Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Globusiku:-) Właśnie zaliczyłam pierwszy łyk:-) Kto Cię wnerwił u okulisty??? X Spałam szybko :-) Ciężko było wstać.Na zewnątrz sztorm????? Wieje okrutnie. Globusiku co do kwiatów,strasznie byłam zła.Tak jak mówisz,przeżyły zimę,a teraz kaput:-( Będę nawoziła,ale tak jak radziła Livia.Zaczęłam zbierać skorupki od jajek. X Oczekuję pierwszego klienta:-) Pa. Dobrego dnia koleżanki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Jedyna - sytrasznie mi żalTwoich kwiatków.nie wyrzucaj ich,może nie wszystko stracone.Ja moje z marketu przesadziłam do innej doniczek,ziemie dałAM do kwiatów kupiona w worku,wystawiłam na zewnątrz - dzisiaj z radością widzę,że po paru dniach zaczeły "odżywać". x Dzięki,że ostrzegłyście mnie przed nawożeniem chemią,bo już chciałam tozrobic z moimi,które przezimowały. Skorupki od jaj,woda z ich namoczenia - to zasilacz z wapna. rosliny mają mozliwość intensywnego pobierania pokarmu z ziemi. Tyle,że działa to tak,że w następnym roku ziemia jest już bardzo wyjałowiona,powinno się kwiaty przesadzić do nowej. Wcześniej o tym nie wiedziałam - na jakiej zasadzie to działa. Ale to tylko woda , a nie sypane wapno. x od dzisiaj zbieram skorupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę u mnie się dzieje. Wczorajsze popołudnie spędziłam u dohtoruufff. x S,umozliwił mi przynależność do lecznivcy LUXmED. zabrałam się za moje nogi. dziewczyny - przychodnia francja-elegancja. Szkło i kafelki -blask w oczy kłuje. Lekarze przemili..hehee... x Zaliczyłam wczoraj dwóch specjalistów.Przede wszystkim - OPTYMIZM. Dostałam skierowanie na zabiegi na kręgosłup - nawet laser,krioterapię i cuuś tam jeszcze - noo i okazało się,że wmoim pakiecie nie mam..bezpłatnych.Za 10 szt - 1000 zł. Oczywiście,nic z tego. ale nic to,ważne,że pokierowali mną - co dalej - jakie badania. No i od reki - bez czekania i kolejek,bez latania po mieście po innych przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu. Dzięki za dobre rady.Dzisiaj przesadzę pelargonie,jeszcze ich nie wyrzuciłam.Może da się je uratować?? Trzmielina w gruncie rośnie ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden ze specjalistów,sprawdził mi wszystkie brane przeze mnie leki,czy nie działAją na siebie zle pod względem chemicznym - czy po prostu mi nie szkodzą, nie wciskali mi żadnych recept,nie zwalali winy na papierosy :D,nawet nie było o nich gadki. Ech ..życie teraz muszę okazję wykorzystac do gruntownego przebadania,tyle,że muszę się do ruszania z chaty zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje 3 trzmieliny tez prztrwały zimę.W otulinie były,zaczęły ładne cos tam wypuszczać. sucho u mnie w ogrodzie,nic niepada od dawna. Trzmielina,pelargonie - mała rzecz a cieszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyny moje pelargonie wyrzuciłam, nic z nich nie zostało. Za to bratki pięknie rosną, chcę rozejrzeć się za jakimiś nowymi sadzonkami. Dziś muszę wyruszyć na zakupy, piesa potrzebuje kropelki przeciw pchłom. No i na koniec mam dobrą wiadomość, od jutra będę jeździła nowym autem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu drogie leczenie, wypadek Z też drogo nas kosztował. Sama karetka kosztowała 580 euro, pobyt w szpitalu jeszcze drożej,i to była tylko jedna noc i badania. Nie powiem mocno to nadszarpnęło naszym budżetem. Ale co tam najważniejsze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna!!!! Szerokiej drogi:-) Winszuję zakupu!!!! X Liwio,teraz przeczytałam co napisałaś:-) Wszystko idzie w dobrym kierunku.Czy terminy jakieś są wyznaczone,czy tak z biegu idziesz i Cię przyjmują specjaliści??? Niech trwa przy Tobie OPTYMIZM jak najdłużej!!! :-) To dobry doradca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - rejestruję się przez biuro ogólnopolskie w Warszawie,jak potrzebny specjalista od ręki,załatwią - są też specjaliści do których jest kolejka - ale zawsze możesz liczyć,że znajdą zastępstwo.Oczywiście jak cos pilnego. Ja do mojego,którego wczoraj mi podpowiedzieli,zarejestruję się do Poznania,podobno czeka się i z 2 m-ce - ale nic to,ważne,że dobry lekarz.A poczekać mogę. Wczoraj,lekarze sami o mnie zabiegali..przekazana zostałam drugiemu prosto od tego do którego poszłam. Dostałam tez od razu skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa - zrobiliby mi od razu,ale okazało sie,że mam byc na czczo. Chyba jutro się wybiorę. Może kiedys wszyscy bedziemy pod taką opieką lekarską???? ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Livio jestem pod wrażeniem.Tak powinno być!! U nas też niedługo rusza takie cudo tylko pod inną nazwą.Czy się sprawdzi?? Obsada niektórych lekarzy ta sama co na państwowym teraz,niezbyt przyjemna,zobaczymy. X Dzisiaj mam zamiar posadzić w donicach na tarasie: miętę,rucolę i bazylię. Pani z telewizora mówiła,że należy w innych doniczkach.Tak zrobię:-) X Gotuję rosołek i piecze się drób.Globusiku,skrzydełka takie jak lubisz:-) Zapraszam Was wszystkie:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Panie. Wybaczcie jestem zdechła:( jednym słowem ..Kaput:D... byłam hen hen w lesie.Chyba świeże powietrze mnie uśpiło. W tym wejściu napisze krótko. xx Lunka GRATULACJE i szerokiej drogi. Super wiadomość:) xx Livio na @ odpowiem Ci jak najszybciej:) dziękuje Nigdy nie podlewaj kwiatów ..TRUCIZNĄ!!!:) przypomniałaś mi zacznę zbierać skorupki.Moja trzmielina przeżyła ale jest nędzna. Jak najwięcej korzystaj z możliwości leczenia. Dobrze,ze załapałaś się w to miejsce. xx Jedyneczko pytasz kto mnie wkurzył??? pacjenci tacy jak ja. Po prostu nie przyznają się na którą godzinę są zarejestrowani i wpychają się do gabinetu. W ten sposób tworzą bałagan. Bardzo mi żal pelargonii. U mnie oprócz bratków innych kwiatów na bazarku nie ma. xx Marylko! gdzie się dziewasz???? xx Pozdrawiam Panie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko zderzenie w drzwiach:) na skrzydełka się piszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie spokojnie!!! i długo. Sen to najlepszy eliksir dla naszego zdrowia:-) X Tarasik mój lśni czystością,szykuję go na majówkę:-) Mam nadzieję,że się razem pobujamy na mojej huśtawce!!! X Mój młodszy S miał dzisiaj ostatnie lekcje w szkole.Jutro jedzie na dni otwarte w POLIBUDZIE, w piątek zakończenie roku szkolnego. Mówi ,że zdał:-) .....Wiem!! Jeszcze tylko matura......A potem to się zacznie:-) X Dobrej nocki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Livio bardzo się cieszę, na Twoje wieści. W końcu dobra opieka lekarska. Luna gratulacje i szerokiej drogi nowym autem. Jedynko zrób tak jak radzą dziewczyny, przesadż pelargonie w nową ziemię. Globus byłaś na wycieczce w lesie? To miło... Dora pozdrawiam , odezwij się. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam liścik i poszedł w siną dal:( xx Dzień dobry. Kawa przygotowana. xx Dzisiejsza noc była za krótka.Słońce za chmurami jeszcze ucina sobie drzemkę. xx Jedyneczko! Zbliża się Matura , emocje narastają. Nie wiem kiedy rozpoczynają się egzaminy?? Jeżeli S wybierze dalszą edukację w innym mieście wyfrunie Wam z domu. Taka kolej życia. xx Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dzięki za kawę.Niech mnie szybko postawi na nogi!! Pochmurno i zaczyna kapać. X Jakie plany na dzisiejszy dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! xx czekają mnie zakupy. Brakuje mi pomysłów na przygotowywanie posiłków. Dzisiaj kupię rybę i zrobię według przepisu Livii. xx U mnie wychodzi słońce.Wiatr dalej chłodzi powietrze. xx Hej dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kawy chcę kawy. Prawie całą noc nie zmrużyłam oczu, księżyc tak jasno świecił. Odliczam już dni do wyjazdu do dzieci. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przed 15-stą:-) Odkryłam smak sałaty rukoli.Pychotka. Zrobiłam sałatkę z mozzarellą , pomidorem malinowym,czerwoną cebulką. Częstujcie się!!!! X Na zewnątrz wietrznie,ale słonecznie i ciepło. Młody wrócił z Politechniki szczęśliwy.Bardzo mu się podobało. Jak szczęśliwie zda maturę,zdradzę wam jaki kierunek wybrał:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko! xx Smakuję sałatkę , pyszna:) palce lizać! Ja postawiłam rosołek , będzie mieszany.Dzisiaj podgotuję resztę jutro. xx Rzeczywiście matura tuż tuż. Już trzymam kciuki i wiem ,że będzie na TAK. Niech się wiedzie Waszemu Młodzieńcowi. xx u mnie bez deszczu ale pochmurno. Jechałam