Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Zapijmy dziewczyny wszystkie smutki kwasem chlebowym , na który serdecznie zapraszam. Oryginalny, na kwasie chlebowym pyszny. Znajomy przywozi z Białorusi . Mario, mam nadzieję, że wszystko na dobrej drodze.Kiedy dadzą odpowiedż? Globusiku , co tam jeszcze masz w tych torbach? może jakiś ciuszek? Livio kochana masz nas,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Oprócz produktów spożywczych tylko rajstopki:) obawiałam się deszczu i szybko chciałam być w domu, ale odbiję sobie:D Owszem kwas chlebowy i to jeszcze z Białorusi / nigdy takiego nie piłam/ chętnie wypiję , czy mogę prosić w duuużym kuflu w jakich kiedyś piło się piwo???:D Przygotowałam farsz do papryki , jutro na obiad zrobię faszerowaną. Oczywiście wszystkie Kumpelki / które lubią/ zapraszam!! No i jest pewne,że we wspólnocie krzywdy sobie nie zrobimy. Jedna z nas przygotuje coś do zjedzenia , inna do picia , jeszcze inna cuś na poprawę humoru :D i śmiało można powiedzieć jest OK. Jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Prosto z życia! Na okolicznościowym spotkaniu rodzinnym u znajomych patrzyłam z podziwem ,że jest bardzo dużo ludzi, 80% to najbliżsi. Dzieci, dzieci dzieci, nie sposób wymieniać wszystkich. Pomyślałam, jak przyjemnie patrzeć na taki stan rodzinny, porównując go do swojego. Tyle dzieci , wnuków , a ja..... jeden brat , rodzina brata 3 osobowa , mojego syna 4 osobowa ,M jeden brat - troje dzieci! Na obiedzie okazało się,że też nie są wszyscy scaleni jak na to wyglądało.Przy stole była mała roszada , ten nie chciał siedzieć obok tego , drugi obok tamtego itd. Nie staram się niczego oceniać ponieważ była by to ocena subiektywna , mogła bym kogoś skrzywdzić. Odpowiadam sobie,że dobrze jest tam gdzie nas nie ma:( smutne ale prawdziwe. To jest właśnie życie. MARYLKO! Bardzo wierzę ,że dostaniesz pozytywną odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o kwas chlebowy:) W gardle mi zaschło.Rozmowa kwalifikacyjna , w sklepie też cały czas trzeba gadać.Klienci dla żartu mówili dziś dobry wieczór bo tak ciemno. Mam ładną fryzurkę , włosy pofarbowane i puściej w portfelu. Fryzjer skasował 200 zł ale to stylista- ceni się. Warto było- dla samej siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,ze warto było , Mario.W siebie też trzeba inwestować. Mój chrześniak jest fryzjerem stylistą. Pracuje w Warszawie.Czesze wszystkie gwiazdeczki z programów rozrywkowych.Przed programami,też ;Jak oni śpiewają, taniec z gwiazdami itp.Bardzo ciężka praca,ale chłopak młody , odnajduje się.To jest syn mojego brata. Dzieci brata są jak moje własne.Często wspomagam je jak mogę.Dobrym słowem i finansowo jeśli trzeba.Z nimi mam większy kontakt niż z bratem. Wiesz Mario u nich w salonie za dotknięcie klamki lecą już trzy stówki. Globusiku kochany ja mogę przygotować sałatkę po Grecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to co piszesz o rodzinie , myślę że ludzie gdzieś się pozatracali.Zazdrość, zawiść,rozgrzebywanie starych spraw.Pielęgnowanie nieporozumień ,niepowodzeń , wszystkiego co złe.Ja staram się wyrzucać wszystko co było niedobre z pamięci.Wiem,nie da się wszystkiego , ale to ja jestem w rodzinie tym rozjemcą. Kocham ludzi.Nawiązuję szybkie kontakty z nimi , czego nie potrafi moja mama.Nawet jak odpowiada komuś dzień dobry, to ja idąc przy niej, tego nie słyszę. Ja witam się głośno i radośnie.Nawet do tych złośliwców , a co mi szkodzi ? Dzwonek do drzwi.Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Skuszę się na Twoją sałatkę.Zjadłabym coś dobrego ale sama nie wiem co :D Gotuję sobie codziennie, ale zawsze jest tego za dużo na jedną osobę. Czasami piesek się załapuje :) wczoraj rozmawiałam z synem na skypie.Zadzwonił akurat jak jadłam obiad. Co jesz mamo? Fasolkę szparagową i kotlet z kurczaka. Też zjadłbym.Niestety nie ma takiej techniki , żeby częstować przez ekran laptopa.Uśmieliśmy się.Może kiedyś tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Superek:D dla mnie też nie raz wystarczy wizyta u fryzjera by poczuć wiatr w żaglach:D 1 2 3! Masz bratanka fryzjera. Ponieważ pracuje w takich miejscach , zapewne jest dobrym fachowcem. Inaczej nie utrzymał by się w szoł biznesie, to wymagająca dziedzina! Gratuluję Ci. Sałatka też baaaardzo pożądana ...ha ha A oto najnowsze niusy Wagonikowej Agencji Prasowej: - przybieram się do oglądania meczu w siatkę, - kupiłam dzisiaj bardzo ładne warzywa. W rozmowie z Panią , u której kupuję na bazarze dowiedziałam się,że taka zmienna pogoda jest sprzyjająca dla rolnictwa i warzywnictwa, - teraz niusowe pytanie??:D - LIVIO! czy potwierdzasz , też masz ładne zbiory? i co z pietruszką z której wyrosła marchewka????:D No to tyle niusów na dzisiaj:D hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Też jestem ciekawa co z marchewkową pietruszką Livii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć wieczorkiem Właśnie smaże na patelni cukinie na kolacyjkę. Zapraszam. moja własna z mojego ogródeczka - bez chemii !! Upał i susza - nie do wiary,jak jest u Was. skończyłam podlewanie - leeeję wodę na roślinki. Jestem strażakiem - na rodzinę tyyyz. Dzięki za zrozumienie,ciągle jednak jakiś zal za skórą siedzi. moje rodzeństwo często się spotyka,żyja też w wielkiej plotkarsko-złosliwej zgodzie. Wszyscy mieszkamy w róznych miejscowościach. JA MAM TELEFON I INTERNET I PODOBNO WSZYSTKICH PRZEŚLADUJĘ - jak chcesz psa uderzyć to........ W sumie wiem,że przyczyna prozaiczna - STRACH - moje życie spędzone w troskach i szpitalach powoli powodowało ucieczkę.. a niech tam.No,ale nikt do tego się nie przyzna - wszyscy znalezli "powód" - wszyscy mają do mnie żal. Cokolwiek w życiu powiedziałam,czy zrobiłam - zostało wykorzystane przeciwko mnie :D Też dużo pomagałam - kręciłam jakieś interesy, teraz wiem,że nie powinnam. Aby brać - trzeba mieć dużą kulturę osobistą, nie mieć pretensji do tego co daje. GLOBUSIK -piszesz o wizycie u Twoich. Tak - zapewne wszędzie to samo. W tłumie na krótką chwilę niczego nie widać. Gdybyś posiedziała z m-c,miałabyś czego słuchać. Ale tak to już jest - podobno,gdyby nie chęć plotkowania,u naszych przodków nie rozwinęłaby się mozliwość mowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Jeszcze trochę czasu i wszystko jest możliwe. Rozwój techniki nie ma granic. Jeśli pogadałaś z S. znaczy ,że czuje się dobrze. Ty masz problem z gotowaniem na jedna osobę , a ja na dwie. Zawsze jest za dużo. Zanoszę więc sąsiadce , która nie jest w stanie sobie ugotować. Powtarzam też obiad w domu. Do mięsa np: drugiego dnia robię inną sałatkę. Tak trochę kombinuję ...jak koń pod górę :D by było lżej:D 1 2 3! Jesteś bardzo młodą dziewczyną , obserwujesz wybierany sposób na życie przez ludzi w okół siebie . Przyczyny , wydaje mi się zawsze były i będą takie o jakich piszesz. Z perspektywy mojego już długiego życia , mogę Ci napisać, że dawniej też bywały niesnaski w rodzinach. Było inne tempo życia, może dlatego było ich mniej i nazwijmy to łagodniejsze. Jesteś OK nie wszyscy potrafią być rozjemcą . Co do nawiązywania kontaktów z ludźmi , nie jestem wylewna. Potrzebuję czasu, odwrotnie jak mój M. Ale nie żyję w jakiś skłóconych rodzinach. Odwiedzamy się nawzajem i to bardzo mnie cieszy. Małe przypadki zawsze się znajdą. Tobie życzę powodzenia na dalsze życie. U siebie zmian tez nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Też nie do wiary,że u Ciebie taka susza? jak dobrze mieć zawód strażaka , można polać i TU i TM. Jak marchewka , która wyrosła z pietruszki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Proszę Pań:D mecz już trwa , głośno w domu :) idę na drugą kolację:D hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio - bierz deszcz od nas. :) Od jutra niech pada u Ciebie Kobietko . Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany. Jestem o niecałe 5 min.młodsza od Was.Toć za moment pół wieku mi strzeli.Nie ważne, ile się ma.Ja się czuję młoda duchem. Ta marchewka z pietruszką u Liwi ,toć to mistrzostwa . Mój synuś oczywiście przy siatkówce .Toć to jego sport ulubiony.Chciał zapunktować na treningu, no niefortunnie się skończyło.Prócz tego ,jest zagorzałym modelarzem.Skleja teraz te swoje samoloty,statki . Mnóstwo nagromadzonych modeli.Jego motto; inteligentni ludzie nie nudzą się.Śmieję się....Śpi do godz.trzynastej.No w sumie co ma robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śledzę tak jak Wy tych sportów.Mój ulubiony i ukochany to tenis stołowy , oj za młodości ,wiele sukcesów.Do pamiętnika niestety to wrzucam, chociaż M kupił mi stół, tylko miejsca brak.Oddałam to go dla żołnierzy ze straży granicznej.Chłopaki cieszą się... Dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przybiegłam do Klubu - taki bezpieczny! Kto mnie tutaj znajdzie!! Moja pietruszka marchewkowa,wyrosła na ładną marchewkę!! Wcześnie siana - wyrózniała się na ogrodzie. Jak co roku - moje warzywka mają tendencję do ucieczki z mojego ogrodu - tym razem te największe marchewki - dały nogę:D Zresztą ile nam potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- coraz więcej dowiadujemy się o Tobie - tenis stolowy,s.modelarz - same pasje...do tego wysmienita kucharka. Znasz jakieś przepisy fajne na kabaczki?cukinie? W tym roku będę miała sporo. Jak na razie wcinamy mlode - lubię ta porę w ogrodzie. Noo - tylko nie mam pietruszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Mecz w siatkówkę wygrany:D:D LIVIO! Ranny ptaszku , czy we wczesnym wstawaniu pomaga Ci Pedro? Zwierzaki wiedzą co robią:) kto rano wstaje ten ma dłuższy dzień:) Jestem na razie w piżamce i ziewająca😴. Potrzebuję troszkę czasu na rozruch:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Marylko , rylko , rylko ...słyszysz echo i nasze wołanie , czas na wstawanie i spotkanie :D:D 1 2 3! Pewnie trwają przygotowania do pracy , więc powodzenia. Tenis stołowy , gra na gitarze :) jedno i drugie lubię tenis oglądać , gitary słuchać , a Tobie gratuluję. Synowi gratuluję ćwiczenia cierpliwości i inteligencji , modelarstwo tego wymaga. Do mnie wrócił zegar , w tej chwili powiedział mi ,że jest siódma godzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Buduję domki z piasku w nadziei, że coś zmienię. Lecz najsilniejsza u mnie jest wiara w przeznaczenie. I każdy następny dzień radosnym jest wyzwaniem: Może królewicz z bajki wiezie już dary dla mnie? Ta myśl daje mi siłę, energię do działania, ogrzewa zimne serce stworzone do kochania. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żyć w prawdzie, po drodze zostawiamy kłamstwa fałsz i pogardę Machamy na nie ręką jako zbyteczne a to za nami ciągle się wlecze wiecznie I lustra kłamią bo widzimy tylko swoje oczy a gdzie nasze sumienie, ono za nami ciągle kroczy W przestrzeni tak odległej jak kosmos prędzej można zgubić prawdę bo ona zawsze jest mała ale nigdy to co niedobre, nie chce się oddalać Dalekie są krainy gdzie szukamy dobra i prawdy po drodze tyle kamieni, ostrych, wiele, osób zajadłych Jak posiądź prawdę i dobro na zawsze tak