Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Spanie na początku ciąży...normalka:) Pierwsza ciąża? O 19 tej już spałam przez pierwsze 3 miesiące. Śpij kochana, jest dobrze. Wróciłam z urodzin od córki.Jadłam tort truskawkowy. Pychotka! Ze świeżych truskawek. Dobrej nocy dziewczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Na pewno oglądałyście wiadomości,straszna katastrofa. 15 osób zginęło. Strasznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! Co za straszliwa katastrofa. Składam WIELKI SZACUNEK WSZYSTKIM RATOWNIKOM .....PRAWDZIWI BOHATEROWIE. Moja kawa jest gorzka i nie smakuje. Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nasz Wagonik stoi bezpiecznie w zajezdni. zapewne dzisiaj nim nie będziemy ruszały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Nasz Wagonik jest bezpieczny , a my w nim. Dziękuję za piosenkę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Współczuję rodzinom ofiar. Nikt nie jest przygotowany na nagłe odejście bliskiej osoby. Piję z Wami kawę w ciszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe koleżanki. Od rana śledzę info. Straszna tragedia. Zawsze mi się wydawało,że podróże koleją są najbezpieczniejsze. Zachodzę w głowę jak to się mogło stać? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po południu. Usłyszałam dzisiaj w tv,że jeden z pociagów,wcześniej uczestniczył w wypadku na niestrzezonym przejezdzie.człowiek zginał.Potem pojechał opóżniony. Jak dla mnie -spowodowało to całe zamieszanie z rozkładem jazdyi pomyłką. Dlaczego o tym nie mówią? Podzielona PKP na spółki - spółeczki,byle kolesie mieli stołeczki. Odpowiedzialność rozmyta dokumentnie.Chaos i bałagan. Często kolejarze sami muszą ustalać między sobą - między różnymi spółkami, na jakim torze muszą jechać i kiedy ruszać. Winni dla mnie są oczywistością. Nawet sami się tam pojawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety. I niedziela zleciała,deszcz zapowiadany ,zjawił się. Byliśmy dzisiaj przed południem na długim spacerze,potem obiadek,mała drzemka i tak minął dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko minęła niedziela. Byłam na cmentarzu, zapalić znicz u taty i teściów. Błoto, brudno jak to po zimie. Ale świeciło słońce i było dużo ludzi. Potem poszłam do chorej siostry w odwiedziny. Jak kaszle, aż ciarki przechodzą.I to po leczeniu szpitalnym. We wtorek ma rezonans magnetyczny serca. Kadriolog zalecił swoje badania, więc robiła nowe w Akademii Medycznej.Podejrzewa inną chorobę, nie wieńcówkę. A ja znowu o swoich smutkach. Sorry:) Idzie wiosna, czas odrodzenia przyrody. Cieszmy się :) Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
Prawda, ze nikt nie jest gotowy na smierc bliskiej osoby, ktora nastepuje tak nagle... Moja prywatna filozofia - troche z tym powiazana - jest taka, ze trzeba sprawiac, aby kazdy dzien sie liczyl i kazdego dnia mowic a moze raczej pokazywac swoim bliskim, jak bardzo sie ich kocha. Starac sie - a wiem, ze nie jest latwo, wszystkie o tym wiecie - nie pozostawiac nie rozwiazanych spraw... Steven Covey w jednej swoich ksiazkach napisal, ze przeciez "kochac" to jest czasownik. Kochać znaczy robić coś. i wtedy nawet jesli nagle odejdziemy nasi bliscy beda wiedziec, jak wiele dla nas znaczyli Spojrzenie na sprawe troche z drugiej strony...no ale przynajmniej tyle jest w zasiegu naszego wplywu... spokojnej nocy Wam życzę! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Siedzę przy kawie, na stole stoją tulipany. Oj poszłabym z powrotem do łóżka.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A życie toczy się dalej. Dzień dobry wszystkim. MARYLKO! W tym tygodniu zaczynasz pracę wcześniej i już zdążyłaś przygotować kawę. Siadam do Twojego stołu ... Pozdrawiam wszystkie Panie. Zapowiada się dzień słoneczny ale - 5 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zasiadam do was i napiję się z wami kawy. Samopoczucie na samym dnie, pochmurno i chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry LUNKA! Podobnie jest ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieweczki! co to znaczy..dno..dno... głowy do góry, zaśpiewajmy razem "hej ho hej cho DO PRACY BY SIĘ SZŁO ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to wszystkie jedziemy na podobnym wózku:) LIVIO! Krasnale są piękne przez to masz miłe towarzystwo. Pogoda zachęca do spaceru. Musze uzupełnić leki więc po recepty...... marsz:) Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj wędkarze łowią ryby i popijają piwko. Nagle przepływa chłopak na windsurfingu i straszy im ryby. Pierwszy wędkarz mówi do drugiego: - Jeśli jeszcze raz tędy przepłynie, to rzucę go tą butelką. Nie mija pięć minut i chłopak przepływa po raz kolejny. Wkurzony wędkarz rzuca butelką w jego stronę, trafia go w głowę i chłopak wpada do wody. Przestraszeni wędkarze wskakują do wody i szukają chłopaka. Wyciągają go z wody, zaczynają go reanimować. Nagle jeden wędkarz do drugiego: - Ty, Andrzej to nie ten. - Skąd wiesz? - Bo ten ma łyżwy na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu pyta ojca: - Tato, czy to prawda co mówiła wczoraj Pani Kowalska, że ludzie pochodzą od małpy? - Być może synku... Nie znam rodziny Pani Kowalskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mama ma oczy... zielone, tata ma oczy... szare, a w oczach babci, gdy bajki mówi - figlują krasnale. Czasami wyskoczą jak polne koniki, podleją kwiatki i zetrą kurz, pomogą mamie, pomogą babci i nagle - nie ma ich już!.. GLOBUS też do roboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj wcześniej jestem w domku,babka odwołała sprzątanie na dzisiaj. Może i lepiej ,bo naprawdę żle mi dziś wszystko idzie. Jakby to po niemiecku powiedzieć( beschisen). Siedzę z kubkiem kawy w ciszy......rozpaliłam w kominku i rozmyślam o życiu....... Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Nie lubię poniedziałków, a dziś szczegolnie mi nic nie wychodzi.. W pracy miałam przeprowadzic krótką prezentację dla nowych pracowników o nowoczesnych sposobach promocji, język mi się plątał, nie potrafiłam ułożyc zdania, nie wiem co to za dzień.. Wracając do domu miałam pojechac do banku, zapomniałam. Cały dzień rozkojarzona. Może jutro będzie lepiej :) Jak Wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Po powrocie do domu zdrzemnęłam się. Potem wyjście do biblioteki.Potrzebuje opowiadania Janczarskiego dla dzieci. Nie ma . Szłam na darmo. Muszę poszukać w internecie. I już zrobił się wieczór. Pierwszy dzień tygodnia za nami. Livio dzięki za żarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnoludki spisały se bez zarzutu. Pracę rozdzielilam.Okno w korytarzu umyte,żaluzje umyte i założone na nowo,odkurzone ech... co tam,nie będę ich za bardzo zachwalała. Jutro jak nie zwieją -dalej do dzieła. Miłego wieczoru Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×