mam przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zwykle na okres tak mam ale okresu nie widać a już prawie 2 tyg. po terminie. Drzemka? ja własnie dogodziłam sobie smażona cukinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka ja na betę chodzę do szpitalnego punktu pobierań :) koszt u nas to 23 zł, po 1,5 h mam wynik (niezależnie od pory w jakiej sie zgłoszę (ostatnio byłam o 18, a wynik miałam o 19.30) no i oczywiście ze skierowaniem sie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, okresu nadal brak ciagle mam wilgotno sporo śluzu ciągnącego się, nie czuję wcale jak bym miała dostac@ temperaturę rano miałam 37,1 , jutro pójdę z rana do gina i się okaże oby to nie była torbiel:( pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka trzymam kciuki, kciuki trzymam!! :) :) Pisz od razu jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka 3mam kciuki :) Mnie wczoraj (po figlach x2) i dziś do obiadu bolało podbrzusze. Już myslałam, że to okres ale nie ma... Głupieję. Juz sama nie wiem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuję Wam za wsparcie i pocieszenie, jeszcze nie dostałam@ już nie mogę się doczekac jutra! co mi gin powie, idę na 8 rano napisze Wam co i jak , pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka bedzimey czekac na wieści, ja idę we wtorek o ile nie dostanę @. A chyba to możliwe :P Tak mnie cycki bolą :( Mam wrażenie jakby były bardziej zbite niz normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy na wieści dziewczyny :) bo tak długo już okresu nie macie :) więc to może być to (nie zapeszajmy) Ja wczoraj mierzyłam tempke i miałam 37,6...ale mierzyłam w ciągu dnia więc to nie prawdomówny wynik :o ale żeby aż tak wysoko się podniosła :P piersi zrobiły mi się ogromne jeszcze w moim życiu takich nie miałam :P i dziś zaczęły boleć ale po bokach...więc ja też czekam ale do 20,wydaje mi się że to wieczność:( Buziaki kochane:* dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×