Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Livio:-) koniec ciszy. Ja co prawda nie mam czym się pochwalić, chociaż mamka w domu... dezerter jeden, nie poddała się najważniejszym badaniom.:-( . Powiedziała dosyć bólu i cierpień, ja i tak Was wszystkich przeżyję. Wypisała się na własne żądanie. Kocham ją bardzo mocno i wierzę, że mnie przeżyje też :-D jestem bardzo zmęczona. Pozdrawiam Was, śpijcie dobrze. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i za kawę się chwytam. MARYLKO! dziękuję. Babki zaczynamy ...teatr dnia... Jeszcze w pościeli otwieramy oczy. Myśl pierwsza , trzeba wstawać. Myśl druga , jeszcze chwilę poleżę. Mózg już zaczyna pracować nabiera obrotów , wstajemy. Zapomniałyśmy o błogim śnie. I zaczynamy myśleć , nie mogę się spóźnić do pracy. Mam dzisiaj tyle do załatwienia , wracając muszę ... zrobić zakupy, oj nie mogę zapomnieć przecież to ważne itd. Jedna bohaterka teatru już w drodze do pracy. Pozostałe dołączą Na tym kończymy scenę poranną. d c n A ja życzę wszystkim spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Trafnie nazwałaś Globusiku nasze życie teatrem. Myślimy żeby o czymś nie zapomnieć,czasem aż to wszystko mnie przerasta. Dobrze że bywają przerwy między spektaklami. Marylko dziękuję za kawę. Pozdrawiam was i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ten TEATR - DOBRze jak nie zamenia się w codzienny CYRK. A umnie zaczął się już wczoraj. Zadzwoniła ST. Sądziłam,że mam już ją z głowy. Dziewczyny,co za słodycz a głosie:D. Rok temu na Vilię do mnie nie przyjechała,wolała nie ruszać się z domu. Tym razem rozwinęła PLANY.Pierogi,uszka,ryby itp.co ma co kupi. W końcu wyznała,że przyjezdża jej syn.No i i nformacja - przyjadą na wigilię do nas!!! Ostudziłam ją nieco :D:D - WYJEZDŻAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie zdążyłam z Wami posiedzieć. Globusiku bardzo trafne spostrzeżenia, u mnie dochodzi jeszcze gonitwa do toalety, kto pierwszy:-) Livio, a to się ST zdziwiła? Co powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- to trochę skomplikowana sytuacja. Ciekawa sama jestem jak ten węzeł się rozsupła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO, LUNA, 1 2 3! LIVIO! Węzeł się rozwiąże przy Twojej pomocy. Po prostu wyjeżdżasz. Po odegraniu porannych ról opuszczamy kotarę. Piosenka piękna i wzruszająca. Słowa napisał Koffta /zapomniałam imię/. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, ja dziś kupiłam prezent mojemu, świąteczny prezent. Skrzynkę z narzędziami, który facet nie chciałby jej dostać? :) Kupiłam piękny, tradycyjny, biały obrus, serwetki, sianko, opłatek. Do Świąt jestem prawie przygotowana :D same widzicie jak bardzo to przeżywam.. Dziś miałam wolne - od pracy oczywiscie, jutro natomiast pracuję. W piątek też. Co u Was? Co dziś w kuchni? U mnie dzisiaj kurczak miodowo-czosnkowy, na życzenie mojego :) Dziś miałam tak "ciężkie" sny, że wstałam cała obolała i zmęczona.. Pozdrawiam, w ten ciepły.. JESIENNY dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odsłaniamy kurtynę teatru ciąg dalszy. Wracamy do domu , zmęczone , zadowolone lub nie. Jeszcze tylko przygotować coś do zjedzenia i role odegrane. PAPILOCIKU. Rozumiem Twoje zaangażowanie.Jesteś zorganizowana i pomyślałaś o wszystkim. Teraz spokojnie czekaj na Wieczór Wigilijny. Prezent uważam super. Prawda każdy mężczyzna lubi , a nawet powinien mieć narzędzia choćby do drobnych napraw. Mojemu M tez taki zestaw dostał i jest mechanikiem pełną parą. U mnie na obiad kasza gryczana i sos pieczarkowy. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Masz rację Globus , życie jest teatrem. Choinka w przedszkolu ustrojona, dzieci uradowane. Kleiliśmy łańcuch z wycinanek, koszyczki.Maluchom nożyczek się nie daje, wycinałam sama , one kleiły , potem wieszały na choinkę.Radość na buziach i liczenie na palcach... Ile nocy jeszcze do Mikołaja? A teraz proza, wizyta u dentysty, Znowu wypadła mi plomba. Papilocik czekasz na święta jak moje dzieci w przedszkolu. Niech ta radość zawsze będzie u Ciebie. Na razie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie mam pojęcia co kupić chłopakom. Nie miałam do tego głowy. M dziś zagadałam, powiedział, że ucieszyłby się z książki o prądnicach lub transformatorach :-) Lecę po pracy pobuszować po sklepach. Może mi coś wpadnie w oko. Mały to wiem co chce. Telewizor mu się skończył:-) Mówi - możesz mamuś rozejrzeć się za nowym TV bo mój odszedł... Trudno, mówię, będą wakacje to se zarobisz i kupisz nowy.:-) Pa . Wpadnę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Zasiadłam z kubkiem herbaty miętowej w swoim fotelu,odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wpadłam jeszcze na chwilę:) LUNA! Ciężki dzień???? odpoczywaj spokojnie. MARYLKO! Okrzyczane plomby światło schnące stają się tak mierne jak tamte z dawnych lat. Mam podobne sytuacje , nawet po miesiącu jednej się pozbyłam. Może zależy to również o stomatologa jak dokładnie je zakłada. W każdym bądź razie mam podobne doświadczenia. 