Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Dzień dobry w czwartek. M uciął sobie pogawędkę przez skype. Ja snuję się po mieszkaniu i myślę co zrobić żeby nic nie robić:) A jak Wam się wstawało ...chętnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! To znaczy ,że Twoja podróż była luksusem. Trudno sobie wyobrazić co będzie kiedy zaczną się wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczęłam główkować, muszę kupić mały prezencik dla Aliny. Z tym mam zawsze problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - prezencik mały ale fajny - w aptece kiedyś widziałam w fajnych opakowaniach pod prezent słoich=zek z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) Livio cieszę się, że z córką jest dobrze, świadczy o tym następny termin kontroli. Dwa lata - odległy , jest dobrze i tak trzymać! A telewizor będzie z płaskim ekranem , full wypas.Wpadniemy do Ciebie pooglądać.:) Globusik- kup herbatki w herbaciarni na prezent albo fajną filiżankę. Idę dziś znowu na dwie godziny poćwiczyć w sklepie.Zastanawiam się czy będę umiała ukroić sera albo wędliny tyle ile potrzeba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Polskie koleje ,wiem coś o tym.Bilety drogie ,a warunków jazdy żadnych.Z darmo powinni ludzi przewozić.Mój syn dojeżdża pociągiem na studia. Przedwczoraj miał przygodę spóżnił się na zaliczenia.No ale tym razem nie z winy kolei. Jakiś człowiek rzucił się pod pociąg. Livio,świetny pomysł z tym prezencikiem . Globusiku wybierasz się na imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki dzięki , faktycznie podrzuciłyście mi fajne pomysły. Ja na to nie wpadłam. Jutro po południu wpadniemy do znajomej na herbatę , Aliny dzisiaj, na pewno będzie miała gości , jutro w spokoju porozmawiamy i będzie OK. MARYLKO! Nauczysz się wszystkiego. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uffffff:) dopiero usiadłam! Dotychczasowe lenistwo odkupiłam dzisiaj praniem, prasowaniem i spacerem po prezencik. LIVIO! Stało się na twoim. Pojechałam do sklepu pod nazwą ..Pasieka" kupiłam miód w ładnym opakowaniu. Słoiczek wstawiony do beczułki i do tego najfajniejsza ...łycha:) do wybierania nektaru. Do tego kwiatki i problem z głowy. Na zabiegi poszłam dzisiaj z kawą. Panie ujmują mnie swoim zachowaniem. Ponieważ w rejestracji było spokojnie porozmawiałam troszkę o ośrodku , który istnieje już 18 lat. W zasadzie jest on przystosowany do rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych. Dopiero od tego roku podpisana została umowa z NFOZ na zabiegi dla dorosłych. To chyba tłumaczy fakt zachowania ludzi tu pracujących. No i tak minął dzień , słoneczny i parny. Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. No widzisz Globusiku jak sprawnie Ci poszło z prezencikiem.Dobre powiedzenie co 2 głowy to nie jedna. U mnie zapowiada się na burzę i deszcze.Trudno, była pora sucha,teraz czas na deszczową. Jakieś złodziej ukradł mi radio z samochodu.Ni wiem gdzie i jak.Za bardzo nie rozpaczam,bo i tak nie umiałam go włączyć.Bardziej syna było niż moje.Hieny czuwają. Miłej nocki.Coś tam pewnie jeszcze zrobię.Odpoczywajcie. Dobrze Globusiku .ze chodzisz na te zabiegi.Tylko ciekawa jestem na ile Ci przepisali? Pozdrawiam wszystkie panie.Jutro pijemy szampana.To wielki dzień u Princeski.Chłodzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Student kończy czytać list od rodziców, gdy podchodzi do niego drugi student i pyta: - Jakieś wieści? - Żadnych, ani grosza:D 1 2 3! Zabiegów mam 2 po 10 razy każdy.Czuję dużą poprawę , oby nie przechwalić. Popatrz jakich wykwalifikowanych mamy złodziei.Znajdą sposób na otwarcie samochodu i zabranie tego co szybko mogą sprzedać. Mam nadzieję,że więcej szkód Ci nie narobili? Ostatnio rozmawiałam z bratową, która każdego roku walczy z hienami cmentarnymi. Postawione kwiaty na nagrobku ukradzione, posadzone w ziemię ukradzione , znicze również:( Bardzo to jest smutne. Tak jutro rano o godzinie 10 , Pinzesska staje na ślubnym kobiercu. Wystrzelimy szampanem, jeśli do nas zajrzy , będzie wiedziała,że byłyśmy na jej weselu:D