Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dajcie mi kopa do ruszenia d...,do roboty. bez herbatki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę się za kuchenne okno!! Tak ogólnie to syzyf zaplanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napięcie w powietrzu wisi! Już mi zapowiedziano - żadnych cyrków ze sprzątaniem: Szykuje się M do wyjścia do sklepowego klubiku,mam nadzieję,że trochę tam posiedzi ech.. Napięcie opadnie jak drzwi zamknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekłam wczoraj pieczeń do chleba z przepisu z yutube. Dobry...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy i po obiadku :) Ale ten dom smutny jak się tak samemu siedzi, dobrze, ze mam Barniego :) Przyniosłam trochę pracy do domu, później pojadę na zakupy, spożywka i chemia się kończą. Jutro po pracy skoczę do mamy na obiadek, a co tam.. jak lenistwo to lenistwo :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Papilociku Całe szczęście,że masz Barniego, sama pewnie byś się bała zostać w DUŻYM domu. Ja bym się bała. Ja muszę dziś o godz. dłużej posiedzieć w pracy. Ale nic tam, rodzina nakarmiona, śnieg stopniał, nigdzie dzisiaj nie pędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, a co robisz w swojej pracy? Już chyba kiedys pytałam, ale mi uleciało. Kobitki, szukamy hasła reklamowego dla nowej firmy produkującej zegarki. Trzeba ją dobrze wypromowac logiem i hasłem. Czekam na Wasze pomysły. W przyszłym tygodniu będzie już tzw "burza mózgów", więc muszę miec koncepcję. Lunko, Livciu, Marysiu, 123, Globusiku, Ruda, co dzisiaj było na obiadek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Papilociku pytasz, co dziś u mnie na obiadek,otóż wczorajszy kapuśniak,dziś był jeszcze lepszy. Livciu czy syzyfy odrobione? Globusiku,123,Marylko co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak zwykle przesadziłam,miało być parę racuszków wyszło dużo:-) To z myślą o Was. Zapraszam. Racuszki z jabłkami, posypane cukrem+cynamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo:-) Soczek? Mleko? Herbatka? Co tam Luna w pracy? Dużo dziś tego było? Papilociku, w mojej pracy, zegarek, bardzo ważna sprawa. Nie mam pomysłu, co by Ci tu doradzić?? Jestem ździebko zmęczona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooj dużo, też jestem zmęczona,jakoś mi się oczy zamykają. Racuchy jem tylko z herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór . Jak zaplanowałam tak zrobiłam , poszłam w ...długą... i byłam bardzo długo , inaczej jak nazywa to LIVIA , byłam w WIELKIM MIEŚCIE. Włosy ścięte , głowa została:) Popatrzyłam co w sklepach.Bardzo dużo ...fatałaszków i butów. Buty.... kto w nich będzie chodził???? tak wysokie obcasy,że nawet młode dziewczyny muszą być dzielne by przez cały dzień w nich wytrzymać:) ale co tam nie mój problem:) Po tych wojażach nogi ..wlazły mi w cztery litery. Myślę by się wtulić pod pierzynkę i tyle na dzisiaj. LUNKA! Jutro będę robić przymiarkę do kapuśniaku. Należało by pomyśleć o jakimś kawałku mięsa , zupełnie brakuje mi pomysłów. 1 2 3! Powiadasz,że trzeba zareklamować firmę. Mam już pomysł:D logo to piejący kogut:) z podpisem ...nigdy nie zaśpisz:D Lepszego nikt nie wymyśli. A tak poważnie ....trzeba nad tym troszkę pogłówkować. PAPILOCIKU! Twój przyjaciel ...B... nie pozwoli abyś się nudziła:) czy wychodzisz z nim na spacery , czy wystarcza mu ogród??? RUDA! Środa się kończy , wyobrażam sobie jaka była dla Ciebie intensywna. Na pewno wszystko wypadło OK. Goście zadowoleni , Ty choć zmęczona również zadowolona. MARYLKO! Jak fryzurka , czy zdążyłaś na 14tą:) LIVIO! No coś TY , o tej porze roku chwyciłaś się za mycie okna. Wybacz ale tym razem jestem za TM:D Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i znowu coś pokręciłam. REKLAMOWAĆ FIRMĘ MA PAPILOCIK:) 1 2 3! przepraszam, a pomysł podrzucam PAPILOCIKOWI. Musze