Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej!!! Livciu, dzięki serdeczne.Mój starszy S napisał , wydrukował wstępnie to co jest potrzebne.Ja głowię się nad kosztorysami itp. Ale te przykłady, na pewno mi jeszcze pomogą w tym co chcę wiedzieć. Aj, tak Lunka dumamy o dofinansowaniu dla naszej małej firmy.Może się uda? Został tydzień. Hej Z pozdrówki:-) Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKŁO - przed chwilą huk i krzyk. W zlewie potłuczony w drobniutki maczek szkalny kubek. M wyszedł cało:D szkło to na szczęście,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do wiary??? Ja też przed chwilą stłukłam abażur:-( Niosłam suszarkę z balkonu... Niefortunnie , za wysoko ją podniosłam i bęc:-( Livciu , to na szczęście, tak nam się tłucze w jednej chwili:-) Zostawiłam na jutro ten mój biznes, umysł sprawniejszy będzie od rana:-) Zajęłam się syzyfami i tu też nie wychodzi.:-( W sumie przyszłam wyłączyć kompa:-) Odpuszczam , idę do SPA. Pozdrawiam Was miłe koleżanki:-)Dobrej nocki. Ps.Młodszy pomógł mi zamieść szkło. -Nie martw się mamuś - mówi . To na szczęście, i tak był brzydki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 czasami warto słuchać młodych:) A tak w ogóle w towarzystwie młodych my tez czujemy się młodsze problemy odpływają chociaż na chwilę. Po głowie tłucze mi się piosenka.Głupia. Miałaś 16 lat chciałaś poznać życie i świat, lecz ono nie dało ci żadnych szans. Moją matką jest ulica, domem moim cały świat.... Wiem , kiedyś grał mi to mąż, na gitarze.... Dobrej nocy kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Kobietki Ale miły był wczorajszy wieczór. Biznesowo - poetycki. Ponieważ cały dzień łaziłam jak ... słoń w składzie porcelany ... wieczorem padłam:) Dzisiaj słońce , temperatura dodatnia , dzień zapowiada się dobrze. OOOOO słyszę gwizd, woda gotowa przygotowuje niedzielna kawę. \-/> \-/> filiżanki też przygotowane więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjdź wiosno Przyjdź do nas wiosno, powróć szybko, Niech znowu kwitnie jarzębina....... Za obrośniętą lodem szybką Zimny ze śniegiem deszcz zacina. Niech się obudzą żabie chóry Wśród połyskliwych wodnych oczek.... Mroźno i cicho, tylko z góry Spływa puch lekki jak obłoczek. Niech zalśnią modre niezabudki, Spłoni się w zbożu mak czerwony..... Noc taka długa, dzień tak krótki, Drepczą po śniegu głodne wrony. Powróć nam wraz z bocianów stadem, Jaskrów dywanem w rozlewiskach.... Światło księżyca wpada blade, Mróz coraz mocniej ziemię ściska. Włóż, brzozo suknie swe zielone Bądź nam radosną panną młodą.... Zima z brylantów ma koronę, A Luty trzęsie białą brodą. Może nie pora na powroty Rzeka w okowy lodu skuta, Zwinięte w kłębek mruczą koty Jeszcze gdzieś kolęd dźwięczy nuta. Wiosno, za siódmym zostań morzem A kiedy słońce świat ogrzeje Gdy jaśniej zrobi się na dworze Nową obudzisz w nas nadzieję. Gdy wrócisz już jaskółki lotem, Zawieś nad polem śpiew skowronka, A my z kochanym naszym kotem Cieszyć będziemy się ze słonka..... Autor Iwona Wideryńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i za kubek chwytam. Globusiku u ciebie słoneczko a u nas znowu zachmurzone. Wczoraj byliśmy na spacerku z piesem i wyobraż sobie, zobaczyliśmy drzewo mirabelki całe w kwiatach!!! Kolejny dowód że wiosna nadchodzi. 123 życzę powodzenia w układaniu biznes planu. Marylko wspomnienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Globus za przygotowanie kawy. Świeci słońce.Przez okno wygląda wiosennie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i buziaki przesyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Poświęciłam sporo czasu na znalezienie tej piosenki MARII. No i się poddałam.:( Taak,ŚWIAT w wieku 16 lat obiecuje gruszki na wierzbie. NNie będę tutaj pisała jakie myśli chodzą mi po głowie. Robimy swoje. Zakładamy gniazda,wychowujemy jak potrafimy pisklęta,zabiegamy o lepsze jutro- jeszcze trochę...jeszcze trochę... osiągniemy CEL. Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio:) Telepatia.Dziś rano pomyślałam , że pewnie powiesz mi co to za piosenka.Dzięki, że szukałaś. Na dworze bardzo wieje, pomimo słońca jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety wpadłam, żeby powiedzieć wam dobranoc. A więc do jutra pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam dziś książkę Grocholi"Zielone drzwi". Tak mnie wciągnęła, że przeczytałam całą. Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam👄 Uruchamiam Wagonik. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Prawda, coraz więcej wolnych miejsc przy stole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie ma to jak kawa z rana. Siąpi deszcz .A jak u Was pogoda? Chciałam z dziećmi szukać wiosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! U mnie również mżawka i szaro. Mimo tego nie rezygnuj i szukaj wiosny:) 1 2 3! Bardzo dziękuję. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. To co ,zaczynamy nowy tydzień. Dziś mam trochę luzu w pracy,zaczynam o 11,pospałam sobie i zasiadłam w wagoniku. Mgła na dworze,może potem się przejaśni. Wczoraj rozmawiałam z wnusiem przez tel,opowiadał mi jakie głosy wydają zwierzątka,radości miałam tyle że aż mnie tęsknota ogarnęła. Tak bardzo chciałabym go przytulić. Na koniec powiedział baba pa pa. Marylko lubię czytać książki Grocholi,żałuję że nie mam dostępu do polskich książek. Globusiku,Livciu jakie dziś plany? 123 czy plan ułożony? Papilociku, Rudka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poniedziałkowo. Takie piękne plany miałam - część pewnie zrealizuję. Deszczyk za oknem psuje zamiary. LUNKA - z moim Wnusiem już też mogę pogadać. baba - tak,nie.. wzruszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu móc pogadać z wnusiem .....BEZCENNE. Zmykam i trzymajcie się cieplutko. Do wieczorka pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorem. Dobrze,że nic na dzisiaj nie planowałam. Znalazła się moja "B". Już chciałam wysyłać list gończy :) , a ona stanęła w drzwiach. Aby można było ...poklaftować..... czytaj pogadać:)...przyszła bez wnusia. Pojaśniało w mojej chacie. Podzieliła się ze mną energią , zbliża się wieczór a ja myślę,że to pora obiadowa. Ponieważ tak dobrze mi się myśli :) chciałam układać plan pracy na jutro , jednak zrezygnowałam. Może jutro znowu się spotkamy i będzie po planach:) LIVIO!LUNKA! Rozmowa przez telefon z maluchami SAMA SŁODYCZ👄 Pozostałe koleżanki pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wiosna tuż tuż,wszystkie koleżanki gdzieś się zapodziały. Dziewczyny zrobiłam kluski śląskie, z sosem pieczarkowym. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany , cieszę się. Twoja B kochaniutka:-D. Pozdrawiam ją serdecznie. Humor mi się poprawił:-D Kobietki,a gdzie Wy jesteście? Papilociku, czekamy??? Jak tam zakupy? Luna, Marysiu? Livciu??? Luna, biznes plan ? robi się:-D Młodzieniec kończy.Świeżo po studiach, da radę.Pomoc dla nas wielka. Rudka, co tam? Pozdrawiam serdecznie. Luna, widzę Cię.Kluski śląskie pychotka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorem. Wstawiłam bigos.Pachnie w kuchni,aż jestem głodna. Globus dobrze , że przyszła do Ciebie B. Przyjemnie jest poklaftować.Tak mówiła moja babcia.Dawno nie słyszałam tego powiedzenia. Luna książki wypożyczam z biblioteki. Ostatnio chciałam kupić. książka Grocholi 40 zł. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i wpadajcie na kolację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam dzisja prace ogrodowe:) zadowolenie jakies we mnie siedzi. Na jutro zaplanowane ognisko - zapraszam. Wysiałam do doniczek zioła - bazylię,oregano - a jutro (proszę się nie śmiać) sieję nasiona bambusa.Na razie nasiona się moczą. Ciekawa jestem ojj..co z tego wyrośnie,czy wogóle :) Radośniej od razu na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKLAFTOWAĆ nie znałam takiego powiedzenia. Dziewczyny.. ple..ple..,jesteście tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×