Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Babki! Akwarium nie jest moje a bratanka. Mój Cień opanowywał przenoszenie zdjęć i tak się porządził:D na początek dostał .... upomnienie:D:D Temperatura 30 st. połączyła się z wilgocią. Trudno znieść taką mieszankę. Jestem padnięta. Do tego dookoła iskrzy i grzmi. Sadzę ,że czujecie się podobnie, świadczy o tym brak listów. Pozdrawiam Was serdecznie i do jutra może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dwa razy burza , a teraz jeszcze ulewa to za dużo na jeden dzień.Zgłaszam protest:) Byłam dziś tylko w osiedlowym sklepiku a teraz piekę jabłecznik, trochę z nudów. Dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane , niesamowita burza u mnie .Dopiero włączyłam kompa. Piszę szybko , żeby tylko ortografa jakiegoś nie wsadzić, bo znowu zepsuję komuś humor.Grzmi nadal , dobrej nocki . Pa . Mam nadzieję do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta burza, to wszystko ode mnie poszło do was,wczoraj wieczorem tak grzmiało i piorunami sypało, że laptopa miałam wył. Dziś o 4 rano też była burza,nie długo, ale dość grzmiało. Padam ze zmęczenia, Marylko dziękuję za pomoc w myciu okien, wiesz ja lubię myć okna, ale u siebie,w pracy to mam już nadmiar. Globusiku słowa..... nic dodać nic ująć! A powiem ci że mój Z też ma akwarium.Lubię zaglądać do rybek,odstresowywuje mnie to. Livio życzę ci samych przyjemnych chwil z siostrą. Pozdrówki dla was i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę ,że pogoda wszędzie paskudna. Luno nie ma za co dziękować, swoich nie umyłam ze względna pogodę... Też mam akwarium- najmłodszego s., nie ma go, teraz ja mam dodatkowy obowiązek . Dobranoc dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden dwa trzy....
może i masz kasę ale język polski u ciebie ......żenada!!! zamiast siedzieć za biurkiem.....UCZ się ORTOGRAFII.....choćby.....aby nie przynosić wstydu swoim dzieciom!:O Ten topik przyjmie KAŻDEGO- nawet analfabetów!!P Jakaś princezzka, która mówi tylko 'cześć" i ma w dupie wszystko , o przepraszam- maskotka Globusika:P Trzeba zawsze widzieć granicę-ŚMIESZNOŚCI!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden dwa trzy....
i co się tu dzieję?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko...
globus pisze takie bzdury... nawet 'enter' co drugą linię wstawia. :D Może czas 'babciu' na naukę albo inne babcie znaleźć?. Może i ty w coś się władowałaś. Nie w prawdziwe życie! Tak mnie oceniasz???!!!! Zdradzasz intymne rzeczy!!! FUJ!!!!!! L...................... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. dobrze,że już spicie,z rana mój wpis Wam wpadnie w oko, a jie pomarańcz. STWIERDZAM,ŻE NASZA POMARAŃCZ MA ZNOWU CIECZKĘ. Moi mili goście,własnie kładą się spać.Ja juz też się wybieram lulu. To już sobota,wpadnę z rana na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do wyjścia,praca czeka,dziś trochę więcej niż normalnie! Zyczę wam miłego dnia i uśmiechu. Pa do wieczorka! Słoneczko świeci!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Witam moje Przyjaciółki❤️ MASKOTKA PRINZESSKA! LIVIO! MARYLKO! 1 2 3! LUNKA! Po wczorajszej pogodzie kogut ma prawo zaspać. U mnie było okropnie. Czuja :D mam niezawodnego poczułam zapach kawy i jestem. LIVIO! Sprawa jasna ,że już jesteś w działaniu.Goście w łóżeczkach, a Ty w kuchni ....co by tu przygotować..... na śniadanie????? skąd ja to znam:D LUNA! Czy dzisiaj pracujesz??? jeśli tak życzę Ci by czas szybko minął i wracaj do Z:D MARYLKO! Wyręczyłam Cię, z Kaja poszłam na spacer:D 1 2 3! No to Mama jest spokojna , Synowie są pod dobra opieką. Spokojnej pracy. PRINZESSKA MASKOTKA Bardzo Cie proszę przywitaj nas:D Na poranny rozruch napisałam króciutko , po jednym zdaniu ale to nie koniec na tym zapewniam Was. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzisiaj rzeczywiście kogut zaspał.Nie słyszałam go. Sąsiedzi dziś zadbali ,żeby postawić nas na nogi o 6 rano.Traktorem przywieżli drzewo.Był taki hałas , myślałam że koniec świata ,czy co? Jest zimno , nawet bardzo , po wczorajszym upale. Życzę Wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Jestem już po pierwszej kawie , za godzinę będzie druga:D Zapraszam:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziś chlodno i duży wiatr.Siedzę przy kawie i mam lenia. 