się zdyscyplinować bo będzie źle:) 1 2 3! racuszków już prawie nie ma , cichutko się dosiadłam i po racuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Na obiadek zupa z brukwi, drugie danie ziemniaki z buraczkami, mięsa nie jadłam. Jem obiady w przedszkolu. Byłam w kościele na popielcu. Po mszy kupiłam prezent dla wnuka. Jutro obchodzi piąte urodziny. Ostatnio interesuje go straż pożarna. Dostałam książkę o strażakach. jest w niej szablon samochodu strażackiego do złożenia i sklejenia.Mały będzie miał zajęcie i syn też. Pobawią się razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio okna zostaw sobie na marzec, jeszcze nie wiosna:) Globus do 14.30 pracuję, ale intensywnie myślę o fryzjerze... o Tobie też .Nic tak nie poprawia kobiecie samopoczucia jak nowa fryzura:) Papilocik mam w domu zegar , który chodzi do tyłu. Dostałam go w prezencie na 40 tkę.Kiedy to było:D Każdy kto przychodzi : pyta, która godzina a potem się śmieje.Może podsunie Ci to jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paniusie:-) Marylko, śmieję się ,mój M też dostał taki sam prezent:-) Zegarek zawsze muszę mieć przy sobie.Nawet jak mi się pasek porwie, noszę go w kieszeni. Pasek musi być plastikowy,żaden inny, uczulona jestem na nikiel. Czasami mam problem z kupnem nowego. Globusiku, co do racuszków, nie krępuj się, jest ich DUŻO. Zapukam zaraz do swojej sąsiadeczki, ucieszy się.To takie głodomorki, ale od kuchni z daleka:-D Globusiku, bardzo ładnie Ci w tej fryzurze:-) Marysiu, posyp mi główkę:-) Livciu, wpadaj na racuchy! Rudka, zostało mi trochę ciasta, jak wrócisz, będą gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zamiary - wykonane. U mnie dzisiaj prawdziwa wiosna.Słońce dawało cały dzień,co wyprałam - firanki,zasłonki - wszystko przewiane i powieszone. Nawet porządki na szfkach kuchennych zaliczyłam dumna jestem - a co !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja racuszki baaardzo chętnie! Uwielbiam, chociaż nie robię zbyt często. Z Barnim wychodzimy 3 razy dziennie, przed pracą, po pracy i wieczorem. Bardzo lubię ten wieczorny rytuał, kiedy zjemy kolację i razem z moim zabieramy Barniego na spacer. Tak mi z nimi dobrze i bezpiecznie, ze hoho.. :) Ciekawe, czy będę mogla to samo powiedziec za 2, 3 bądź 20 lat? Życie jest przewrotne. Sama Barniego na spacer nie zabieram, jestem drobiutka, Barni to "kawał chłopa" i nie chcę ryzykowac :D Zegarki to teraz motyw przewodni mojego życia, tak pewnie będzie przez dłuższy czas. Wątpie, ze ta firma utrzyma się na rynku, ale coz..zlecenie to zlecenie :) Wykonac trzeba. Psiarki, powiedzcie mi cos o swoich psach? Która moze sie pochwalic czworonoznym przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAPILOCIK ZEGARy Salwadora Dali ! chyba najbardziej jak dla mnie odzwierciedlają to coś,czym jest czas. Przelewa się,przecieka przez palce,ucieka - a może leci po linii prostej? co może być odzwierciedleniem czegoś,co właściwie nie wiadomo czy istnieje. Leci do przodu? A może się cofa a dni przybliżają się do nas? Zegary - odmierzają coś tak tajemniczego jak CZAS! Tyle,że to coś pozostawia po sobie namacalne dzieło! Jeżeli przyjmiemy,że czas może jest tylko w naszych 3-ch wymiarach,a w innych nie istnieje,jakże zrozumiała i inna wydaje się wieczność. Nie ma czasu - jest wieczny bezruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wkleić tylko zegary :( Ale ta dziwczyna w oknie - piękny obraz. To ja,jak dzisiaj mylam okno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą. Ja ZASPANA, mój pies nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitney houston w trumnie
jedyne zdjecia w sieci, nie znajdziecie ich na zadnym portalu są tylko tutaj http://www.flesik.pl/whitney-houston-w-trumnie/ jeśli źle was pokieruje to wjedzie na flesik.pl zdjęcie jest na głównej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×