Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość przecierz...........
globusiku, teraz TRZEBA uświadamiać LIŚCIKAMI forumowiczki o co CHODZI:D. No bo takie gady obsiadły forum a ty jesteś taka DOBRA;) Życzę ci więcej takich FANEK jak livia:P Czasami pozamiata;) ale częściej :P :D przysparza kłopotów!:D, tak to jest z inteligencją albo raczej- livia jest PRAWDZIWA a ty globus GRASZ na uczuciach Innych. Starasz się utrzymać ten FILM, według własnego scenariusza :P To ja- cudnietak 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mile pomarańczowe koleżanki , cudne i piękne ze względu na szacunek dla moich Koleżanek i siebie , żadnej polemiki z Wami prowadzić nie będę . Jesteście niebezpiecznie chore. Jeżeli odpowiada Wam takie życie ...POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Babki na poobiedniej kawie. W domku jakoś poleciało, pokonałam troszkę syzyfów. Wyobraźcie sobie jakiego strachu napędziło nam nasze zwierzątko. Niespostrzeżenie czmychnął na klatkę schodową. Ponieważ w domu było dziwnie cichutko , zaczęliśmy go szukać wszędzie gdzie było możliwe! i bez skutku. Ponieważ nigdy nie robił takich numerów, na szarym końcu sprawdzaliśmy na klatce. A nasz Pusio postanowił poodwiedzać sąsiadów:D Ufff nareszcie się znalazł. W nagrodę:D dla niego pojechaliśmy obciąć pazurki. Mówię Wam to wielkie przedsięwzięcie już za nami. Nie wiem czy czujecie , w piekarniku siedzi kurczak , już pachnie. Taki oto obiad zaplanowałam na jutro. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie cały dzień krążą burze. Na szczęście nie są groźne. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki mam dla Was zagadkę??? za odgadnięcie będzie szampan:D Była Marysia i 4 krasnoludków. Marysia miała 4 kubki zsiadłego mleka po jednym dała każdemu krasnoludkowi. Ogórków kiszonych miała 3 , więc dała trzem krasnoludkom , jeden krasnal nie miał ogórka CZEGO JESZCZE NIE MIAŁ KRASNAL ??? nie miał ogórka i czego jeszcze???????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZA 525.....
nawet ta was opuściła :P globus nie zastapisz jej, to znaczy tej KOZY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj jej KOZA nas odnalazła:D Kózko właśnie na kolację jadłam bułkę z masłem i kozim serkiem. Ale było smaczne. Koza rozwiąż zagadkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pisz czytelnie - "Przepraszam, panie profesorze", powiedział bojaźliwy uczeń. - "Nie mogłem odczytać, co pan napisał na marginesie mojego ostatniego wypracowania". - "Kazałem ci pisać bardziej czytelnie", powiedział nauczyciel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza 525.....
teraz to ja już nie wasza:( SAMA rób za KOZĘ globus, ale i tak nie dorastasz mi do PIĘT! Co........ jesteś sama ,bez planów na pozostałą część dnia? Cóż mantra zawsze WRACA :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza 525.....
siedzi samotny glob, nawet nie może liczyć, że synowa zapyta o zdrowie.:P globus, sobie na to ZAPRACOWAŁ:D i ŻYJE tylko dzięki Kafe, to jak narkotyk. ZERO ŻYCIA w realu- jak WY przestaniecie pisać, to globus- UMRZE!!!! 😭 Wampir energetyczny z waszego globusika- WY dajecie mu energię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki :) Wróciłam z pracy, zrobiłam sobie kawkę , pędzę do was. Nagle jak nie grzmotnie!!! Burza z gradobiciem.Grad jak ziarnka grochu. Wyłączyłam laptopa i do piwnicy bo czasmi zalewa mi garaż, ale na straży był już starszy syn, włączył pompę. Sytuacja opanowana w domu, może na topiku trzeba włączyć pompę :) na pomarańczki... Niech wracają tam skąd przyszły! Miłego wieczoru bez burz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Istnieje na tym świecie jeden człowiek, którego musisz naprawdę bliżej poznać. Również wtedy, kiedy go całkowicie nie zrozumiesz. Nie rozumiesz, dlaczego on robi to, a nie tamto, dlaczego raz tak odczuwa, a kiedy indziej zupełnie inaczej. Jest to człowiek, z którym musisz żyć na co dzień. Ten człowiek siedzi w twojej własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO! Wyobraź sobie,że u mnie prawie cały dzień krążyły burze, było jednak spokojnie. Na szczęście ,że nie zalało Ci garażu. Ostatnio nawet mała chmurka może narobić dużo kłopotu. Jutro sobota więc masz wolny dzień. Ja cały czas mam wrażenie,że jutro niedziela.Ale tak to bywa, M w domu odrywa mnie od kompa ciągle