Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Globusiku,dziękuję. Wyobraź sobie,że u mnie nadal leje.Bez ustanku od czterech dni:-( X Idę do piekarenki.Kupić Ci coś??? -rogalik,chałkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. x Tak kupić :) bułki maślane. Wyobraź sobie,że słyszałam w radiu ..... pada i pada. x Nie raz się zastanawiam, gdybym chciała podsumować tegoroczne lato to ..niby było gorąco .. jednak nie zaliczam go do udanego , przynajmniej dla mnie. Jak pamiętam to było kulka dni ,że mogłam założyć bluzkę z krótkim rękawem nie mówiąc o upałach. W te dni najlepiej było nie wychodzić z domu. A było minęło. Nadeszła jesień ...jesień to spiżarnia lata.... zaprawy, zaprawy i jeszcze raz to samo:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
popycham @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są bułki maślane !! I zmokła kura w mojej postaci:-( przejeżdżający kierowca zlał mnie strumieniem wody przy przejściu,puściłam mu wiązankę,pewnie nie słyszał...... Czeka mnie jeszcze wizyta w US w celu zdania PIT ,pojadę autem. X Kończy nam się wrzesień...no i dobrze,nigdy go nie lubiłam:-) Globusiku wakacje jak jeden dzień.W sumie lato nie było takie złe.... może za suche:-) Za to teraz nadrabia deszcz,akurat na wykopki. Luna wiem,że lubisz chałkę!!!wpadaj. Marysiu jak tam remonty??kończące się czy nie??? Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki.Spokojnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Podczas pracy rozłącza się internet. Ja też posłałam wiązankę:) i z wiązanką reklamację do operatora. Czuję ,że trzeba będzie posłać kilka następnych. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to wszystko przez pogodę:-)U mnie nadal leje,zaczynam się przyzwyczajać:-)Wyciągnęłam kalosze,śmieszne...do tej pory nie miałam odwagi ich założyć.Dziś zakładam,po pracy pojadę zobaczyć czy mój skalniak nie popłynął.. Za trzy dni zaczyna się jesień:-( X Pan od internetu zareagował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Udało się włączyć internet. Nie wiem czy się nie rozłączy. Jedyneczko póki co zapraszam na kawę. x Pan nie zareagował. Będę reagować ja:) x Jedna pozytywna wiadomość , zawiadomienie o ur****mianiu ciepła. Kiedy dojdzie do nas nie wiem. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dosiadam się do kawy. Nie pada:-) chociaż całą noc lało,teraz nie!!! Globusiku dobra wiadomość,my podgrzewamy się od 2 dni,tak troszkę tylko wieczorem,zupełnie inaczej się żyje:-) Dobrego dnia wszystkim.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedynko. Podobno jeżeli się na coś czeka to się doczeka. Czekam więc na ciepło.Już czuję jak się będę pławić w luksusie:). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli , odpoczywajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaczyna się jesień, na chodnikach czerwone liście klonu i kasztany. Na razie świeci słońce. Malowanie nieskończone, syn pracuje do 20 tej. Może po niedzieli, dobrze ,że nie potrzebuję tego pokoju. Zrobiłam czerwoną kapustę i pieczeń rzymską z jajkiem na obiad. Co tam u Was dziewczyny? Globus niezapominajki piękne. Pozdrawiam niedzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! x niezapominajki ... piękne wspomnienie lata. x Co tam pokój masz gdzie mieszkać:) będzie czas , będzie zrobiony. Obiadek smaczny .... zjadaj z jeszcze większym smakiem. Marylko nie wiem czy kiedykolwiek jadłaś taki ..MIX... zrobiłam pierwszy raz rosół wołowo -kaczy. Owszem jest smaczny ale wolę wołowo- indyczy. Posilona rosołem zabrałam się za zmiany w chałupie. No zmiany może za dużo powiedziane , ale takie tam... przesuniecie , inaczej postawione , niby nic a daje mi radość. Miłej niedzieli Marylko. x Jedyneczko starym zwyczajem pewnie wpadniesz