Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj LUNKA! hej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czuję,że będą problemy z internetem. Najpierw nie mogłam wysłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję za kawkę i wiatraczek:) Pada deszczyk, stopni 15 na dworze. No to kibicujemy dzisiaj i śpiewamy koko Euro spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjemności na cały dzisiejszy dzień i wieczór.Kibickom :D wielu wrażen :) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:-) Globusiku,dziękuję bardzo za prezenciki:-) Kogut stoi na honorowym miejscu na tarasiku:-) Wam również życzę samych miłych wrażeń na dzisiejszy wieczór:-) Mam nadzieję,że się skrzykniemy po meczu!!!! chłodzę piwko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
EURO 2012!!! Jeśli będzie dobrze i wszystko się uda Ucieszy się Polska, ucieszy się Smuda Ucieszy się naród, ucieszą się fani A Was ucałuje każda piękna pani A więc do roboty i do twardej walki Niech Was zagrzewają matki i rywalki Niech się uśmiechają Wasze piękne żony I niech każda myśli, żeś niezwyciężony. W czasie Euro milczą muzy? Wcale nie.!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3!!!:) witaj!!!!!!!! Dużo wrażeń i tym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Sportowy nastrój udziela się dziś wszystkim. Miałam o dziwo dużo klientów!!! Panowie,żeby zabić czas wyczekiwania, zabrali się za robotę:-) U mnie pogoda przedziwna:-( Cały dzień pochmurny,teraz wyjrzało słońce i pada deszcz:-) Komedia. Livciu,mam nadzieję,że Twój gwizdek w gotowości:-D Jakby nasi się nie sprawowali, gwiżdż do skutku:-D Lunka, zdążysz na mecz???? Miłych wrażeń:-) Marysiu Ty pewnie też kibicujesz??? Miłego nastroju koleżanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest piękny futbol:-) Nie musimy się niczego wstydzić!!! Obydwie drużyny dały z siebie wszystko!!!! Mecz nie był nudny.Działo się:-) Niezwykłe piłkarskie emocje!! Pod koniec wymiękłam:-) Lewandowski,tak jak przed laty nasz Grzesiu Lato!!! Koleżanki ochłońcie:-) Otwieram zimne piwko.za zdrowie obydwu drużyn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! witaj. Szkoda straconej bramki ale taka jest gra. Hymnu wysłuchaliśmy stojąc i ze łzami w oczach. Atmosfera kapitalna. Przygotowuję się do drugiego meczu. Póki co wypijam z Tobą pifffko:) Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ZA ZDROWIE OBYDWU DRUŻYN!!!! EURO wspaniałe widowisko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,na hymnie miałam to samo!!! Ciary po mnie przeszły. Łzy leciały ,jakoś tak z duszy wzięte.Oglądam następny mecz:-) Emocje już opadają,ale tak jak mówiłam wcześniej: Niech wygra najlepszy!!!! Pozdrawiam wszystkich kibiców!!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Zgoda ...niech wygra lepszy... będę się starać oglądać i kibicować innym drużynom. Pozdrawiam spij spokojnie do zobaczenia raniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie była burza, zero oglądalności akurat jak nasi strzelili gola. Mecz fajny, p. Tytoń bohaterem, gdyby nie obronił przegralibyśmy ! Mocnych wrażeń na następny mecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już w łóżkach a ja dopiero zasiadłam w swoim fotelu. Zajadam kolację,wiem nie zdrowo tak przed snem,ale głód duży,nie zasnęła bym. Emocje wspaniałe,pierwsze pół godz grali bardzo dobrze,potem coś nie szło,według mnie za dużo podań do tyłu. Ale za to Rosja dała pokaz.Wynik super. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hip hip hura witam się sportowym okrzykiem:) zapraszam na kawę. LUNKA! potwierdzam , za dużo podań do tyłu. Drugi mecz piękny. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! oj tak!!! ja też przytomnieję już dłuższy czas:) przede mną syzyfy i wiele innych spraw. Po ...przymusowych.....:) robotach zajmuję SPA...ha ha ha Wieczór musi być wolny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W nocy lało a teraz jest ciepło ale dalej pochmurno. Budzę się kawą. Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dxziewczyny. smutno mi ,dzisiaj mój Gość odjezdża. Widzę,że w naszym Klubiku panuje jakieś EURO-KO KO SPOKO :D JAK na razie miałam ważniejsze sprawy na głowie.:) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Ja już na dzisiaj mam wolne,zaczęłam pracę o 6.20 . Syzyfów jako takich nie mam,tylko podłogi do umycia no i przydało by się lodówkę umeblować. Livciu nie lubisz oglądać meczów,czy cos ważnego ci wypadło? Globusiku nie nadwyrężaj się z tymi syzyfami,tego nikt nie przerobi. Marylko jakie plany na dzisiaj? A właśnie jak edukacja syna? 123 miałam cię zapytać,co zrobiłaś z włosami,zmieniałaś kolor,długość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! MARYLKO! LUNKA! witajcie. Od rana Cień siedzi przed komputerem , nareszcie poszedł po truskawki:) LIVIO! wiem , odjazdy są smutne. MARYLKO! u mnie nie padało i nie pada.Balkon muszę polewać. LUNKA! Otóż oprzytomniałam po kawach. Narzuciłam tępo. Pralka pierze. Ryz przygotowany, udka w piecu. Łazienka sprzątnięta pozostała reszta , wcale nie mało:) gonię bo chce mieć czas dla siebie. Farby na włosy , paznokcie i wiele innych drobiazgów. Do tego wieczorem mecze:) Pozdrawiam hej i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mróweczki!!! Jestem już po pracy w pracy i po obiedzie:-) Prze de mną prace przyziemne:-) Jest bardzo duszno i pada kapuśniaczek. Luna znowu " zapuszczam" włosy:-) Jednak w półdługich czuję się najlepiej.Wystopniowałam i ponowiłam balejaż.Moje wizyty u fryzjera koszmarnie długie:-( 3 godz.Strasznie się wtedy nudzę:-) Livciu,rozumiem Cię!!! Pożegnania są smutne. Globusiku,Ty mój wierny kibicu:-) Z kim dzisiaj kopiesz? Marysiu,a co Ty porabiasz? Pozdrawiam Was koleżanki. Zabieram się do pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. 1 2 3! Dzisiaj kibicuję drużynom słabszym. W domu prace zakończyłam. Ogłosiłam ,że ...mnie nie ma.... i zaczęłam się ogarniać:) pierwsza farba na głowie :) po niedzieli również będę się zbierać do fryzjera. Z tego co czytam u większości Pań deszczyk siąpi jaka szkoda,że mnie omija. Miłego popołudnia Drogie Paniusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Z grubsza uwinęłam się!!! Idę capnąć na tarasiku:-) Wpadajcie!!! Mam swojski chlebek i ser.Do tego pomidorki malinówki!! Łoj ledwo sapię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Byłam w kościele na ślubie siostrzenicy mojego eksa.Ślub piękny, panna młoda lat 31. pan młody 25 lat.Śluby są takie wzruszające... Potem poszłam na grilla do siostry. Było fajnie, sobota zleciała jak z bicza trzasł. Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa eks
mimo wszystko nie wraca?:9 coś z tobą było nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko to fajnie spędziłaś dzień. Dziewczyny u nas jak makiem zasiał,nikogo na ulicach nie ujrzy. Idziemy oglądać mecz na telebimie,pokibicować swoim. W końcu grają tam i nasi Podolski i Klose!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×