Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość ALINKA---
Są ale nie z LENIAMI :P ta wasza maria59 to bluszcz, którego mąż się pozbył, to leń:D ma chyba za wiele kasy, bo znów robota jej nie odpowiada w soboty, Z tego, co tu napisała to pedagog:P z koziej d..y chyba bo własnego dziecka nie potrafiła wychować. Współczuję matkom, ktkóre oddają dzieci pod opiekę takim paniom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu chwila wytchnienia, witam was! Ja również z moją przyjaciółką siedzę .......KAWKA tylko blond i ze słodzikiem!!!!! Mój dzień jak zawsze w soboty pracowity był,praca i dom do porządku doprowadzić jeszcze pranie w pralce się pierze,ale to już pikuś. Globus współczuje tego remonciku, no ale jak chcesz mieć ładnie to bałaganik nie unikniony.Mario życzę ci miłego wieczoru,baw się dobrze! Wszystkim życzę miłego wochenende! Jeszcze o pogodzie wspomnę,pod psem, jak to się mówi.Rozpadało się, a jak znam życie to będzie parę dni padać,bo tu tak jest, i plany na jutro w las poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNA👄 NIC TO:) lepiej było by gdyby świeciło słońce, ale ... gdyby co:D... wsiądziesz do Warsu na pogawędki. U nas ranek był pochmurny z chłodnym wiaterkiem. Na jutro natomiast zanosi się na dzień słoneczny. Remoncik:D przed nami , wiesz teraz myśli na ten temat są ...upiorne:D ale stosuję taką metodę , że jeszcze nie zaczęliśmy , a już myślę o efekcie końcowym, będzie czysto świeżo i spokój na jakiś:) Nie byliśmy pewni czy nasz / nazwijmy Go Jacek/ jest na miejscu i czy będzie dysponował czasem aby u nas zrobić co trzeba. Odwiedziliśmy Go dzisiaj , JEST:D mamy podać termin kiedy chcieli byśmy zacząć. Wiesz co , o terminie ...pomyślę jutro , jak Starlet z Przeminęło z Wiatrem... Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kum kum KUMPELE! bardzo chciałam przygotować Wam wieczór rozrywkowy , zasiadłam przed kompa z taka myślą i na nic wszystko. Cień usiadł mi za plecami , chce oglądać wyniki żużla , ogląda kilka meczy na raz , w tv za mało , bije na alarm ,że musi szukać wyników w necie:) A co mi tam :) niech sobie szuka , idę na swoje ulubione miejsce:) A co się odwlecze to nie uciecze :) macie jak w banku:D Pocałuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą.Oj miałam przeprawę .Mój starszy syn przywiózł swoją dziewczynę .Pierwszy raz ją widziałam , wrażenia....? On taki mężczyzna , ona dziewczyneczka wyglądająca na 15 lat. Wychudzona , ale po AWUEFIE , to zrozumiałe, teraz kończy drugi kierunek na politechnice. Naturalna , bez mej kapów i takich tam , cieszę się, że ją poznałam.Pojechali na Mazury.Fajnie mi się z nią gaworzyło. Ja taka durnowata od razu kotletami częstować chciałam , śmieją się ze mnie .Toć po drodze tyle budek z jedzeniem mieli. Miłego wieczoru wszystkim życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę się dzielić kompem z moim Z.Nie ma tak dobrze żeby kazdy miał swój. No cóż dzielić się trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna z tego co słyszę, Ty też pracujesz w sobotę.Jak miną dzień? jutro odpoczniesz? Pozdrawiam. Globusiku, Ty to prawdziwym, gospodarzem jesteś, tyle serdeczności od Ciebie mamy.Buziaczki i miłej nocki. Gdzieś nam Livia zaginęła . Pozdrawiam. Mario , to już koniec , jeszcze parę dni.Jesteś WIELKA.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć123 no muszę pracować w soboty,tu też już nie żyje się na takim standardzie jak kiedyś,więc pracuję tyle ile się da i tyle na ile zdrowie pozwala,a z tym ostatnio trochę nie bardzo. Dziękuję,dzień minął zgodnie z planem.Tylko pada jak z cebra,choć ciepło na dworze.Jutro odpoczywam,będę chciała odespać,chociaż znajac mojego Z i pieska to nie będzie mi to dane. Globus chyba ma wieeeelllllllkkkkkiiiiiiieeeee serduszko bo tyle u niej serdeczności ,choć muszę przyznać wam wszyskim jesteście miłe!!!!!!Miłych senków wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Wiesz ta wiadomość mnie ucieszyła , GRATULUJĘ CI SERDECZNIE! Przeżywałam takie chwile❤️ MARYLKO! Mam wrażenie,że jutro opiszesz nam wrażenia z koncertu❤️ LUNA! To niesamowite jak szybciutko chwyciłyśmy się za ręce i stworzyłyśmy jedną całość❤️. Jest już dość późno ,a ja nie myślę o spaniu. Autentycznie przeżywałam walkę na żużlu. POLACY TRZECI RAZ Z RZĘDU ZDOBYLI PUCHAR ŚWIATA , ciesze się razem z M. LIVIO! śpij dobrze:) Resztę wiadomości przekażę jutro , dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! A jednak szybko wróciłam :) Ponieważ odzywasz się wieczorem , muszę Ci napisać,że czasami organizujemy wieczorne schadzki u LIVI w Dzikim Ogrodzie. Rosną tam piękne leśne paprocie , mam