Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zelazna_dziewica

Romans na Kafe

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘🌻[:classic_cool:🌻🌻:classic_cool::classic_cool:🌻🌻❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie jestem mlodszy,fajna para byłaby:P:D Co za zarozumialec wiem tak powiesz od razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ci sie kojarzy,słynny jestem z częstych zmian nicków ,całowaniem w rączkę i v\czasmi wyjotkowo złośliwym jak ktoś nadepnie mi na odcisk:P caluję rączki żelaznej damie 😘))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no!! Widzę, że nie warto było spać. Człowiek na chwilę oko przymknął, a już żelazna znalazła sobie innego do flirtów...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Chawerfloki wspominał już
o swoje chorej żonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu,pytanie
zadam powazne-nie ironiczne i nie chamskie,licze,ze odpowiesz spokojnie i jak czlowiek.A wiec-czy jestes zlosliwy tylko wtedy,gdy ktos ci na odcisk nadepnie?Czy nigdy nie zdarzylo ci sie samemu uprzykrzyc komus zycia?Czy jestes tego pewien?widzisz-ja akurat wiem,ze zawiodles zaufanie paru osob-mimo ze niczego zlego ci nie zrobily.Mozesz to skomentowac?Bez chamstwa,bez ironii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer 2011
No i ja rowniez do niedawna mialam romans z Panem z kafe, tozsamosc i nick zostanie tylko do mojej wiadomosci nie ujawinie oczywiscie. Ale jesli ktoras z Was na niego trafi to moze sie liczyc na cudiwny sex i duzo namietnych chwil :D Wiem, ze owy Pan nadal jest na lowach na cafe, takze dziewczyny trzymam kciuki zeby sie Wam powiodlo i zebyscie trafily na NIego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter 2011
summer... dzięki z reklamę, ale... poradzę sobie sam;) Wiesz, duży już jestem. I zawsze jest tylko czarne, albo białe.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winter 2011
w nicku powinno być raczej "inverno", ale za późno na to wpadłem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×