123 cieszę się , że Twój syn szczęśliwie wrócił. Czekam na swojego, mamy dziś pogadać na skypie. Popołudniu wybieram się na imprezę biesiadną nad Wisłą. O ile pogoda pozwoli :) Miłej soboty❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! :D:D:D MARYLKO! U mnie też jest chłodno, jednak wolę dzisiaj jak wczoraj:) Miłej soboty! Ja jestem po porannej wizycie w SPA , po pogawędce z Cieniem z drugą kawą i planami na dzień dzisiejszy!!!! Syzyfy sięgają pod sufit:D...... do wieczora wszystko zniknie. Jeżeli nie to też nic się nie stanie. Do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 Dobre :) Wyszło słońce ale wiatrzysko okropne. Robię obiad - bitki z polędwicy i marchewka z groszkiem na masełku. Na deser jabłecznik z papierówkami.Można z nich robić marmoladę- wypróbowałam. Zapraszam na kawę drugą albo trzecią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim Głodne zapraszam na obiad .....kartofle , klopsy wieprzowe w sosie koperkowym , jest też zupa dyżurna :D pomidorowa ale gościom zupy proponować nie będę:D Najważniejsze za mną, zostało sprzątanie. Na razie nie mogę nic robić ponieważ nasz operator podłącza nam telewizję cyfrową. M przy tej okazji wymienia stare przewody podłączeniowe na prawidłowe! Dzień mam duuuużo lepszy niż wczoraj , jest trochę wiatru ....dobrze ożywia życie. Hej i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marylko . Jestem jeszcze w pracy , ale w między czasie gotuję obiad.Żeberka pieczone , buraczki , ziemniaki pieczone .Mało fatygi. Zapraszam Was na małą przekąskę.Dzielę się z Wami OSCYPKAMI. Do zobaczenia wieczorem.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! No posiliłam się,tak na szybko,kromka chleba z pomidorkiem,u mnie dziś spagetti,szbkie danie, nie mam czasu,sprzątanie czeka! Kubek kawy już gotowy,ruszam do boju. Do wieczora pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja dalej bezrobotna :D do wieczora pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O kurcze dopiero teraz przeczytałam:D z głodu dzisiaj ...... nie zemrzemy:D W rupie zawsze bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , częstujmy Lunę obiadkiem. Maria , Ty ,ja , tyle pyszności , a ona biedulka chlebek z pomidorkiem. Lunka , wpadaj pracusiu . U mnie jeszcze wszystko ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden dwa trzy.....
http://demotywatory.pl/3281173/FORA Kobitko, wiesz, nie każdy wygląda tak, jak ty :P są naprawdę inni- NORMALNI. Normalnie wyglądają, jak ludzie i piszą bez błędów ortograficznych:D Zamiast spędzać czas na kafee poczytaj słownik ortograficzny a jak czegoś nie wiesz:D zapytaj GOOGLE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko...
ja też czekam na to co wie Livia:) do tej pory nie napisały:( a ja czekam na pikantne szczegóły:P INTYMNE!!!!:p:D Ortografia???? diabli z nią!!!! nieuków nie nauczysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , pani orografia przyleciała. Zgubiłaś miotłę po drodze. Co kuracja w zakładzie nie pomogła? Przestań w końcu chlać. Dzięki za zdjęcie , wyglądasz dokładnie tak jak sobie ciebie wyobrażałyśmy.Mówimy o błędach? Błędem natury było stworzenie takiej tchórzliwej , zakompleksionej , kreatury jak ty.Przeczytaj swoje teksty Orografio. Biedna ta twoja dusza ,ale takich durni jak ty, nie żałuję. O miotłę się nie martw, jak policzyłaś już moje pieniądze, jestem bogata , kupię ci nową jędzo. Każda następna obelga do moich koleżanek,albo do mnie , to każdy twój następny nieszczęśliwy dzień. Ofiaro losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps .Miotła będzie wypasiona, z silnikiem czterosuwowym. Musisz zadbać o paliwo , ale coś mi się wydaje ,że nie sięgniesz, tępa strzało .Jak by co instrukcję załączę przy włosiu .Nie chcę , żebyś tak od razu zrobiła sobie krzywdę. Pani żenado , lubisz to słowo ? Często używane przez patologiczną młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×