Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 9 6 8! rozumiem ,że podjęłaś decyzje na tak, witaj więc:) kiedy wpadniesz na dłużej???? Jeżeli możesz napisz w jakim województwie mieszkasz???? Na przywitanie przesyłam Ci pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorkiem. Burza u mnie ,może nie taka jak wczoraj.Przeżyłam upiorne chwile przemieszczając się przez miasto:-( Musiałam mamce dowieść leki do szpitala, (od nadciśnienia) tu grzmot ,za grzmotem,błyskawice!!!Byłam tak zdesperowana, że nie czułam strachu!!! Deszcz ulewny, auto tonęło!!! Ale jestem z Wami:-) Dzięki za wsparcie!!!! Mamunia w okropnych bólach,chociaż dostaje kroplówki przeciwbólowe:-( Działają na chwilę.Tak mi mówi. Lidziu widzę,że też nie masz lekko:-( U nas konserwacja przyłączy ciepłej wody!!! Na dwa tygodnie nas odłączyli:-) Ale mój M, pomysłowy Dobromir,już wymyślił zamiennik i działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na raty piszę !!! Upiorny -WITAJ!!! Dawno Cię nie było!!!! Co tam w upiornym Świecie słychać???? Jak tam Euro odbierasz??? Upiornie??? Pozdrawiam Cię serdecznie:-) Wpadaj częściej!!!! Luna???? Cieszę się,że jest lepiej!!! Napisz coś więcej o swojej pracy. Globusiku,mam nadzieję patrząc na mapę pogody,że troszku oddychacie???? Marysieńko,masz te swoje wnuki pod ręką:-) Na brak pracy nie narzekasz.A i przyjemności też są!!! Nie rezygnuj z tańców!!!!Jesteś SUPERANCKA :-) Tak trzymaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Oj zmęczona jestem.Ale to przyjemne zmęczenie. Byłam z wnukami w parku i na lodach. Dzieki Globus za sprawdzenie , sama nie miałam kiedy. Zośka miała dziś wizytę u ortopedy, jednak potrzeba nacinać nogę .Termin operacji dopiero sierpień, potem 4 tyg. gipsu. Przeżyjemy. Dobrej nocy dziewczyny. Acha Upiorny , Tobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam co u Was. a u mnie przygotowania - Dzioewczyny robiłyście kiedyś tartę?? W tv ciagle przepisy na modne jedzenie - próbuję dla jutrzejszych gości,będą jedli co wyjdzie.:( Moja C.niedawno zadzwoniła z lotniska o 21 lot do Bułgarii - 2 godziny i jest na miejscu. I tak to się kręci. Moi mają być jutro - jak na razie nic nie wiem,ani o której ani co!!! a ja mam o 14 wizytę u lekarza - wszystko przygotowuję dzisiaj,jakby co sami odgrzeją sobie obiad.??????????? Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Aż mną wstrząsnęło:( wycierpi się Mama.Dobrze,że jest w szpitalu i ma dostępne kroplówki.Ależ potłukła się bardzo.Pozdrawiam Mamę. Piszesz o kolejnej burzy. Mam ich dość. Dzisiaj co prawda nie padało temperatura niby niższa , a parno było potwornie.W domu ponad 80% wilgotności.Ale wytrzymać musimy:) MARYLKO! Sierpień ..termin niezbyt odległy. WYTRZYMACIE !! jeśli niesiemy pomoc wytrzymamy wszystko. Zosia bardzo mądra i dzielna dziewczynka. Trzymajmy się Marylko👄 Babki chyba pójdę na balkon po ochłodę. Wszystkim życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Wystarczy,że będą pełne garnki:) reszta to Pikuś:) , a Córka z lotniska wracać nie będzie????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,toż to Twoje dzieciaki przyjeżdżają!!! Dadzą sobie radę!!!! To Ty!!!! potrzebujesz wsparcia!!! Odpuść! Musisz iść do lekarza!!!!! Globusiku, pamiętasz jak w grudniu grzmiało?? Damy radę kobietki !!! ze wszystkim przeciwnościami naszego losu!!!! Dobrej nocki życzę!!! Z tą pełnią księżyca Marysiu???? Ja tak też nie do końca :-) Globusik wyjaśnił:-) Wiem,że w pełni księżyca wszystkie bóle są nasilone!!! No i ja śpię niespokojnie,albo w ogóle tylko drzemać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
