Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witam , jestem na herbatce. Hop hop wołam resztę towarzystwa. x Wychodziłam rano w kurtce i nagle ocieplenie zmusiło mnie do siódmych potów. Ciut energii wykrzesałam , Lauro podobnie jak Ty ogarnęłam kilka spraw:) x Jedyneczko S wyprawiłaś , czy wałówkę zabrał???:D powiem szczerze,że mój bardzo chętnie pakował wszystko co było wystawione dla niego:) x Marylko czy mi się zdawało??? ale widziałam Ciebie jak na materacu robiłaś piruety:) x Lunka z PB ..Ok to dobra wiadomość:) wiesz jak to w jesieni czujemy się raz lepiej drugi raz gorzej. x Wyobraźcie sobie Babki,że złapałam przestępcę. Na balkonie coś lub ktoś wysypywał ziemię. Zamiatanie na nic się zdało. Dzisiaj przyuważyłam ,że moja kumpelka ...sroczka ... lubi się kąpać w skrzynce. Ta ziemia to jej sprawka. Ponieważ bardzo ją lubię ziemi dosypię i niech się ptaszek wyżywa:) x Lunka , Jedynko , Marylko , Lauro miłego wieczoru , macham do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka spotkanie na peronie:) ja również około 17tej piłam kawę:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku,to ci dopiero sroczka ma kąpiele piaskowe:-D Fajnie,że jej dogadzasz:-) Coś tej jesieni szpaków nie słyszę,jeszcze jarzębinka nie oskubana do końca. X Jeśli chodzi o mojego studenta Globusiku,to nic na wynos!!!! Inne czasy....Nie powiem,chciałabym :-) ale nic z tego. Mamo dam sobie radę!!! Dbaj o siebie.....jak będziecie czegoś potrzebowali to dzwoń!!:-D Tym mnie rozbraja.My ,a nie on:-) Dzisiaj trzy telefony....Jak nastawić pralkę???? Po co -pytam,toż dopiero wjechałeś i masz wszystko czyste.....a tak żeby wiedzieć,żeby nie ciągnąć się z tym.... I takie tam.... X Luna zmrużysz oko po tej kawie???Ale jak organizm się domagał,to co tam:-)trzeba dogodzić.Mimo wszystko,śpij spokojnie!!! X Marysiu,dajesz radę???Jesteś cały czas na wizji:-) X Lauro mam nadzieję,że sprawy załatwione i dzień zamknięty. X Żeby tak w pełni polukrować tan dzień zapraszam na herbatę i eklerki:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na eklerki zawszem:) gotowa. x Niemożliwy ten Twój synalek ...:D x zasiedziałam się przy grach komputerowych. Sama sobie nawymyślałam:D aż się zawstydziłam i mówię dość!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Jestem ze czarną i blondi,zapraszam. Laura Ty jaką pijesz??? X Byłam w piekarence,bardzo ciepły poranek... Chrupiące rogale zostawiam na stoliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. x posilam się kawą i rogalami. Moje plany :) ..placki ziemniaczane. Musze nasmażyć dużą stertę tylu chętnych na nie. x 12 st. ciepło. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko rogale tak pachną ,że aż mi ślina cieknie, do tego dżem i nic więcej mi nie potrzeba. Twój S jest bardzo samodzielny, ciesz się, że bierze życie na serio. Globusiku placki za mną chodzą już od dłuższego czasu, do tego zawsze gotuję zupę ogórkową! Chyba podrzuciłas mi pomysł na obiad. Wczorajszy dzień minął mi jak pstryknąć palcami. Zakończyłam go robiąc coś dla siebie i z efektu jestem zachwycona. Moje paznokcie są piękne! Lauro wpadaj na kawę! Marylko co u ciebie? U nas też cieplutko, ale na razie po chmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Cześć dziewczęta rzeczywiście niektóre sprawy rzeczywiście pozamykane ale jeszcze niektóre nie i trzeba będzie je popchnąć do przodu.....pyszna ta Twoja kawa bląd taką właśnie lubię ale bez cukru ,częstuję się rogalem...jaki pachnący i świeżutki,pycha.U mnie też będzie ładny dzień już widzę prześwity słońca bo jest trochę mgły......nie mam na dzisiaj planów muszę spróbować dokończyć to co wczoraj mi się nie udało,ale jestem jeszcze taka nieobudzona...ale