Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Lunko , wszystkiego naj... dużo miłości i radości. dzięki za kawę i ciasto. Narobiłaś mi smaka. Dziewczyny miłej i wiosennej niedzieli. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Dorka ale fajne spotkanie. Również miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globus dziękuję za wiersz. Fajny ,szkoda , że koniec smutny. Luna dzięki za poczęstunek. Samych radości , spokoju w codziennym życiu z okazji Twojego Święta bądż zawsze uśmiechnięta :) Dora, Livio, Jedynko pozdrawiam. Mnie już spotkała miła rzecz. Syn posprzątał ogród. Bardzo się cieszę. Smacznego obiadu kobietki i miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wiosna!!! Mój M sprząta dzisiaj balkon. Na drzewkach już robi się zielono. Marylko zazdroszczę ogrodu. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. xx U mnie wiosna jest zaklęta niby wiosna i nie wiosna. Niestety zieleni nic a nic nie widać. Było chłodno w nocy padał deszcz. xx Dorka również troszkę ogarnęłam balkon. Z posadzeniem kwiatów nie spieszę się. Zobaczę jaki będzie rozwój sytuacji z pogodą. Pozdrawiam pa. xx Marylko wiersz przypomniał mi pieńki po lipach o których pisałam. Jest bez nich dziko i pusto:( Jak u Ciebie w ogrodzie ??? roślinki wychodzą??? xx Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję wam serdecznie za życzenia.Piosenka piękna.Dziękuję. Dziewczyny u nas dziś na termometrze 23 st i pełne słońce. Siedzieliśmy na dworze całe popołudnie w krótkim rękawku. Pozdrawiam was i zmykam zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KWIECIEŃ PLECIEŃ xx Kwietniowe mrugnęło znów słońce Przekornie do zimy i lata Bo wiedzą od tylu pokoleń Raz dzieli je coś a raz brata.. xx Witam na porannej kawie. Lunka niestety u mnie było zimno i pochmurno. Dzisiaj rano tylko 2 st.:( xx Zaczynamy nowy tydzień , co nam przyniesie???? okaże się! xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna wszystkiego naj....dużo zdrowia ,bądź szczęśliwa!!!!❤️🌻 Przepraszam,że z opóźnieniem,wczoraj nie dojechałam do Stacyjkowa:-( X Globusiku dziękuję za kawę,zasiadam i piję razem z Tobą:-) Wczorajszy dzień był dniem odpoczynku.Zero ruchów:-)Otomana i książeczka. Zimno było 6 stopni. Dobrego dnia wszystkim życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawę. Na dworze słonko , w ogrodzie widać liście tulipanów i jakieś drobne niebieskie kwiatki. Luna u Ciebie już lato! Taka temp. Idę dziś do Fr. aż do 17 tej. Jestem jeszcze na lekach, trochę się boję o kręgosłup. Mały waży 12 kg , jest co nosić. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jak pięknie dziś na dworze , w nocy było 18 st i temp rośnie. Wybieram się na małe zakupy, rowerem z piesem , połącze przyjemne z pożytecznym. Miłego dnia kobietki. Jedyneczko dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) xx U mnie również słońce ale dość mocny i chłodny wiatr. Marylko żeby Ci nie było przykro to mój kręgosłup dzisiaj zrobił się sztywny:( och życie! Jedyneczko nabrałaś sił na cały tydzień , w pracuni:) będzie lżej:) xx Lunka Jedziesz rowerem z wiatrem we włosach ... fajnie ... powodzenia w zakupach. xx Livio , Dorka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz30
poznam puszystą dojrzałą kobietę .. lubiącą ostry makijaż i młodszych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przesyłam zaproszenia na popołudniowa kawę. Woda już wrze. xx Próbowałam obejrzeć roślinki na balkonie. Niestety nie da się , wiatr dmucha ile ma sił:) xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Na dworzu jeszcze +12 i wiatr się uspokoił. Byłam na spacerze z maluchem. Matko jaka jestem słaba. Ale dałam radę. Globus podrzucę Ci tabletki, podzielę się :) Widziałam dziś krokusy i przebiśniegi w ogrodach. Lunka też pojeżdziłabym na rowerze. Muszę go odkurzyć i nasmarować. I plecy doprowadzić do porządku :) Livio co porabiasz ? Wypiłaś już kawę w ogrodzie, czy za zimno? Dora , Jadynko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z chrupiącymi bułeczkami.Stawiam czarną i blondi,herbatkę. Zostawiam w wagoniku talerz wiosennych kanapek:-) Od rana świeci słoneczko.Mam nadzieję,że wreszcie będzie ciepło. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej rześki poranek za sprawą zimnego wiatru. Jestem po spacerku. Zapraszam na ble ble przy kawie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. Za bułeczki dziękuję. Z masłem na śniadanie to jest to:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kawa i śniadanko smakuje z wami. Jedyneczko miłej pracy w pracy,jest tak jak lubisz. Globusiku spacer z rana dobry na dotlenienie. Livciu gdzie ty się nam podziewasz? Dorka co u ciebie? Marylko czy już lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Byłam po włoszczyznę w sklepie. Jaki zimny wiatr. Ładnie jest jak się patrzy przez okno. Gotuję dziś ryż z białym sosem. Miłego dnia w pracy i w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny ale u nas ciepło . Piękna wiosenna pogoda. Nareszcie mamy to co chciałyśmy - ciepełko. Pozdrowienia i miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. xx Zapraszam na ranny spacer do Wagonika. Kawa czeka. xx Dorka u mnie niby ciepło a ja jakoś nie czuję wiosny. Słońce i chłodny wiatr. Marylko tabletki od Ciebie skuteczne dzięki. xx Jedyneczko , Lunka , Livio pozdrawiam i na kawę zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Zasiadam do kawy.Bardzo dziękuję.Co do pogody,u mnie taka sama jak u Ciebie.Zimny wiatr. Wczorajsze popołudnie poświęciliśmy na porządki wokół domu,przy garażach... Śnieg stopniał pozostał bród. Idę po zakupy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Uff nalatałam się z samego rana, babcia wykąpana a ja zziajana jak pies! Po chmurno ale ciepło u nas. Wczoraj miałam dzień prania, dziś ciąg dalszy, ostatnia pralka za chwile będzie latać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Lunka. xx Jedyneczko widzę jak ludziska w okół sprzątają. Idąc zwracam uwagę na roślinki które wychodzą na siłę z ziemi ale jest to wszystko jeszcze bardzo małe. Zahartowane przebiśniegi zakwitły pod blokiem. Dobre i to:) Trzymaj się hej. xx Lunka Pani Babcia świeżutka i zapewne w dobrym samopoczuciu. Ja z praniem się uporałam ale przecież nie na długo :) .....syzyfy to bardzo trafne określenie naszej pracy. xx Za oknem mam słoneczko , chwyciłam ciut promieni i przesyłam w Wasze kierunki:) xx Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam przy herbacie. xx Oj oj mam dzisiaj prawdziwie ciepły dzień. Co prawda słońce troszkę przymglone ale cieplutko. MOGŁAM założyć lekką kurtkę. Tak ...odstawiona ...na lekko pomaszerowałam do dentystki. OSTATNIA wizyta:D. Suma sumarum wizyty przetrzebiły moja kieszeń:( xx Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Całą noc padało, ale ciepło na dworzu. Wisła wylała na łąki , przekroczyła stan alarmowy. Wiosnę widać , chociażby po dzieciach na placach zabaw. Gwarno :) Posyłam wam uśmiech ... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×