Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam bardzo serdecznie. Mielone pachną we wszystkich mieszkaniach. U mnie już gotowe. Zupa zjedzona po godzinie chwycimy za ..granaty.... czytaj mielone:) Teraz robię sobie godzinę sjesty:) i dalej do syzyfów. Koniecznie chcę posprzątać mieszkanie i przykryć stoliczek nową wydzierganą serwetką. Paniuśki jutro u mnie odpust:D muszę pójść i dla każdej z Was kupić korale z obwarzanków. Dlatego też wszystko co zaplanowane musi być dzisiaj zrobione. Jutro jest dla mnie ważne z kilku powodów ale ...O TEM POTEM:D Tym czasem Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kiedy będzie lato? W domu zimno... Na kolację ugotowałam wiejskie jajka z majonezem. Macie ochotę to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dość na dzisiaj,napracowałam się jak osioł. Nowa w tej grupie,nie bardzo wiem o co ci w tym wszystkim chodzi. Dziewczyny same mielone u was, a u mnie dziś wczorajsza zupa. Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jestem po kotletach i fryzjerze:-) Tak samo.tylko inaczej:-) Livciu cieszysz się swoim gościem,spędźcie miłe chwile:-) Globusiku,Ty też czekasz na gości??? Luna jutro masz wolne!!! Malowanie skończycie pszczółki :-) Marysiu,co tam w urzędach???? Załatwiłaś coś? Opowiadaj!!! Wieczór spokojny,bezwietrzny.Mam nadzieję,że jutro będzie cieplej.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowej w tej grupie
Musisz się zgłosić do specjalisty.Potem terapia.Mimo szczerych chęci na forum nie jesteśmy Ci w stanie pomóc.Trzymaj się i idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwagaaaaaaaaaaaaaaaaa
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię Świąteczne Dzień Dobry:) Kawa również świąteczna. Zapraszam. Wczorajsze plany wypaliły , wszystko zrobione. IDĘ NA ODPUST!!!:) Przyjemności życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pewien czwartek To będzie czwartek.Niewątpliwie. Gdzieś koło szóstej.Świat równoległy. Znów przed kościołem się spotkamy, Ja roześmiana , Ty niepewny. Musnę Cię lekko bielą skrzydeł, Rozpoznasz mnie natychmiast , miły. Zamkniesz w ramionach i nie puścisz. Oprzeć się Tobie... braknie siły. Losu agrafką spięte dusze. Moja podszewka w Twoim płaszczu. Choćby się Ziemia rozsunęła, Ja jeszcze w oczy Twe popatrzę! To będzie czwartek.Wiem z pewnością. Choć się w obecnym życiu gubię. Przyfrunę wtedy.Czekaj na mnie. Wyznać radośnie, że Cię ..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dziękuję za kawę:) Luna w urzędzie postałam w kolejce, dokumenty oddałam, odpowiedż za miesiąc:) Dziś Święto.Życzę dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzień przywitał nas deszczem,ociepliło się,nie jest aż tak zachmurzone niebo. Dziś na obiad mamy szparagi,drożdżówka z rabarbarem też będzie.Właśnie zabieram się do robienia ciasta drożdżowego. Globusiku ja poproszę o pierścionek z odpustu!!! Ha ha ha,jako dziecko zawsze je kupowałam. 123 masz dziś gości, Livcia również,życzę wam miłego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Marylko w urzędach zawsze trzeba odczekać swoje. Mam nadzieję,że twoja sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie. Dzisiaj mój Syn obchodzi 15 urodziny. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wpis ma numer 10.005 10.000 wrzuciła niewidzalna rączka .:D Ale nagadałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - ODPUST ,oj radocha była,zewsząd rozlegały się gwizdy i trele. Kup dla mnie gwizdek - pogwizdżę sobie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNKA. Wpadam dzisiaj doCiebie na szparagi - mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - jaja wiejskie,ko ko,spoko -zostaw dla mnie ,wpadnę na podwieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - mój gość jeszcze śpi. U mnie więc jest cisza nocna. mam nadzieję,że też jeszcze wypoczywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunaa:)
twoja firma :P TY NIE MASZ FIRMY , TY JESTES -SPRZATACZKA:D Żadna tu tak nie napisze ale, taka PRAWDA!-SPRZATACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ooOOOOOO