1 2 3! Masz jeszcze trochę czasu , zdążysz kupić prezenty dla wszystkich. Nic innego tylko M posadź za biurkiem , a Ty pobuszujesz po sklepach i kupisz wsio:D PAPILOCIKU! Jeśli wolno mi zapytać ...ile osób przewidujesz przyjąć ??? na Wigilię. LIVIO! Witam Was w domu , mam nadzieję,że własnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku miło Cię widzieć. Ja zamiast coś robić ślęczę przy kompa i szukam prezentów:-) Papilocika zapytam o to samo.Dużo będzie gości? Cieszę się razem z Tobą. Pamiętam moją pierwszą wigilię w nowym domu. Chciałam żeby była wyjątkowa. To było takie latanie z talerzami piętro niżej , bo góra nie była do końca wykończona, a tam właśnie mam kuchnię i pokój gościnny. Co tam udało się niech żyje młodość. Tyle zapału i radości było. Czy to pierwsze Twoje Święta w nowym domku? Marysiu, jak się czuje wnusio? Livio, co tam? Lunka, leć do SPA :-) odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze, pierwsze. Dlatego mam nadzieje, ze będą wyjątkowe.. Wiecie jak to jest, same przygotowujecie Święta, tak jak moja mama czy babcia, więc poprzeczka ustawiona jest wysoka :) obliczyłam 15 osób, razem z nami. Oczywiscie nie mam wiele do roboty, podzieliliśmy się :) No właśnie, a powiedzcie mi jak u Was wyglądają Święta! Bardzo lubię dowiadywac się o Was czegoś nowego :) Moje kochane, a powiedzcie mi (juz nie apropo Świąt) co myslicie o karkówce smażonej na patelni? Wyjdzie taka dobra jak z grilla, piekarnika? Mogę przyrządzic marynatę taką jak do grilla i usmażyć na patelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wróciłam ze SPA. Założyłam mój cieplutki szlafroczek i siedzę,czekam na wiadomości na TVN. Zobaczyć trza co w PL się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operacja na oku mojego M to malutki pikuś:) wg niego i jego zachowania. tyko dlaczego w domu tyle stękań i narzekan. Już sama nic nie rozumiem. człowiek jak ten głupi,ciągle się lituje,nadskakuje,chce pomagać - A okazuje się,że wcale zadnej pomocy nie potrzeba.:D Wrócił taxi po godz 14.nawet nie usłyszałam jak przyjechał.Zabieg miał o 10-tej. Zobaczymy co dalej.Jutro kontrol w szpitalu. Robota taśmowa, do szpitala,zabieg i wypad. Dowiedziałam się dzisiaj,że młoda zakonnica nie miała nic "paskudnego". Dobrze. Wszystko dobrze i u Was też musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna popieram Livię tv kłamie:D oglądam wiadomości raz na tydzień, mniej zmartwień:) Wnusia byłam odwiedzić w domu, sam bez gadania przyleciał dać buzi, jest głodny, chce parówkę, a do soboty ma dietę płynną. Nawet najstarszy 9 latek przyszedł dać buziaka.Zwykle tylko się przytula. Dobry dzień i wieczorem piękne rekolekcje . Dopiero wróciłam do domu. Dobranoc, spa i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wydaje mi się, że dopiero przyłożyłam głowę do poduszki a już trzeba wstać:D No to zaparzyłam kawę i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć :) Zasiadam do kawy. MARYLKO dzięki. Jeszcze ciemno wszędzie , głucho wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Spałam jak zabita. Mi również Marylko mało spania,noce za szybko mijają. Cieszę się że twój wnusio dochodzi do siebie,jak woła jeść to zdrowieje. Mój z kolei dziś ma sesję zdjęciową u fotografa,babcia dostanie niunia portrecik.Prezent na urodziny. Globusiku,123,Livio,Papilociku,Marylko miłego dnia,bez znaczenia czy spędzimy go w domu czy w pracy. Do Świąt pozostało 9 dni. Wybywam do pracy,do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na kawce. Ja spałam za szybko:-( , Ale łyczek kawy przy Was i już lepiej. Po wczorajszych niezłych wieściach wieczornych od Was , dzisiejszy dzień zaczyna się miło. Oby tak zostało. Globusiku, dlaczego nie poleżysz sobie dłużej? Pędzisz gdzieś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam LUNKĘ , 1 2 3 i LIVIĘ Bywa tak,że rano się budzę zupełnie niepotrzebnie. Tak było dzisiaj. Nie lubię leżeć w łóżku jeśli nie śpię. To pewnie SKS:) Miłego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Jeżeli karkówkę będziesz panierować to wyjdą kotlety. Ja najczęściej piekę , wszyscy taką lubimy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś klienta z miejscowości : Stare Leśne Bohatery :-) Młode chłopaki, nie chcieli mi w skrócie opowiedzieć o historii miejscowości. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam się do kawy z Wami. U mnie fajna normalka. Słyszę jak mój M."rozmawia" z panią z telewizora. Ale cenzura by się przydała.:D Teraz niepewność - czy abieg pomógł?Widzę jak się denerwuje. No coż,taka prawda,przy cukrzycy jest niepewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×