Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry dziewczyny. 123 dziękuję za kawę. Miłych klientów w pracy:) Livio nie smuć się proszę. Starajmy się zauważać małe radości w życiu. Globus powodzenia w zakupach na bazarku. Dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Witajcie!!! Livciu, pietruszka posiana, a co z marchewką:-) Mówisz o grawitacji.Oj, ja to może nie na nosie, ale zaliczyłam też kilka siniaków:-( Drzwi nie chciały mnie wpuścić na balkon:-( Niosłam ogromne pranie.Te się uparły, że mam zostać tam gdzie jestem:-)Wiatr niesamowity, siłowałam się z nimi przez dobrą chwilę,ale z małym uszczerbkiem na zdrowiu, wygrałam:-D Kobietki dzisiaj wymyśliłam fajny obiad.Tak mi się przypomniały Kluski Szare, które często gotowała nam babcia.Chłopaki zachwyceni, nie wszyscy, ale przeszło:-) Dla mnie pychotka.Mogę podać przepis,ale Wy pewnie go znacie. Papilociku, a co tam w Twojej kuchni słychać:-) Teraz zapraszam Was na herbatkę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z Wielkiego Miasta o 17 -tej. M aż poszukiwania telefniczne zaczął :D Pewex nowy znalazłam w samym centrum w najatrakcyjniejszych miejscach,panoszą się lumpexy. Powiedzcie,czy u Was to samo? nie wyobrażam sobie,gdybym zechciała te setki metrów wynająć,jaka byłaby cena. Te pewexy to pralnie pieniędzy?? czu cuuuś ??? Fakt jest faktem - że z 2 godziny tam spędziłam,a teraz pralka zasuwa. Zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyszłam z herbatką na wieczorne pogaduszki. 1 2 3! bardzo proszę o przepis na kluski. Bardzo lubię mączne potrawy wszelkiego rodzaju. Klusek szarych nie robiłam i pewnie nie potrafiłabym zrobić. Byłam na bazarku , zanim doszłam również zmagałam się z wiatrem. Dwa kroki do przodu jeden do tyłu . Ogólnie było pusto kupujących mało. Jajka po 60 gr a tak zwane duże:) 65. Nie muszę kupować. Nasz Pan dostawca jest niezawodny. Ale co tam jajka , kupiłam prymulki na balkon. Już posadzone i podlane niechaj rosną. Prognoza mówi,że po niedzieli ...buchnie majem... temp.powyżej 20st. Czekajmy cierpliwie na ciepłotę:) 1 2 3! Wygrałaś walkę z drzwiami i są CAŁE to się nazywa umiejętność :) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Zmęczona ale zadowolona. Również zadziwia mnie ilość Pewexów. Bywa tak,że po luksusowym sklepie otwierają Pewex:) U mnie prawdziwa kołomyja ze sklepami. Dzisiaj jest jutro idę na pewniaka na przykład po nici a tam mięso:) Widzisz LIVIO wystarczyło,że nie wracałaś na kolację i już M był zaniepokojony.Nie jak być zawsze pod ręką:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
miało być ...nie ma jak zawsze być pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście:-) Fajowo.Livciu, Globusiku,. Ja mieszkam w małej mieścinie, Pewexsów 45:-). Nie mam czasu teraz po nich chodzić,ale jak miałam pod bokiem, korzystałam.Przenieśli się w inne miejsce, nie dolecę, jak zamykam, oni też:-( Globusiku, łatwizna: -ziemniaki, parę sztuk -mąka -1jajko -osolona woda -1cebula -boczek. Ziemniaki ścieramy. przyprawiamy(solimy, pieprzymy) Dodajemy odpowiednią ilość mąki jajko,aby ciasto było bardzo gęste. Musi ODPADAĆ od łyżki po potrząśnięciu nią:-) Formujemy łyżką kluski wielkości pół Dużej Łyżki. Wrzucamy na gorący, osolony wrzątek z kropelką oleju i gotujemy.ok5min, do wypłynięcia. Odcedzamy. Polewamy usmażonym boczkiem z cebulką. Surówka wedle gustu. Szybko i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Już wiem jakie to kluski.U mnie nazywają się , kartoflane lub bardziej inteligentnie ziemniaczane:D:D bardzo je lubię i dość często robię. Jemy z surówka z kiszonej kapusty. W moich regionach ludzie jedzą je z twarogiem. Dlaczego nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki jestem głodna. Na kolację przygotowałam serek farmerski ze szczypiorkiem. Jeśli macie ochotę zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, jajka są u nas w cenie:-) Przez cały rok płacę ,za te swojskie po 0,80 zł. Na ryneczku, ponoć jeszcze droższe. Zapowiadają się podwyżki:-( Dzisiaj szukałam przepiórczych, nigdzie nie mogłam kupić.Bardzo lubię te jajeczka, zawsze zdobią mój stół na Wielkanoc.Do sałatek, galaretek, wyglądają ładnie i w smaku bardzo mi pasują.A ufarbowane??? Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z jajkami przepiórczymi u mnie również nie jest łatwo. Bywają w dużych sklepach. Za oknem ciemno, mówię dobrej nocy i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam te kluski pod nazwą ziemniaczane, mama gotowała do nich kiszoną kapustę z odrobiną kaszy.Oj dobre to było. Lumpeksy? Cała starówka u mnie to albo banki albo pewexy.Za to tylko jedna mała restauracja i herbaciarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Otwieram Stacyjkowo , niebo piękne pogodne. Wiatr chłodny przegonił mnie z balkonowego spaceru:) Zaczynamy więc środę Zapraszam na kawę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globusiku za kawę.Ciężką nockę miałam, prawie nie spałam. Jest bardzo zimno i pochmurnie, może coś kapnie? Dobrego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Za kawę chwytam. Dzisaj w nocy byłam w pewnym Wielkim Mieście T.Przypadkowo spotkałam na ulicy jedną z Was :D Ta jedna miała strasznie śmieszną fryzurę :D:D To TYLKO SEN !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! LIVIO! Napisz proszę jaka była ta fryzura. Jutro idę do fryzjerki może takie straszydło zrobię na głowie:) będę jeszcze większym straszydłem:D Babki jeszcze dzisiaj ma być słonecznie . Od jutra ...przerwa.... wraca jeszcze silniejszy wiatr i deszcz. Na jak długo????? Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawę. Wsadziłam wczoraj bratki do donicy w ogrodzie. Zostały mi okna w sypialni do mycia. A nie mam siły, po tych zabiegach wszystko mnie boli. Może to pole magnetyczne żle na mnie działa. Miałyście kiedyś taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Tak miałam takie zabiegi. Nastaw się , że poprawę samopoczucia odczujesz dopiero dobrych kilka dni po zabiegach. Tak mówili mi lekarze i było to prawdą. To co odczuwasz teraz to reakcja na ich działanie. Do tego dołączyła się praca fizyczna choćby mycie okien. Spasuj na razie. Ja wczoraj posadziłam prymulki. Zastanawiam się czy nie będę ich okrywać jeżeli ma padać śnieg może im zaszkodzić. Trzymaj się MARYSIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracałam wczoraj z Wielkiego miasta niezle obładowana. wiadomo,kobieta ze wsi,dorwała się do sklepów. miałam w sumie trzy siatki. zamówiłam sobie taxi. Pojechał facio tak na oko po 40-tce. spokojnie czekał,kiedy te torby załaduję a potem rzucił do mnie komentarz. "tylko korali pani brakuje". nie skojarzyłam.. więc ciągnął dalej.. "no,na szyi rolek papieru toaletowego,bo patrząc na pani torby,skojarzyły mi się lata 80-te i moja mama. Ciągle te torby do domu ciągała". Potoczyła się gadka. Facio bardzo zadowolony z siebie i z życia.Tylko na cenę benzyny narzekający. Wywnioskowałam - musi emeryt policyjny lub wojskowy,na luzie dorabiający na taxi. Stwierdzam do niego,nie ma pan zródła na tańsza?:),przecież polacy po latach biedy i pustych sklepów nauczyli się żyć"w szarej strefie" Ja np.mam dostęp do taniego tytoniu. Ale się wkurzył."papierosy !! - idzie się do kiosku i kupuje paczkę - to jest prawidłowo". Same jaja :D a ja na to,prawidłowo to jest znależć sposób na przezycie. A on - trzeba rzucić palenie" Pewnie - odpowiadam,wszystko dla naszej WLADZY.Potem mogę rzucic jedzenie. Potem