No to Jedyneczko nasza, Euro dla mnie było upiorne;) To oczywiste, a Polanie grali, jak już nie pamiętam kiedy? Tak upiornie ;) Więc choć to upiorne to upiornie zadowolony jestem. Szkoda trenera... może będzie lepszy... Upiorności swe odnajduję tu i Tam, ale jakoś upiornie nie poddaje się:) TAK JAK WY, DROGIE UPIORNICE. Za "wpadkę"w moim wieku to ja Tobie raczej dziękuję i to upiornie;) Jedyneczko, a jakie są Twoje wspomnienia po Euro? Więc dobranoc i myk, myk... śpiące królewny.🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D Śpiące królewny wstawajcie na kawę:) Witam Koleżanki i Ciebie Upiorny. Spokojnego, bez burz dnia życzę do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzięki!!!! Dasz wiarę,że kogut dzisiaj zaspał???? Śmiałam się jak usłyszałam pianie o 7,15 :-) Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
((:-)🌻🌻🌻 Ale to upiorne;-) Dobrze, że dziad upiorny nie zasiał o faktycznej godzinie wschodu słońca. Dobrze, że to upiorny śpioch z tego kogucika;-) Wiec Myk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Nie lubię upiornego kogucika który zasypia. Swojego wymieniam na ...lepszy model. 1 2 3! Nic to nadrobimy zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak zwykle przy kawie. Słucham ptactwa za oknem. Sprawa szpaków wyjaśniona. SĄ ,tyle,że nie na mojej czeresni. Moja czereśnia to teren srok,trochę odważnych szpaków było,ale na króko. Sroki szybko sytuację opanowały. Tak więc,czereśni jeszcze u mnie trochę na drzewie jest. Fajna ta PRZYRODA. Walka o ogień trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GLOBUS. pRZYNIOSŁm do Wagoniku tartę,częstujcie się. Sama jeszcze nie próbowałam. Wymyślone to nieżle i pole do popisu,zależy od fantazji. Wyłożyłam moje ciasto budyniem,owocAMI,oczywiście są i czereśnie,zalałam galaretką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Fajnie,że jesteście!!!! Wróciłam ze szpitala, humor mi się poprawił :-) mamka siedziała na łóżku i zabawiała towarzystwo:-) Pomogłam jej się przebrać i z powrotem do pracy!!!! Na podwórku ukrop!!! i do tego duża wilgotność.Lało całą noc. Livciu,jadą goście??? Wszystko przygotowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Dzikim Ogrodzie,jak zwykle niespodzianki- jakieś czary-mary si,ę dzieją. zakupiłam na ryneczku sporą dynię olbrzymią. Wiadomo-sadzonkę. Urosła pieknie,tyle,że toto ma owoce cukiniii:D Ale przynajmniej w tym roku mam prawdziwą piettruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - cieszę się że u Mamki dobry nastrój. a moi goscie? zapewne będa,telefonu się nie dozekałam wczoraj,jak było umówione,nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Dobry znak Mama wraca do zdrowia. A ja przygotowałam koszyki , opałki , worki:) i wybywam po zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 Globus 🌼 Woj.śląskie Dziękuję za pozdrowienia = również pozdrawiam. I kolejny dzień zapowiada się upalny.Pootwierałam wszystkie okna, "wpuszczam" powietrze i słońce :-) Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawę wypiłam . Livio opis Twojego ciasta wspaniały, galaretkę lubię, owoce też. Goście będą zadowoleni i nie martw się. To swoi , poradzą sobie chwilę bez Ciebie. 