by przy nas stało nierozłącznie skoro wokoło zbiera się tłum by walczyć z nami tłumnie Wiemy ze daleka jest kraina dobra szukamy ją najczęściej na skróty nie warta tego, zedrzemy tylko buty Żyć nam przyjdzie w dni pogodne i słotne szukamy dobra i prawdy, po drodze jesteśmy psotni dokuczamy tak jak nam inni dokuczają a wszyscy chcemy żyć tak naprawdę jak w raju Gdzieś na rogatkach miasta stoi samotna prawda nikt jej nie pragnie , jej droga , to cierni łaska. Gdzieś w galaktyce fruwają wyrzucone samotne kamienie tak my odrzucamy prawdę żyjąc, sumieniem które często jest naszym zaćmieniem Pochylamy się na mogiłami naszych antenatów Jak oni żyli , czy byli przykładni , jak nas wychowali Pali się płomyk, rozświetla wnętrze dopóty nie zgaśnie Refleksja, czy żyjemy w prawdzie , jaka odpowiedź, no właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Nadal nie ma słońca i mży. Wybieram się na zakupy , w lodówce echo. Dzięki Globus za pobudkę. Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Chwilkę spokoju mam, więc się z Wami witam. Livio , niestety jestem mięsożerna .Wstyd się przyznać ,ale nie wiem nawet jak kabaczek wygląda.Zaraz poszperam ,może coś mi się przypomni. Z cukinii to ludziska u nas placki smażą , tak jak ziemniaczane Tak sobie myślę , jakież to musi być przyjemne , zbieranie plonów własnej uprawy. Przesyłam Ci deszcz z ZIELONYCH PŁUC POLSKI . Globusiku , jak pięknie nas dziś przywitałaś . Mario, u mnie pogoda dokładnie taka sama jak u Ciebie. Wierzę że jeszcze dziś zaświeci słoneczko.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! JA TEŻ JESTEM MIĘSOŻERNA! lubię wszystko, twarogi, sery,warzywa , ryby i wszystko jem ale bardzo szybko po takim posiłku jestem głodna. Jakieś dwa miesiące temu na bazarze Pani otworzyła malutki sklepik, a w zasadzie budkę z Wędlinami Tradycyjnymi , taka nazwa i zgodnie z nią wędliny są bardzo smaczne.Ułatwiło mi to życie , ponieważ już nie mogłam jeść kupowanych w innych sklepach , zastępowałam je różnościami robionymi w domu ... kotlety mielone, mięso gotowane, pieczone itd. Wyroby podrobowe również są bardzo smaczne. Więc mi się polepszyło:D Zielone Płuca Polski , dobre wybrałaś miejsce za zamieszkanie❤️ Pachnie już papryka , jeszcze troszeczkę i będzie gotowa. U mnie deszczu nie ma , pochmurno , ale bardzo parno! Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie o kabaczku.To odmiana cukinii .Moja koleżanka zajada się tym warzywkiem.Robi z tego leczo. Ja za to zajadam się pomidorami , surową papryką i ogórkami małosolnymi.UWIELBIAM.i jeszcze oliwki. Tak jak przewidziałam,rozjaśniło się, świeci pięknie słoneczko. Globusiku pyszny masz dziś obiad.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
STAWROS! Miłego dnia Tobie też życzymy. 1 2 3! Napisałam liścik i wcięło , poszedł w eter, ale nic to , pisze znowu:D Kabaczka , cukinie lubię zrobić faszerowane. Ile czasu my kobiety spędzamy w kuchni , gdyby tak wyliczyć , albo NIE BO PO CO ?????? przecież tego chcemy , mamy też.... satysfakcję kuchenną:D Przyznaję zupełnie szczerze,że lubię gotować i przyznaję też szczerze:D , że nie lubię piec ciast. Robię to czasami , ale bez zaangażowania , wmawiam sobie,że przecież ja nie umiem piec. Wychodzi to na zdrowie mojemu łasuchowi:) a ja jakoś sobie radzę wejdę tu i tam:D i apetyt załagodzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://youtu.be/JUgXuJY6UwY Mój ukochany utwór , jest ze mną przez całe życie. Nie pamiętałam tytułu , szukałam uparcie dość długo i JEST❤️ Z przyjemnością dedykuję go WAM KOCHANE PANIE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ogarnęła mnie nostalgia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×