gada:D Do zobaczenia Marylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla GLOBUSA Przyjaciel Gdy zła ocena jest bliska spełnienia Gdy praca nie daje ci wytchnienia Wtedy ten niepozorny gość aktywuje ci w sercu coś ... Co pomoże w tej trudnej chwili złagodzić serce twe. Bo przyjaciel to taki ktoś, Co na wszystko znajdzie coś Jak aspiryna leczy ból, Bo to jest przyjaciel mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA!:D:D Sto lat sto lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj K O Z A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Juz myślałam,że nas opusciłaś. Wierna z ciebie Przyjaciółka.Brakuje tylko naszej Joasi-Kasi. może też nas znajdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - u mnie pod wieczór nerwówka. Telefono - od ST z Wrocławka. Odebrał M. - na szczęście nie ja :D:D Usłyszałam tylko wrzaski -nie lecz nas artykułami z brukowca,potem szybko powyłączane słuchawki. Za chwilę - drrryńńńńń - powtórka z rozrywki. M tak się zdenerwował,że zaczął mi słabnąc, wołam - przerwijcie dyskusję bo mi tu padnie - a z drugiej strony słyszę śmiech..:( Rozumiecie takich ludzi?? ile ja w życiu potrzebowałam pomocy dla moich bliskich - Ona żona zawodowego oficera - inne możliwości niż nasze - PYTAM !! GDZIE CHOLERO BYŁAŚ WTENCZAS ??? Nawet przez chwilę nie zapytała,czy może pomóc,nawet jej to do pustej głowy nie wpadło. Teraz za to ma misję do spełnienia. A ja mam nerwa i boję się jak telefon dzwoni......ech zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIK,KIEPSKA JESTEM..:D nic nie przychodzi mi do głowy,prócz sprośności na Twoją zagadkę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! To co wkleiłaś to po prostu cudne tak,że wysłuchałam i obejrzałam teledysk na razie dwa razy, ale wieczór przede mną. Chyba było by lepiej gdybyś Ty odebrała telefon. M jest za nerwowy. Wiem,że takie rady są męczące. Znam dużo osób, które bardzo wierzą w leczenie jakimiś suplementami. Ja nie wierzę, jeżeli coś mi dolega pomaga mi konkretny lek. Myślę ,że musisz te rozmowy traktować , pół żartem, pół serio. Albo poproś żeby na te tematy raczej nie toczyła się rozmowa, sami wiecie jak trzeba postępować. LIVIO szkoda zdrowia. Ja szykuje się , do gabinetu odnowy biologicznej. Kotek już wyczesany oczki umyte, M ma ucztę, mecz w siatkówkę z Portoryko. Szczerze mówią też zerkam dlatego oddala mi się SPA. Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO:D Nooooo dobra nie będę Was dręczyć:D otóż krasnal nie miał rozwolnienia:D po kiszonym ogórku i zsiadłym mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha , cha witaj Kózko:) wiedziałam , że pomarańczowa koza była nieprawdziwa. Rozwiązanie Twojej zagadki Globus dobre:D A tak w ogóle to w soboty też pracuję.Nic to :) Czekam na skypie na syna.Umówiliśmy się na rozmowę. Zrobiłam sobie budyń czekoladowy- chcialo mi się coś słodkiego. Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj Pierwszy stet przegrany:( ja po kolacji i jeszcze wsadzam głowę do lodówki.Jestem zła na siebie, ile razy można jeść:D i znowu mycie zębów:( Dobrej , spokojnej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Serdeczności w rozmowie , jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wyciszenie Wyszłam na chwilę przed dom by przygotować się do dnia pełnego codzienności i poczułam się, jak w niszy spokoju.. choć między złocącymi się jesiennie drzewami ptak jeden drugiemu donośnym skrzekiem opowiadał nocne przygody. Cudownie przed pośpiechem. Wiersz na przywitanie i rozpoczęcie dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie poranne obowiązki za mną; kotek wyprowadzony na balkonowy spacer, nakarmiony , oczki wymyte , TOI TOI wyczyszczony:D więc czas na kawę. Poranek słoneczny, semafor podniesiony:D droga wolna , powolutku Wagonik rusza w sobotnia podróż. Miłego i dobrego dnia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsiadam i rozsiadam się w 1 klasie. Wygodnicka zrobiłam się bardzo. Co do dia - plany ambitne,praca w ogrodzie:) mam do zerwania czerwoną porzeczkę,zrobię z niej sok lub galaretkę. A wczoraj rozmawiałam z pewną znajomą zażartą działkowiczką!! MARII - pytanie do Ciebie,jak moje rady na mszyce? Podziel się,czy to poskutkowało?Sama nigdy tej metody nie stosowałam,po prostu pozwalam mszycom sobie żyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×