Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Kto na 25. czerwca???

Polecane posty

Gość lopae
tak. szczególnie gacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana19844
a o co kurrwa pytasz? co ma być 25.VI? może byś napisała debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalllcciiaaaaa
25.VI zjem przepyszną kupę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dni do ślubu
Hej ja na 10go i jeszcze daleko w polu jestem ze wszystkim i coraz bardziej sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też na 25 czerwca zostało niewiele i jakoś nie specjalnie dochodzi do mnie że wychodzę za mąż.Mamy wszystko załatwione oprócz ubrania pana młodego. Kijanka123 powiedz ile odmówiło Ci osób iile zapraszasz i jaki budżet macie ??Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dni do ślubu
Hmmm to wam ktos odmówil my robimy skromne wesele na 60osób ale nikt nie odmówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszaliśmy 75 osób a przyjdzie na dzień dzisiejszy 50 została nam do potwierdzenia jeszcze jedna rodzina 4 osoby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i moj mąż
To faktycznie troche osób odmówiło a teraz jak by nie bylo potwierdzenia to by kasa w błoto poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40dni do ślubu
Bo to zależy na ile kogo stac bo my z mezem jesteśmy rok po ślubie cywilnym stwierdziliśmy ze zrobimy skromne tzn dla naj bliższej rodziny i po kosztach zrobimy tzn kucharkę mamy znajoma sale mamy 20km od kościoła za 350zl :-) orkiestre jakis znajomy meza matki za 800zl z poprawinami no jedzenie to wyjdzie kolo 4tys suknię odkupiona tanio :-) troche ja krawcowa mi przerobi sale dekoracje sama zrobie z meza kuzynka dekoratorka i mysle ze bedzie super a to co za oszczędzimy i zbierzemy wyjeżdżamy na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×