Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Globusiku leki przeterminowane oddaję zawsze do apteki, nie chcę żeby wpadły w niepowołane ręce. Czytałam w prasie, że gdzieś dzieci znalazły leki i się ich najadły. Skutek ,szpital i płukanie żołądka. Wczoraj było tak pięknie na dworze a dziś jak na razie po chmurno. Jutro mam umówioną wizytę u lekarza, trzeba sprawdzić co się dzieje. Marylko kuruj się , zdrówka życzę! Livciu masażer pomaga, to dobrze, a co słychać w twoim ogrodzie? Dorka co u ciebie? Jedyneczko 22 dni do maja , ciekawe jaki ten maj będzie. U nas zaczynaja kwitnąć mirabelki. Co dziś gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. xx Lunka u mnie również po zapowiadającym się słoneczku nadeszły chmury. Do licha z taka wiosną:) xx Jedyneczko na szczęście powódź nam nie zagraża, śnieg topnieje stopniowo. W zasadzie każdego ranka jest mróz. xx Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Cześć Luna.Mówisz,że u Was coś tam już kwitnie,fajnie. Jest słonecznie i bezwietrznie. Na obiad-gulasz z kaszą gryczaną+ zupa brokułowa. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę. U mnie pochmurno. Zarejstrowałam się do lekarza. Do małego dziś nie idę, nie dałabym rady go dżwigać. Waży 12 kg. Aż się wierzyć nie chce , że za 22 dni maj. Krajobraz za oknem styczniowy... Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie na herbatce xx Marylko! Az się wierzyć nie chce ,że maj za 22 dni. U mnie pochmurno wcześniej padał śnieg teraz deszcz. Z tego co piszesz to porządnie nadwyrężyłaś kręgosłup. Miejmy nadzieje, że po lekach poczujesz się lepiej. xx Dziewczyny na zlecenie mojej "B":) kupiłam plastry do naklejania pod stopy. Podobno mają uzdrawiać wszystko:) wczoraj przykleiłam odwrotnie taka guła ze mnie:D myślałam,że rano będę zdrowiutka i nic z tego:) xx Jedyneczko podobno zakwitły Ci pelargonie. Próbowałam wiele razy je przetrzymać i nigdy mi się nie udało. U Ciebie stały w odpowiednim miejscu i w nagrodę zakwitły:) xx Lunka jak samopoczucie po syzyfach:) tez troszkę poszalałaś przy oknach. xx Livio chyba widzę Cię w ogrodzie ... robisz wiosenny obchód:) wpadnij na kawę. xx Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z czarną i blondi. Wczoraj w południe była taka śnieżyca:-( pod kocykiem i przed telewizorem spędziłam wieczór. Na zewnątrz -8 u Was podobna temp. No cóż,czekajmy dalej.... Dobrego dnia Wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Żłopię kawę jest mi potrzebna.Dziękuję. xx Czekajmy na ciepło. U mnie dookoła biało , mróz. Mam dośććććć:) xx Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko dziękuję za kawę. Pogodę masz iście zimową. A u nas znów po chmurno, wczoraj wieczorem popadał lekki deszczyk. Dzis rano widziałam, jak szpaki na trawniku wyciągały dżdżownice. Globusiku moje plecy po myciu okien, nawet się nie odezwały.Wiem że wtedy przesadzałam z pracą i takie były tego skutki. Marylko Livciu Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wróciłam z GMINY pobrałam deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami. Trzeba przeczytać ,przemyśleć ,wypełnić i zdać:-) Luna ciekawa jestem jak wygląda sprawa śmieciowa u Was???? Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za oknem słońce.Piję z Wami kawkę, uziemiona na tydzień w domu. Wczoraj dostałam czerwonego jaskra w doniczce od sąsiadki. Patrzę na niego, może zrobi się wiosennie:) Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. WIOSNA -jak dlamnie,to prawie święta pora roku. wyszłam wczoraj do ogrodu,rozglądałam się bezradnie:( ta pora roku, - teraz nie istnieje. x coś tam porządkowaliśmy z M - jak zwykle klócąc się o każdy głupi drobiazg. x pozdejmowałam z roślin otuliny zimowe,nie wiem,czy nie za prędko. x mój ogród to pestka. A co z rolnictwem?Cisza na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu Cześć Livio Livio,no nie