Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! Dzięki za to co napisałaś , poczytałam i analizuję każde słowo. MARYLKO! Tego co dzieje się za oknem każdego dnia organizm ludzki nie pojmuje. Wszyscy wokół przeziębieni. LUNKA! Pozdrawiam , myślę,że z Wnusiem będzie OK. Wiem najgorsze czekanie na wyniki badań. 1 2 3! Z jednego etatu przeszłaś na drugi domowy.Widzę jak Ci się robota pali w rękach. PAPILOCIKU! pozdrawiam. Stawiam poobiednią kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaken85
globus reka mnie swedzi zeby ci przypierdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Livio za mądre cytaty, Jestem dziś jak to drzewo:) Cytat o 6 i 1 mnie rozśmieszył.Dzięki. Byłam u mamy. Nie mam jeszcze prezentu dla niej i dla syna. Globus , Luna .Papilocik, 123 miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj tylko pranie i pakowanie prezentów:-) Przypominam sobie czasy jak to z tymi prezentami trzeba było się kamuflować. Miałam tyle kryjówek . Zdarzało mi się zapomnieć gdzie niektóre pochowałam.:-) Dzieci wyrosły nie wiadomo kiedy. Nawet zimy nie są takie jak dawniej. Dzisiejszej nocy u mnie też wiało niesamowicie, teraz jest spokojniej. Miłego wieczorku i spokojnej nocy Wam życzę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też jeszcze wpadłam. Otóż tak teraz wspominamy atmosferę świąteczną z czasów kiedy dzieci były małe. Tak już jest w życiu. Jedno pokolenie goni drugie. Chętnie wspominam czas kiedy ja byłam mała i wąchałam czy Mikołaj coś przyniósł i gdzie mógł schować:) Prezenty też mam załatwione i zakopane głębooooko:) Spokojnego wieczoru i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jeszcze raz. Znowu robię za Pawlaka i Kargula:-) Tym razem młodszy syn, zaprosił koleżankę? Oglądają film. tylko nie wiem dlaczego tak po ciemku? Zawsze wszystkie światła się palą u niego w pokoju, toć prąd działa:-) Czuwam. Livio cały dzień chodzą mi po głowie cyferki. 1, 6 , myślę Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze wpadłam powiedzieć Wam dobranoc. To co na dworze- w dzikich polach z psem byłam,to o wiele gorsze od mrozu. Zimno przewiewa przez najcieplejsze ciuchy.A ubrałam się ciepło (jak to wsi) w gumofilce,kufajkę i chustę :D Kija od miotły też miałam ze sobą,ale wiatr nie chciał mnie powozić":D Ciekawa jestem jakiego warunku nie spełniam :( A co będzie JUTRO? Być może jutro ucichnie wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem. Padam na pysk,nie ładnie mówiąc. Wieje teraz u was,za to u nas się uspokoiło. Pracowity dzień miałam. Z mędoli mi za uszami ,że umiera.... ach te chłopy. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 właśnie słyszałam o podwyżkach w tv-kłamie,prąd,paliwa itp..itd.. zapewne dzieci też się zmartwiły.Oszczędzają dla "starych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna -zmęczona jesteś, a Twój Z.biadoli.. pobiadol mu też troszeczkę. Zrób jemu i sobie herbatkę "Mądrą" z moją pigwą alkoholową. Podrzucam Ci ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu chętnie,dawaj tą herbatkę i tą pigwę,dla Z podwójną dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - polewam nalewkę dla nas wszytkich Y Y Y Y Y Y Y Y Y przemarzniętych,zmęczonych,obolałych,zmartwionych - zadowolonych i szczęśliwych tyyyż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrówko. Zapodałam sobie likier wiśniowy. Jak mnie zaraz sieknie to będę pod ława lezała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka dowcipas dla Ciebie. Co to jest: zielone, ogolone i skacze? - Żołnierz na dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wypisujesz do domu tego pacjenta spod ósemki - pyta psychiatra psychiatry. - Bo on już jest wyleczony! Wczoraj wyciągnął z basenu innego pacjenta, który się topił! - Tak, ale potem go powiesił, żeby wysechł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre uśmiałam się. Poczekaj zaraz ci napiszę też coś śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - hihram się. Polewam jeszcze. Jaja będą jak nie trafię mojemu M.kropelką w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacjenta uśpiono do operacji. Gdy obudził się, spostrzegł zdziwiony, że chirurg bardzo się postarzał i ma długą siwą brodę. - Coś nie w porządku, panie doktorze? Czy ja tak długo byłem nieprzytomny? - Ja nie jestem doktorem - odpowiada starzec - ja jestem Świętym Piotrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×