Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Było rodzinnie i wesoło. Wnuki bardzo się cieszyly na zajączka. Dzieci posprzątały i pozmywały. Teraz odwiedzają teściów a ja odpoczywam. Doro dziękuję za życzenia i Tobie też wiele radości i smacznego jajka. Miłego popołudnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie. Marylko fajnie spędziłaś dzień z dziećmi i wnukami,cieszę się razem z tobą. Globusiku u ciebie to prawie tak jak u nas,długo dziś z siostrą na skypie gadałyśmy.Prześlij twojego @.Tak mi smutno dzisiaj!!!! 123 nic nie szkodzi że święconka dwa razy poświęcona,pewnie lepiej smakowało. Livcia zajęta,cieszy się z odwiedzin C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORA! Tobie również radosnych świąt życzę. Dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYSIU! Odpoczywaj 👄 pierwszy świąteczny dzień za nami. Pozdrawiam i dobrej nocy życzę. Pozwól,że na chwilkę usiądę przy stole w twojej kuchni, pomarzę sobie:) LUNKA! Coś czuję,że mamy podobne charaktery , określę je ,że są bardzo ......NOSTALGICZNE....❤️ ZAPEWNE BĘDZIEMY MIAŁY O CZYM PISAĆ. Z przyjemnością podaje Ci mój adres ...halfa46@wp.pl Na szczęście masz przy sobie Z , już nie smuć się❤️ mój Cień jest wyłączony , ogląda mecz piłki ręcznej. Będę czekać na liścik baj baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki :-) Świąteczny pierwszy dzień się kończy. Odpoczęłam,aż za bardzo:-) Od leżakowania koście mnie bolą:-) Śniadanie i obiad w gronie najbliższych.Teraz Szwedzki stół:-) Pozdrawiam Was serdecznie. Dora dziękuję za życzenia.Tobie również wszystkiego co najlepsze.Wpadaj częściej:-) Trzymajcie się kobietki, przesyłam Wam wiele serdeczności:-) Luna, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Zaparzyłam kawę i zapraszam na poranne pogaduchy:) Lunka jak chcesz niech Globus da Ci też moją pocztę. Na dworzu świeci słońce. Zastanawiam się czy jest ciepło? Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! MARYLKO! Ty jesteś niezawodna. Mamy już świąteczna kawę.Dziękuję. Zdrówko się tez poprawiło , wiem bo wieczorem siedziałam w Twojej kuchni i przesyłałam zdrowa energię. 1 2 3! Szwedzki stół BARDZO mi odpowiada. Często z niego korzystam. Wczoraj tez tak było. Odpoczywaj ile się da. LUNKA! Będziemy jedną rodziną. LIVIO! PAPILOCIKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w lany poniedziałek. Czy zostałyście polane wodą? U nas deszczyk pada. Marylko kawa smakowała. Jak twoje zdrówko? Globusiku czekaj na @. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie,jeszcze świątecznie. Fakt - komputer poszedł na bok.nic To - wszystko będzie nadrobione. Fajne te święta, na luzie. Obżarstwojednak nieuniknione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dziękuję za dobre myśli. Poszłam do mamy, dałam radę:) Chyba zaczynam wracać do formy. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Piękny dzień.Bezchmurne niebo,świeci słoneczko. Wybieram się na spacer zaraz po obiedzie. Pozdrawiam Was kobietki. Wpadnę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po obiedzie:) U mnie słońce ale zimno. Leń od soboty mieszka w naszym domu. Oj tam , oj tam ..dam radę lenia przegonić przecież przed nami jutro:) Spokojnych resztek świątecznego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Globusiku,że przed nami jutro:-) Całuski:-) Dosyć leżakowania!!! Ja chcę do pracy!!! Marysiu, cieszę się,że czujesz się już lepiej:-) Livciu, miłe wspomnienia i dużo gadu było??? Luna, daleko jesteś..... przytulam Cię. Masz Wielkie serce!!!! To nie ostatnie Święta.Jesteś dzielna, dasz radę!!! Nie smuć się. Papilociku, spędzasz miło Święta i w gronie rodziny.Dużo