Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
No zobaczcie ...leniuchuję...przeszło przez cenzurę:) Czy leniuchować nie wolno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, u mnie śnieżyca, mokra:-( Zaraz wyruszam w drogę, ale taką pogodą boję się. Może za godzinę coś się zmieni. Syn czuje się dobrze. Z nogą ok. Jak wnukowi poszły egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Dzisiaj ostatni test. OCZYWIŚCIE twierdzi,że wszystko poszło dobrze, jak będzie zobaczymy:) U Ciebie śnieżyca , TRUDNO MI UWIERZYĆ! Jedź ostrożnie. Jaką aurę mamy widzimy każdego dnia. Jednak dzień dzisiejszy przeszedł moje oczekiwania. Nisko wiszące czarne chmury. Za pół godziny ostre i jaskrawe słońce. Wiatr. Bardzo niemiłe miałam odczucia. Może dlatego zupełny zastój się we mnie pojawił. Odpoczywałam prawie cały dzień. MARYLKO! Czyż byś jednak zdecydowała się czyścić okna? Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JESTEŚCIE????? Takie pisanie zwykła proza, Nie każdy umie pisać wierszem, A najważniejsze te dwa słowa, Gdy ktoś zapyta ---- Jesteś? ---- Jestem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - JESTEŚ JESZCZE, bo ja się doczłapałam. Widzialam dzisiaj w akcji zaaalatanego dohtora:( biegał od malutkich dzieci po dorosłych. Zal mi się go zrobilo. Facio fajny - wypisał mi nawet leki od specjalisty. Cągle podkreślaże nie chce skończyć w więzieniu. Takie grożby nad nimi?I jak tu być człowiekiem. z premedytacją nie zabrałam torby na kółkach :),ech jak zwykle pożałowałam. Daczego tyle do tego życia potrzeba? Od jakiegoś czasu cuuś mi nawala w krzyzu - taxi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Okna umyte, pokój posprzątany. Prezenty zakupione, mam nadzieję, że każdemu wnukowi dobrałam dobrze. Nie zdążyłam popłacić rachunków i kupić pocztówek. Chociaż jest era esmsów, wolę wysyłać tradycyjne życzenia na Swięta:) Resztę załatwię jutro. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Cóż u nas przewisiało bez opadów. Okien się namyłam,jak głupia. Czas przed Bożym Narodzeniem, to dla mnie czas najbardziej pracowity. Zaplanowałam ,że piątek przed Wigilią będę miała wolne. Kiedy ja będę mogła nic nie robić??? Pozdrawiam was serdecznie. 123 jak mama się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - zrobiłam wpis - zapewne gdzieś krąży?:D ale net muli. Ciekawe czy się pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Cóż u nas przewisiało bez opadów. Okien się namyłam,jak głupia. Czas przed Bożym Narodzeniem, to dla mnie czas najbardziej pracowity. Zaplanowałam ,że piątek przed Wigilią będę miała wolne. Kiedy ja będę mogła nic nie robić??? Pozdrawiam was serdecznie. 123 jak mama się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, pisałam i mi się nie wysłało. Nie wiem co się dzieje,czy to może przez pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Poczta krąży po świecie:) Przecież jest istne szaleństwo.W kompie tyle reklam , że trudno nawet coś przeczytać. W domu każdego dnia odbieram kilka telefonów od jakichś firm , zapraszają mnie po odbiór upominków oczywiście ZA DARMO:) NIGDY nie byłam na żadnej prezentacji ani spotkaniu. Telefon zastrzeżony więc jakim cudem dzwonią i pytają nawet o nazwisko. Czego się nie robi aby nabić ludzi w balona. MARYLKO! Jednak dopięłaś swego. Prezenty kupione , to jest ważna sprawa. Prawie możesz zacząć świętować:) LUNA! Powiedz i po co te święta???:D tylko po to żeby się napracować, a nic nie będziesz robić właśnie w święta. PAPILOCIKU! Co tam u Ciebie słychać:) 1 2 3! Jakie rokowania co do MAMY? Dobrej nocy wszystkim. Ciekawa jestem czy dojdzie liścik do adresatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mnie tez się nie wysłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u sąsiadki na kawie. Niechcący zrobił się babiniec. Przyszła jej koleżanka, córka i jej dwie koleżanki. Był szampan i hihrałysmy się jak to kiedys Globus powiedziała. Czasami taki luz się przyda. Dobranoc kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was sobotnio. Kawy jeszcze nie zrobiłam. Jak na razie ratowałam piesa z padaczki :( moje wczorajsze wpisy doszły!! NET TO POTĘGA.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też witam sobotnio. Moje listy tez doszły. LIVIO witaj. Stawiam kawę. Żal mi Twojego pieska i Ciebie. Widzisz jak cierpi zwierzątko i nie wiele możesz zrobić. Miłej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO ale rzeczywiście śmieszne i zarazem śliczne zdjęcie:) Jaka pogoda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Livio czy twojemu psowi dajesz jakieś leki,żeby nie miał napadów padaczki? Albo żeby nie były takie częste. Nie wiem jak to funkcjonuje,dlatego pytam. Moje wczorajsze posty też dotarły,choć pokazywało,że nie. Ja zaparzę kawę Livio, ty odpocznij po udzielaniu pomocy. 123 ponawiam pytanie co do mamy. Globusiku Marylko Papilociku 123 wpadajcie na kubek kawy. Globusiku nawet nie wiesz jak ja się cieszę na te Święta. 24.12 to ważny dla mnie dzień,najpierw Wigilia i urodziny Z. Nie wiem jeszcze co mam mu podarować,chciała bym, aby to było coś wyjątkowego! Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Cię LUNA. Nic dziwnego,że wyczekujesz świąt. WIGILIA dzień szczególny , a u Ciebie jest dwa razy szczególny. Ludzie którzy się tego dnia urodzili też są wyjątkowi🌻 Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUna - ma leki przeciwpadaczkowe,tyle że,czy je bierze..czy nie - ataki przychodzą. najbardziej przez pogodę.No i cieczki.Jak je wyczuje, to nigdy nie wiadomo. Nie jest jeszcze tak bardzo żle, bo mija nieraz miesiąc bez ataku - a nieraz ma kilka dni pod rząd. Dziewczyny - spać mi się chce.Chyba jeszcze klapnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! jesteśmy obok siebie , widzę Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! masz rację ...glebnij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje miłe. Wróciłam wczoraj późno, nie zasiadałam już do kompa. Mama przechodzi różne badania. W sumie wczoraj to tylko badanie krwi itp. RTG popsuło się w trakcie, gastroskopii też nie zrobili bo się nie wyrobili. Teraz to dopiero się rozchorowała. Jutro jadę. Miłej soboty. U mnie będzie pracowita, nie tylko w pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj. Jak się wali to ze wszystkich stron:( Wczoraj nie wiele zrobiono , dzisiaj i jutro też nic nie będzie się działo. W przyszłym tygodniu na pewno Mamę przebadają. Pozdrawiam , trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę. Świeci słońce w okna, ale wieje wiatr. Wszystkie rozeszłyście się już do swoich spraw. A ja wstałam sobie przed 9 tą. Zaraz obudzę syna , idziemy do mojej Mamy. Na razie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio u mnie ładnie. Słońce od rana, lekki wiaterek wieje. Pranie będzie ładnie pachniało. Ja jeszcze godzinkę w pracy muszę być. Tak sobie dumam od czego by zacząć porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×