Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ata2010

dlaczego tak trudno znaleźć partnera na zycia po 30-ce

Polecane posty

Gość no to jasiek żeś zabłysnął na
koniec :D Jaki wstęp, takie zakończenie :D Zatkao kakao :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mówią
szach mat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto w tym wieku szuka męża
to już czas na odchowanie dzieci a nie rozglądanie się za facetem drogie panie spóżniłyście sie o jakieś 10 lat są bardziej atrakcyjne paniennki niż kobitki ze zmarszczkami i celulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaa12345
do tego czegos powyzej: no wlasnie panienki to sa dla takich cieniasow jak ty (ruchaja wszystko ci sie rusza) a kobiety dla mezczyzn. 30 i wychowanie dzieci??? ona juz przeciez wnuki powinna wychowywac w twoim pierdziszewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto widział zmarszczki
u 30 latki ? To chyba jakaś przedwcześnie podstarzała :O Celulit dotyka nawet nastolatki, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie 30 lat to
30 lat to już czas na odchowywanie dzieci, a 40 to wypatrywanie wnuków w naszym zacofanym kraju nad wisłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie 30 lat to
10 lat się spóźniły ? Wolne żarty. Z 15 minimum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robilyscie jako 20 latki?
co robiłyscie jak byl na to czas teraz to tylko z odzysku moze sie trafic fajni faceci dawno juz maja swoje zony kobietki a wasze roczniki nie są już atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajajakaja
patrzac na wiekszosc zonatych to nawet za 1000000 bym ich nie chciala:P moja ciotka w wieku 34lat poznala faceta PRZYSTOJNEGO i FAJNEGO, dzis oboje sa po 50 a facet wyglada jakby mial 40lat:)) na takiego to bym mogla czekac i do 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajajakaja
fajni faceci dawno juz maja swoje zony kobietki - gdyby tak bylo to nie bylo by tylu rozwodow ludzi po 30, a nawet przed 30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to zawsze jest czas
nie tylko jak się ma 20 lat i mleko pod nosem. Ja swojego męża poznałam jak miałam 33 lata, jesteśmy ze sobą 15 lat. Był kawalerem, a ja panną. W czym jest problem, bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajatakaj
Jasiek_z_NRW to starszy podstarzały ciul marzący o młodszej lasce , niestety żadna go nie chce i tyle. I na koniec, starych młode chcą ale tylko kasiastych głupcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaa8883333
z jednym sie z toba zgodze max, ze : niezaleznie od wieku!! za jednymi kobietami sie uganiaja a inne zostaja same!! mysle, ze nie chodzi tu o zadne feromony, ale o sposob bycia, zachowania sie (o sygnaly, ktore my "nie dostrzegamy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelaeweli
Dajcie spokoj z tym jaskiem , po samych wpisach widac ze to stary cep napalony na mlode laski. Zenada na calego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewelaeweli! Po pierwsze, znajdujemy się w dziale Po 30-tce (Życie dojrzałe) a więc 30 lat, to dolna granica dla tych, którzy chcą w tym dziale pisać. Górnej granicy nie ma, ale osiemdziesięciolatek też może tu umieszczać swoje teksty. Muszę cię jednak zapewnić, że dużo bliżej mi jednak do trzydziestki, niż do osiemdziesiątki, choć czuję się, że Życie dojrzałe - z tytułu działu forum, jak najbardziej mnie dotyczy. Po drugie. Ten dział wcale nie został stworzony dla osób samotnych. Ja jestem właśnie w związku. Jeśli chodzi o twoją sugestię, to zapewniam cię, że jest właśnie odwrotnie. Mnie się po prostu udało. Mam naprawdę wysokie (jak na warunki niemieckie oczywiście) dochody, atrakcyjny samochód, ciuchy najczęściej z Peek & Cloppenburg albo podobnych sklepów, zwiedziłem kawał świata. I uwierz mi, czasem niejedna, przed trzydziestką, robi mi pewne propozycje. Ja zdaję sobie sprawę, że chce po prostu mnie na coś naciągnąć i nie korzystam z takich okazji, ale cóż, twierdząc, że