serdeczności Ci przesyłam!!! Informuj nas jak tam przygotowania do ślubu.Jesteśmy z Tobą:-) Rudka-samych szczęśliwych i spokojnych dni Ci życzę. I wszystkim życzliwym osobom,które do nas zaglądają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki :) Stęskniłam się przez te Święta za Wami. Wróciliśmy niedawno od rodziców i odpoczywamy.. Niby Święta - czas na relaks, spokojne rozmowy, spędzanie czasu z rodziną, a ja jakoś zmęczona. W środę wracam do pracy, a jutro mam tylko spotkanie z jednym klientem, więc dzień prawie wolny :) Jak u Was moje kochane? Nacieszyłyście się wszystkimi Waszymi pociechami? Pozdrawiam Was serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie koleżanki ...dość wcześnie. Zostawiam kawę. Nie chciałam psuć świątecznej atmosfery i nie pisałam ,że dzisiaj będę uczestniczyć w ostatniej drodze mojego Chrzestnego Ojca. Odszedł w środę przed świętami. M nie może być ze mną , moja "B" jest kochana i niezawodna będzie mi towarzyszyć:( Dobrego dnia i do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Globusiku przyjmij wyrazy współczucia! Wracamy do normalnego rytmu życia,dobrze bo wczoraj już mnie nosiło. U mnie pralka już na pełnych obrotach! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus dziękuje za kawę. Wyrazy współczucia dla Ciebie. Witam po świętach. Dziś i jutro mam urlop Mam nadzieję, że się doleczę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciła "normalność" - cokolwiek to znaczy. C.wyjechała z rana. Teraz potrzebuję czasu na powrót do szarej codzienności. Globusik zaczyna okres poświąteczny smutno. Trzymaj się nam. Praciusie zapewne już pracują. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dziś jeszcze mam wolne. Gotuję krupnik,dietetycznie dziś ,bo w święta było wszystkiego aż nad to. Trzeba żołądkowi dać odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Miłe Koleżanki ! Dziękuje za słowa współczucia❤️. Nie myślałam,że tak mocno przeżyje dzisiejszy dzień. Cioteczny Brat i jednocześnie Chrzestny Ojciec miał 91 lat. To nie ważne , każde odejście człowieka wyzwala w nas cierpienie. Była ze mną NIEOCENIONA "B" nie będę pisać co to dla mnie znaczyło. Jestem zmęczona , mówię do zobaczenia jutro. Życzę wszystkim miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację globusiku, wiek nie jest ważny.Zawsze będziemy rozpaczać po utracie bliskiej osoby. Wczoraj na cmentarzu widziałam nagrobek kobiety,która przeżyła108 lat.Piękny pomnik,palące się znicze i bukiet żywych kwiatów. Odpoczywaj Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku odpoczywaj,pogrzeby bliskich nam osób,choć nie tylko bliskich skłaniają nas do przemyśleń,zadumy... Idziemy z psem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mija dzień odpoczynku po świętach :D Od jutra M ma jakieś plany na działanie.Zobaczymy. Fajnie mi z Wami w takiej ciszy. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palę w kominku.Wiatr w nim huczy jak w "Wichrowych wzgórzach". Miałam prasować, ale nic mi się nie chce. Kolega leń przyszedł od Globusa do mnie. Livio co planujesz na jutro? Prace w ogrodzie? Pogoda raczej temu nie sprzyja. 123 po świętach ludzie rozleniwieni, chyba za dużo klientów nie było? Lunka jutro do pracy? Jak C. się czuje? Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę i zapraszam. Dziś zaczynam pracę,chce mi się już wyjść z domu. Marylko C czuje się dobrze, malutki również. Dziękuję że pytasz. Livciu rozumiem że te plany to w związku z ogrodem. 123 miłego dnia i owocnej pracy ci życzę. Globusiku czy samopoczucie już lepsze? Papilociku a co u ciebie? Dla was wszystkich miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×