Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Witaj 1 2 3! Prawda kombinacja owocowa DORY superoska:) Opisany przypadek spowodował, że poczułam się tak dobrze jak piesek❤️ Wczoraj słyszałam płaczącą kobietę w telewizji. Przygarnęła pieska , którego na oczach grupki dzieci prawdopodobnie właściciele wyrzucili z samochodu. Nazwała go KUMPEL. Słychać było płacz Kumpla , nie wiedział co się stało. Na szczęście trafił w dobre ręce. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Powodzenia w elektrowni, trudno cokolwiek się dowiedzieć i zrozumieć:(. 1 2 3! Poprzedni nasz kot musiał być uśpiony. Był z nami bardzo długo, zachorował.Nic nie można było zrobić. Jego czy mówiły o cierpieniu:( W chorobie miał ogromne pragnienie, dużo pił wody. M znalazł odpowiednie miejsce by go pochować. Razem z nim zakopał butelkę wody❤️. To smutna historia:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku Cześć Mario. Dobrze że przez chwilę możemy pobyć razem.Mario ja wczoraj Broń Boże niczego złego nie sugerowałam.Goń na drzewo... Co do psinki ,jest takie powiedzenie goi się jak na psie.Nigdy nie wiedziałam o co chodzi.Nie miałam żadnego zwierzaczka w domu .Teraz rozumiem. Co gotujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Dla siebie zupę pomidorową. Dla M parę placków ziemniaczanych. Ponieważ placki bardzo lubię też chętnie zjem. Dla mnie najlepszym posiłkiem ZAWSZE jest zupa. Do tego tylko dyżurna:) pomidorowa rosół kapuśniak z kiszonej kapusty barszcz biały barszcz czerwony innych nie gotuję:) Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! PODOBNO dopiero 30 czerwca. Zbliżają się emocje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki matur 30 czerwca o 9 .30. W elektrowni stałam półtorej godziny- nic nie załatwiłam. Umowa na prąd jest na eks.Ma przyjść on.Mówię od półtora roku nie mieszka ze mną.To proszę przynieść pismo z urzędu, że się wymeldował.Zaden urząd nie da mi takiego zaświadczenia nie da.Obowiązuje ochrona danych osobowych No i co muszę z prośbą do eks, żeby poszedł ze mną do eletrowni.Podniosło mi się ciśnienie.Ale ja to załatwię ! Nie zdążyłam dokończyć obiadu .A mam dziś ogórkową. Trudno dokończę jak wrócę z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tego Mario zanim wybiorę się do urzędników ,najpierw telefonuję.Tego nauczył mnie M .Pytam dokładnie jakie kwity potrzebują a potem idę.Oszczędzam czas i nerwy. Niech Ci się miło pracuje.Ciekawam czy idż na drzewo dzisiaj przyjdzie? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu. Mniej więcej od 14 tej słońce się schowało, przez to dużego ciepła nie czuje. Załatwianie spraw w urzędach to dopiero ....zagwozdka. Za pierwszym podejściem trudno coś załatwić. Jak mogę wyręczam się M. Przeważnie wraca wkurzony:) MARYLKO! Wyniki matur 30go czerwca , a godziny to chyba różne w rożnych szkołach. Wnuk mówił ,że u niego o 11tej. 123 i ja ..... zadajemy :D Ci pytanie ,czy Jaś urwany z drzewa:D był w odwiedzinach?????? Powiedz mu Marylko,że jak tak będzie skakał po drzewach może ulec wypadkowi ...twu twu , nie życzę mu tego:) Mnie pozostało jeszcze dwa zabiegi. Myślami przygotowuję się do przyjęcia rodziny. Fizycznie zaczynam jutro od porannych zakupów:) 1 2 3! coraz częściej myślę:) o ćwiczeniach. Pozostałym wszystkim koleżankom przesyłam buziaki👄 Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny faceta w sklepie nie było i dobrze.Bo jak patrzył na mnie z takim zachwytem i uśmiechem w oczach to kusi .Następnym razem się uszczypnę- o ile taki będzie.A nie powiem tylko , że ma żonę zaprosić na kolację. Za grzecznie- ale może wystarczyło1 ! 2 3 i Globusik ale się uśmiałam.Faktycznie jak poskacze po drzewach może stracić wszystko: dom ,żonę, dzieci, wnuki... ale faceci nie myślą głową :D Na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co dalej?Jakiś adorator nieustępliwy .Mario trzym się ,tylko nie idż z nim na drzewo . Dziewczynki , co u Was? Anulka , wczoraj pisałaś do nas tak pięknie. Livia zaginęła w dzikim ogrodzie. Dorka jeszcze czuję smak Twojego pysznego ciasta.Dawaj przepis. Dalida , co porabiasz? nie za długi ten urlop? Zmęczysz się kochana. Globusiku ,co u Ciebie? Wybierasz si już na SPA? Czy to jakieś szczególne przyjęcie Ci się szykuje? Chętnie pomogę w przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! Ja dzisiaj się buntuję , nie myję się wcale :D a co mi tam , odstąpię Cieniowi wodę :D Moi goście to rodzina jadąca nad morze, z zajazdem do nas.Przyjadą w czwartek , a w sobotę pojadą dalej.Razem 3 osoby. Dlatego ciotka musi stanąć na wysokości zadania:) Jutro rano zakupy, a po zabiegach zaczątki tańca z garnkami:) MARYLKO! No cóż Jaś dostał...czarna polewkę:) zrobiło mu się .....bele jak i zrezygnował. I tak trzymaj dalej:):):) LIVIA! jeszcze odpoczywasz po porzeczkach???