Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Kawa z kwiatkiem super smaczna. Dziewczyny obudziłam się o 9 tej, jestem jeszcze nieprzytomna- za długo spalam. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - Jakos tak się dzieje - Synowie dorastają - zakładają rodziny .co ci smarkacze sobie myślą!!! A moja C 15.VII kończy 30 lat. Kiedy?jak i co? Tutaj nachodzą mnie refleksje. TRIUMF ze mnie wyłazi,zważywszy na jej życie - a przy okazji moje. Czy to wszystko było? - a może mi się śniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No właśnie jakoś takoś :D się dzieje. 30 letnia Córka to KWIAT życia❤️ , tyle przed nią !! Wiem,że bardzo ostrożnie podchodzi do wszelkich związków. A mnie nikt nie przekona że ...ktoś nie ma swego PRZEZNACZENIA. Ty uczestniczysz w jej przeznaczeniu , jesteś do dyspozycji w każdej chwili❤️ ale nie wszystko co dobre już zostało Jej PRZEZNACZONE. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Mały śpioszek z Ciebie:D... witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRZEZNACZENIE Autor: MAGNOLIA Jak dwie kropelki wina zatraciliśmy się w sobie serca przepełnione nocą i dniem Twoja dłoń szukała mego ciała. Razem złączeni miłością pieszczotliwą dłonią czułą myślą i szeptem dlatego chcę zatracić siebie. Śmiejesz się, patrzysz w niebo jesteś słońcem czy bajką, a może świeżą wodą brzozą, co mi cień daje. Odnalazłam Ciebie pamiętaj, że jestem moja tęsknota narzeka wierzę w moje przeznaczenie w Twoje słowa. LIVIO! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Radio Romantika ...wyłączona , przygotowuję się do wyjścia:) Robię myk myk wiem dopuściłam się plagiatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
,erghrhrd, globus zdrówka życzę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z czego się......
cieszysz? przecież to tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej👄 Czas bez kompa to czas stracony , już jestem. Faktycznie jest to tragiczne , dzisiaj znowu zaszalałam i wydałam pieniądze. Jutro cały dzień ...post. Po proszonym obiedzie z moją "B" i wnuczką poszłyśmy na spacer. Mała jest bardzo ładną dziewczynką. Ma 3 lata mówi bardzo ładnie po polsku i jeszcze ładniej po hiszpańsku. Przeszłam przyspieszony kurs hiszpańskiego , na pożegnanie zostałam skarcona:D powinnam powiedzieć ...adios ...powiedziałam adio:) Jeszcze się spotkamy , po powrocie z wypadu nad morze. Po zjedzonych lodach , odwiedziłyśmy sklep z butami > Babcia kupiła wnusi śliczne sandałki. Ja kupiłam sobie kalosze:) bardzo mi się podobały , wysokie , kolor szaro perłowy , na przezroczystej podeszwie i lekkim obcasiku , na czubach mają granatowe kwiaty , dodatkowo jest wkładka na chłodniejsze dni. Mała rzecz ,a cieszy. Właśnie otrzymałam sms , Syn jest w drodze z Berlina do domu👄 jesteśmy bardzo szczęśliwi❤️ Włączmy skype. hej myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj pokręcony dzień! Gotowałam,pichciłam - jakoś tak pokrętnie dzisiaj to zajęcie mi szło. M.miał dzisiaj przymusowe zajęcie na dachu:( Przydałby się generalny remont.:(:( tylko za co???? zawołał mnie na jakiś czas do pomocy. wyłączyłam gaz pod jednym z garnków. Poszłam - trwało jakiś czas. Wracam i już od drzwi wejściowych czuję zapaszek soalenizny. Gaz wyłączyłam - ale nie pod tym garnkiem co trzeba. Pełna chata - jeszcze wietrzę! Drugie danie zamienione w dym i węgielek:D Ech...życie. czy cuuś już nie tak z wiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalosze Chociaż już minęło prawie całe życie wszystkie perspektywy ciemnym horyzontem chwytaj to co nagle jasnym światłem błyśnie ażeby wzbogacić ciągle chłonne konto. Witaj każdy ranek gorzką czekoladą pomaluj barwami wszystkie dni tygodnia smaki i kolory na smutki pomogą spijaj radość życia nawet w niepogodę. Załóż gdy kałuże piękne kalosze uwolnij na wietrze myśli tak jak włosy wymaż ze słownika zdanie że nie możesz wtedy ujrzysz w koło aurę którą tworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Ladnie piszecie o życiu i przemijaniu. Dziewczyny to nie my się starzejemy tylko nasze dzieci :D Miałam dziś rozmowę z eks. Potem ogarnięcie syzyów w domu.Praca a póżniej pojechałam na rowerze do córki na działkę.Musiałam się przewietrzyć. Nazrywalam trochę wiśni i porzeczek.Jutro zrobię zupę owocową i kaszę manną na gęsto. Cieszę się razem z Tobą Globus z powrotu Syna. Livio moja c. obchodziła 30 tkę w lutym- rodziłyśmy w tym samym roku :) Obie mamy dobre córki. Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - WSTAŁAM O 4-TEJ. nie odzywałam się - coby Was nie budzić.:) Burzysko tym razem w nocy było niezłe.A spało mi się bardzo dobrze. Chleb siedzi w piekarniku!! Przyniosę dzisiaj do Warsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - Córki mamy dobre - fakt. Wsiadasz na rower - jedziesz na działkę,szczęściara jesteś. A moja podobno zrezygnowała z motorynki. Dowiedziałam sie,że nie ja miałam wpływ:) tylko INNE WZGLĘDY. Jakie by nie byly..ulga..... Gra w KOŚCI trwa nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://www.bysio.com/i/zdjecia.nurka.pl/images/image.lagata.pl-images-45292522668806065069.gif Witam serdecznie Was i nowe dzisiaj. LIVIO! Gdybyś mnie obudziła było by OK, lubię poranki o świcie. Też była burza w nocy ..nie słyszałam, wciąż pada , ale już mniejszy deszcz. Emocje na s opuściły, zrobiłam się kapciem:) nawet nie wyjdę po zakupy. Dam Cieniowi pamiętnik zrobi je sam. Chlebek pachnie . Jeżeli kupię nawet połowę , szybko robię małe porcje, wkładam do zamrażarki inaczej bardzo szybko spleśnieje. Widziałam już czerwoną jarzębinę, czy należy pamiętać o podglądającej nas jesieni????? Serdeczności wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Serdeczne życzenia urodzinowe dla Córki❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo groźnie zapowiada się dzisiejszy dzień , ciemno zbliża się burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć . Livio - niech Córka mówi jak chce. Słyszałaś kiedyś , żeby dzieci przyznały rację Mamie? Grunt , że zrezygnowała z motorynki:) Nieważne z jakich względów :D U mnie też całą noc lało, Życzę miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Groźny poranek za mani. Pozostała okrutna parnota, nawet lecąca ciepła woda dodatkowo rozgrzewa. Jednak trzeba będzie , rozłożyć wentylator. Pomimo tego praca mi ubywa:) MARYLKO! Ja też Mamie nie przyznawałam racji .....słowa Matki są święte ... teraz o tym wiem :( Może nasze dzieci też z czasem zrozumieją. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe Panie. od wczoraj próbuję się z Wami skontaktować.Tak ładnie i długo wczoraj napisałam , wcięło. Globusiku cieszę się razem z Tobą , z przyjazdu Twojego S . Pewnie okupujesz już kuchnię szykując coś pysznego.Na długo przyjeżdża? Livio widzę że u Ciebie przygoda za przygodą. Łapmy złodzieja z warzywniaka.Pozdrawiam serdecznie. Marylko Ty do pracy pewnie lecisz.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus przyznaję Ci rację :) Dora , Anulka, Dalida pozdrowienia dla Was :) Odezwijcie się od czasu do czasu. Znowu pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 2 3 Jeszcze mam chwilę. Popłaciłam dziś rachunki i kupiłam czerwone gladiole (mieczyki) do wazonu.Niech cieszą oko. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam popołudniową porą. Po groźnie wyglądającym poranku , dzień jest spokojny i słoneczny. Jednak MATKA NATURA jest rozgniewana, znowu tyle szkód w kraju. Współczuję ludziom dotkniętym trąbą powietrzną. Ponieważ każdy dzień mam jakoś zaplanowany, daje mi satysfakcję jeżeli plan wykonam. Dzisiaj wykonałam , przy zapalonym kadzidełku wykorzystuje czas przeznaczony dla siebie. Mam do Was pytanie , czy macie kurz w łazience, czy macie ciągle coś do prania i prasowania?????? Jeżeli tak :D będzie znaczyć,że nie odbiegam od normy! Aby nie poszło w eter dzielę list na dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×