Więc odpoczywajmy zbierajmy siły na dzień jutrzejszy:) Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Praca od poniedziałku.Cha, cha po czterech dniach praktyki:) Kradzież radia z auta , przykre ale często się zdarza. Na moim osiedlu było to nagminne zjawisko, do tego stopnia, że ludzi przestali wstawiać nowe, albo na noc zabierają je do domu. Globus Fajnie- prezent kupiony , kłopot z głowy. Pewnie, że jutro otwieramy szampana Dostałam dziś zaproszenie na wesele do bratanicy na koniec sierpnia. Pójdę potańczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, nieopodal grobu mojego taty ,pochowany jest młody chłopak .Grób jest bardzo zadbany, matka jest tam co dzień.Ja też jestem często na grobach.Któregoś dnia na grobie tego chłopaka przeczytałam list napisany do złodzieja.Wzruszający.Popłakałam się, nie zacytuję teraz tego, bo ciary po mnie przechodzą, jak to wspomnę.Zadziałało.Tam mała klątwa, też była.Przestraszył się chyba.Od tamtej pory nie widać spustoszeń na grobie.Straszne to wszystko ,ale prawdziwe. Śpijmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie ciemno i pada deszcz. Na rozbudzenie robię szybko kawę. Tyle tytułem wstępu:) do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie też pada.Dzięki Globus za kawę.Piję szybciutko i lecę na włoski , ostatnia lekcja i przerwa na wakacje.{czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie jeszcze nie pada;ale zanosi się. Globusiku idż jeszcze pod pierzynkę , taki ponury dzień , nie warto zaczynać syzyfa.Ale bym poleżała jeszcze godzinkę.Piję kawę, może się przebudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj trudno było mi wstać. Gdyby nie Wy i ciekawość co słychać,jeszcze bym kimała. A dzien wczorajszy - :D:D:D,nie miałam kiedy do Was wpaść! Wybralismy się z M po ten telewizor. Wszystko na SPOKOJNIE! Najpierw zakupy w markecie obok sklepu "nie dla idiotów". Zegarka zapomniałam zabrać - ale wybraliśmy się ok 11. W sklepie z rtv,wszystkie telewizory już te plaskie.Ceny - no nie dla nas. W końcu wybralismy takie nowoczesne urządzenie za 1 tys. Tym razem toto niezbyt ciężkie,załadowaliśmy do samochodu i wracamy. Nooo - tak dobrze jednak nie może być! M pomylił zjazd z ulicy i znależliśmy się na autostradzie. Dziewczyny - znowu pokrętnie spełniło się jedno z moich marzeń - POJECHALIŚMY NA PRZYMUSOWĄ WYCIECZKĘ :D 30 km dalej była dopiero mozliwośc zwrotu na drogę powrotną . Siedziałam w tym aucie,cała spocona - bo straszliwa duchota,cicha jak mysz pod miotłą - od czasu do czasu leciało mięso !! W drodze powrotnej ze strachem patrzylismy na wskażnik paiwa :D Na oiparach o godz 15,30 byliśmy w domu!! Telewizor przeszedł rundę honorową !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki! Dzień ponury , fakt .Szczerze mówiąc nie wiem po co wstaję tak rano? Już wiem :D trzeba się cieszyć pięknymi i najdłuższymi czerwcowymi dniami. Mam to szczęście,że wokół mojego domu jest baaaardzo dużo zieleni.Posadzone drzewa , krzewy rosły razem ze mną. Urosły pięknie i cieszą moje oczy. Mało kwiatów miała akacja , do tego te które zakwitły były bez zapachu. MARYLKO! Trzymam kciuki za powodzenie w pracy, będzie OK. 1 2 3! Jeżeli u Ciebie panuje susza, dmucham na chmury niech lecą w Twoja stronę. Czy już przygotowana jesteś do wakacji??:D Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Oboje z M się śmiejemy, pomylony zjazd to dla nas też nic nowego. Tak było w roku ubiegłym na śląsku. Już się obawiałam, że dojedziemy do Wrocławia , a nie do Chorzowa:D W takich sytuacjach tyż :D siedzę cicho i wciskam się z całych sił w siedzenie. Nie przejmuj się to są właśnie uroki jazdy samochodem. Telewizor masz w domu i kłopot z głowy. Nie znaczy,że musi być płaski i drogi by dobrze odbierał. LIVIO! w życiu jest tak jak mówi przysłowie ....krawiec kroi tak jak mu materiału wystarcza.... nowy nabytek niech Wam służy jak najlepiej❤️ Coś czuję,że już po deszczu , poszedł do 1 2 3:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo - klopoty z telewizorem zaczęły się dopiero pod wieczór. Okazał się dla nas za madry - ulepszenia,ulepszenia, - nie dla takich starych jak my. nawet mój ambitny M nie zaprotestował,jak poszłam po pomoc do młodych sąsiadów. Oni co prawda juz takie mają - ale ten nasz już NOWOCZEŚNIEJSZY !! Nie wiem po co i dla kogo. nie będę wdawała się w szczególy,których sama nie rozumiem:D, ale w końcu się połapałam - a M w trakcie ustawiania wziął psa na spacer- coby mu nerwy wytrzymały hehe. Może się zdziwicie - ale moja devcyzja - wstawiam go do pokoju M,a ja biorę do siebie to chińskie cudo! Dla mnie będzie normalniekj. a on słabo widzi - litery i obraz będzie miał duzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze mną cuuś nie tak. Zakupy w Pewexie w Poznaniu,zrobiły mi więcej radości niż ten telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA27 Kiedy nas odwiedzisz wiedz ,że właśnie wybieramy się na Twoją Wielka Uroczystość , Wszystkie przesyłamy serdeczne życzenia❤️ Życie to miłość, kochać to żyć, żyć a nie kochać, to głupcem być! Życie to morze, małżeństwo to statek, żeglujcie szczęśliwie do portu "Dostatek"! Otwieramy szampana ... wypijamy toast🌻YYYYYYYY🌻 A teraz parę słów z ulubionej piosenki mojego Taty ...... pękają korki u szampanów , kieliszki dzwonią dzyń dzyń dzyń otwórz ramiona ulubiona i z cicha szepnij KOCHAM CIĘ❤️ Wszystkiego NAJ od nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jak ostatnio były dzieci , urządzili kino za damo:D Komórkę mam bez bajerów, przyzwyczaiłam się do niej i żadnych zmian nie chcę. Kiedy powiedziałam coś o kradzieży, wszyscy gruchnęli:D śmiechem. Syn powiedział,że mogę ją zostawić śmiało na widocznym miejscu i nikt nie weźmie ...:D To są właśnie młodzi ludzie , im więcej bajerów tym lepiej. Tak też jest u Ciebie z telewizorem. Powielane są te problemy. Ja jestem niecierpliwa, chce by od zaraz było OK. Cień natomiast obkłada się instrukcjami i medytuje , co i jak !!! W takich sytuacjach zaczynamy głośno rozmawiać:D Ale wszystko przeżyjemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINSS - dołączam się do życzeń Globusika. Trzymam Y w ręce i wznosze toast za WASZE SZCZĘSCIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zbieram się do wyjścia! Babki dzisiaj MARYLKA przynosi cenzurkę z nauki włoskiego:D może będzie z czerwonym paskiem:D Jeszcze raz miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio zakup na pewno będzie udany:) Jak dostaniesz pilota do ręki -nauczysz się tego co Ci potrzebne.Też mam płaski ekran , używam może jedną czwartą funcji tyle wystarczy. Princessko najlepszego życia w małżeństwie.Wiele szczęścia{serce} Globus- cenzurki nie dało! Część dalsza lekcji po wakacjach.. Byłam 3 godziny w sklepie.Czego nauczyłam się na pamięć ? kodu piwa, papierosów chleba, lodów bo to najczęściej ludzie kupują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO!{serce] Brawo , brawo , będzie wszystko dobrze. W krótkim czasie przekonasz się sama. Najważniejsze ,że sklepik nie duży , będziesz rozmawiać z ludźmi, a finanse tez mają DUŻE znaczenie. Jesteś młodą osobą i nie możesz być zamknięta w czterech ścianach. Jesteś samodzielna, dzieci na szczęście nie muszą mieszkać z Tobą więc co robić z wolnym czasem skoro życie się tak potoczyło. MARYLKO ...nie czas żałować róż kiedy płoną lasy❤️. Tak trzymaj! LIVIO! Pewnie ustawiasz wszystko w domu po swojemu. Może już telewizory podłączone i wszystko gra:D Pilocika opanujesz , resztę pomoże Ci Wnusio jak przyjedzie. Przecież teraz dziecko ledwo zaczyna chodzić i już wie jak włączyć telewizor. Chyba się rodzą z tymi umiejętnościami:) DALIDA! Ty już łapiesz nadmorskie powietrze:D dobrego odpoczynku życzymy hej. 1 2 3! Ośmielam się prosić:D coś do picia , może by tak jakiś koktajl trafił do Warsu:D Co prawda jadę na herbatę >>>ALINOWĄ:D>>> ale dam radę i koktajlowi. ANULKA! Jeżeli szykujesz się do wyjazdu , mamy nadzieję,że zostawisz nam jakąś poezję do poczytania i przemyślenia👄 Pozdrawiam. DORCIA! Pozdrowienia dla Ciebie i Mamy 👄 Dziewczyny wybieramy się do Aliny, o nawet napisałam do rymu:D więc do zobaczenia po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×