Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Pusto w wagoniku. Papilociku, fajnie się Ciebie czyta:-) Globusiku, bukiet kwiatów i motylki urocze:-) Livciu, czeka Cię uprawa kwiatów przez wiele długich lat:-D Bardzo przyjemne zajęcie.Pozdrawiam serdecznie.Rzadko wpadasz do wagoniku:-( Marysiu??? Co u siostry? Lunka spędziłaś wczoraj romantyczny wieczór.Bardzo dobrze. Jak się czuje C? jest poprawa? Sprawdziłamto,pozdrawiam. Mam nadzieję,że czujesz się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam. Globusiku piękne kwiaty. Livciu praca w ogrodzie przyniesie ci samą radość,wyobraż sobie jaki będzie efekt. 123 troszkę lepiej z C,leki działają,dziękuję że pytasz. Nadal się o nią martwię. Marylko co u ciebie? Jak minął dzionek w pracy? Papilociku to co piszą,nie bierz pod uwagę,olewaj po prostu. Wiem że wybierzecie z mamą najpiękniejszą suknię. Rudka napisz co u ciebie. Nie odzywasz się,mam nadzieję że wszystko w porządku. dora pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj Dzień Kobiet,więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę! Niech żyje celulit i kurze łapki,bo i tak jesteśmy fajowe babki! " ❤️ Takie piękne życzenia znalazłam na mojej poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu:-D Bo i prawdę ktoś powiedział :-) Tak,szczerze, i prosto z mostu:-D. Ryję ze śmiechu:-D:-D:-D Kochana po prostu potrafisz poprawić humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jak znam siebie,to ogrodnictwo chyba niezbyt dobrze się zapowiada:( Jak na razie - mam wiosenny zryw do siania i już kombinuję - co,gdzie. Kupiłam sporo nasion ziół - powysiewam do doniczek,potem skutkiem się podzielę. Mój M zaopatrzony w antybiotyki i tabletki przeciwbólowe - wiadomo w wehiikule czasu i tak to leciało. LUNKA - pozdrów C.a do ogrodu niedługo Was zaproszę,na porządki:) PAPILOCIK - nie słuchaj tego co wypisuje KLARA,będziesz wyglądała pięknie. Sukienki te nie są na anorktyczki,ale na normalne młode dziewczyny. A jaką się ma figurę w młodym wieku?? DORCIA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123 jesteś na posterunku? może zrobimy z niego 13 POSTERUNEK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio, możemy zrobić :-) 13 posterunek:-D Młodzieńcy przyjmują gości.Odkurzacz odpada. Tak sobie siedzę na dole i porządki robię w szafkach kuchennych. Gadam sama z sobą:-( Po co mi, aż 6 opakowań przyprawy do żeberek? Żelatyny 3, galaretek? wcale ich nie używam.I wiele innych produktów. Jakieś placki ziemniaczane w proszku? Muszę ze sobą poważnie porozmawiać:-) To jest namiastka tego co wymieniam:-D Mój S dostał dziś odszkodowanie za "uszczerbek zdrowotny" Bardzo rozczarowany:-( Przymierza się do napisania odwołania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselne dzwony
Papilociku obie suknie sa piekne. Na slub wybralabym jednak ta pierwsza, bo jest elegancka i romantyczna zarazem, tak jak panna mloda powinna sie prezentowac. Ta druga jest bardziej koktajlowo-wieczorowa, ala seksbomba, piekna, ale na inna okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Otworzyłam Wagonik. Bufet zaopatrzyłam w napoje.Zapraszam. Usiadłam w kącie z kubasem kawy w ręku. Mam czas, zaczekam na Was. Nie ma jak ...babski klan .... wiele można się nauczyć. Jak potrzeba umiemy olewać . Nauczymy się jeszcze przesadzać ...cuś jak ogrodnik. LIVIO! oby tylko nasiona nie były sklonowane :) i wyrosły z nich kwiaty a nie marchewka:D. MARYLKO! Kłopoty są "stałe w uczuciach" jeżeli kogoś pokochają to na dłużej:) Zapraszam na kawę , napisz o zdrowiu najbliższych. PAPILOCIKU! Życzę Ci trafnego wyboru. 