wieczorkiem. x Pozdro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny. Dzisiaj oficjalnie żegnamy lato:( na tę okoliczność wklejam wiersz.. x Pożegnanie lata xx Lato plecak swój pakuje, jesień do wrót się dobija, niecierpliwie przytupuje, już z liści dywan rozwija. xx Umęczone swoje nogi lato moczy jeszcze w stawie, już szykuje się do drogi, gotowe ma wszystko prawie. xx Jeszcze rzuca tylko okiem na te lasy i jeziora, odchodzi jak mgła obłokiem bo najwyższa to jest pora. xx Jesień barwna, przebogata, zaglądając na ogrody z oddechem babiego lata, wpełza chyłkiem do zagrody. xx Dnia: 2011-09-19 20:20:06 napisał(a): Bolesław Pączyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku pięknie wiersz zaakcentował koniec lata.:-) Wczoraj wiatry,wichury,deszcz!!! Dzisiaj rano nie było prądu,nie wiedząc o tym wzięłam zimny prysznic:-) Teraz jestem rześka i na chodzie. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się krótko ..hej. Zaspałam, jestem spóźniona. Do zobaczenia. x 1 2 3 U mnie też wieje , widzę przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Pięknie świeci słońce, oby jak najdłużej. Wczoraj był u mnie syn na obiedzie, napalił w kominku. Było przyjemnie:) Globus dzięki za wiersz , zawsze coś fajnego wyszukasz. Dobrze, że poprzestawiałaś w mieszkaniu, niby nic , a cieszy.. Jedynko miłej pracy i słoneczka. Za chwilę wychodzę do Fr. Luna pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko , Jedynko witam. x Oprócz tego ,że dzień był szybki , reszta po japońsku ..jako tako .... przed deszczem zdążyłam wrócić do domu. Wieje pierwszy jesienny wiatr /lubię słuchać pogwizdywania w kominie/ w chałupie ciepło. Na kuchni smażą się śliwki.Uwielbiam ten zapach. Tak minął poniedziałek. x Marylko! Kominek ... żarzące się węgielki , świerszcze za kominem. Zawsze kiedy widzę kominek przypominają mi się szczęśliwe lata w domu rodzinnym.... za sprawą Babci czułam się bardzo bezpieczna. Czy masz podobne skojarzenia??? x Jedyneczko x Poniedziałek masz pracowity???? nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zaczął padać deszcz.Jeśli masz go dość napisz postaram się coś zrobić ..zatrzymać .... niech się wypada na moim terenie. x Spokoju na wieczór życzę. x Jeszcze jedna sprawa. Od wczoraj nie wyłączył się internet. Szczerze mówiąc nie wiem czyja to sprawka. Nikt nie zawiadamiał ,że usterka została usunięta:) ale jakie to ma znaczenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie moje kochane koleżanki. Trochę czasu upłynęło, jestem i powiem wam ,że mieliśmy nieoczekiwany wyjazd do Polski. Sprawy rodzinne i urzędowe po moim ojcu. To jeszcze nie koniec ale już bliżej jak dalej.Pogoda nam nie dopisała, lało jak z cebra i zimno. Wczoraj wieczorem dotarliśmy do domu. Miałam okazję być u mamy na 3 rocznicę śmierci. Wiele to dla mnie znaczyło. Spotkanie z dziećmi i wnukiem , bezcenne chwile. Czytałam wasze wpisy. Miłego wieczoru i do jutra i dziękuję że czekałyście na mnie. Pozdrawiamy was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ LUNKA ❤️ x rozgość się w Wagoniku. Nic ,że wieczór częstuj się słabą blondi / słaba żeby nie zakłóciła Ci snu/ . Przybyłaś razem z jesienią.Na tę okoliczność wklejam wiersz:) x Na przywitanie jesieni x Po trawie rozrzuci krople rosy nim ranne słonko je osuszy powiewem wiatru lekkim jak piórko zatańczy walca w leśnej głuszy x Na listkach zagra cudowną tęczą deszczu melodię zapomnianą pogoni na niebie klucz żurawi gdzieś w dal bezkresną i nieznaną x Cichutkim szumem ptasich skrzydeł kolorem żółci i czerwieni i białą nitką babiego lata pójdzie na przywitanie jesieni x autorka .Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już w podróży. Stawiam kawę. Witam się i macham ręką. