Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Już polałam drugiego kielicha. Livio uważaj żebys mu tego oka nie wyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyplułam, przydeptałam,odpukałam w nie malowane. Livko samiec muchy to mchuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a123
w tematach damsko-męskich, o etyce, dzieciach i seksie wypowiedz się i sprawdź co myślą inni w sondażach na http://www.podane.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEMATYKA DAMSKO-MĘSKA ?? Bardzo dobry temat. Pyta dziadek dziadka - "uprawiasz jeszcze seks"? Nie - tylko buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię,Z się przebiera i będzie tańczył,cipuleńkę. Samiec muchy to MCHUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam. Gapa ze mnie nie uczestniczyłam we wczorajszych wieczorowych pogawędkach ale żałuję. Za to dzisiaj jestem już z kawą i zapraszam, oczywiście po tym jak się wyśpicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sobota była wyczerpująca jeszcze odpoczywanie. Zachowuje się ciiiicho:) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Globus dziękuję za kawę. Na dworzu pada śnieg z deszczem. Luna jak wnusio? Masz jakieś wieści? Pewnie po wczorajszej balandze jeszcze śpicie:D Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oj balanga wczoraj była,nawet tańce. Globusiku za kawę dziękuję,no szkoda ,że nie zajrzałaś do nas. Marylko mały czuje się dobrze. Bawi się,ma dobry apetyt. Z tego co mówiła C,choroby po nim nie widać.Zobaczymy co wyniki pokarzą. U nas deszcz ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymęczyla mnie miniona noc:( Musiałam nad ranem ratować się prochem. A mój M obudził mnie niedawno,zaniepokojonym głosem - żyjesz? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mnie też nie było:-) No co tam rozrabiaczki? Może rosołku?:-) Pozdrawiam Wszystkie panie. Po obiedzie zapraszam na kawę. Dzisiaj dzień wolny , odpoczywam w dowolnej formie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×