MIEJ WYJEBANE A BEDZIE CI DANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Globus poproszę wiatraczek odpustowy... Pamiętam jak mama mi taki kupiła i piłeczkę na gumkę.Odbijało się ją od ręki. Wspomnienia z dziecięcych lat .... Lody w wafelku i wata cukrowa na patyku. Livio, 123 wiele radości z gośćmi. Luna wpadnę na drożdżówkę do Ciebie:) Chciałam wczoraj upiec z truskawkami ale wszystkie blachy są jeszcze u córki. Dziś do niej zajrzałam.Zosia ma gips teraz na obu nóżkach. Śmiała się do mnie i pokazywała nogi . Jeszcze dwa tygodnie, gips pomaga.Kształtuje stopy. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:-) Goście mnie dziś zaskoczyli:-(. Siostra M przyjechała wczoraj i nocowała z rodziną w domu u rodziców. Domofon o 8,30 :-) Oni już się wyspali!!! My jeszcze w pieleszach:-) Trzeba było się jakoś pozbierać,ubrać itd.... Teraz odpoczywam:-) Lunka,mam nadzieję,że olewasz tą pomarańczę!!!!!Pozdrawiam Ciebie i Twojego Z:-) Globusiku,u mnie na straganach w dzień odpustu, żądzą lizaki:-) Makowce i takie inne zawijaki kolorowe:-) Marysiu,Zosieńka szybko dojdzie do zdrowia!!!! Tego jej i Wam życzę!!!!! Livciu rozpieszczasz swojego gościa??? Wiem,że tak:-) Pozdrawiam Was wszystkie Drogie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżdzilam rowerem nad Wisłą. Zrobiło się parno jak przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór. Babki mam tyle do napisania❤️ Zacznę od odpustu. Dla każdej kupiłam korale z obwarzanków. Piękne rumiane i bardzo smaczne. LUNKA! Chwastów wyplewić się nie da:) zaraz zacznę ...LAĆ ...azotanami:) Kupiłam Ci pierścionek taki jak chciałaś , pamiętasz słowa piosenki ..złoty pierścionek , złoty pierścionek na szczęście , z niebieskim oczkiem ..na szczęście❤️ i oczywiście glinianego piejącego kogucika przecież jutro zaczynamy kibicować.Bardzo mocno pozdrawiam. MARYLKO! Korale , gliniany piejący kogucik i piłeczka na gumce dla Ciebie.Oczywiście kolorowy wiatraczek TEŻ .Przywiązane do niego wszystkie suweniry.... dmuchnęłam .... z wiatrem poszybowało do Ciebie. Ja pamiętam dużego siedzącego kota - skarbonkę .... również kupiła mi mama. Bardzo długo stał na trzydrzwiowej szafie w domu. Dzisiaj przypomniałam sobie o nim , szukałam gdzie ten kot:) nie znalazłam mam żywego:) Bardzo dzielna i kochana jest Zosia. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie wnuczęta. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Korale i duży drewniany gwizdek taki jaki chciałaś. Piejący kogucik , i krasnal z lampką , wszystko dla Ciebie. Krasnal będzie oświetlał ogród , z daleka zobaczysz węża gdyby jeszcze mieszkał w paprociach. Jesteś radosna jasna sprawa masz GOŚCIA. Nie będę Ci przeszkadzać w rozmowach :) pozdrawiam więc❤️ 1 2 3! Nie może być inaczej , korale , piejący kogucik , kolorowy wiatraczek i piękny wieeeelki balon , wszystko poszybowało na tras. Proszę spójrz przez okno! to dla Ciebie:) Wiem zajęta jesteś gośćmi:) nie przeszkadzam bardzo milo pozdrawiam. c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ty pomarańczowa jeśli jesteś taka tępa i nie rozumiesz praw obowiązujących za granicą, to nie wsadzaj nosa tam gdzie ci go przytrą. A tego, że sprzątam, nie wstydzę się, bo bardzo dobrze mi za to płacą.Na pewno mam ja większe dochody z mojej pracy jak TY!!! Globusiku dziękuję,cudowny pierścionek,przyniesie mi szczęście. 123 wiesz jak ktoś taki tępy,to aż miło. Livciu szparag mi jeszcze zostało,podeślę ci. Marylko wpadaj na drożdżówkę. Kompot z truskawek i rabarbaru też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem dzisiaj taka zakręcona:) My również się cieszymy , rano do swojego domu zawitał Syn. Podroż miał szczęśliwą ...co za radość. Do tego odpust...ha ha .... chciałam się spisać i o żadnej z Was nie zapomnieć❤️. Po obiedzie ja z Cieniem, moja "B" i jeszcze jedna koleżanka pojechaliśmy w miejsce o jakim opowiada się w bajkach. ..... tuż pod samym lasem stoi niewielki domek. Na zewnątrz niepozorny. Wewnątrz ...bajka .... urządzony w stylu ludowym. Czułam się cudownie. Za drewnianym płotem duży zagon żyta , a w nim chabry i TYLKO trzy maki. Dalej jeszcze mały lasek brzozowy , jeszcze dalej coraz większe sosny. Placki ziemniaczane , kawa herbata smakowały wyjątkowo. O nogi ocierały się trzy koty , a przy bramie czuwały dwa psy. Przeniosłam się w inny piękny , kolorowy i spokojny świat❤️ w takim nastroju będę zasypiać. Wczoraj zakończyłam kibicowanie tancerzom. Zwyciężył prawdziwy MISTRZ!!! typowałam go na zwycięzcę , cieszę się razem z nim:) Oczywiście w domu trwają przygotowania:D do jutrzejszego otwarcia EURO! Na tym zakończę dzisiaj , resztę zostawiam na kilka listów. Dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to nerwy uspokojone,Syn szczęśliwie dojechał do domu.Odwiedziny zapewne się szykują. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry :) Kawa pachnie , zapraszam. Gliniane koguty w klatkach, za bardzo by hałasowały!!! LUNKA! Tak , niebawem będziemy mieli gościa:) Na razie odsypia różnicę czasu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku dziękuję za kawę. Niebo bezchmurne,słoneczko. Wczoraj byliśmy na długiej wycieczce rowerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Myślę nad organizacja dnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×