Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Mówię wszystkim dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Zapraszam na rodzinna kawę. Zimno , wiatr i deszcz nie sprzyja rodzinnym spacerom.Siedzimy więc w domu. My dwie kobiety:) zaplanowałyśmy na dzisiaj pieczenie placków. Co nam z tego wyjdzie zobaczymy ... gdzie gospodyń sześć tam nie ma co jeść:) U Was też zapewne zacznie się największe krzątanie w kuchni. Życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Globusiku, udanych wypieków:-) Wiesz Globusiku nigdy w życiu nie gotowałam białego barszczu,nawet go chyba nie jadłam.Wiem,że to nie są smaki mojej rodzinki.Ugotuję go na święta .Może dadzą się przekonać:-) Miłego i dobrego dnia kobietki. Otwieram drzwi w pracy i do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj. Przygotowałam do śniadania. Słyszę głosy :D ktoś się budzi, Synowa mnie przywitała. My barszcz biały bardzo lubimy. Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z białym barszczem w tle. Wczorajszy dzień - M zawiózł mnie do dohtra i zrobiliśmy ZAKUPY !! Przedziwne to przeżycie. Hamowane na silę nerwy,dopadające duszności ,zasłabnięcia - po wszystkim,pochwaliłam,pogłaskałam po buzi - padłam psychicznie wyczerpana. Już nawet nie jest ważne,ile wydaliśmy.Ważne,że zapasy są na dłużej. Lodówka zadowolona. a co z planami? nawet nie wiem,czy warto coś pichcić. Dla nas dwojga - co nieco wystarczy.A może ktoś się zjawi?Ot zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Od wczoraj mam gorączkę i kaszel. Wszystko mnie boli. Rano musiałam iść do pracy, otwieram przedszkole. Szefowa puściła mnie 3 godz.wcześniej do domu. Mam iść do łóżka i żadnego zwolnienia. Urlopu na jutro dać mi nie może bo druga nauczycielka jest od tygodnia na chorobowym. Ale zarejstrowałam się do lekarza, chociaż mi coś zapisze. Na razie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Marysiu współczuję.Dorwało Cię tuż przed Świętami.:-( Zdrowia dużo życzę.Kuruj się. Ja po pracy byłam na cmentarzu z zamiarem wielkich porządków. O dziwo wszędzie czyściutko. Pogoda sprzyjała, słoneczko świeciło zaczerpnęłam przy okazji trochę świeżego powietrza. Livciu,zakupy udane:-) Jak się czujecie???? Globusiku wypieki rodzinne udane? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mialam awarie komputera,długo czekałam aż mi go naprawią.o dzisiaj go odebrałam. Jestem z wami i muszę nadrobić zaległości. Pozdrawiam was,biorę się do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna:-D :-D :-D Nastraszyłaś nas:-( Słowo daję. Cieszę się,że jesteś z powrotem.Nie wierzyłam,że poszłaś ot tak sobie. No nie Ty:-) Pozdrawiam serdecznie.Pisz co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Lunka martwiłyśmy się o Ciebie. Dobrze, że to tylko awaria kompa. Mam antybiotyk i inne leki. Grypa i zapalenie zatok. Przyczyna: rehabilitacja. Lampy, prądy, wirówka.Jednym słowem nagrzanie ciała a potem droga z przychodni do domu. Najbardziej żal mi Drogi Krzyżowej w Wieki Piątek.Wielka uroczystość . No i święcenia potraw.Co roku chodzę z dziećmi i wnukami.Oj robi mi się smutno. To przez chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - co zrobić,choroby komplikują wszystko. A teraz z zatokami to jakas plaga. Mój M od dawna nie może sobie wyleczyć. Robimy płukania posoloną wodą. antybiotyki na to nie pomagaja. życzę szybkiego wydobrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dzisiaj zadzwoniła C. Jutro rano zjezdża do domu, jak dziwnie wszystko od razu nabrało sensu. Warto pichcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu,praca dom,obowiązki . Ojca mam chorego,leży w szpitalu. Lekarze nie mają dobrych wiadomości. Ciągle jest coś co nie daje spokojnie żyć. Na święta zostajemy w domu. Całuski dla was wszystkich. Nie mogła bym odejść bez słowa pożegnania,z resztą dlaczego miała bym was opuścić skoro mi tu u was dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Trochę ostatnio jestem zapracowana, do tego sprzątanie, przygotowania do Świąt.. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze i na Święta każda rodzinka będzie w komplecie. Przed chwilą skończyliśmy kąpać Barniego, mówie Wam, niełatwo wykąpac prawie 90 kg! :) Całuję Was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa na stole . Zapraszam. Muszę iść do pracy.Szefowa obiecała, że wcześniej mnie puści do domu. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię wszystkim dzień dobry. LUNKA! Sprawiłaś nam prezent świąteczny , że jesteś. Pozdrawiam wszystkie Panie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadam na kawę,och jak miło znowu tu być. Nawet nie zdajecie sprawy, jak mi trudno było przez te dwa tyg bez naszego wagonika. Ciągle o was myślałam.!!! Marylko wracaj szybciutko do zdrowia. Dzisiaj pracuję,ale krótko. Mam wolne aż do środy!!!! Hurraaa cieszę się.Odpocznę w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! LUNKA masz świętą racje. Nasz Wagonik,to życiowe wsparcie. Tak sobie myślę,że powinnaś Lunka mieć nasze @. Jeżeli też tak uważasz,przydałoby się nieraz z serca zrzucić ciężar,ltóry nie nadaje się na forum,to zorganizujemy to. Zapewne dziewczyny nie będą miały nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu bardzo chętnie. Jej jaka cisza za oknem,żadne auto nie jedzie,u nas dziś święto,wszystko pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu bardzo chętnie. Jeszcze tak cicho to u nas nie było,żadne auto nie jedzie. Niemcy dziś świętują,sklepy na amen zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,najpierw mi pokazało że mój wpis nie dotarł więc napisałam drugi.Zaglądam a tu dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu dziś wielki piątek, nikt dziś nie pracuje. Kartka w kalendarzu na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLaśnie słyszę jak M.. "rozmawia" z Kużniarem w tvn.. cyt " jajeczkiem..qrfa..ja ci w łeb tym jajeczkiem.." rozśmieszył mnie dokumentnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×