Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Odpoczywam beztrosko w domu. Dla każdej z Was starałam się przesłać coś miłego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku ja płaczę!!!!!!!!! Ze szczęścia, tęsknoty itp to miło z twojej strony.Cudna jesteś naprawdę, dziękuję ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Globus❤️ Wpadłam na chwilę do domu , żeby wyprowadzić psa. Idę z powrotem na działkę do córki.Robimy obiad pod gołym niebem:) Już zdążyłam się opalić. Wieczorem wpadnę do Livii ogrodu . Na razie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny...
Jakie to wszystko upiorne u was.......................... Upiorna livia w swoim ogrodzie, upiorna maria59,upiornie żyje, upiorny globus wegetuje na necie, jedynie razdwatrzy, jakaś normalna, choć źle wybrała a Luna..zastanów się- to złe kobiety, choć "dobre" upiornego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kilka słów do Upiornego No widzisz jakoś tak się porobiło:( wszystko co w Warsie to upiorne , brzydkie , skandaliczne!!!! Dostałeś wskazówki ...nie zbliżaj się do nas !!!!:D nie chcemy abyś tym złem przesiąkł , ale jeżeli go trochę akceptujesz ...wpadaj czasami. My nie ....łatwo palne ....szybko się nie zakochujemy! Przesyłam Ci pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Kochanie , nie chciałam Cię zasmucić❤️ Ty tam ja tu i wiem co to jest nostalgia❤️ MARYLKJO! Życzę smaczności:) 1 2 3! Oj koniecznie pilnuj kotletów:) LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA!!!! Zapewne taka sytuacja dała by dużo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasmuciłaś mnie globusiku poprostu się wzruszyłam. Ta piosenka wiele mi przypomniała.Chwila zadumy....... łatwo się wzruszam i łzy gotowe. Taka już jestem.Moj Z mi mówi że jak ktoś ma miękkie serduszko to musi mieć twardą d..ę hahahahahaha.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA Bardzo się cieszę ,że choć troszkę miałaś przyjemności. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja. Właśnie mi się coś przypomniało pewna sentencja która utkwiła mi głęboko w głowie. Każda chwila życia to przejście przez most,który coś kończy i coś zaczyna.I warto czasem zatrzymać się by docenić te niepowtarzalne,szczęśliwe chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA WARTO SIĘ ZATRZYMAĆ❤️ Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorową porą .Nie komentujmy upiornych myśli i wyznań. jesteśmy tu i teraz , jest nam dobrze w wagoniku, Wpadamy dziś do Livii , do dzikiego ogrodu. Dawno nie wytaczałam się w paprociach. Przynoszę ze sobą polędwiczki grilowane, sałatkę po Grecku , moją ulubioną , ..Uśmiech, wiele serdeczności , nawet dla upiornych. Upiorny , skryj się za moimi plecami i baw się z nami.Uśmiechnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny ogród nam pokazałaś Globusiku. Mam nadzieję , że to Twój ogród Livio. Tak się dziś dotleniłam , że czuję się zmęczona. Luno -Twój Z. mowi prawdę o miękkim sercu. No i co z tego. Takie my kobiety już jesteśmy . Przynajmniej ja nie mam zamiaru się zmieniać. Też płaczę ze wzruszenia. Zapraszam jeszcze na małą czarną albo kompocik z malin . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku w Twoim ogrodzie czuję się spełniona. Jestem prawdziwą Alicją z krainy czarów.Tak sobie wyobrażam ogród Livi. Niech ten czar trwa jak najdłużej. Dzięki Globusiku. Zmykam , jutro nowe wezwania, co nam przyniesie nowy dzień? tydzień.? Zobaczymy. Śpijcie spokojnie. Pełnia już mija , może i ja pośpię.Dom jutra miłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlewałam właśnie paprocie - sucho w ogrodzie! Dzięki Globus = mój ogród wiosną!!!! Dziewczyny - TO NIE NASZ UPIORNY !!TO PODRÓBA. I TO ŻAŁOSNA :D Dobrej nocy - lecę na film....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio czy tak właśnie wygląda twój ogród? Jeśli tak,to ja mogła bym tam codziennie byc i upajać się naturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dni beztroskie minęły, witam w poniedziałek. Koleżankom pracującym zawodowo życzę spokoju i powodzenia. Nie pracującym / LIVI i SOBIE:D/ życzę aby wzięły się za robotę:D Na rozpoczęcie dnia zapraszam na kawusię. Mam lekko zaplanowane ...dzisiaj ...... zbieram się w garść:) Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D MARYLKO:D dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Ależ smacznie pospałam. Mam nadzieję że Wy też Globusiku tak od poniedziałku planujesz jakąś poważną pracę.? Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Poniedziałek. Znów zaczął się nowy tydzień,czasem mam wrażenie że czas przecieka mi przez palce.Dojadam śniadanko i lecę.Po południu zajrzę do was kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wieczorem podlewałam - a w nocy popadało.Jak to dobrze.Chmurzy się - a ja juz nie wierzę w możliwośc łaski z góry. Luna - mój DZIKI OGRÓD jest dokladnie taki. Każda z Was ma jego obraz w swojej główce:) Dobre miejsce na spotkania,wyciszenia - nieraz na ucieczkę od rzeczywistości. każda może znależc w nim to co lubi. miłego dnia i tygpdnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Nie ma to jak kawa z rana , stawia na nogi :) Włączyłam pralkę i wybieram się na zakupy. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! MARYLKO! LIVIO! 1 2 3! LUINA 👄 Ja podobnie włączyłam pralkę:) porządkuję co się i jak się da:) wiem:D może trochę przesadzam z porządkami , ale taka jestem:) Tym bardziej ,że czeka nas wyjazd w czwartek , a następnie w sobotę pod warunkiem,że los pozwoli❤️ Rano było słoneczko teraz kropi deszczyk. Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×