Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość gośćlaura21
Napisałam bo chciałam się pożegnać przykro mi tylko że nie uwierzyłyście w moje tłumaczenia że jakiś czubek podszywa się pode mnie i używa sobie nie tylko na mojej osobie ale przede wszystkim na Was w moim imieniu.W końcu nic na siłę ,naprawdę byłam szczęśliwa że mogę do Was wpaść ,napić się kawy i podzielić swoimi myślami.......pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dlaczego pipo się nie zaczernisz i nie zmienisz nicka tylko bredzisz jak ślepy we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Opera zrobiła na mnie wrażenie jako gmach . Piękna budowla. A przedstawienie pod tyt," Munro" ? Niesamowita muzyka , wspaniałe brzmienie chóru i stroje pasujące do każdej epoki. Przesłanie opery: zawiść, niezrozumienie wyszydzenie miłości dwojga ludzi: cygana i góralki. Wspaniałe wykonanie. Czas zleciał jak z bicza trzasł. X A dziś dziewczyny? Na spacerze w tężni miałam zaszczyt uścisnąć rękę Prezydenta Polski. I zrobiłam sobie zdjęcie przy limuzynie prezydenckiej. Nie myślałam ,że spotkają mnie tu takie wrażenia. Pozdrawiam Was koleżanki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. Kawa i muzyka do kawy .... kawa pachnie muzyka umila poranek. x Lauro pozdrawiamy ciebie i życzymy wszystkiego dobrego. x Marylko! Co by nie powiedzieć to spotkanie WYJĄTKOWE i przyjemne. Wrócisz z głową pełna marzeń.Życzę Ci dalszych przyjemności. x Jedyneczko , Lunka puk puk wsiadajcie do Wagonika:) x Przede mną dzień wypełniony po brzegi. Chyba będzie słonecznie. Teraz na trawie srebrzy się szron. x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOBÓS
bo widzisz droga Lauro......to jest wagon dla V.I.P.Ó.W :D..........jak to mówią,nie dla psa kiełbasa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Jak sobie życzysz , kawy jest wystarczająca ilość. x Trzymaj się jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pije z Wami kawę w przerwie między zabiegami. Czeka mnie jeszcze basen. Luna życzę zdrówka. Miłej pracy Jedynko. Globus dużo uśmiechu :) Dora ,Livia pozdrowienia. Wszystkim słoneczka i spacerów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Rano nie mogłam się dopchać do kafe. Leżę cały dzień w łóżku, wszystko mnie boli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczyny posmutniałyśmy troszkę. x Marylko trzymaj fason, bądź zdrowa. Dzięki Ci,że wpadasz do nas. x Lunka może to bóle grypowe, czy byłaś u lekarza??? Lunka nie zwlekaj proszę skontaktuj się z lekarzem. Myślami jestem z Tobą. x Jedyneczko przesyłam Ci torbę z najlepszymi myślami. x Trudno się dziwić ale nie smakuje mi popołudniowa herbata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Lunka weż sobie coś na przeziębienie. Herbatka z miodem i cytryną też wskazana. Mam 30 zabiegów za sobą, zostało 24. Czuję się rozbita:) Podobno taki efekt ma być, a dopiero po skończeniu zabiegów będzie lepiej. Trzeba przyznać ,że opieka lekarska i pielęgniarska jest codziennie na miejscu. Gorzej z fajkami. Trzeba wychodzić na dwór. Z drugiego piętra nie wychodzę za często... Ale chyba na zdrowie mi wyjdzie:) Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadam do wagonika. Pani babcia jest w szpitalu. Ja mam na ten czas wolne nocki. Od jutra będę jeździła do niej do szpitala na parę godzin. Globusiku ,Marylko dziękuję za troskę. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki.Mgła nic nie widać!!! ale Stacyjkowo dobrze oświetlone:-) Jestem z kawą. Marysiu to już dwa tygodnie minęły od pobytu w S ?? Te dolegliwości ,o których mówisz przejdą i na pewno poczujesz się lepiej.... Globusiku torba od Ciebie stoi przy mnie na biurku:-)Czytam myśli....dzięki:-) Luneczko jak się dzisiaj czujesz??Spałaś u siebie,mam nadzieję,że wypoczęłaś.. U mnie jest lepiej....Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie 🌻 Tak kawy potrzebuję i to bardzo.Jedyneczko dziękuję. x Takie wiadomości .... u mnie jest lepiej .... STAWIAJĄ na nogi. X Na rozpoczęcie dnia ...gęsta mgła... a ja mam wychodne. Mimo mgły trafię we wskazane miejsce. x Do zobaczenia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko kawa smakuje, dalej boli, czuję jak by mnie od środka rozrywało. Dobrze u ciebie lepiej. Globusiku jedyne co mi pomoze to tylko stół operacyjny. Marylko , Jedyneczko , Globusiku miłego dnia , ja wybywam do szpitala do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W końcu czwartek i piątek będę w domu, nie znaczy,że bez zajęcia:) ale w domu i to się liczy. x