mimo wszystko staram się uśmiechać ....zobaczymy co przyniesie dzień ...ale wszystkiego dobrego na ten zaczynający się wtorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura,uważaj,bo ten wagonik jest tylko dla wybrańców :) Jak szybko doń wsiadłaś,tak szybko możesz zeń wysiąść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Co prawda 12 st. ale chłodniej niż wczoraj. Słońca brak. x Lauro ja niewykończone sprawy odkładam na jutro. Dzisiaj postanowiłam ...domkować... x Lunka no to będą placki wymienne ja zjem Twoje , a Ty moje :) x Marylko co prawda obiad masz zapewniony na p[lacki jednak wpadnij:) x Jedyneczko jak wszystkie to wszystkie :) spotykamy się przy stole pełnym placków x zawijam rękawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Wpadnę na pewno!!Globusiku. X Wychodzę z miotłą ,trochę sobie polatam na niej wokół posesji... Papierkowa robota zakończona,miesiąc zamknięty idę do liści:-) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Hej przybiegłam na chwilę zaparzyłam herbatę obok stoi cukier ,talerzyk z cytryną i mleko jeśli ktoraś lubi "herbatę po angielsku".Ale jeszcze nie ma nikogo ,zapraszam , Zostawiam też wiersz M .Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej WSPOMNIENIA Z ŁĄK Kąkol ostry chociaż ,pełen tęczy, Odrzucony w głębie zboża barwny kolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
cd.wiersza Dzika róża w zakurzonym zespole Pokrzyw ,płotu ,malin i pajęczyn- Chwast cykorii,żółty,rozpryskany Jak rozbite jajko wronie albo sójcze- Gożdzik polny,gwiazdka drobnej rany Neonowo błękitny dzwonek - Ach ,uroki tak dziś drogo zapłacone, Tak zdradliwe w swej skłonności,tak zabójcze........ nie ma jeszcze nikogo przybiegnę póżniej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem na poobiedniej herbacie. Lauro BARDZO Ci dziękuję za piękny deser do herbatki❤️ na stół dostawiam talerz z plackami ..no cóż słowo się rzekło:) x Jedyneczko podsłuch*ję i podpatruję jak walczysz z liśćmi.Lubię ich szelest! x Lunka miłego popołudnia:) x udało mi się nadgonić ..syzyfy.. poprasowałam to i tamto:) z tego powodu jestem PRAWIE szczęśliwa:) Tym oto sposobem prawie zakończyłam dzień. x Do zobaczenia hejka e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Lauro jak trafnie wybrałaś ten wiersz na dzisiejszy dzień:-) Dzięki... X Globusiku placki pychota!!! Moja babcia robiła nam z nimi kanapki:-) Przyznam ,że z na chlebku białym smakują mi do tej pory:-) Moi chłopcy też tak uwielbiają... A pro po ....młody dzisiaj miał swoje popisowe danie,zrobił omlet . Koledzy chwalili,troszkę opadł-jak mi powiedział,ale miał prawo,bo to pierwszy w jego wykonaniu.Przeszedł kurs u babuni..... X Globusiku ciekawa jestem co tam za gierki masz????:-) X Lunka spokojnej nocki,Twój dyżur już pewnie się zaczął.Jak tam Pani babcia??lepiej się czuje?? X Marysiu dajesz radę???Co tam u Ciebie?? X Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Jak tu dobrze, obiadki dwudaniowe, dwie surówki. Co drugi dzień panie przychodzą sprzątać pokoje, Park przepiękny , tężnie, wiewiórki biegają po trawie. A my tylko zabiegi i nic więcej do roboty. Na dłuższą metę pewnie takie życie by się znudziło. Ale mogę polecić szczerze to sanatorium. Jedynko Twój syn jest wspaniały, możesz być z niego dumna. Wyobrażam sobie jak grabisz liście, a dopiero kosiłaś trawę. Globusik wpadnę na placki:) Lauro dzięki za wiersze. Lunka pozdrawiam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Jestem z kawą,zapraszam .... Na termometrze 10 stopni,fajnie... X Marysiu sielsko i anielsko u Ciebie:-) Cieszę się ,że masz dobre samopoczucie,chwilo trwaj jak najdłużej:-) X Co tam u Was koleżanki??? Globusiku masz już plan???