Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hurra udało się . Koza szaleje ze szczęścia na zbliżający się odpoczynek. xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-D Uśmiałam się z radości kozy:-) W niedzielę jadę na chrzciny.Bratowa telefonowała do mnie z wiadomością: Sala na której miało odbyć się przyjęcie jest zalana. Tam występują podtopienia.Zaproponowali 3 inne sale ,jedna była wolna na ten termin. Ot przypadki losowe, których nie przewidzisz.... X Zaraz kończę i lecę do fryzjera. Miłego popołudnia paniusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. xx Zmiana sali niemal że w ostatniej chwili spowoduje troszkę zamętu. Ale trudno. Wypadki losowe są nie do przewidzenia. Jak patrzę na podtopione budynki w żołądku ma ścisk. Żal mi straszliwie zakłopotanych ludzi:( xx Jedyneczko życzę Ci radosnych przeżyć w rodzinnym gronie. Oby pogoda Wam dopisała. Gorąco nie musi być byleby nie padało. xx Bądź zadowolona z fryzurki. xx Szczęśliwej podróży w jedną i drugą stronę. Oczywiście ,że bez Ciebie smutno będzie w Stacyjkowie. xx Baj więc i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. O Matko :D Wstałam o 5 rano , na 6 tą wyjątkowo do Fr. Od 3 ciej budziłam się co chwilę , chyba ze strachu , że zaśpię. No i wizyta u doktora rehabilitacji. Zapisał pole magn. wirówkę ( może Frania się nada) i soluxs. Do końca czerwca nie ma szans na rehabilitację. A dalej nie wiadomo kiedy? Nfz nie podpisał umowy z przychodniami ! Samo życie ! Pacjencie lecz się sam! Globus może poćwiczę z Kozą :) Grunt to ,że wekend przed nami ... Pończochy :) Mam czarne , samonośne z koronką. Leżą w szafie.:) Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. xx Tak sobie myślę,że zanim pacjent dostanie się na rehabilitację to bóle ustąpią:) Ponieważ ostatnio moje ...rusztowanie... nie jest stabilne należałoby poćwiczyć. Racja ... jestem na tak... razem z Kozą będzie weselej. xx O ho ho Marylko Ty masz po prostu pończoszki seksy:) xx Co planujesz na weekend?? ja chciałabym być strażakiem:) czy plan będzie zrealizowany ..okaże się. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przywitała nas sobota. Starym zwyczajem zapraszam na kawę. xx Jedyneczko jeśli nie zdążysz wypić kawy przed wyjazdem jest przygotowana w termosie do zabrania:) xx Koleżanki po woli czas otwierać jedno oko:) xx Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 xx Czas Czas matematyk liczy dni Kolejne mnoży lata Nawet na jawie mu się śni Ze jest wszechwładcą świata Na wszystko jednak nie starczy mu sił W zetknięciu z życia bazarem Wśród uczuć, zdarzeń i brył Jest tylko kolejnym wymiarem Nieświadom jest tego ten ścisłowiec Że życie być może słodyczą Jak poetycko pachnie jałowiec I że szczęśliwi czasu nie liczą 🌻 /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,dziękuję za miłe słowa:-) Jutro wyjeżdżamy.Chrzciny o godz.13.Do brata jadę 2 godz.Także luzik:-) Śpię u siebie:-) Jestem w pracy.Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu kiedyś wspominałaś o sanatorium i o długom czasie oczekiwania.Zapisałaś się??? Taka rehabilitacja z pewnością by Ci pomogła.Wybierzcie się razem z Globusikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO Jedyneczko witaj. xx Spisz u siebie , to fajnie .Najlepiej odpoczywa się na swoim posłaniu.. bo jak sobie pościelisz tak się wyśpisz:) podróż krótka więc dobrze jest jak można dojechać i z powrotem wrócić. Najbardziej czego nie lubię przed dłuższym wyjazdem to pakowania. Ograniczam się bardzo a i tak zabiorę czegoś za dużo. xx Jesteś więc jeszcze w pracy. Ja na razie jestem myśliwym. xx Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nakawie. nie ma to jak pogaduchy z Wami:) x Wczorajszy dzień..hmm.. udany,dlaczego nie? Zaczęło się od tego,że znalazłam 100 zł,chwila zdziwienia - apotem refleksja - - uczciwa jestem,więc oddałam znależne właścicielce - czyli sobie, bo tą stówę "znalazłam" w swojej kieszeni w zimowej kurtce:D x Znależne przydało się w Wielkim Mieście.. x zobaczyłam w sklepiku śliczną filiżankę z talerzykiem - pytam o cenę - a potem pytam dlaczego to tyle kosztuje - -bo to chiński produkt. x Dziewczyny - ZNAK CZASU - kupiłam 2 filizaneczki z talerzykami - cena 1 chińskiej porcelany - 5 zł :D:D cho.cho - jestem posiadaczką chińskiej porcelany,nigdy nawetniemarzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - przed Tobą miła wizyta, prezent masz?? Ech.tak niegrzecznie pytam. Bawcie sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedziale pociągu,siedzą trzej panowie. -Pan chytrusek, - Pan Łakomczuszek, - Pan Elegancik, x mucha wleciała .. Pan Elegancik odgonił ją ręką,pan Chytrusek ak samo, apan łakomczuszek - złapał,oderwał skrzydełka i zjadł. x Znowu wleciała.. Pan Elegancik odgonił, Pan Chytrusek złapał - oderwał skrzydełka - pyta łakomczuszka - ile za nią dasz? x wesołej soboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio,hejka Globusiku!!!! X Livio dam kopertę,nic innego nie przychodzi mi do głowy:-) Takie znaleźne jak u Ciebie też mi się zdarzają:-)Lubię takie