do nich słabość. No i co tu gadać:) są tańce hulanki swawole:) Zapytamy LIVIĘ o zgodę , jeżeli powie TAK ..... ZASZALEJEMY. Wiesz chyba cechuje nas wrażliwość , dlatego jest nam ze sobą dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie bym odwiedziła ten ogród.Nie chce mi się spać cieszę się ciszą jaka nastała wdomu więc jak zaszalejemy/?????????????????? Aha mam małe pytanko dopiero czytałam na forum ile kto płaci za kafe, globus czy ty też coś płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam razem ze słońcem:) Wakacje, urlopy do tego niedziela , rzeczywiście wokół panuje cisza. Myślę,że po śniadaniu wyjdziecie na spacer?? jeżeli tak! przygotuję kawę , przede wszystkim dla nisko ciśnieniowców. LUNA! W naszym Warsie kawa jest dość droga , płacimy uśmiechem:D a wiadomo jak jest o niego trudno:) Czy w rejonie Twojego zamieszkania również bywa tak zmienna pogoda jak u nas????? burze, trąby powietrzne, oberwania chmur?? Bywa tak,że w jednym dniu mamy wszystkiego po trochu. Pozdrowienia i życzenia dobrego dnia ślę dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komp rekwiruje mi M. Rozsiada się - mnie zostaje CAŁA RESZTA :D Dzisiaj rano - moja pora,też zajęty.:( Dziki Ogród dostepny w każdej chwili - zawsze wstęp wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globus. Znowu miałam zanik prądu:( Co to u mnie się wyprawia.Nawet nie wiadomo obecnie do kogo interweniować. Wszystko rozmyte. Luna - dlaczego pytasz o opłaty? Myśmy z tym się nie spotkały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Wrócilam z koncertu o 23 ej.Było super. Ludzie tańczyli na alejkach w parku.Spieiwaliśmy razem z zespołem :" Kochaj mnie nieprzytomnie".Wiecie co mnie zaskoczyło ? Ilość młodych ludzi obecnych na koncercie. I wspaniałe motory . Globus to byłoby coś dla Twojego Syna :) A dzisiaj świeci słoneczko ! Miłej niedzieli pełnej wrażeń dla wszystkich Pań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- Taak,to przeżycie gościć u siebie dziewczynę S.po raz pierwszy:) Sama pamiętam.Te kotlety.. ,przystawki... ciasto... Serce na dłoni - A POTEM WREDNE TEŚCIOWE :D:D:D:D. Zartuję oczywiście! Nooo,ale ta rola łatwa nie jest - wydaje się,po doświadczeniu własnym - ja na pewno żadnych błędów,znanych z autopsji - nie popełnię!! Wiem swoje - a życie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Widzisz LUNA:) Ogród załatwiony. Wystarczy skrzyknąć towarzystwo wieczorową porą i zabawa murowa:) Oglądałam wczoraj pełnie księżyca. Znowu wpadł do domu pojedyńczy okaz chrabąszcza. Coś im się chyba pomyliło , miesiąc maj był dla nich:) Nie wiele trzeba żeby wrócić do wspomnień jak chłopcy - koledzy potrafili chrabąszcza wsadzić za bluzkę .... niby nie groźny , ale czuło się jak drapał :) Moja rodzina jeszcze śpi , słucham muzyki i jeżdżę po świecie naszym Pociągiem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Oj tak Perfekt , to zespół z naszej młodości. Nie przeszedł na emeryturę. A motor ???? jeżeli widzę na ulicy małą kawalkadę , ściska mnie węzeł w gardle mam przed oczami Syna❤️ Tobie też życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Byłam już u każdej z Was❤️ Wstało moje SZCZĘŚCIE:) pyta jak sprawy w necie??:D położyło się za moimi plecami i mówi ...... DLA WSZYSTKICH MIŁYCH PAŃ DUŻO DUŻO DOBREGO POD KAŻDYM WZGLĘDEM👄 LIVIO! Ciebie widziałam w ogrodzie , szłaś, ręce splecione z tyłu , Twoimi śladami szedł Pedro. MARYLKA! Siedziała z filiżanka kawy w reku , nuciła piosenkę Perfektu. LUNA! Na stole stał słodzik:) troszkę zamyślona zbliżała się do stołu ....usiadła , przed nią biała kawa. 1 2 3! Pełna energii, uśmiechnięta , w kuchni przygotowuje smakołyki. Byłam oczywiście u Dzieci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie was kobiety Globus Livia Maryla 123! Muszę wam powiedzieć że,miałam dziś niesamowitą pobudkę,już o 6.45.Bardzo się przestraszyłam. Do naszej sąsiadki przyjechało pogotowie na sygnale.Jak my wyskoczyliśmy na równe nogi z łóżeczka cieplutkiego prosto w realia życia. O dziwo mamy piękną pogodę,choć martwiłam się,że będzie padać a tu słonko świeci!!!!!!!!!!!Jak pisałaś Globusiku piję swoją blondi ale i piękny zapach unosi się po całym domu,bo właśnie ciasto w piekarniku się piecze. Zapraszam was na popołudniową kawę i ciasto! Moj Z musi dziś na parę godz do pracy jechać.......... SZKODA!!!!!!! Realia życia. życzę wam miłego dnia, będę zaglądać w miarę możliwości do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Będę połykać ciasto z ogromnym smakiem:D Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA jeszcze piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×