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry hej wszystkim. x Jestem na kawie , wyjątkowo mi dzisiaj smakuje. Jestem na wylocie .Lot:D potrwa tak do około 14 tej. x Jedyneczko a u mnie tylko 5 st. i mgła do Stacyjkowa szłam po omacku:) x Marylko a nie mówiłam :) żyć nie umierać:) x Lunka Lauro pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Piję z wami kawę. Globusiku ja tez na wylocie, zaraz do banku a na 14 następny termin. Jedyneczko polatałas sobie na miotełce ,moje pomidorki czas wyrzucić z doniczek a wyrosły mi na 3 metry. Dzis zbiore ostatnie pomidorki. W pracy przybyło mi obowiązków, mam zapisywać wszystko co pani babcia zje, wypije o której na toaletę itp. Nie czuje się dobrze dalej tak jak było tak jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Ja dzisiaj wpadam na spóżnioną kawę bo ranek miałam biegający,kąpiel ojca,dokańczałam moją dorywczą pracę właśnie facet zabrał ,dlatego też pozdrawiam Was wszystkie i lecę dalej może po południu uda mi się wpaść na herbatkę......do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA 21
Tak jak pisałam wpadam na popołudniową "herbatkę". Dzisiaj jest to coś mocniejszego....miałam ochotę się mocno znieczulić i kupiłam w pobliskim sklepiku pół litra wyborowej i ogórki. Jest też jakaś kiełbasa na zagrychę.Koleżanki,urżnijcie się razem ze mną....mam dzisiaj strasznego doła.....echh.....pieprzę wasz lukier i eklerki...mam ochotę się urżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo miło kumpelki. Stawiam herbatkę z rumem ...a co!!... niech nam doda pałera będziemy ganiać jeszcze bardziej:D x Laura nic to,że przyszłaś później .Kawa w Wagoniku zawsze czeka:) Popołudniowa herbatka również:) Ja przycupnę chwilkę w kącie ..odpocznę:) x Lunka Jednak PB nie czuje się dobrze:( wiesz w tym ...pięknym... wieku leczenie może być utrudnione. Miejmy nadzieje,że złe przeminie. Trzymaj się. x Jedyneczko aż niemożliwe !!! przecież nie mogłaś zabłądzić:) już wiem dużo pracy w pracy i ogrodzie. x Marylko Odpoczywaj ile się tylko daaaaaa:) x Ja poganiałam również. Załatwiłam ..takie tam... maluczkie sprawy. Na koniec nie mogłam sobie odmówić spaceru po Starówce. Nie mogłam tez nie odwiedzić kwiaciarek:) Oczy nasyciłam , nos zapachami załagodziłam , kawę wypiłam i marsz do domu:) W domu jestem z kolegą.Kolega wie kiedy mnie dopaść. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Laura Tego mi właśnie trzeba:) jest alkohol i ogórki. Ja donoszę szkło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ze względu na pogodę wypijam z wami tyci tyci! więcej nie mogę muszę autem jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Dołączam do Was na drinka. Co prawda mamy tutaj jabłkowe piwo:) Może wpadniecie na masaż albo termę? A kłopoty zostaną w domu? Na poprawę humoru kawał zasłyszany na stołówce: W sanatorium pewna pani miała duże powodzenie. Inne kobiety postanowiły sprawdzić jak ona to robi. Uradziły ,że będą ją śledzić. Rano pani idzie do kościoła , więc one też... Na mszy ksiądz mówi : Pokój z Tobą. Pani odwraca się do pana obok i mówi: Pokój 102 ! X Dobrej nocy i spokojnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu:-D Dobre..... Dosiadam się do drinków bo mi też eklerki...:-( X Same złe wieści na dzień dzisiejszy,na jutrzejszy i pozostałe pewnie też:-( Lauro samo życie,nie uciekniemy od zmartwień i kłopotów,życie trzeba przeżyć!!! te dobre chwile umykają nam niepostrzeżenie,te złe ciągną się i zostają na dłużej w pamięci. X Może jutro napiszę coś więcej... Trzymajcie się .Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej MARYLKO ha super:) x co za dzień , wszystkie jedziemy po wyboistej drodze:( dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×