Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Byłam na urodzinach u najmłodszej siostry. Cały dzień i wieczór upalny. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeszcze dzisiaj. Jutro wycieczka po mieście.Jest bardzo fajnie - jak to z Siostrą,luz,,blus.. LUNKA JEATEŚMY PRZY tOBIE. Podeprzyj się - nadstawiamy ramiona. A PYTANIE DLACZEGO?? CIĄGLE SOBIE TEŻ ZADAJĘ. Dzisiaj też mieliśmy próbkę horroru. Najpierw było bardzo wesoło - nawet pomyślałam - bezkarny śmiech wreszcie. a za chwilę M mojej Siostry,leżał nieprzytomny. Jest powaznie,nieuleczalie chory - drogi oddechowe. Za chwilę zaczął oddychać.uffffffffffffffffffffffff,a niedawno dowiedziałam się,że jutro chce jechać z nami. Posadzimy Go nad Wartą - a my polatamy. Ich decyzja.Nie oponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Zapraszam na kawę.Na listkach dla każdej przesyłam uśmiech z pozdrowieniami. LUNA! Choć na jakiś czas zamknij myśli do skrzyni. Otworzysz ją kiedy emocje opadną. Wszystko co nas tyczy jest ważne ale ważne jest też DLACZEGO! słowo na które nie ma odpowiedzi. Dobrego spokojnego dnia Ci życzę. MARYLKO! Przybywaj do Warsa na kawę. A może już siedzisz w kuchni przy stole:) LIVIO! Bezkarny śmiech:( o tak jest taki ale przeważnie trwa krótko. Miło spędzasz czas to dobrze. Przyjemności na dzień dzisiejszy. 1 2 3! Kawa , kawa czeka. Kogut miał trasę do Ciebie wyznaczoną , gdyby się spóźnił:D to nic :D Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Więc witaj 1 2 3! Dobrego dnia , w chwilach wolnych wpadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki. Trochę pospałam,tak jak pisałaś Globusiku zamykam skrzynię na jakiś czas,otworzę ją ponownie jak zbiorę siły. Dzień przywitał mnie pół na pół z chmurkami mam nadzieję że się wypogodzi.Tak to wygląda! Livio dziękuję za wasze ramiona,wspieram się....potrzebuję tego. Ja też już nie długo z siostrą spędzę trochę czasu. Współczuję chwil grozy,ja to przeżyłam jak mój synek miał 2 m ce jest alergikiem ma astmę. Piję z wami kawę,do pracy na 9, mam kilka kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! korzystaj z każdej chwili przyjemnej. Mąż siostry chyba przywykł do ataków. On chce żyć normalnie, a Twoje obawy rozumiem. Dużo przyjemności. LUNA! Dobrze,że jesteś . Regeneruj siły. Żyj spotkaniami z najbliższymi. Takie myśli ładują akumulatory. Spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niebo zapowiada ulwę. Wy już po kawce a ja dopiero piję . Siedzę przy stole w kuchni jak Globus napisała:D Na stole stoi biały storczyk , którego dostalam na urodziny. Siedzę i rozmyślam jak zaplanować dzień , Chyba potrzebuję drugiej kawki :) Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Tak ja też parzę drugą , więc pijmy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam 2 okna, odkurzyłam cały dom. Zrobilam sobie przerywnik w syzyach, kawa i jabłecznik:) Potem powieszę czyste firanki. Jeden pokój z głowy. Livia pewnie biega z siostrą po mieście. Dużo przyjemności życzę. Luno zamknęłaś swoje myśli w walizce? To dobrze:) Muszę też tak zrobić z moimi. Martwię się o syna, ale taki już los matek... Na razie pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marylko. Oj kochana , tak od poniedziałku? Pracusiu odpoczywaj. U mnie poranek był cudny.Słonko świeciło , cieplutko, a teraz leje . Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś utrzymało się bez deszczu. Zaniosłam mamie obiad i kawalek ciasta. Wypiłyśmy kawę no to teraz zapraszam na herbatkę; zieloną, malinową albo Lipton jak która woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Do domu wróciłam głodna. Nie zdążyłam zahaczyć o chińszczyznę, tak planowałam. Przygotowuję żeby ....wrzucić coś na ruszt:D.... po tym zajęciu chętnie napije się herbaty. Do zobaczenia więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Globusiku ja teżwpadłam do domku i od razu do kuchni ,żeby jedzonko na szybko zrobić.Wymyśliłam zapiekankę,szybko i dobre. Mój Z w domku tez już jest,zjedliśmy razem i poszliśmy na spacer z piesem.Wypogodziło się. Dołączam się do was do tej herbatki. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo chętnie siadam z Wami:) MARYLKO! bardzo proszę o herbatę i mały kawałek jabłecznika❤️ Przed pójściem do pracy chcesz uporządkować mieszkanie. Jasna sprawa to takie kobiece. Okien do wyczyszczenia trochę masz,a dzisiaj ....czy sprzątnęłaś salon????? U mnie od rana dzień jest pogodny i ciepły, odpowiedni na takie roboty. Aby nie mieć rozdwojenia jaźni zamknęłam myśli w skrzyni na kłódkę ...taką solidną. Klucz pod wycieraczką:D:D Nawarstwiło mi się tematów : przyjazd rodziny , planowane remonty, wyczekiwanie na podanie terminu przez majstra. Opamiętałam się trochę po porannej rozmowie z Cieniem. Skwitował to moje gadanie......o ho już zaczynasz rozżarzać koks:) Przecież ma rację. LIVIO! Mam nadzieję,że wycieczkowy wypad się udał??? jeżeli było tak duszno jak u mnie Szwagier mógł nie czuć się najlepiej. Pozdrowienia dla wszystkich wycieczkowiczów:D cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ kobietki wieczorową porą. Jak u Wszystkich pogodniej , to u mnie też. Słoneczko nieśmiało wychyla się zza chmur. Luna cieszę się że masz lepszy nastrój. Jesteśmy z Tobą. Pozdrawiam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Na szczęście każdy dzień jest inny , po męczącym przychodzi orzeźwiający. Moje myśli też kłębią się w skrzyni ...a dobrze im tak:D Nie możemy dopuścić żeby one rządziły nami!!! Przysłowie mówi ....przyjdzie czas będzie rada ...wiesz,że często się odwołuję do tych słów. Teraz życzę Wam przyjemnego spaceru i miłego wieczoru❤️ 1 2 3! Czas odpocząć , usiądź wypij herbatę. Zapomniałam w jakie dni przygotowujesz ...obiady czwartkowe:D... dla Męża i przyjaciół , w poniedziałek chyba nieeeee:D Godzina odpowiednia na kolację czuję,że przygotowujesz dla Swoich Mężczyzn. Ich trzech a Ona jedna ... tak zatytułowany był film /jeśli czegoś nie pokręciłam/ .Podobnie jest u Ciebie ....ich trzech , a Ty jedna:D:D Pozdrowienia wieczorne ślę hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 ! OOOOO minęłyśmy się w połowie drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam małą drzemkę. Livio -astmę ma moja najmłodsza siostra. Zawsze nosi leki w torebce. Nie poddała się , w wieku 38 la t urodziła czwarte dziecko. Prawie całą ciążę spędziła w szpitalu ale dziś jej córka ma 8 lat. Chyba można do wszystkiego się przyzwyczaić potrzebne jest tylko wsparcie najbliższych . A i silna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Globus wpadaj na jabłecznik:) Robi się ciemno a właśnie zastanawiałam się , może pojeżdżę rowerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , zawsze jesteśmy razem ... Te spotkania to poniedziałkowe. Ale dzisiaj , jestem zaprzątnięta