Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Kawę przygotowałam i trzymam w zanadrzu. Wystawię jak się obudzicie. Kochane Stacyjkowe Dziewczyny. Wystarczy poczytać nas i robi się miękko w okół serducha. Jak miło kończymy pierwsze pół roku 2012. LUNKA ! LIVIO! miałyście kapitalny randkowy wieczór. Ja też przeżyłam ciut atrakcji. Na początek był toast za spotkanie w starym gronie i zdrowie Aliny❤️ wieczorem sobótkowe zabawy nad jeziorem. Nie przeszkadzał mi zatkany nos żeby się wtopić w grono bawiących się ludzi. Pływające lampiony na jeziorze wyglądały pięknie. Nie oglądaliśmy meczu , w tym czasie wracaliśmy do domu. Na ulicach było pusto. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O której zasnęłam nie wiem ale od czwartej już obserwuję jak budzi się życie. Bezchmurne słoneczne niebo.Nad łąką wije się mgła. Ptaki odstawiają ...trele , a liście na drzewach pobudzone lekkim wiatrem gadają ze sobą szeptem. Ja też zachowuję się cicho , nie mogę zakłócać Waszego odpoczynku. Na przywitanie w Wagoniku jest co trzeba. MARYLKO! Podziel się wrażeniami jak było na koncercie. Budka Suflera to zespół , który ...rośnie:) ....razem z nami. 1 2 3! Właśnie chciałam zapytać , czy bluszcz będzie do uratowania, okazuje się ,że tak więc fajnie. Dziewczyny ponieważ nie jestem jeszcze w formie , chyba posiedzę dzisiaj w domu żeby wydobrzeć. Mieliśmy również wiadomość, że wnuk testy napisał bardzo dobrze. Składa dokumenty do liceum. Więc tak pogadałam z Wami , przygotowałam co trzeba , zmienię więc miejsce siedzenia:D i wypije kawę:) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rozmowa o rozmowie Choć usiądź koło mnie Porozmawiajmy sobie O czym?- Nie wiem sam Ważne, że Ciebie mam Czy nasza rozmowa To musi być sama mowa? Przecież można też Do słów wpleść mały gest A najlepiej wtenczas jest Gdy tylko w rozmowie jest gest Tylko, o czym?- Nadal nie wiem sam Ale cieszę się, że obok Ciebie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ledwo oderwałam głowę od poduszki,oj jak boli.Chyba było za dużo!!! Globuskiu fajna impreza.Tak rano wstałaś,u nas pochmurno,szpakom nie przeszkadza pogoda by ćwierkać.Gratulacje dla wnuka. Za kawę dziekuję,zaraz chwytam za drugi kubek. Marylko czekamy na twoje wrażenia. Livciu słoiki gotowe? 123 śpisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wszystkie miałyśmy fajny wieczór:) Luna , Livio super się bawiłyście, kot po pracy ? Debest! to modne słowo wśród młodzieży. Globus życzę zdrówka! Katar pewnie sprzedałaś nad jeziorem :D Koncert Budki super! Spiewałam i tańczyłam na dworze, Mnóstwo ludzi , wszyscy razem się bawili. Pogoda dopisała. Potem były fajerwerki. Wróciłam do domu piechotą o pierwszej w nocy. 123 syn będzie zadowolony, że mama nie dzwoniła:) Pozdrawiam {serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie! Po porannej pogawędce i kawie czmychnęłam pod kocyk. Rozleniwiłam się i tyle więc chwytam za drugą kawę. Z kubaskiem w ręku łatwiej się mobilizować:) Dużo przyjemności i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrrrrrrrrrrr
HRHRHRHHHHHHHHHHHH GLOBUSOWA ZASNEŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hejka:) zapraszam na podwieczorek ...truskawki ze śmietaną i herbatę lub słabiutką kawę jako że już późna pora. LIVIO! Masz czereśnie czerwone ,czy żółte??? czuję,że podkradnę trochę z wiadra. Lubie takie i takie:) LUNKA,MARYLKO,1 2 3 ! 👄dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Globus dzięki za podwieczorek. Lubię truskawki, a jeszcze z gęstą śmietaną... mniam. Siedziałam w ogrodzie z dziećmi i wnukiem, niedziela zleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć MARYLKO! Mnie też zleciała szybko na kurowaniu przeziębienia. Dobrej nocy Kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek. Dzisiaj dla zdrowia zrobiłm blondi z kawy zbożowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Was się poradzić. Cofam się w rozwoju?? czy cuuś? Nie umiem gotować - kiedyś mięso podpieczone,podduszone było