Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

LUNKA zmartwienie o dzieci, najgorsza jest bezradność.C wie,że jesteś przy niej całym sercem,a to już naprawdę bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUs jaki piękny wiersz - Modlitwa.Dzięki. U mnie w chacie rozchodzą się jeki - jak zwykle..bezradnie słucham:) dla pomocy - same wielkie przeszkody!! Może samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - zasypało Cię znowu,nie odśnieżaj - zostaw robotę słońcu.Czas aby w końcu się zbuntować.Ma być wiosna i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDKA PAPILOCIK - zapewne w pracy - Dnia dobrego dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj nie mogłam do Was zajrzec, dopiero po 19 wróciłam z pracy. W weekend śmigamy do Warszawy, w celu zakupienia sukni ślubnej i garnituru, bardzo się cieszę. Oczywiscie mój zobaczy suknie ślubną dopiero w wielki dzień :D Ciągle dostaje telefony, siostra załamana, boi się, że Pani od biologii nie przepusci jej do następnej klasy. Mama nie ma już do niej siły, więc ja wytężam umysł co by tu zrobic w takiej sytuacji. Wydaje mi się, że wpadła w złe towarzystwo. Nie wiem jak jej pomóc i co zrobic z tą jej szkołą. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z tego co czytam, to u każdej z nas coś się dzieje. 123 co się wydarzyło? Marylko ślę pozdrowienia dla twojej siostry,jak ci minął dzień w pracy? Livciu współczuję ci, najgorsze to chcieć pomóc, jak ktoś ma tysiąc przeciw. Papilociku cieszę się razem z tobą,mam prośbę,jak kupisz suknię zrób zdjęcie i wklej do nas na topik. Co do siostry, musi sama zrozumieć co dobre a co złe. Rudka jak samopoczucie? Globusiku ,wiersz nic dodać nic ująć. Mądre słowa,czasem w biegu życia zapominamy, że czasem warto zostawić los, w rękach Stwórcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widzę, że rozsypał się worek z Kłopotami. Trzeba to rozgonić na cztery wiatry. Siostra czeka w szpitalu , na miejsce w Akademii.Najpierw ma być na alergologii żeby ustabilizowali astmę, a potem dopiero serce. Czuje się żle, nie chce nawet odwiedzin w szpitalu. A w pracy po wczorajszej rozmowie cisza. Szefowa nie wie jeszcze czy przedluży mi umowę. Głupia gadka.Przyjęła wczoraj stażystkę na 6 miesięcy. Młoda dziewczyna po licencjacie.Pracowała już 4 miesiące w przedszkolu jako nauczyciel i twierdzi ,że p.dyr obiecała jej pracę nauczyciela po miesiącu stażu Jedno wielkie oszustwo. Szefowa kłamie ale kogo ?Mnie czy ją? Kij i marchewka? Nie podskakujcie , bo zwolnię! Jak można pracować w takiej atmosferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Luna u mnie ok. Wasze troski mnie zmartwiły.Mam nadzieję,że wszystko się poukłada.Zdrowie jest najważniejsze.Życzę go Wam i Waszym najbliższym. Papilociku, masz coś wypatrzonego, czy tak z biegu tą sukienkę chcesz kupić? Przychylam się do prośby Luny:-) Marysiu, mam nadzieję,że się odezwiesz do nas.Ściskam Cię mocno. Globusiku, Livio, pozdrawiam. Rudka, co u Ciebie??? Masz zachciewanki typu: ogórki kiszone w dużych ilościach? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOLEŻANKI👄 XXI wiek ,jedziemy przez życie bardzo nowoczesnym Wagonem, a tyle nierówności na naszej drodze. W żaden sposób nie da się ich ominąć:( PAPILOCIKU! Podobnie jak LUNKA proszę zrób zdjęcie SUKNI i wklej do Wagonu. Bardzo bym chciała zobaczyć. Przygotowania do ślubu zaczynają nabierać tempa. Problemy z siostrą ....nie łatwa sprawa. Za wszelka cenę trzeba z nią rozmawiać , może wszystkiego co usłyszy nie odrzuci, coś w niej pozostanie. Jeżeli jest w gronie trudnej młodzieży to poważniejszy problem. Szukaj możliwości by ją odizolować , może zrozumie,że nie tędy droga. PAPILOCIKU to rzeczywiście jest problem. LUNKA! Miłego i relaksującego wieczoru Ci życzę. Jestem po solidnym dotlenieniu , nałykałam się świeżego rześkiego powietrza więc myślę tylko by zakopać się w pierzynkę. 1 2 3! Zrozumiałam,że nasypało śniegu na Twoje podwórko. U mnie było słońce choć temperatura zerowa. Znowu się krzątasz w kuchni , czuję zapach kolacji. MARYLKO! Może dzień dzisiejszy był lepszy. Stan zdrowia S się poprawia. LIVIO! Czy udało Ci się przekupić M , zgodził się iść do lekarza??? SPRAWDZIŁAMTO! Pozdrawiam i dobrego samopoczucia Ci życzę. Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus wiersz piękny. Kto to napisał? Papilocik z siostrą nic niestety nie zrobisz. Musi sama zmądrzeć, dorosnąć. Robiłam wszystko co w mojej mocy, żeby syn nie rzucił szkoły. Była wizyta u psychologa, kontakt ze szkołą. Nawet nauczycielka dzwoniła do mnie na komórkę, jak nie pojawił się jeden dzień.Nic nie dało.Ważniejsi byli koledzy. Dopiero od miesiąca zaczyna prostować swoje życie a ja jeszcze się boję, że to na krótko. Pisałam zresztą już o tym. Jutro Dzień Kobiet, zróbmy sobie święto. Pozytywne myśli niech będą przy Nas❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Kłamstwa , brak szczerej rozmowy z pracownikami ... to opinia o szefowej. Dla mnie ...ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Zgoda , niech 8 marca będzie dniem bez trosk❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Wiersz napisany przez domorosłego poetę. Znalazłam go necie. Odszukam ponownie , nazwiska nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowę mam do końca marca. Idę do sąsiadki na kawę. Na razie pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Dzień Kobiet:-) Wiem, wiem, właśnie przygotowałam młodszemu różyczki dla kobietek klasowych. 19 dziewczyn,a chłopaków 9:-( Kobiety rządzą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam ze swoją C,po lekach jest otumaniona. Przesłała mi zdjęcie wnusia,jak on wyrósł,dziś był u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, pomaga jej ktoś przy małym? Już niedługo będziecie razem. Słyszałaś wiadomości? Włodzimierz Smolarek zmarł:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, mam nadzieje, ze i Twoj syn i moja siostra trafią na dobrą drogę, muszą :) innego wyjscia nie widzę. Kochane, juz od jakiegos czasu mam upolowane dwie sukienki, juz Wam podsyłam http://www.coline.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2012/suknia-slubna-white-one-tarima.html http://www.coline.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2012/suknia-slubna-white-one-tandem.html Jadę je obejrzec, a najgorsze jest to, ze nie znam ich ceny :) Słuchajcie mój mi opowiadał co się dzieje u niego w pracy.. uśmiałam się a jednoczesnie byłam zażenowana. Przyszła młoda dziewczyna, ledwo po studiach, awansowała już po pół roku, skoczyła na bardzo wysokie stanowisko, w firmie nikt nie mógł jej podskoczyc, bo szef zaraz stawał w jej obronie. Wszyscy mysleli, ze po prostu ma znajomosci. Faktycznie, ma :D Przestali się ukrywac, są parą. Szef około 50 lat, ona ledwo po studiach. Trudno mi uwierzyc, ze takie rzeczy naprawdę się zdarzają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 moja C ma męża, dała mu szansę i ponownie są razem, po 7 miesięcznej przerwie.Na razie jest ok. Za to teściowa, wredna baba,do wszystkiego się wpi.......a. Powinna dać młodym trochę spokoju i cieszyć się ,że są razem,ale nie wszędzie musi wsadzić swoje trzy grosze. Oj jak ja jej nie lubię. Papilociku ja obstawiam nr 2. Urzeka swoją skromnością. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik też wybieram pierwszą. Romantyczna;) Druga bardzo elegancka , klasyczna. Ale wybór i tak należy do Ciebie. Ważne, żebyś czuła się swobodnie. Miłych wrażeń podczas przymiarki. Dziewczyny ...ale się napatrzylam na kwiaty. Córka mojej sąsiadki jutro otwiera kwiaciarnię. Zaprosiły mnie na inaugurację, na szampana. Ma nawet żywe konwalie w doniczce.O tej porze roku. Prowadzi też sprzedaż internetową. No oczywiście kupiłam fioletowe tulipany. Dziewczyna po studiach pedagogicznych. Odkryła talent florystyczny:) Zrobiła kurs , nie mogła od 2 lat znależć pracy w swoim zawodzie.Samo życie... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Marylka nie zawodna,kawkę już przygotowała. Dołączam się i życzę wszystkim paniom wszystkiego najlepszego oraz mniej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYSIU! Dziękuję za kawę, powodzenia w pracy. Konwalii w doniczce nie widziałam, wyobrażam sobie jakie są śliczne. LUNKA! miłego dnia. PAPILOCIUKU! Obie suknie są śliczne. Pierwsza , skromna i bardzo elegancka. Druga leciutko ekstrawagancka . Jednak trzeba je zobaczyć na żywo i przymierzyć. Jestem za pierwszą. Może się tez okazać , że wybierzesz zupełnie inną. Już sobie wyobrażam zawrót głowy przy zakupie. DROGIE PANIE! W dniu dzisiejszym trzymajmy się za ręce , troski zamykamy w kufrach. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRZEPRASZAM :D nie popisałam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×