niespodzianki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio:D xx Łakomczuszkowi wszystko co się rusza smakuje:) xx o jej Livio również miałam to szczęście ,że znalazłam 100tówkę. Nie powiem było miłe zaskoczenie:D oczywiście wydałam na coś nieplanowanego :) a Ty masz chińską porcelanę. Trzeba przyznać ,że jest ładna. xx hej miłej soboty. xx Moja "B" w przestworzach. Leci do Londynu do Dzieci:) xx Do zobaczenia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko xx dobrze,że drzwi w Wagonie są szerokie , wszystkie się mieścimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Słoneczny ale wietrzny dzień. Moja siostra urządza grlla, czas zacząć sezon. Przyjęłam zaproszenie, trzeba się ciepło ubrać. Szwagier twierdzi , że tylko na początku będzie zimno :D Jedynko do sanatorium dostałam skierowanie w zeszłym roku. Czas oczekiwania 15 miesięcy. Wypada w sierpniu, na razie nic nie wiem. Oczywiście będę się cieszyć, jeżeli Globus wybierze się ze mną:) Livio masz szczęście , gratulacje . Resztę na co wydałaś? Jestem ciekawa :D Dora pozdrawiam. Luuna co porabiasz? Miłego popołudnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosnik837383
kokoko euro spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 2o kwiecień :D o mało bym zapomniała - oja dawna koleżanka ma dzisiaj urodziny. x urodziła się w tym samym dzniu co hitler!! x cyrki zawsze robiłyśmy. Ale co tam,to co wyprawia telewizja,programy dokumentalne,nie wiem jak u Was - ale u mnie hitler..hitler..hitler.......................,czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi sens tegoż?\ x za jakiś czas dowiemy się z tych programów,że polacy napadli na niemców i nie tylko. x ech.. Te daty kwietniowe - Wielcy Ludzie - za 2 dni,są chyba urodziny Lenina :D x skromnie donoszę,że mój M tyyż z kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zachciało się upiec drożdżowy placek - obecnie w trakcie rośnięcia. Zapraszam na śniadanie z mleczkiem i plackiem. x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xx Livio poproszę placka i mleka z masłem i miodem....na rozgrzanie:) u mnie 0 st. szron na samochodach ...br zimno. Ja przygotowuję kawę. XX Marylko jak po grillowaniu?? nie zmarzłaś???:) xx Lunka jak zdrowie Pani Babci?? xx Jedyneczko życzę przyjemności , wracaj szczęśliwie:) xx Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Przyniosłam placek :( ZłA jestem na siebie,ech... CIĘŻAR CZASU.......... na moją głowę działa hehe zrozumieć trzeba dosłownie. Takie proste ciasto - a zakalec piękny wyszedł:D x znerwów zasnąć niemogłam - jak mogłam blache do piecyka wstawić,bez ponownego wyrośnięcia na blaszce. x Dziewczyny,smaczne toto jest i tak,z czereśniami i kruszonką - pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa smakuje a placek drożdżowy , niebo w gębie! Pani Babci zdrówko szwankuje. Zapomina się , ręka i noga mają niekontrolowane ruchy. Chłodno u nas, ale bez deszczu. Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livciu. Nic że placek nie wyrósł , najważniejsze ,że smakuje. Mi ostatnio karpatka też nie wyrosła, przyczyny nie znam bo robiłam jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII - za częśc znależnego kupiłam - przyznać się?? - moralniaka mam. x A niech tam,nie wiem czy u Was teżlatają po mieście jacyś tacy,podobni do cyganów?? Ciepłe kluchy nadal wemnie siedzą,cwaniak zrobi ze mną co zechce. Niczego mnie życie nie nauczyło. x przysiadła się do mnie na ławeczce młoda żona? oblatywacza. Wesoło pogadałyśmy,wyznała,że w ciąży a za jakiś czas przyleciał ten jej,po nią i położył mi na kolana perfuma!!! nigdy ich nie używałam,ani nie używam - słabo robi mi się od takich zapachów,namolny był taki,że w końcu - m.innymi po to,aby się ich pozbyć - ech....mam podobno dobry perfumza 20 zł. ktos chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUNKA - nad karpatką ostatnionieżle naklęłam,a fe ..bo przed świetami. nie wiń siebie, w środku już nie to co poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio i Lunka. xx Lunka nic to , placek drożdżowy z zakalcem lubię. To taki placek z jabłkami czyż nie?? pojadłam i jest Ok. xx Fajny taki zaskórniak:) perfum nie lubisz , z czasem i gusta się zmieniają może polubisz perfumowe zapachy:) xx Nie wiem czy pamiętasz czasy jak królowały ..duchy... rosyjskie mnie się utrwaliły ..Maki.. nawet pamiętam butelkę i naklejkę na niej z czerwonymi makami:D OOO Matko w życiu zawsze coś króluje:) xx Lunka Pani Babcia w ...słusznym ..wieku więc szwankuje to i tamto :( ale co tam jest pod opieką więc łatwiej jej znosić nawet cierpienie. xx U mnie słonecznie ale chłodno. xx Livio czy zakupiłaś już sadzonki warzywne. Widzę na bazarku ,że już są. Ja na kwiaty jeszcze się nie zdecydowałam. xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Placek drożdżowy, mniam ... smakuje nawet z zakalcem :) Grill też smakował, karkówka i co nieco do niej ... Było ciepło i rodzinnie. Dziewczyny do maja 9 dni. Bawcie się dobrze , słonko świeci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
xx miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×