123 z Mamą lepiej jak podejmuje rozmowę z innymi pacjentami. Tez wybywam na zakupy, po wizycie maluchów lodówka pusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! hej! Wszystko przygotowane do wyjścia i czekam :) leje :( 1 9 6 8 Pogodę mamy podobną. Narzekać nie wypada ale mam dość:( Jak zawsze dobrego dnia życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! proszę nie płacz w poduszkę:) już niedługo i będzie:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Uff jak gorąco,duszno i zbiera się na deszcz. Popijam kawę,nic nie gotuję,odpoczywam..... Może odpoczniecie ze mną? 1968 witam cię, napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. Gotuję ogórkową.Możemy posiedzieć razem. Wcześnie jesteś w domu z pracy. Dostałam dziś odpowiedż z ZUS . Podwyżka emerytury o 22 zł, po roku przepracowanym w przedszkolu. Cieszę się, chociaż coś... Tańce latynoamerykańskie będą dla mnie za darmo. Chyba nagroda za pilnowanie wnuków od czasu do czasu:) Pogoda też do niczego.Duszno, słońce pali. Pomniki na cmentarzu stoją w wodzie. Chyba starczy już deszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Ogórkowa na upał bardzo dobra. W końcu się rozpogodziło mogłam wyjść po zakupy. Mały zapas zrobiłam. Świadomie jutro będę siedzieć w domu ...dość gorączki. MARYLKO... taniec ... najlepsze lekarstwo na wszystko. Zapomina się o wszystkim aż Ci zazdroszczę ale tak nieszkodliwie:) Czuję już jak zaszalejemy przy spotkaniu. Więc ..tańcz mała tańcz ...ile sił:) LUNKA! Powiadasz,że odpoczywasz od gotowania. Wyobraź sobie jak ja się...ugotowałam...:D na miękko. Kupiłam mały kawałek słoniny i musiałam ją ze smażyć , w tym upale. Ale trudno kto nie myśli ...ten ma:D Jeszcze muszę przeżyć jutro .Zaplanowałam czerwony barszcz i gulasz wieprzowy. Dziewczyny wiatr i deszcz przetrzebił kwiaty na balkonie. Zostało ich niewiele. Jeszcze kilka burz i będzie po ..ptakach:) ale trudno taka jest siła natury. Na wieczór zostawiam dzbanek zaparzonej mięty z cytryną. Musimy uzupełniać płyny:) Mówię do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja:-) Przeważnie o tej porze już chrapię:-) Upiorny!! nie odpowiedziałam wczoraj właśnie z tego powodu!!!Śpioch ze mnie upiorny:-) Muszę przespać co najmniej 10 godz.Ciągiem chociaż z 8 ???? Podobnie jak Ty, przeżyłam to EURO!!! Takim zagorzałym kibicem to nie jestem:-) Jak nasze chłopaki przestali grać,ja też odpadłam:-) Dalej kibicowałam Włochom,ale meczu nie obejrzałam,bo burza prąd zabrała:-( Rano słuchając wiadomości szczęka mi upiornie opadła:-( Ale , było, minęło:-) Siatkarze nasi dzisiaj wygrali:-) Cieszmy się chwilą!!! Upiorny!!! Wpadać można w każdym wieku:-D Pozdrawiam!!! Kobietki, duchota !!!!O spaniu,pomarzę sobie:-( Luna,nic nie piszesz za kim tak tęsknisz??? Czyżby Twój Z wyjechał??? Może czegoś nie doczytałam??? Marysiu, to Ci ZUS dorzucił:-( Ale jak piszesz dobre i to!! Zgrzewka wody mineralnej??? Globusiku,zakupy udane jak widzę:-) Ale z tą słoniną przesadziłaś!!! I po co to ?? na co??? :-) Livciu!! Mam nadzieję,że usypiasz Królewicza:-) Dojechali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Jedyneczko, Twoja pamięć o mnie, mnie upiornie zadowoliła;-) a jednak mimo wieku wolę wpadać i wpadać i tak do utraty uchu... upiorne to, ale jednak tę opcję wybrałem z Twojej propozycji:-) ...a siatkarze powinni dostawać tyle kasy co nasze orły. Ale to nic w porównaniu do dobrego samopoczucia Twojej Mamci:-) Jest Zdrowie Jest Radość!!!!!!!! Wiec Upiorny Śpioszkuszku i pozostałym Arabelom Dobre... upiornej nocki życzę. upiornym upiorzystkom;-) i sukcesów w tańcu!🌻 :-) Wiec myk, myk... i myk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×