Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ata2010

dlaczego tak trudno znaleźć partnera na zycia po 30-ce

Polecane posty

Gość gość
na pewno nie jesteś jedyna, sporo osób czuje się samotnych i ma problemy w tym, żeby sobie kogoś znaleźć. Chociaż muszę przyznać, że czasem jest tak, że za bardzo chcemy kogoś mieć i tym samym niestety odpychamy drugą osobę. Ale jak szukasz wskazówek jak znaleźć odpowiedniego partnera poczytaj tutaj http://psychobloguje.pl/znalezc-odpowiedniego-partnera/ zobaczysz czego unikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po 40 tce i po rozwodzie i wcale się nie zamartwiam ..... , owszem mam ochotę poznać fajna zadbana ,szczupłą i i przede wszystkim bezpruderyjną kobietę ,ale nic na siłę ,będzie co ma być pomimo tego że jestem elastyczny i spontaniczny :), Obecnie szukam kobiety przebywającej w Stockholmie -- gg 7755283 to tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika 19lat
za stary jesteś i pewnie syfa przenosisz ty bezpruderyjny ru\chaczu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem koło 40 -tki wolny z nikim nie związany , brak dzieci ale w tym wieku człowiek chyba już nie ma ochoty na poważny związek. Znalezc drugą połówkęw wieku 4o lat jest raczej ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem lekko po 40-tce wolny brak dzieci, chcący poznać kobietę po 30 tce Niestety kobiety traktują takie osoby jako towar 3-kategorii Maja podane na tacy a jak przychodzi co do czego wolą facetów z gromadką dzieci ( i bardzo dobrze :-) lub zawodowych podrywaczy na jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideałów się q zachciało
Kolejne forum na którym spotkały się same laski, ktorych nikt nigdy nie chciał i uzalaja sie nad tym, jacy to mu jesteśmy beznadziejni. Moze tak jedna z drugą w lustro spojrzycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika 19 lat - ciebie to już nawet nikt *****ać nie chce hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcą po 30-tce bo stare. taka prawda, choc w mediach nikt tego głośno nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet. To winowajca. Nieorganiczny wybór generuje nieograniczone wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani po 30,+ musi przejść do gry W 2 lidze a tak ciężko się z tym pogodzić ..... Trudno w to uwierzyć ..... Znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być "fajny"? A normalny nie wystarczy? Facet w tym wieku nie szuka nie wiadomo kogo a tym czasem kobiety wybrzydzają bardziej niż za młodu. To czy macie pasje, dobre wykształcenie i zarobki NIE DODAJE wam atrakcyjności, natomiast zmarszczki ujmują, więc wybrzydzając tylko pogarszacie sobie sprawę. Ale od kobiet pragmatycznego myślenia wymagać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla facetów po 30tce czyli rówieśników stajemy się niestety przezroczyste bo oni wolą te młodsze 25-30 letnie. W tymtkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym że wy będąc po 30tce dalej szukacie rówieśników odrzucając facetów 40+, to już nie liceum czy studia by szukać rówieśnika, obudźcie się kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko kobiety po 30stce mają z tym problem. Mną są zainteresowane starsze i grubsze. A ja biorę każdą niższą, chudszą i młodszą (ewentualnie max rok starszą) a sam mam 36l. Może jest jakaś pani skora do popisania mailowego ?Ja po rozwodzie, mam dziecko, mieszkam sam w Krakowie. Pozdr matias115@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
Kobiety po 30 tce naoglądają się turecko-kolumbijskich seriali z czarnowłosymi wysportowanymi i opalonymi przystojniakami w białych garniturach jeżdżącymi limuzunami i szukają rycerza na białym koniu tylko że w serialu wszyscy są idealni a życie to nie film więc zejdzcie na ziemię kobiety bo tu jest Polska a latka lecą i czas was posuwa i po 30tce trzeba brać to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy z olsztyna
Dobrze piszesz ziomuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hah no bo niektóre mają mega wymagania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×