wiem,czy nie za wcześnie rozebrałaś roślinki.Teraz nic nie wiadomo,prognozy jak dla mnie nie sprawdzają się!!! W nocy mrozy. Co do pór roku to zostały :lato,zima. Zabrali nam wiosnę😭 X Marysiu kuruj się i wracaj szybko do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorową porą. xx Marylko! życzę zdrowia, podrzucam Ci plastry co leczą wszystko . Jeżeli nie pomogą na kręgosłup będę je reklamować"D xx Livio no właśnie czy nie pospieszyłaś się z odkrywaniem roślin. U mnie co prawda tylko na balkonie ale są bardzo nędzne. Oby nie ale się obawiam że mogły podmarznąć. xx Jedyneczko tak sobie myślę czy na maturę Twojego Syna zdążą zakwitnąć kasztany?? xx Lunka Zahartowałaś swoje ...rusztowanie..:D to znaczy kręgosłup. Rusztowaniem nazywam swój obolały kręgosłup:) i chyba jest w tym troszkę prawdy. Jeżeli rusztowanie jest niestabilne ja też się chwieję na nogach:D. xx Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witajcie. Globusiku nie to ,żebym chciała coś powiedzieć złego o tych plastrach:-) ale w czary mary nie wierzę:-D Plastry i owszem kupiłam swojej mamce jakiś czas temu.Po pierwszym zastosowaniu wszelkie dolegliwości odeszły:-)Po drugim też odchodziły.... Po trzecim??? Brak tematu:-) X W tych całych anomaliach pogodowych..przestałam już na nie zwracać uwagę,najlepsze jest to ,że widno mamy dłużej!!! I tak jakoś weselej na duszy:-) Pizza w piekarniku!!!Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku zapomniałam o kasztanach napisać,a tak o nich cały czas myślę!!! Sprężą się i zakwitną:-) No jak inaczej:-)Przed nimi jeszcze BZY. Uwielbiam i zawsze goszczą w moich wazonach.Niech już zakwitną!!!! X Pizza podzielona po trójkąciku dla każdej z Was:-) X Dorciu,co u Ciebie?? Nie piłaś dzisiaj kawy w wagoniku,jak mamka się czuje??? Jest u Ciebie???Pozdrawiam. X Uciekam.Dobrej nocki !!!!Wyśpijcie się!! Idę do pralki,właśnie skończyła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry W dalszym ciągu aura zimowa. Nie zrażajmy się i zasiadajmy do kawy. Zapraszam. xx Jedyneczko W nocy obudziłam się głodna:) chwyciłam za pizzę. Smakowała wyjątkowo. Z działania plasterków się śmieję. Mojej "B" mówię , że jestem wyleczona ze wszystkiego:) xx Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam do kawy.Bardzo ciężko się dziś wstawało. Jest pochmurnie,pewnie będzie padać. X Piję kawę Globusiku i pędzę do dentysty. koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! xx Ja również mam wizytę u dentystki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zasiadam z wami do kawy,samopoczucie mam dziś kiepskie. Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza, przepisał mi hormony ,mają dużo działań ubocznych. Dziś wzięłam pierwszą tabletkę! Zobaczymy jak się będę czuła. U nas pogoda bez zmian, nadal po chmurno. Jedyneczko powodzenia u dentysty. Pizza smakowała. Marylko jak się czujesz? Globusiku moje roślinki które zostawiłam na dworze nie przetrwały zimy, posadziłam bratki. Livciu Dorka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z Wami :) Lunka - bardzo złe mam doświadczenie z hormonami :( x no,może będzie dobrze? x obserwuj ciśnienie. x mój M rozpalił ognisko w ogrodzie, bez kija nie podchodż.Już jakiś czas było spokojnie. Czyzby aloes wywoływał siły na kłótnie? Ja na nie nie mam siły. Spędzamdzisiaj dzień w Wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio piszesz o porządkach w ogrodzie:) W moim nic nie widać, żadnej wiosny. Dziury , które kopie pies mojego starszego syna. Jedynko , na bzach nie ma nawet pąków. Może też zmarzły? Ale masz rację jest dłużej widno. To poprawia nastrój. Luna posadziłaś bratki. Super. Masz wiosnę:) Globus powodzenia u dentysty.Oby ostatnia wizyta. Doro pozdrowienia. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xx Jestem już po bolącej wizycie. Marylko niestety za tydzień następna. Pani doktor sympatyczna i chyba dokładna. Twierdzi ,że nie może ryzykować i najpierw zakłada fleczer , który kosztuje 50 zł:( troszkę mnie to leczenie kosztuje. U mnie leczenie zębów na fundusz graniczy z cudem:( Jedyneczko a Ty już po bólu:) xx Lunka podobnie będzie z moimi krzewami na balkonie. Czuję ,że podmarzły. Nie wiem czy będę sadzić wieloletnie. Przejdę na kwiaty i tyle. Szkoda pracy i pieniędzy. xx Livio Drobne przemówienia o pietruszkę:) będą zawsze. Jeśli aloes ma taki wpływ na samopoczucie to fajnie. xx Na ten weekend były zapowiedzi temperatury do 16 st. NIE WIERZĘ!! u mnie wiatr i zimno. xx Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja Globusiku też po wizycie bolącej. Boli i będzie bolało przez parę dni.Dostałam dzisiaj gumki do naciągania. Podczas jedzenia muszę je zdejmować,a potem z powrotem:-( Chyba przejdę na dietę płynną:-) X Dorcia Poczta Polska chodzi po firmach i kontrole czynią.Sprawdzają czy abonament jest płacony. Ja płacę za dom nie wiem jak to się ma do mojej firmy,przecież jest w domu??? Idę na pocztę może się dowiem.Akurat byłam u dentysty jak chodzili.Moje sąsiadki będą ukarane. X Zwariować można z tymi kontrolami!!! W poniedziałek chodzili z US. Trzymajcie się:-) Zamykam pracę i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dziewczyny kiedy będzie ta wiosna? Mam już dosć. Doła mam takiego , że nie wiem czy dam radę z niego wyjść. Zmęczona jestem , wściekła i wogóle nie chce mi się nic. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko u mnie w pracy byli w tamtym roku na kontroli. Ja nie mam w pracy radia bo bym musiała płacić jeszcze gdzieś tam za odtwarzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Jedynko czytałam w "Angorze" , że Poczta nie ma uprawnień do kontroli i wystawiania kar za używanie rtv bez abonamentu. Zresztą jak płacisz za jeden rtv, pod tym adresem, za drugi nie płacisz:) Dora trzymaj się , już 21 dni do maja. W zeszłym tygodniu też miałam dołek i co? Ból rwy kulszowej odwrócił myśli od pogody. Globus każdy specjalista ma kasę , dentysta, laryngolog i ginekolog 100 zł za wizytę. Gdzie miałyśmy rozum, jak wybierałyśmy zawody? Cha, cha i tak pewnie zostałabym przy swoim mimo byle jakiej płacy :) Livio , Luna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Dorcia "tamci" też chodzili u nas w zeszłym roku.Abonament u nich kosztuje 80 zł. X Byłam na poczcie.Pani powiedziała,że mam płacić dwa!!!Firma to firma,a dom to dom:-) Wystarczy ,że płacę jeden!! Tego na firmę nie będę,a radio postawię sobie za drzwiami w części domowej i otworzę drzwi:-) W samochodzie nie mam bo mi ukradli. Jestem zła.Obejrzę sobie dzisiaj Kiepskich na poprawę humoru:-) Do jutra,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie jeszcze raz. xx Dorka w dole masz towarzyszkę MNIE. Jestem zła , zła i zła:) powodów mam tysiące we dwie może z czasem się wygrzebiemy. xx Marylko , Jedyneczko kto pierwszy wstanie ten rządzi. Dosłownie nie wiadomo kogo słuchać. Po prostu trzeba być cwanym wtedy zawsze wyjdzie się na prostą. xx Na koniec ...ZAKLUCZAM... :D Wagonik. Nie ma prawa wdzierać się więcej złości!!!!!!!!!!!!!! xx Dobrej nocy.Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xx Do tego wszystkiego poczta chodzi jak wół w kieracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko i ta kobitka ma rację . Dom to dom a firma to firma. Niestety. Kontrolerów do domu możemy nie wpuścić ale do firmy musimy. Globusiku trzymajmy się . W kupie raźniej. Trzymaj się . Marylko faktycznie taki ból to jest nie do wytrzymania. Wiem coś o tym. Lunko pozdrawiam i miłego wieczoru. Livio wytrzymaj jeszcze trochę i już niedługo będziesz spędzała w ogrodzie mnóstwo czasu a ja Ci będę zazdrościć. Acha , pamiętaj że lepsze zło znane niż dobro nieznane. To sobie powtarzam jak mi skacze ciśnienie na mojego M. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×