innymi myślami . REMONT. Tak sobie siedzę i dumam jak by tu zrobić, żeby w końcu było dobrze i funkcjonalnie. Mój M zdaje się na mnie , jak zwykle, jeśli chodzi o dom. I znowu wszystko będzie z biegu. Gdybym mogła chociaż jeden dzień poświęcić na przygotowania. Dam radę , muszę przecież. Nerw jednak po mnie chodzi. Masz rację , ja jedna ich trzech. Ale to ja jestem trzonem , przynajmniej w domu.Jakoś tam uzupełniamy się. Mój M potrafi zrobić wszystko , wszystkim ...Brakuje mu kilku dni w tygodniu . Bardzo mądry i pracowity człowiek . Dla rodziny brak czasu .No to ja jestem tu strażakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam fajne przyjemności. Byłyśmy same w mieście - właściwie miałam sprawę do załatwienia w jednej firmie -JAK ZWYKLE WYSZŁO NA NIE. Zostałam po obietnicach telefonicznych mojej Cyfry+,w miejscowym punkcie na minus. Ot.. Za to byłyśmy na cmentarzu u mojego S.popłakałyśmy sobie trochę. Jak to fajnie póść tam z kimś życzliwym. Dzień w mieście upalny i duszny,u mnie ODDECH. Siostra uważa,że mam raj............ a teraz słuchajcie Zaskoczyła mnie zupełnie. CHCĄ BYĆ TYDZIEŃ... JESTEM UCHACHANA Z RADOŚCI. Już od lat nie miałam takiej frajdy. N A P R A W D Ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Mało tego ,że wpadłam na ciasto , siadam Ci na bagażnik roweru i co Ty teraz zrobisz???? dasz radę mnie obwieźć???? po trasie jaką zaliczasz????? 1 2 3 ! Tak masz rację,że zrobić remont tak aby z czasem nie myśleć ,że.... przecież to można było by zrobić lepiej ... nie jest łatwo. Z całą pewnością dasz radę , jednak przed rozpoczęciem adrenalina się podniesie. Nie bez przyczyny napisałam ,że coś można było by lepiej!!!! taki błąd będziemy naprawiać my. Żeby sobie ułatwić muszą być dokonane zmiany. Mam tu na myśli kuchnię. Jeździliśmy dzisiaj patrzeć za materiałami i mówiąc szczerze podjęliśmy decyzję co kupić. Reszta należy do M kupić i przywieźć. Nie wiem jak TY , ale ja za takimi rzeczami łazić po sklepach nienawidzę. ALE JAK MUS TO MUS:D LIVIO! Jak żyjesz???? goście czują się doskonale , to na pewno , jak Ty dajesz radę ???? nogi upominają się o odpoczynek????? Na szczęście macie piękna pogodę , ogród ma powodzenie:) Trzymaj się. LUNA! Po spacerze chwyć za herbatę , w towarzystwie smakuje lepiej. A ja siedzę samiutka , M zapomniał zabrać okularów i pomaszerował do pracy. Słysze już wraca , nie będę samiutka:D Dobrej nocy dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Że masz ...raj ... siostra ma rację. I ,że czują się DOSKONALE też miałam rację. Przyjemnego wieczoru dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Nie trzymaj nas dłużej w niewiedzy ...napisz co to jest Qń.....prosimy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio :) Twoja zagadka to koń ? Tak mi się wydaje:) Cieszę się razem z Tobą, że siostra zostaje. Niech Ci miło płynie czas i zatrzymamy zegar, żeby tydzień trwał długo... Globus sprzątałam sypialnię a te 40 metrów da się sprzatać, zostały mi zasłony do powieszenia. Chce przed pójściem do pracy umyć wszystkie okna. Możesz usiąść na bagażnik, rower ma przerzutki, ciężko nie będzie :D Ale by się za nami oglądali :D Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wpadłam na chwilkę,życzę wam dobrej nocki! Poczytam was jutro rano. Oglądam komedię z Z na TVP 1. Globusiku podeślij koguta jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×