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry❤️ dla Was. Jestem z kawą. Bardzo chłodny poranek przywitał mnie dzisiaj,tylko 5 stopni. Ciężko się wstawało....M upominał mnie trzykrotnie:-) O 6,30 słyszałam koguta,ale nie ruszało mnie to-) X Luna,fajnie,że już jesteś........!!!!! Marysiu,zazdroszczę Ci słońca i ciepełka,pewnie z Fr.jesteś na spacerach. Globusiku wczoraj byłam zabiegana,po za firmą.Dzisiaj spokojniejszy dzień,ale....wizyta u dentysty. Dobrego dnia koleżanki Wam życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Globusiku dziękuję za przywitanie wierszem i za kawę. Jedyneczko czytałam o twoim skalniaku, na wiosne będzie piękny , kolorowy. Marylko czeka cię odpoczynek i miłe spotkanie z naszym Globusem. Fajnie oderwiesz się od codzienności. Pochmurno u nas ale ciepło. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Pracujesz dzisiaj??? Czy chcemy czy nie zima nadciąga wielkimi krokami.... Ja nie uprzątnęłam jeszcze tarasu,tak mi żal kwiatów.Może część z nich uda mi się przezimować w domu,myślę tu o pelargoniach. X Wczoraj byłam świadkiem,bardzo przykrego zdarzenia. Na ryneczku jest stoisko z chlebem,takie swojskie wypieki... jakiś świr rzucił na te wypieki reklamówkę z ropą i uciekł :-( Domyślam się,że to mógł być ktoś z konkurencji... Została wyznaczona nagroda za "schwytanie" złoczyńcy..... Brak słów,co się wyrabia na tym świecie.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko w pracy byłam już wczoraj. Pani babcia ucieszona, że w końcu jestem z powrotem. Wypogodziło się i mamy piękne słoneczko. Miłego wieczoru wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Drogie Panie:) x dzisiejszy dzień ...jest dla ,mnie dniem rozmów, nie koniecznie chcianych. No cóż jak trzeba to trzeba. x Jedyneczko to co napisałaś powaliło mnie:(:( nawet nie chcę komentować:( dołożę swoje ...trzy grosze .. w mediach znowu mówią o zgonach malutkich dzieci na skutek pobicia!!!! prze rodziców. Zwyrodnialcom żadna kara nie jest straszna:( moim zdaniem ostatnimi czasy takich sytuacji jest coraz więcej:( x Lunka zaliczyłaś długą niezaplanowaną podróż , a może jednak życie ją zaplanowało bo mogłaś być z Mamą ❤️. W takich momentach mówimy , że to zbieg okoliczności. Kto wie !!! może i tak. x Marylko! Ja już się ...gotuję ...:D na spotkanie. x Pozdrawiam i spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:-) Globusiku też jestem wstrząśnięta tymi doniesieniami o znęcaniu się i mordach na małych dzieciaczkach:-( To jest niewyobrażalne!!! Tyle matek walczy o życie i zdrowie dzieci, najwyższy wymiar kary powinien być dla dzieciobójców!!! X U mnie jest już ciemno,prawdziwa jesienna aura. Luna wracasz do codzienności.To miłe,że pani babcia Cię polubiła. Marysiu,wpadaj do nas na gorącą herbatkę,właśnie zaparzyłam,z malinkami... X Dzisiejszą wizytę u dentysty odczuwam:-( chyba będę musiała procha zażyć:-) Zmiana rurek dzisiaj była na grubsze,parę dni poboli....Najważniejsze,że są niesamowite efekty. Zostawiam herbatkę i mówiąc dobrej nocki oddalam się pod kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Witaj Luna w domu:) Cieszę się, że pozałatwiałaś swoje sprawy. Jedynko dziękuję za herbatkę z malinami, wróciłam z basenu to mnie rozgrzeje. Globus fajnie, że się spotkamy. Wiesz nawet jeszcze nie myślę o pakowaniu. Mam bilet na pociąg, skierowanie i to wszystko. Dziewczyny szłam o 17 tej na basen, padał deszcz i świeciło słońce. A na niebie tęcza , przepiękna. Wielkie półkole:) Stałam i patrzyłam... auta śmigały. ludzie pod parasolami szli szybko , a ja miałam ochotę powiedzieć: spójrzcie na niebo jak pięknie... Piszę o drobiazgach...ale z nich składa się życie. Kaja wpadła mi w kabel od kompa, pani nie zwraca na nią uwagi:D Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×