autobusem trasą skąd widać budujący się most. Będzie olbrzymi i piękny. Tak w ogóle to nasze miasto pięknieje :) Czekam na ogródki na Starym Mieście.Jak co roku będę je odwiedzać. xx Ooooo woda sie ugotowała:) zapraszam na poobiednią kawę. xx Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdechła jak Globusik. Kawy nie odmówię, mimo że już dość póżno ,co tam niech się dzieje co chce. Jedyneczko zaplanowany wyjazd na 22 maja. Odliczam dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam Was serdecznie i przesyłam dużo słońca. U mnie ciepełko. Jestem padnięta i nic mi się nie chce. Wstyd się przyznać ale jednak czuję SKS. do tej pory wydawało mi się , że jestem nie do zdarcia. To już niestety przeszłość . Pracuję nawet ostatno mniej , robię sobie więcej wolnego a mimo to jestem jakaś wypluta. 1maja wyjeżdżamy , odwozimy moją mamę . Tam czeka nas niezła jazda. Porządki w szafach. Nie wiem jak u Was ale moja mama ma naturę zbieracza i uwielbia robić zakupy. Szafy pełne i będziemy porządkować i segregować na kupki.Oj będzie się działo. Odwiedzimy też cmentarze . Będziemy też w Łodzi trochę służbowo ale trochę też u rodzinki. Odwiedzimy moją ukochaną bratanicę. Spędzimy te dni mam nadzieję , że fajnie. Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam klubowiczki. Dora oj będzie się działo:-) Moja mamka też jest zbieraczką.Za wiele nie kupuje,ale za to rzeczy nagromadzone przez lata robią tłok w szafie.Jak coś powiem,to odpowiedź: Przecież to nowiutkie!!! Trzy razy może to założyłam:-) Ubranko może ze trzydzieści latek:-) Rzeczywiście wygląda jak nowe,ale moda już dawno z szafy wyszła:-) X Kiedyś co druga pani chodziła w sweterkach "szetlandach" i nikomu nie przeszkadzało,że ma dzisiaj takie same ubranko jak pozostałe:-D Teraz to wielki obciach!!! X Luna to już niedługo!!! Odliczam razem z Tobą.Spokojnego dyżuru !!! X Marysiu co u Ciebie??? Kawki porannej z nami nie pijesz,chodzisz na wcześniejsze godziny do Fr?? X Globusiku piękne te Twoje miasto:-) I jeszcze te piernik.....Są takie prawdziwe jak kiedyś???Najbardziej to zazdroszczę tych ogródków na Starym Mieście!!! Moje klimaty. X Livio co porabiasz??? Ogród?? Pozdrawiam! Pa. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Faktycznie od 2 tygodni chodzę do małego wcześniej i pracuję dłużej. Mama Fr. jest wychowawczynią maturzystów. Rady pedagogiczne, komisy czyt. egzaminy z zaliczania całego roku dla uczniów co dopiero się obudzili :) No i na maj też będę miała zmianę planu jak maturzyści :D Dobranoc dziewczyny. Chociaż księżyc w pełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam:) gdyby co to na poprawę samopoczucia stawiam kawę. xx Czytam Was i śmieję się. Ja też mam coś ze zbieractwa. Co tydzień:) robię porządki w szafach i dalej są pełne. Odkładam do likwidacji i to co odłożone przeglądam i odkładam z powrotem do szafy :D:D Znowu mam pracę syzyfową. Przeglądy idą mi najlepiej jak jestem na NIE!! Zdarza się ,że po czasie czegoś szukam bo akurat miałam to założyć. Nic innego jak tylko skleroza:( xx Dorka toż Ty jesteś jeszcze w wieku sarenki. SKS rozpoznany jest u mnie :) to na pewno!! Życzę Ci dużo przyjemności na wyjeździe. Uważajcie na drodze. Wracaj szczęśliwie. xx Jedyneczko szykuje się na odwiedziny. Czas skorzystać z huśtawki. Czy będzie też bekon:)????? xx Marylko Intensywnie pracujesz. Swoją cegiełkę dokładasz do egzaminów:) Czy kręgosłup przestał się buntować??? xx Lunka jak spisuje się nowe auto???? xx Livio nie widać Cię czy przesiadujesz u lekarzy??? xx Pierwszą kawę już zaliczyłam. Myślę jak rozplanować dzień:) xx Do zobaczenia mam nadzieję jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku.Siadam przy Tobie:-) Napój życia piję ,smakuje wybornie:-) Dziękuję. Zapowiada się ładny dzień. Marysiu,maturzyści mają dzisiaj zakończenie roku.Chwila oddechu.... a i długi weekend przed tobą:-) X Dobrego dnia koleżanki.Zabieram się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko:) xx Na termometrze 18 st. i to nic nie znaczy.Zimny wiatr ,że się zupełnie nie czuje ciepła. Zamknęłam balkon chyba ciut zmarzłam. I tak czas mi upływa , kolega leń zadbał o mnie! xx pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×