Teraz oddycham w ciszy w Wagoniku. Jeśli macie chwilkę czasu kuknijcie na herbatkę. x Lunka W tej sytuacji nie będziesz zwlekać z wizytą u lekarza. Wiem,że ból i myśli zniewalają. Nie chce się mądrzyć bo łatwo jest komuś radzić ale musisz zaufać lekarzowi. Tobie również wysyłam torbę ...dobrych myśli. Pozdrawiam i trzymaj się . x Marylko po powrocie do domu poczujesz się nowo narodzono. Zabiegi zrobią swoje. Ale czas ..rwie do przodu ... przecież niebawem będziesz się pakować :) do powrotu. x Jedyneczko Jest lepiej i każdego dnia musi być ...jeszcze lepiej.Tego Ci życzę. x U mnie po porannych mgłach i chłodzie zrobiło się bardzo fajnie.Wylazło słońce i ogrzało powietrze. Ponieważ nie mogłam ujarzmić włosów / były za długie/ udało mi się wpaść do fryzjerki. Jestem ostrzyżona , lepiej się poczułam. Zostało mi jeszcze ...odrobić:) ...sen. czy się uda??? oto jest pytanie. x Tym czasem życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam po wizycie w szpitalu, dziwnie mi jakoś. Przyzwyczajenie robi swoje. Jednak doceniam te chwile w domu i z drugiej strony cieszę się. Jutro znowu wizyta w szpitalu. Globusiku ufam mojemu lekarzowi, dlatego jadę do Polski, bo tylko tam czuję się pewnie i wiem że mój lekarz zrobi wszystko co w jego mocy. Za torbę dobrych myśli dziękuję. Jakoś poukładałam sobie to wszystko w głowie. Miłego wieczoru moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,witajcie... Dzisiaj nocuję w domku.Mamka pognała mnie:-) Powiedziała,że jestem wredna domowa oddziałowa:-D zmuszam ją do picia (płynów oczywiście) i każę brać leki!! i w ogóle za dużo tych nakazów...Uciekaj-mówi!! jak będę umierała to zadzwonię!!! No i co miałam robić??? Myślę,że kryzys już minął ,a ona jednak czuje się najlepiej w swoim towarzystwie... Oj... X Luneczko wspieramy Cię!!Bądź dobrej myśli i nie poddawaj się,to nie w Twojej naturze.Będzie ok. X Globusiku,bo i prawda:-)Włosy na swoim miejscu,czujesz się lepiej,tak ma być!!Jutro pomieszkasz w domku,tak czasami trzeba,złapiesz oddech na następne dni:-)A domowe prace,jeszcze u siebie to sama przyjemność:-) X Marysiu wrócisz do domu jak nowo narodzona:-) Tego Ci życzę!!! Wszystkie Was pozdrawiam koleżanki!!! Dobrej nocy.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Wpadam na herbatkę do Was. Moje współlokatorki , jedna czyta, druga robi sweter na drutach... Byłam już na dworcu kupić bilet do domu. Wcześniejszy zakup to 10% taniej. X Luna pewnie dziwnie Ci opiekować się p. babcią w szpitalu.Ale jak mus to mus. X Globus odpoczywasz w domu , super. Chyba, że p.B. wymyśli jakieś wyjście:) Pogoda jeszcze sprzyja spacerom. X Jedynko jak Mama wyzywa na Ciebie, znaczy wraca do zdrowia, będzie okej! X Dobrej nocy dziewczyny;:) 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś ja zaparzyłam kawę i herbatkę. Jeszcze ciemno za oknem. Marylko bilet już zakupiłaś, to jakybyś była jedną nogą w domu. Kiedy powrót? Globusiku posiedzieć w domu też fajnie, odetchniesz trochę no i głowa lżejsza. Jedyneczko mamka cię przegnała, ha ha ha, znaczy że się polepszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W taką mgłę podróż jest bardzo ciężka ale dałam radę.Dotarłam z kawą. Zapraszam. x Jedyneczko Mamy żarciki dobrze wróżą , kryzys minął. Śpisz w domu:) może nadgonisz braki we śnie. Mnie się nie udało. x W ostatnim tygodniu w sanatorium byłam już znudzona. Jak Ty się czujesz??? czy też tak myślisz??? x Lunka czeka na Ciebie blondi:) x Pozdrawiam Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej Lunka mgła nie przeszkodziła w spotkaniu , witaj. Ze smakiem piję kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D ...jeśli czwarty dzień z rzędu nie chce się pracować ..... to znaczy,że już czwartek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,witajcie. Luna kawa pyszna:-)dzięki... Koleżanki trzymajcie się dobrego dnia!!! Dzisiaj muszę nadgonić robotę papierkową i nie tylko. Wpadnę wieczorem.Pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Cały dzień mgła .. Czuję zmęczenie i chcę już do domu:) Pewnie to normalne... Widzę , że Wam też dziś pogoda nie sprzyja. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Dzień dobry. Jak co dzień zapraszam na kawę. x Nie będę długo podróżować bo jestem ...zasmarkana:( Zaczynają się jesienne przeziębienia:( x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaspało mi się dziś. Lecę do SPA i wybywam, w biegu wypijam kubek kawy. Globusiku herbata z miodem i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×