Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jeszcze imieninowy załącznik http://api.ning.com/files/Ff21bXCkAn*VjpRmrIQlRcDL66pHoIBKM0jt3T3EgIf1psVZmpVRDA*kwCrOMsy0iOCI9LwggzfkkwijYZILAGD5epIIKgXL/kwiatywiosenne.jpg wszystkie tulipany dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O JEJ ALE PLAMA:) spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem dlaczego nie mogę otworzyć strony. Wszystko poszło w eter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dziękuję za życzenia i piękne kwiaty. Ubiegłaś mnie,to ja miałam dziś zrobić kawę,w końcu solenizantką jestem. Kawa smakuje,za oknem pochmurno i pokropuje deszczyk,ptaki swój trell rozpoczęły.Kasztany zaczynają kwitnąć,w Polsce zakwitają na matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam i mi gdzieś w eter poszło!!!!!!!!! Globusiku dziękuję za piękny wiersz,życzenia i kwiaty. Ubiegłaś mnie, bo to ja dziś powinnam zrobić kawę. Za oknem deszczyk pokropuje, u nas kasztany zakwitają,w Polsce dopiero na matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę po raz 3,zjada mi posty,idą sobie w eter i się nie przejmują. Dziękuję za życzenia,kawę i kawiaty Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Przepraszam , kafeteria się na mnie uwzięła i nie przesyła tego co bym chciała.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 dziękuję,a w tobie to chyba jakiś smutek wyczuwam! Mylę się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No nareszcie , LUNKA całe pole tulipanów dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj , masz chwilkę czy klienci już pukają do drzwi:D Mam na dzisiaj bojowe zadanie. Znaleźć punkt krawiecki. Potrzebuję w dżinsach wymienić zamek. MARYLKO! No i dobrze zadecydowałaś:) po miłym wieczorze będzie lepszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 witaj MARYLKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Widzisz MARYLKO jak Cię serdecznie witam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Globusik i śmieję się:D Już dawno tak serdecznie mnie nie witano! Dzisiaj będzie dobry dzień... Świeci słonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko witaj! Cieszę się że jesteś tak oprymistycznie nastawiona.Dziękuję za życzenia. 123 nie denerwuj się,wiem łatwo powiedzieć. Dziś pracujesz krócej,jutro niedziela, odpoczniesz. Dziś będę piekła ciasto drożdżowe z rabarbarem! Muszę was czymś ugościć,potem po drinku wypijemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie w tym naszym Wagoniku :D Echo pozdrowienia powtarza. Solenizantko - Wszelkiej Pomyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O wiośnie Pochyla się sosna ku sośnie i szumi ... A o czym? O wiośnie, że wiosna wędruje po dróżkach i czasy wyczynia jak wróżka. Gdy wiosna uśmiechem zabłyśnie, to z ziemi wyrasta przebiśnieg. Gdzie stanie, w tym miejscu za chwilę pojawia się śliczny zawilec. Gdy wita się z wiosną leszczyna to wiosna jej kotki przypina. Stanęła dziś wiosna nad klonem i klon ma już pączki zielone. A dąb się ogromnie złości i też zielenieje ... z zazdrości. baj baj do zobaczenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusik. Wiosnę widać już bardzo wyrażnie. Oby tylko cieplej było.Tyle jeszcze pracy w ogrodzie. Zaczynają pokazywać się paprocie. Tak sobie liczę czas - czy te wszystkie rosliny zdąża do jesieni? Przecież to tylko kilka miesięcy:( A może w mojej głowie cuuś poprzestawiane!! Wczoraj wydało mi się poniedziałkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masria59
Wzięłam leki przeciwbólowe i poszłam do fryzjera:) Co prawda to 3 domy dalej, Zaden wyczyn! Ale mam fajną fryzurę... Włosy podcięte, a plecy krzywe:D Humor jest :D Luna lubię drożdżówkę z rabarberem. Proszę 2 kawałki. A swoją drogą...Gdzie kupiłaś rabarber o tej porze roku? Miłego popołudnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 na przywitanie Babki:) U mnie znowu żużel, wark motorów w całym domu. Oby nie było głośnej rozmowy:) Zaczął się sezon motorów , mam następny powód do niepokoju:( własnie powiedziała nam Synowa,że Syn na zjeździe motorowym, pierwszy w tym roku. OOOO MATKO! MARYLKO! Baaardzo fajnie , fryzurka zrobiona , leki wzięte PLECY SIĘ WYPROSTUJĄ I PRZESTANA BOLEĆ ,TAK TRZYMAJ:D Ja też szczęśliwa ..jezdem:D.... oddałam spodnie i zamek będzie wymieniony. Jak nie wiele potrzeba do szczęścia:D:D LIVIO! Nareszcie pokazują się paprocie:) pozostałe rośliny zdążą urosnąć , zakwitnąć i nacieszyć oko. Rzeczywiście do jesieni /nie wiem dlaczego o niej piszemy/ kilka miesięcy. Wydawałoby się, że kilka miesięcy to szmat czasu , a przecież to prawie JUTRO! cholera takie smutne moje spostrzeżenie. Nic to , jeżeli pozwolisz , przed następną porą roku urządzimy kilka spotkań w Dzikim Ogrodzie:) 1 2 3! Po pracy zapewne krzątasz się w kuchni , obiadek , kolacyjka, kawka , herbatka itd. Twoi Panowie mają wygodę , oj mają:D U mnie pogoda niezdecydowana , zrezygnowaliśmy z wyjazdu do znajomych. Może jutro coś z tego wyjdzie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×