1 2 3! Jak ja nie lubię porządków w szafkach , szufladach i innych zakamarkach.Zawsze znajdę coś o czym zapomniałam ,że kupiłam. Przeważnie bez zastanowienia i ze złością wyrzucam do kosza. Bardzo dobrze wtedy mi się ze sobą rozmawia , nawet lepiej jak M z telewizorem:) LUNKA! Z doświadczenia wiemy ,że choroba przychodzi błyskawicznie. Na poprawę zdrowia trzeba czekać ale leki zrobią swoje. W takich sytuacjach nasza wyobraźnia staje ....przeobraźnią .... potrafi straszliwie dokuczyć. LUNKA i tak będzie bo jesteśmy matkami. SRAWDZIŁAMTO! Pozdrawiam i wierzę,że jest wszystko w porządku. Do zobaczenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Sprawiam wrażenie, że jestem pewna siebie, Że jestem radosna i nie mam problemów, Ani na zewnątrz, ani w środku mnie, Że pewność siebie jest moim imieniem, a opanowanie moją zabawą, Że wody są spokojne, a ja panuję nad wszystkim I że nikogo nie potrzebuję. Ale nie wierz mi, proszę. Z wierzchu moja dusza wydaje się gładka, ale ta powierzchnia jest moją maską, która wciąż się zmienia i bezustannie skrywa wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Planuje dzisiaj relaks. Wczoraj zrobiłam wiosenne porządki w dwóch pokojach. To już coś:) Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pospałam,dziś trochę póżniej zaczynam,ale pomału się zbieram do wyjścia. Globusiku kawa jak nektar,smakuje z rana jak nic innego. Zmykam pa. Pozdrawiam. 123 miłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Globus za kawkę, wierz i ptaszki:) 123 , Lunka miłej prac i zadowolonych klientów. Papilocik udanych zakupów. Livio na razie planujesz , gdzie co posadzić? Widziałam w necie śmieszne rabaty, zrobione jak skrzynki. U siebie w ogrodzie takich bym nie zrobiła. Blog nazywa się "Jagodowy zagajnik". Sprawdziłamto daj znać jak się czujesz? Moja siostra leży pod tlenem. Robią badania , podejrzewają chorobę tkanki łącznej, która zarasta serce. Oby diagnoza się nie sorawdziła. Życie czasami jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio. Gwarno w mojej chacie. M "rozmawia' z celebrytami telewizyjnymi i dzieli się myślami ze mną:( Słuchawki mam na uszach,więc nadaje głośniej :D,cobym go usłyszała. Zastanawia mnie to,jak to po 42 latach małżeństwa właściwie jest? Dyskusji u nas nie ma,jest potakiwanie i przyznawanie racji, Papilocik,Rudka na początku tej 40-letniej drogi.Wszystkiego co najlepsze - dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marii- ŻYCIE JEST BRUTALNE . tAK ostatnio powiedział kardichirurg do mojej C. A więc jest brutalne i do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ogrodu - niczego nie planuję na poważnie. Potem i tak spontanicznie coś,gdzieś wsadzam. Tylko tym razem pietruszkę mam dobrze oznaczoną (nasiona) hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Piję poobiednią kawę.Jestem po odwiedzinach u mamy. Po zakupach i sprzątaniu domu. I wiecie co? Najchętniej poszłabym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - ja właśnie wstałam z pospania. W wierszach utknęłam "Wyspa" Kiedy się szumem, tłumem, gwarem Ludzkie skupiska ustokrotnią Najdroższym na świecie towarem Będzie samotność Tęsknotą ciszy uciekamy W bezludność wyspy, słońce południa Lecz kiedy na niej zamieszkamy Wyspa przestanie być bezludna Przybędzie z nami trud i strach Niewola dnia, historii schemat Jak pięknie wiatr układa piach Tam gdzie nas nie ma Janusz kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co to jest miłość" Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu JK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Romantyczny nastrój? Pięknie. A ja biznes plan muszę napisać:-( Jeny, nie wiem jak się do tego zabrać??? Pogoda dziś taka wredna, powieki opadają przez cały dzień. Też bym się chętnie zdrzemnęła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest świat ze ścian Rosnących w górę W nim traci wartość słowo Ja stoję przed zwyczajnym murem I walę w niego głową jk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po syzyfach,zasiedliśmy na zasłużony odpoczynek. Z mówi, zajrzyj co kobiety wpisały i czytaj mi głośno. Pogoda za oknem pozostawia wiele do życzenia,mży i buro. Livciu gratuluję 42 lat pożycia małżeńskiego. My również planujemy powiedzieć sobie TAK. Marylko nie łatwe to nasze życie,ciągle pod górkę,czasem myślę,że już więcej nie zniosę, i co, wciąż daję radę i rozwiązuję problemy,albo nic nie robię i wtedy czas też nie raz przynosi rozwiązanie. Zdrowia życze twojej siostrzyczce. Globusiku co dziś porabiałaś? Wiem że zmartwienia to nieodłączny element bycia matką,mimo że na odległość ale zawsze matka. 123 a jakiż to biznes plan układasz? Czy coś się zrodziło w twojej główce? Podziel się z nami pomysłem,może coś doradzimy. Papilocik,Rudka co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×