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA, ANULKA , DORA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku mam nadzieję że po zabiegach lepiej się czujesz .Przedłużaj jeśli się da.Dobrej nocki.Pa. Ja już też lecę na swoją otomanę. Po południu odwiedziłam pieska.Ma się dobrze,merda ogonkiem, jest jeszcze słaby, ale da radę.Zawiozłam mu witaminki i karmę .Jeszcze nie mogę w to uwierzyć.Po takim przypadku, dziś mnie pewnie by chowali. Dobrej noski .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , witam. Zobaczcie, która godzina , a ja już w pociągu, w spokoju tak sobie podrzemię😴 Usłyszałam wielkie BUM , zerwałam się z łóżka. KOCHANY PUSIO przewrócił stoliczek , wszystko co na nim było .....poooleciałooooo:) Winowajca schował się w kąt. Dzień zaczął się atrakcyjnie:D Zapraszam na kawę. 1 2 3! No powiedzmy,że po zabiegach czuję się lepiej:) Młodszy wnuk miał wczoraj zabieg chirurgiczny. Wrasta mu paznokieć u palucha prawej nogi. Już drugi raz w tym roku zmaga się z tym chirurg. Zaopatrzony osłonowo w antybiotyk , leży w łóżku. Trochę pechowo rozpoczął wakacje:( Miłego dnia dla wszystkich , a zapowiada się ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolejny Dniu!! witaj Globus - a to dopiero miałaś pobudkę:D:D Witajcire Dziewczyny! Mnie mój piesa z wyrka wygania - tyle atrakcyjnych zapachów na dworze,a on w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się cuuś u wszystkich,oj dzieje. Samo zycie. Przeznaczenie - 123 - piesek ma jeszcze przed sobą drogę. Przypomniał mi się incydent z pieskiem,głuchym i ślepawym. Wzięli go teściowie syna z ogłoszenia. Wybrali się z nim na grzyby. Pies pogonił za Synem, dobiegł do niego,odwrócił się i.......,stracił zupełnie kontakt z rzeczywistością. Syn go wołał,ale on nie słyszał,nie pomyslał biedaka aby się odwrócić,zaczął przerażająco skomleć a potem pooognał - przed siebie a S za nim:) Sytuacja była komiczna:D Noo,tak okazało się,że to bardzo stara suczka spanielka - reklamowana do oddania nieuczciwie. W końcu dobrze,że zajęli się nią do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TERAZ PROŚBA DO WAS WSZYSTKICH. Westchnijcie Dziewczyny do Sw.Antoniego - :):) Moja C. dzwoni zawsze jak cuus nie tak. Tym razem - to nie tak bolesne,ale posiala gdzieś portfelik z dokumentami. Znając jej roztrzepanie - podejrzewam,że ktos wsadził łapę do jej wiecznie nie zamkniętej torebki:( Tfu..tfu.. A może tylko kje gdzieś posiała?? Ten Święty jest od rzeczy zagubionych - ja już do niego pogadałam,ale nie zawadzi jak mnie wesprzecie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Wspieram Cię mam specjalną modlitwę do Św. Antoniego. Może też być,że ktoś jej ukradł. W wyrobieniem nowych dokumentów będzie dużo kołomyi. Pozdrowionka dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Św Antoni skuteczny !! Przed chwila telefon - DOKUMNTY ZOSTAWIŁA W PRACY !!1 GLOBUSIK - DZIĘKI ZA SPECJALNĄ MODLITWĘ - POSKUTKOWALA. żawieruszył się porfel wśród pzpierzysk ...ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! No widzisz w grupie zawsze raźniej:) 1 2 3! Kawa , bardzo chętnie:) Poranne BUM dobrze mi zrobiło , tyle już za mną i ...prawiem:) gotowa do wyjścia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JAK NOWA STRONA to nowe życzenia ...dużo słonka. To nara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wybieram się dziś na bazar, brakuje mi kwiatów w ogródku. Wiosenne przekwitły i jakoś zrobiło się pusto. Cieszę się Livio , że przygoda z portfelem dobrze się skończyła. Na elektrownię jakoś dziś nie mam ochoty, pójdę jutro. Globus .zyczę, żeby robota w kuchni poszła Ci szybko:) Miłego dnia wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Dopiero teraz się dowiedziałam, że Maciej ZĘBATY nie żyje:( pamiętacie jego charakterystyczny głos?? Powiem tak ! jak dobrze wstać skoro świt:) poza domem już wszystko załatwiłam, teraz zawijam rękawy:) i zabieram się za syzyfy , no może nie zupełnie , po woli będę zapełniać lodówkę. MARYLKO! Czy kwiaty już posadzone??? ja wczoraj na balkonie czyściłam jałowce. Założyłam rękawiczki ale cienkie, ręce mam podobne do tych opisywanych prze LIVIĘ. Ale nic wielkiego się nie stało, jutro będzie OK. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×