się zastanowiłam - gdzie jego mamuś miala żródło zakupów w latach 80-tych,że te pełne torby do domu taszczyła? kim był tatuś? Kiedyś przypadkiem dostały mi się bony do sklepiku za różową firanką. Początek lat 80-tych. Dziwne to bylo przezycie. sklepik w niepozornym miejscu,w biednej dzielnicy mojego miasta. Weszłam - sporo kobiet czekających w kolejce. Podeszła do mnie natychmiast jedna z pań z pytaniem co tutaj robię. Pokazałam grzecznie bony - ok.odpuściła. LUDZIE - czego tam nie bylo.nie wedziałam co mam kupić dla mojej biednej rodziny :D:D. Ale wywołałam wspomnienia u faceta. Zdziwiły go moje zakupy :( Przecież teraz zakupy rbi się wielkimi koszami.No tak - tylko,że ładuje się je do samochodów. wniosek ZABYTKIEM JESTEM. Dziwne to było,jak tam dotarłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdgjr
fajne artykuły psychologiczne dla samotnych po trzydziestce: www.magnoli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przed wieczorem. Niby odpoczywałam:) z tego powodu zaczęło mnie boleć gardło:) Jak to może być by nic nie robić??? przecież to rozpusta ! bo robota mnie kocha. I znowu mam co robić , zająć się gardłem:) Na jutro jestem umówiona z fryzjerką.Nawet nie myślę ,że nie będę mogła pójść. LIVIO! Ja również jestem BABĄ ZE WSI. Wracając nawet z małych zakupów mam pełne torby. Taksi nie jadę , mam blisko bazarek:) Nawet moja sąsiadka to zauważyła i zatroskana stwierdziła ...oj pani sąsiadko chyba dużo jecie .... tyle zrobiła pani zakupów:) Nienawidzę zakupów w marketach. Bywam tylko wtedy kiedy mnie zmusi sytuacja. To dobre dla ludzi młodych i pracujących. A korale owszem baaardzo lubię kupować :D:D Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Siatki z zakupami i moja sąsiadka:-Co ty znowu tak targasz??? - Wczoraj i dziś? To wszystko takie drogie:-( Drogie,co ja na to poradzę?-odpowiadam. I sama już nie wiem jak ograniczyć te zakupy? Co dzień czegoś brakuje.Proszki do prania się kończą,ręczniki papierowe do firmy ,a i korale też:-) itp... Popołudnie było cieplutkie, chociaż z rana wiało ,a potem pokapało. Cichy i przyjemny wieczór.Pracy w domu co nie miara, jedno skończę,już następne,aż się prosi :-( Zmęczona jestem. Jesteście? Pozdrawiam. Livciu, to w sumie wyjazd do miasta udany:-) Pan chciał zagadać??:-) Ja mam przyzwoitą fryzurkę, jak by co:-) Nie byłam Twoją nocną zjawą???? Ale przydało by się coś zmienić , ciągle to samo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No to wiemy jak to jest z zakupami i sąsiadkami. LIVIA nie chce zdradzić jaka to była fryzura:) już o to pytałam. Jestem pogodynką i przepowiadam zmianę pogody , będzie pewna...na mur:) mówi o tym barometr. Chłop walczy z babą / jak w życiu:)/ chłop w przodzie , a baba go wypycha. Idzie deszcz , wiatr już jest coraz silniejszy. Dziewczyny i po co myłyśmy okna???? hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, wymyłyśmy i to się liczy:-) Cała reszta nie ważne:-) Obowiązek Syzyfa spełniony. Marylko? Jutro już do pracy wracasz?? Odpoczywaj, to jeszcze dziś:-) Livciu? Dobrej nocki, kochane koleżanki.Do jutra, muszę iść.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja również mówię dobrej nocy. Do zobaczenia jutro na powitaniu nowego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny. Witam z kawą Fakt jeszcze dziś i jutro idę do pracy a co dalej ? Nie wiem , nie mam informacji od szefowej. Koleżanka dzwoniła, że rodzice o mnie pytają. Miłe.. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wszystkiego dobrego na nowy dzień. Całą noc okrutnie wiało. Marysiu myślę,że dzisiaj wszystko się wyjaśni. Rodzice powinni Ci pomóc. Gorąca kawa na Was czeka kobietki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×