jestem napalony na młode laski trafiasz kulą w płot. Po trzecie, przypomnę ci z mitologii, że było kiedyś plemię amazonek. Królową amazonek była Hipolita, która zakochała się w Heraklesie, niestety Hera (też kobieta) wskutek intryg skłóciła pokojowo nastawioną parę. Efekt, ano Hipolita zginęła z ręki Heraklesa w walce.Inna królowa amazonek, Antioppa wyszła za mąż za Tezeusza, jej kumpele chciały ją odbić, ale w końcu wszystko zakończyło się pokojem. Jeszcze warto wspomnieć o Talestris, a jakże także królowej tego damskiego plemienia, która przybyła z grupą 300 swoich wojowniczek do Aleksandra Wielkiego, by następnie wspólnie urodzić władcy liczne pokolenie Aleksandrów. Co z tego wynika? Może ty tego nie zauważasz, ale kobieta, żyjąc w symbiozie z mężczyzną (znaczenie słowa symbioza znajdziesz tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Symbioza ) wychodzi na tym dużo lepiej, niż walcząc z nim. Już mitologia to miała okazję zauważyć. A tobie proponuję może jakieś forum dla nastolatek, skoro forum oznaczone Po 30-tce (Życie dojrzałe) ci nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozdarta
ja mam 25 lat i po rozpadzie 5cio letniego zwiazku czuje sie jak jakis spad, odpad i smiec. :( czuje sie skonczona, nieszczesliwa, samotna i wiem ze juz nikogo nie znajde, z kim moglabym spedzic reszte zycia, a z nim moglabym. ale to sie skonczylo, a wszyscy fajni faceci sa juz pozajmowani, poza tym ja nie mam nawet zadnej okazji aby kogokolwiek nowego poznac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiek ma malego chujka i kisi
dlatego na kobiecym forum,probujac zagluszyc swe nieudacznictwo i samotnosc. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to forum gimnazjalne?
Niektóre z wypowiedzi wskazują, że autorzy (bo chyba nie autorki) czekają z utęsknieniem na pierwszą możliwość depilacji łonowej. Nie przejmujcie się, w wieku 12 lat włosy nie wszystkim jeszcze tam rosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakasiaaaa
jest jeszcze inna mozliwosc: szukaja mlodego,ale juz kasiastego, tacy tez sie zdarzaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laninia
Nie wiem gdzie jest problem.Dla mnie wrecz przeciwnie.Mam 41 lat jestem atrakcyjna kobieta.Mialam 3 mezow i jedna zareczyny zerwane.Nigdy nie bylam dluzej niz 2 miesiace sama ale teraz chyba marzy mi sie byc sama bo juz mam dosc.Kazdy poznany mezczyznaa sa oni przewaznie o kilka lat mlodsi juz po kilku miesiacach proponuje mi malzenstwo a w najlepszym wypadku wspolne mieszkanie.Ja mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weś się ojciec
Jeżdzę samochodem za 300.000, mam dobrą pracę, wysoki status społeczny, nawet gruby nie jestem, a i tak nie mogę nikogo znależć. a nogi masz długie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laninia
to co jest z Toba nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego, że to wszystko masz skoro może nie potrafisz docenić kobiety? Albo masz inną przypadłość/cechę charakteru, która je zniechęca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weś się ojciec
na pewno ma krótkie nogi hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 33 latka swego czasu mnie zapewne namówiłbyś na spotkanie na pewno pod warunkiem, że nie widziałabym tego lexu coś tam :D niestety dla Ciebie jestem już zajęta facetem, który jeździ niezbyt nowym golfem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku to mit, ale obawiam się że takich przypadków jest jak na lekarstwo z dwojga złego wybrałabym chyba tego osiłka, byleby nie miał większych cycków ode mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirt
lelek środowisko golfuf masz obcykane z góry na doł to znaczy wkładasz górą a wyjmujesz z tylku ..masz przetarte łokcie ciekawe dlaczego? pewnie od stałego związku eghegheg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co sie chwalisz ze masz lexusa jak szukasz panny ktora leci na kase to idziesz w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×