Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio , co Ty mówisz ? jakie klątwy? odczarowuję wszystko ,jesteśmy z Tobą .Pisz więcej, odzywaj się ,wsiadaj do wagoniku . Czuwamy. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak 123,- po koleii , porzeczek miałam jeden krzak - ok 3 kg porzeczek zebrałam,a potem sok i galaretka - przesłodzilam hehe.. Ostatnio wleciałam do dołka. Wszystko bez sensu..nawet to co ma sens:) W ubiegłą sobotę odbył się zjazd rodzinny - w mojej rodzinnej miejscowości. te zjazdy odbywaja się często - przynajmniej raz do roku. Dzisiaj dostałam telefon,od siostruni - towarzuystwo wzajemniej adoracji - leeeciało na mnie...oj leciało! Nieobecni nie mają racji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obaj synowie i wnuk mają dziś imieniny.:) 123 to dla wszystkich solenizantów 🌻 Bułczanka to nazwa kaszanki .Bardzo dobra na grilla. Usmażyłam ją z cebulką i boczkiem wędzonym. Livio bądż strażakiem, lej na wszystko. Jestem dziś zmęczona, upał- w sklepie nie ma klimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio nie zwracaj uwagi na plotki. A siostrę opiernicz niech Ci ich nie powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak, opiernicz .Nie przejmuj się , każdy ma swoje życie.Odgoń wszystkich, nie utrzymują Cię ,jesteście samowystarczalni.Na drzewo ich wszystkich.Jesteś silna , myśl o sobie , zaspokajaj swoje potrzeby, zasłużyłaś na to .Trzymam kciuki . Livio , nie analizuj.Zajarajmy.Ja co prawda od 17- stej .Mogę.Luzik.Jutro z S mam kontrolną wizytę.Myślę , ale i odganiam myśli. Już wiem co to bułczanka.Dzięki Mario. U nas to krupniok.Uwielbiam,osobiście.Moi nie strawili by pewnie.Narobiłaś apetytu.Czasy internackie przypominają mi się. Czasami sobie kupuję i robię na gorąco , z cebulka .Pychota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,moja mamka mieszka w bloku.Tam się wychowałam,dorastałam . Mieszka na drugim piętrze.Na klatce schodowej ma przefajną poręcz , superancką . Do zjeżdżaniw w sam raz.Będąc dzieckiem nigdy wręcz nie zeszłam po schodach , tylko zawsze zjeżdżałam po tej poręczy. Teraz mam też takie durnowate pomysły.Nie mam jeszcze S. K. S . Jak nikogo nie ma, pozwalam sobie... Tak mi się przypomniało. Livio bądżmy sobą.Nie damy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny - od lat się nie daję,wyrzucam po prostu z siebie do naszego "CZYŚĆCA" TO ZŁE. oczyszczona jestem. Dziasiaj na obiadek miałam pierwszego swojego kabaczka. DLA SOLENIZANTÓW - WSZYSTKIEGO DOBREGO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Kum Kum KUMPELE:D Wróciłam od sąsiadki , potrzebowała pomocy. W telewizji mecz siatkówki Polska Brazylia.M nic nie słyszy i nic nie widzi:) a w domu sajgon , wleciał chrabąszcz / od kilku lat po raz pierwszy/ Pusio szleje. Tylko na żyrandolu nie był. Muszę to wszystko ogarnąć , a przede wszystkim wywalić chrabąszcza. MARYLKO! dziękuję, już wiem,że to kaszanka . Nie słyszałam takiego określenia, tez bardzo lubię z cebulką. 1 2 3! Ja mieszkam na 3 piętrze. Nawet wtedy kiedy nie miałam jeszcze SKS nie zjeżdżałam , ale za to Syn ciągle miał przetarte spodnie. Co ja słyszę, grasz na gitarze , zjeżdżasz po poręczy:D ....łot Ty spryciara jesteś:D:D LIVIO! Nauczyłaś mnie czegoś dobrego , BYĆ STRAŻAKIEM , to jest konieczne w życiu. Stawiasz sobie pytanie co czuje człowiek kiedy kogoś kłuje... moim zdaniem satysfakcję:( na pewno tak jest. Po skończonej rozmowie , głaszcze się po brzuchu jak by zjadł kawał dobrego tortu ...ot jestem zwycięzcą. Odłóż wszystkie oceny na bok , od nikogo chleba nie potrzebujesz mieszkasz daleko od tych co Ci "dobrze życzą". Bądź bardzo szczęśliwa masz wspaniałego i zdrowego wnuka. To jest Twoje wielkie szczęście. Więc włączamy ....sikawę .... lejemy całą noc:D I tym to optymistycznym akcentem:D kończę pisanie na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 i tak trzymaj - zjeżdżaj po tej poręczy jak nikt nie widzi:) a co nam już nic nie wolno? Ważne by być szczęśliwym! Livio bierz miotłę i goń złe myśli i fałszywych ludzi! Jeżdziłam godzinę na rowerze- nad Wisłą pięknie. Pełno mlodzieży.Słonko zachodziło, przestała mnie boleć głowa.Dobrej nocki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Teraz zauważyłam sposób przyrządzania jajek. Na pewno to wykorzystam. Bardzo dziękuję. Rodzina będzie jutro w godzinach popołudniowych. Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus :) stuknęłyśmy się w drzwiach. Nauczyłam się od Ciebie i Livii jak być strażakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Walnęłam się troszkę w mój globus:D:D nic to do rana się zgoi:D Brawo Marylko , sikawa włączona na całą noc:D Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ,ja tez się uczę. Dobrej nocki.do jutra. No i oczywiście rano wpadajcie na jajecznicę. Świetna jest ta bułczanka . ZAPAMIĘTAJ. To tak do mojej pamięci. A kiszkę ziemniaczaną znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - właśnie jestem w wagoniku. Uzupełniam zapas wody!! Dziewczyny - na razie jest czym oddychać. Wypuściłam pieska,aby też skorzystał z chłodku. Wczoraj w ten upał dostał 2 razy atak padaczki. Odpoczywajcie jeszcze - zapewne jak wstaniecie - ja pójdę kimać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w DZIKIM OGRODZIE - mam co podgladać. Para gołębi uwiła sobie gniazdko w gęstych gałęziach orzecha. Ale tam współpraca,cierpliwość,ostrożnośc. Mam co podziwiać. Miejsce wybrały idealne.Jeszcze niedawno znosiły gałązki,a teraz już cierpliwe wysiadywanie. Od czasu do czasu gruchanie. Obserwowałam - reakcja natychmiastowa,drugie od razu nadlatuje. Ot życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Witaj. Przyroda to coś co ładuje akumulatory. U mnie w okół sianokosy , zapach sianka. Zanosi się na deszcz niestety, ale zaoszczędzimy wody do sikaw:D :D nasz "terrorysta" po intensywnej zabawie w nocy , teraz siedzi i bardzo intensywnie się myje , nadchodzi pora na spanie. Mimo tego,że tak rozrabia jest bardzo milusiński i kochany. Wkleiłaś super zdjęcie. Motyle w ślicznych ...sukniach..... wysysają soki ... to dużo mówi. KUMPELE :) JADYMY:) na jajecznicę do 1 2 3. Nietaktu nie będzie, ponieważ zaproszenie otrzymałyśmy. Do zobaczenia więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś powiedział: GDYBY JAJKO MIAŁO INNĄ FORMĘ ŻYCIE KURY BYŁOBY POTWORNE !! :D:D ńa jajecznicę - a jakże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , stół zastawiony częstujcie się. Przepraszam, że tak póżno , małe urwanie głowy w pracy .Zamieszam jeszcze koktajl na powitanie twoich gości Globusku. Livio świetne obrazki. No to narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! U mnie pochmurno, zanosi się na deszcz. 123 czuję , że dostanę ciepłą jajecznicę:) Livio ale z Ciebie ranny ptaszek ::) Piękny motyl.Można cuda oglądać w przyrodzie. Globus dziś ważny dzień. Za chwilę jadę z córką na ogłoszenie wyników. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ze szczypiorkiem tak jak lubisz. Trzymam mocno kciuki. No i znowu emocje.Potem z córcią do herbaciarni na pyszną herbatkę i ciacho z bitą śmietaną . Trzymcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki👄 Za wszystkie Wasze myśli bardzo dziękuję. Synowa z Juniorem też zbierają się do szkoły. U niego podobno wyniki o godzinie 11tej. Wszystko przyjmiemy z pokorą. Jestem z Wami❤️ O BOŻE PRZYJACÓŁKI JA DO WAS PISZĘ I TELEFON KRZYŚ JEST PO MATURZE!!!!!!!!!!!!! szczęśliwy pojechał na uczelnię. MAM WAS JEST MI ŁATWIEJ , EMOCJAMI DZIELĘ SIĘ Z WAMI , MĄŻ ZAMKNĄŁ SIĘ W ŁAZIENCE I PŁACE NA TYLE GŁOŚNO ,ŻE IDE GO USPOKOIĆ. JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI , każdy wyraz poprawiam , robię błędy. Syna nie przezywałam tak matury jak Krzysia. O Boże jak my go kochamy. MARYLKO❤️ TEŻ BĘDZIESZ TAKA SZCZĘŚLIWA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku przytulam Was bardzo mocno .Bardzo się cieszę.Bardzo ,bardzo .Musimy to koniecznie uczcić.Może potem ,czekamy na Marię. Choroba ,,,,,,,,,,,, ,ale emocje.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Mam wiadomość od MARYLKI, nie mogę nic powiedzieć niech Ona sama to ogłosi. UCZCIMY TO NA PEWNO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rodzinka wyjechała już w Warszawy. Będę miała ograniczone możliwości kontaktu z Wami więc już teraz DLA WSZYSTKICH PAŃ stawiam razem z M Szampana ...pękają korki u sampanów YYYYYYYYY.....👄 drinki , wino i tort bezowo śmietankowy oczywiście kawę też (_)> (_)> Pozdrawiamy bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×