miękkie i soczyste - teraz jakbym się nie starała ,wychodzą mi podeszwy :( Piszę tu o wieprzowinie. Ostatnio nie dałam rady ugotować golonki.hehee,pies sobie poradził. No nic,to tak na marginesie dnia. Mam rozmrożona karkówkę na dzisiaj i już mam nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym pytaniem Dziewczyny,sprowadzam Was na ziemię po ostatnich balowaniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Zaczynamy nowy tydzień,co przyniesie???? Wczoraj lało cały dzień,dziś zimno i też pochmurno. Włosi pokazali klasę,trzymam kciuki za nich. Wczoraj pogadałam ze swoim wnusiem przez skype.A na koniec łezka się zakręciła.Ech życie. Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś za mnie,tak ok 17.30 !!!! @@@@ Pozdrawiam was serdecznie. Livciu przykryj mięso folią aluminiową,przed końcem zdejmij niech się zrumieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Masz rację blindi zdrowsza , częstuję się. Mądrze na Twoje pytanie nie odpowiem. Też miewam takie problemy. Po konsultacjach dowiedziałam się,że wszystko zależy od tego czym karmione są zwierzaki. Wiem,że Cię to nie zadawala ale nic więcej nie wiem. Czy zauważyłaś przy smażeniu mielonych jak wychodzi z nich nadmiar białka ???? Z karkówką ponieważ jest mrożona nie powinno być problemu. Babki u mnie zimno. Kończą mi się leki ...nie ma zmiłuj... idę po recepty. Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufinka
Też witam Was wszystkich, Sądzę, że bardzo ciekawy temat, mimo tego iż jestem facetem.Ale mam prośbę, określcie słowo "dojrzałe", jak to wygląda wiekowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:( wyobraźcie sobie ,że już pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mecz obejrzałam.Nie lubię rzutów karnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jad zatruwa ci mózg
za czesto sie mylisz- bledna dedukcja. Znajdz sobie inny topik i go zasmiecaj żałosny Sherlocku Holmsie. No coz, źle ulokowalas swe uczucia, nie odwzajemniam ich i cie nie szukam @. klarusiu adelusiu hrrrrrrrrrrrrrrrrr HRHRHRHHHHHHHHHHHH ...... ZASNEŁA za często się mylisz , nie kasuj wpisów nie wstydź się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobre kochane koleżanki:-) Koniec Imprez!!!! Zasiadam do Was i piję z Wami kawkę:-) Globusiku,jak zdrowie? U mnie też leje:-( ,ale jest bardzo ciepło. Pozdrawiam Was wszystkie,życzę dobrego dnia:-) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 witaj. Otóż to koniec imprez:) a czuję się jak groch przy drodze, kto idzie ten skubnie:) Tobie tez miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj RZUCAM MIĘSEM -:) Lunka - przypuszczam,że tam gdzie mieszkasz,takiego świństwa jak u nas w sklepach nie ma. Widziałam kiedyś w tv,jak przed skierowaniem do sklepu,mięso jest szprycowane - czym?? W sumie moja dyskusja do tego miała zmierzać. po 42 latach małżeństwa,dostaję uwagi od M - obiad smaczny,ale mięso niejadalne ..hehe,oczywiście stwierdza,że to moja wina.Sama widzę,że to wysuszone kapcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liwciu!!! Mięso,rzeczywiście jest teraz dziwne:-( Moje kupione ostatnio, po godz gotowania rozpuszcza się:-) Najczęściej łopatka na gulasz. Z półtora kg. mięsa podczas przeróbki paruje połowa:-) Mięso naszprycowane jest wodą!!!! Natomiast schab- kapeć jak mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - jemy świństwo,a potem narzekanie,trzustki wysiadaja. to mieso naszprycowane jest jakimis hormonami - to już jedzą świnie,a potem masa konserwantów. Przed pieczeniem,wrzucam mięso do gara i chwilę gotuję,co za szajs z tego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEDYŚ - kupowało się po pół kg ,wychodził dobry obiad na rodzinę,teraz kg to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Paniusie. Ostatnio się dowiedziałam,że trzoda w paszy otrzymuje różne środki farmakologiczne. Bez nich zwierzęta by padały. Prosty wniosek , my to wszystko zjadamy. Powoli się zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×